Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Търсещ истини написа:

Твърдящият е редно да ги посочи ако има

Еми, за над 2000 години още не се е намерил един да приведе доказателство.

1d1ec1e48a578d3be5fe93c536eae031--funny-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Търсещ истини написа:

(1)ДОКАЗВАНЕТО НА НЕСЪЩЕСТВУВАНЕТО .

(2)Наличието на духове се "потвърждава" от свидетели, но това е ненадеждно. 

Как стои въпроса с доказването, че Дядо Мраз/Коледа не съществува?

(1) Това е основна мисловна грешка ! Не подлежи на доказване , не се доказва !  Може само да се ВЯРВА ! Търси се нещото в което се вярва за да се изследва , с което изследване след това се доказва , че съществува .

Доказва се съществуването ! :nono:

(2) Надеждно е ! Доказва  , че съществува като идея , като мисъл в главите на хората - и Дядо Мраз , и Баба Яга , и респ. Бог , и т.н. всякакви измислени приказни герои....

Т.е. Бог съществува , но само като ИДЕЯ ! Доказателството , че съществува като идея е , че за това се говори и мисли  ..... :nono:

.....Необходими са за здравословното съществуване на нашата психика - обяснява това което не разбираме и не знаем.....Иначе личността деградира , полудява или изобщо не може да се развие ..... . Никак не е случайно , че на децата най-напред се обяснява с приказки (Баба Яга)...., а после и с приказки за възрастни (Бог)...Едва след това би могло на тяхно място да идват действителните , доказани знания !..:nono:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Myanmar написа:

"Отвън всяко мускулно влакно е обвито с двуслойна обвивка наречена сарколема. Външният ѝ слой е съставен от полизахариди, а вътрешният е двойнолипидна цитоплазмена мембрана. Мембраната е електрично поляризирана и на нея се дължат възбудимостта и проводимостта на мускулната тъкан."

Сега... картинките и клипчетата вероятно са нещо чудесно. Обаче - ти като я пейстна тая картинка тук, мислиш ли че разбираш какво е нарисувано и кое какво означава, каква е ролята, значението му за цялостната работа на мускулно влакно от скелетна мускулатура? А нещо за АТФ-каскадата - намери ли? Че без нея не става нищо. Жалко че не знаят как с акумулатор, проводници и електроника, батките в залите щяха да са направо супермени. :)

Във форума има админ, който е лекар, с практика и образование. Вземи поразпитай, пък и други да са. С картинки и зяпане на изречения в опит да си намериш каквото ти харесва... е за малоумници. Някой ден може да те попитат децата ти, или да ти потрябва за друго. Ако изплещиш отново тая глупост  - че мускулите се свиват с електрически ток...  - и грамотните хора ще те изгледат иронично. Тия на маса в кръчма и начално образование - може и да хване дикиш.

Тия двамата дето са те лайкнали - и те нямат образование, и те също с картинки и цитати карат, щото още училищното образование им липсва и умножават неграмотността и невежеството още за сума други неща. Като бот-реклами са на това по форумите, че и в живота.

преди 5 часа, by_chechi написа:

Доказва се съществуването !

двамата с другия "дедо" сте просто като на конвейр правени бе. С тия болдове и подчертавания се получава едно мазало и със задължителните емотикони, най-много три на брой, с безкрайни повторения всеки пост.

С безкрайни повторения на моабети, на реакции, и на твърдения - едно и също... Преди три, или тридесет постинга - пишеш едно и също, пишеш го по един и същи начин, едни и същи емотикони... И така... все едно си на даскал пред първолаци и им обясняваш  на черната дъска, с показалка и безкрайни повторения. Един и същ предмет, един и същ урок и учебник на една и съща страница - до безкрай.

Кажи сега - това на падането от кайсията ли се дължи? Кога ще го израснеш това падане, бе човек? Голема травма, голема драма... Тц-тц-тц, лоша работа, ей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, _ramus_ написа:

... Преди три, или тридесет постинга - пишеш едно и също, пишеш го по един и същи начин, едни и същи емотикони... И така... все едно си на даскал пред първолаци....

Очевидно е ! Не всеки е в състояние да усвоява от първи път , да го осмисли и да го прилага в практика . Да продължи напред.....:nono:

За теб - налага се ! :nono:

Но даже и при това , напредък не се забелязва !:nono:......за твое съжаление ! :lol6:

Факт ! Всеки може да го наблюдава в твоите постове - продължаваш с НИЩО ...!  (ако естествено изключим дриснята - твои фикции :))

Не , че не са ти го казвали мнозина други "...... Преди три, или тридесет постинга..." 

................

Ето и нещо ново , което е немислимо - невъзможно за мислене от теб ! Всичко това можеше да се каже само с една дума , като висша форма на обобщение :

Дрисльо ! :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, _ramus_ написа:

Ако изплещиш отново тая глупост  - че мускулите се свиват с електрически ток...

преди 19 часа, Myanmar написа:

"Отвън всяко мускулно влакно е обвито с двуслойна обвивка наречена сарколема. Външният ѝ слой е съставен от полизахариди, а вътрешният е двойнолипидна цитоплазмена мембрана. Мембраната е електрично поляризирана и на нея се дължат възбудимостта и проводимостта на мускулната тъкан."

Нещо друго ли откри или си зает с преразказ по картинка, гадаейки какво знам?

Тия двамата дето са те лайкнали - и те нямат образование, и те също с картинки и цитати карат, щото още училищното образование им липсва и умножават неграмотността и невежеството още за сума други неща.

Чакай бе, къде отиде! Стига си обиждал, какво толкова са те поблазнили някакви лайкове? Твърди или опровергай, това са правилата на дискусията. Не обиждай и не пиши фермани пълни с пророчества, ти, ясно че си от подфорум езотерика, ама си има елементарни правила за комуникация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, by_chechi написа:

продължаваш с НИЩО ...

а бележник не искаш ли  - да ми пишеш двойка. и забележка с мъмрене...?

като се изживяваш на даскал, да обогатим малко мизансцена. Ако искаш посочвай, призиви за вдигане на ръце, изпитване по материала. Въпреки непрекъснатите повторения и ограничения матрял, може ли пак да повториш урока, с болда, подчертаното и емотиконите. Последните са особено важни, щото посочват с пръст... поучително някак - съвсем в реда на сценката.

И накрая няма ли поклон, да се сетим да пляскаме... Че това продължава вече години наред - плещиш си по клавишите на някакви виртуални деца, дето са ти класната стая... и се изживяваш на даскал.

Ако толкова е зле положението с падането от кайсията - има лекари бре, признай им, разкажи за проблемите - ако е нужно да видят и форума, коментарите... то всичко е написано и се зачита лесно. Така ще ги улесниш хората с диагнозата и да вземат подходящи мерки. Няма що да се мъчиш толкова... цял живот... Може ли такава безотговорност - хората лекуват къде-къде по-сложни и завързани неща. Ще се отървеш и от Маркс, дето сте се стиснали във вечна прегръдка.

преди 4 часа, Myanmar написа:

гадаейки какво знам?

така, можеш ли с твои думички да преразкажеш какво означава изречението, което си цитирал. :)  Вече втори път, сякаш си с идеята че това изречение подкрепя тезата ти - че мускулите се свиват с ток... (щото мембраната имала електрически заряд и така - реакция...).

Не е нужно да гадая че не си компетентен - не се налага, отговорът е ясен. Можеш и да не спираш с глупостите, то сред форума точно тия никога не спират, щото за тях глупостта е едновременно въздух, вода, храна и слънце. Виртуала само дава свобода всичко да се изрази на макс. Е, ок - изрази го. Още можеш да се засилваш по този наклон, дори не е важно доколко, защото за глупости наклонът никога не свършва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, _ramus_ написа:

бла-бла-бла

Приканвам те за пореден път да коментираш фактите, а не да се чудиш как да уязвиш събеседниците си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аа, така ли направи - подал си доклад.

преди 5 минути, Myanmar написа:

Приканвам те за пореден път да коментираш фактите

А... кое точно нарече факт?

Значи всеки може да пляска глупости и това означава че дълг на всеки друг е да ги коментира?

Я да видим - с твои думички - преказкажи изречението което си цитирал и обясни защо това, което предлагаш е "ФАКТ по казуса за МУСКУЛИТЕ СЕ ДВИЖАТ С ТОК". Н

ищо в картинката не говори за това, нищо в изречението не подкрепя тоя... "факт", така че - моля обясни с твои думи как са точно нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, _ramus_ написа:

аа, така ли направи - подал си доклад.

Никакъв доклад не съм подавал.

Аз поставих един цитат "Мембраната е електрично поляризирана и на нея се дължат възбудимостта и проводимостта на мускулната тъкан." и очаквах него да коментираш, а не мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Мембраната е електрично поляризирана и на нея се дължат възбудимостта и проводимостта на мускулната тъкан."

това изречение всеки може да постави. По същия начин с него можеш да си играеш че "доказваш" че вселената е принц, който ужажва принцесата си с ток, щото имал мембрана".

Обясни с твои думи - защо това изречение подкрепя тезата ти - каква е точно мембраната, защо е поляризирана, какво точно означава - да е поляризирана, какво е значението и как тя участва в сложния динамичен микс, който представлява съкращаването дължината на мускулното влакно.

Ти пусна и картинка, която всеки може да пусне. Това не означава че разбираш какво има на нея, както и не означава нищо по отношение на основата ти теза - за тока, дето движил мускулите.

Щото играта е хитра - пуснах ти изречение ( дето си намерих в гугъл за няколко секунди) и - хайде сега ти го коментирай, щото това очаквам. Точно твой трябва да е коментара - на това което пускаш, да поясниш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, _ramus_ написа:

Обясни с твои думи - защо това изречение подкрепя тезата ти

Аз го знам отпреди. Аз разчитам на това, което знам, а не тепърва да отворя някой сайт и да копирам нещо си оттам. Може би от ученическите ми години или в разговори с културисти.

А тренирането на мускули чрез електричество е официален метод за поддържане на мускулен тонус. За лечение, терапия - също. Не знам защо реши, че не е така. Ползва се за спортисти, за хора с парализа, за хора в кома и т.н.

Сега ще ти цитирам и Уикипедия. Мисля, че е очевидно, че подкрепя това, което твърдях:

Цитат

Същността на мускулното съкращение е сложна поредица от биохимични процеси. Съкращаването и последващото разпускане може да се схематизира по следния начин:

Повърхността на мускулната мембрана на мускулното влакно се деполяризира от акционния потенциал.
    Сигналът се отвежда дълбоко във влакното посредством Т-каналчестата система.
    Електрическият сигнал се разпростира от Т-каналчетата към саркоплазматичния ретикулум.
    Сигналът предизвиква освобождаване на калциеви йони, които се намират в ретикулума.
    Нараства концентрацията на калциеви йони в саркоплазмата. Свързват се с тропонина и се осъществяват конформационни промени.
    Предизвиква се промяна на тропомиозиновите молекули. В резултат на това миозиновите мостчета въздействат върху актиновите нишки.
    След като се допират до актиновите нишки миозиновите мостчета, чрез своите движения, задвижват и тях.
    Извършва се плъзгане на актиновите нишки. Навлизат в анизотропните дискове между миозиновите нишки. Така се скъсява саркомерът и съкращаването е завършено.
    Калциевите йони от саркоплазмата се свързват със саркоплазмения ретикулум. Тропомиозинът инхибира допирането на мостчетата до актиновите нишки, мускулът се разпуска до следващата деполяризация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Myanmar написа:

Аз го знам отпреди. Аз разчитам на това, което знам, а не тепърва да отворя някой сайт и да копирам нещо си оттам. Може би от ученическите ми години или в разговори с културисти.

А тренирането на мускули чрез електричество е официален метод за поддържане на мускулен тонус. За лечение, терапия - също. Не знам защо реши, че не е така. Ползва се за спортисти, за хора с парализа, за хора в кома и т.н.

Човек, тотално си губиш времето, ти с този индивид никога не можеш да се разбереш или излезеш на глава. Този е луд, самоиздухал се е, въобще не му се вързвай на нищо. Той си търси невинни жертви тук из форумите, за да ги изцоца като пиявица или вампир, той от това живее. Направо пълен игнор е единственото което заслужава подобен индивид. Казвам ти да си знаеш, да не се окажеш изненадан накрая. 

преди 5 часа, Śūnyatā написа:

Нито админ, нито лекар, нито "гений", нито ти познавате подробно, до най-фините детайли, отчитайки всички подробности и напълно кое как става, за да се правите на много учени и знаещи. 

Малоумнико, та ти не познаваш себе си дори, а си тръгнал да коментираш другите и вселената. Нямаш основание да съдиш когото и да било, докато самия ти си с оцапани гащи; а при една по-сериозна криза в обществото, каквато идва, ще умреш от глад.

Поразпитвал бил той, попрочел, попапагалствал и се изтропкал че е много мъдър, а другите малоумни. Пълен идиот. :D

Хахахах, какво стане е, нали уж беше голям този и напреднал психолог, че даже лицемерно му "благодареше за градивната критика". От всякъде греди само переш, възкръсна и пак никакъв нишан няма за някакво нормално съществуване. Оххх , каква си пародия само. :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Myanmar написа:

мускулът се разпуска до следващата деполяризация.

мускулното влакно - само се управлява с електрически сигнал. не се ползва той да извършва работата. За това се грижат сложни биохимични процеси.

Нищо общо няма и хрумването че се ползва и електрическа стимулация на мускулите за да се свиват - това за тях е нещо като "подмяна пусковия импулс" , съвсем рефлекторно,  и съвсем не е добре. Ако беше - всички щяха да ползват именно този мързелив начин да са... "културисти". 

Написах по-горе, което дори не погледна, защото нямаш елементарен поглед, а само щото си говорил с културисти или си прочел. И като съм - си вервам и немам време да си губя времето да чета. Ми недей, това не означава че това, дето го знаеш струва нещо повече от дуене по форумите. Предложих ти - поне се зачети, но не в уики, защото дори и така, сред толкова много думички си намери отново една от тях, и като не разбираш си с някакво изживяване че тая думичка ти е "доказателството" че правилно знаеш.

Отново предлагам - напиши със свои думи какво означават написаните думички, които сам предлагаш като 'доказателство' на личната си теза. Тия думички описват нещо напълно различно от това, което твърдиш. Вече написах от каква гледна точка и съвсем общо как са нещата, съвсем повърхностно, защото са с огромна сложност и се учат цял семестър. И не само се учат...  Все едно че потъна някъде си... като на инат.

И ми омръзна с тия повторения, като че съм сред ботове. Поредния си има рецитация и най-важното му е да си отстоява неговото си, чрез безкрайни повторения.

Сериозните хора се позовават на неща, което разбират. Друг е въпросът че поне те си мислят така... но това е сложен казус и не е за тая тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, _ramus_ написа:

мускулното влакно - само се управлява с електрически сигнал. не се ползва той да извършва работата. За това се грижат сложни биохимични процеси.

Нищо общо няма и хрумването че се ползва и електрическа стимулация на мускулите за да се свиват - това за тях е нещо като "подмяна пусковия импулс" , съвсем рефлекторно,  и съвсем не е добре. Ако беше - всички щяха да ползват именно този мързелив начин да са... "културисти". 

Написах по-горе, което дори не погледна, защото нямаш елементарен поглед, а само щото си говорил с културисти или си прочел. И като съм - си вервам и немам време да си губя времето да чета. Ми недей, това не означава че това, дето го знаеш струва нещо повече от дуене по форумите. Предложих ти - поне се зачети, но не в уики, защото дори и така, сред толкова много думички си намери отново една от тях, и като не разбираш си с някакво изживяване че тая думичка ти е "доказателството" че правилно знаеш.

Отново предлагам - напиши със свои думи какво означават написаните думички, които сам предлагаш като 'доказателство' на личната си теза. Тия думички описват нещо напълно различно от това, което твърдиш. Вече написах от каква гледна точка и съвсем общо как са нещата, съвсем повърхностно, защото са с огромна сложност и се учат цял семестър. И не само се учат...  Все едно че потъна някъде си... като на инат.

И ми омръзна с тия повторения, като че съм сред ботове. Поредния си има рецитация и най-важното му е да си отстоява неговото си, чрез безкрайни повторения.

Сериозните хора се позовават на неща, което разбират. Друг е въпросът че поне те си мислят така... но това е сложен казус и не е за тая тема.

Какви са тези мнения, какво трябва да казват или показват? Това не е сцена където да си играеш моноспектакъла на разбирач, по всичко и във всички теми. Има ли някъде нещо което да не наклеца? Някъде където да не се обади, някой който да не нареди и наля с ненавист? 

Много е кофти когато човек се е фтасъл яко от вътре и си мирише сам на себе си ужасно, че чак не може да се понася сам вече. И затова лее ли лее, навсякъде вмирисани приказки. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 39 минути, _ramus_ написа:

Ако беше - всички щяха да ползват именно този мързелив начин

Всички го ползват. Просто ти не си наясно.

преди 39 минути, _ramus_ написа:

Отново предлагам - напиши със свои думи

Не можеш да коментираш това, което ти пиша, та сега трябва да ти го преразказвам ли? Разбра ли изобщо, че изгуби спора или темата за теб продължава да е всичко друго, но не и написаното?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По въпроса с духовете.

Ако по магистралата някоя специалистка предложи нещо свързано с духове, смятате ли, че ще е убедително? Пробвали ли сте? Ако ДА- фикция или реалност е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Myanmar написа:

Разбра ли изобщо,

:) Ех, деца, децааааа. Важното е, че ти разбра всичко.

Аман от петлета, които се изживяват че са в курник.

преди 7 часа, Myanmar написа:

Просто ти не си наясно.

Ма как ще съм наясно, аз въобще не ходя в зала 2 до 4 пъти в седмицата, не водя кондиционни тренировки, нямам колеги които стигнаха да са инструктори на Пулев, до преди два месеца на Белмекен...   :) Той Кубрат само с ток си тренира мускулите... Пък и всички елитни спортисти на НСК БЕЛМЕКЕН вече години само жици имат в залите за тренировки.

Нямаш си на идея какви простотии изливаш вече за пореден път и няма спирка по нанадолнището.

Добре че си ти да ми кажеш с кого си говорил, и дори не си спомняш какво си чел, не можеш да обясниш какво цитираш, пък си болдваш думичката за свойствата на мембраната, обаче нямаш идея какво означава "поляризирана мембрана", защо е поляризирана и какво се постига с това, как става поляризирана, кое отговаря да е такава, как кореспондира с останалото дето беше по картинката... Ама и арогантен достатъчно че да се перчиш дори и за някакъв си спечелен спор. Щото много ме интересуват споровете с невежи надувки...

Простотията е свещена крава за няколко петленца, дето настояват че са в курника. Щото как да си кажеш писмено - да, сгрешил съм, просто така ми е останало в главата и въобще не съм се занимавал доколко е вярно, защо, спрямо кое... Ток движи мускулите и тва е. :)

преди 5 часа, Търсещ истини написа:

По въпроса с духовете.

Откога това е "въпрос", чий въпрос е. Ако е тоя от заглавието на темата... авторът му няма идея дори какво е написал, като се чете какво е написал.

Същия автор още не знае значението на думичката 'фикция', щото не била в българския език. Обаче написа заглавие на тема с нея и след това заглавие един неграмотен малоумен "въпрос", в ролята на антре и сума народ се емна да плещи за някакви неща, дето се наричали "духове". Пък същия автор написа летящата фраза за "различните породи духове", на която се смяха толкова хора сред ФБ-стената ми. Няма такава идиотщина и дебилизъм...

Какво е това ДУХ? Първо това, за да видим има ли "въпроси за духовете".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо това, за да видим има ли "въпроси за духовете".

леле, леле. Да стигнем до трета страница за да се сетим, че не сме дали дефиниция. То не ние, де, а авторът, ама той като пощенски раздавач- метна листовката с "фикция-или-са-реалност-духовете" и отиде на друг адрес. М-ната му. Моята листовка в кошчето.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, _ramus_ написа:

... колеги които стигнаха да са инструктори на Пулев

Важното е ти къде стигна - до спамър в умрял форум.

преди 9 часа, _ramus_ написа:

Нямаш си на идея какви простотии изливаш

За пореден път, неспособно да комуникира злобно човече, те призовавам да се спреш с Ad hominem и да коментираш фактите, които, съдейки по това, че избягваш като дявол тамян, разбирам, че са те злепоставили в попрището, в което се изживяваш като треньор на Пулев.

Доживях да излагам по форумите и хора, които специално учат нещо си, но нямат и елементарни познания за това, за което един ден ще продадат диплома.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доживях да излагам по форумите и хора,

Но няма да доживееш никога да схванеш личните си падения и излагации. Именно - ИЗЛАГА-ции.

Играеш си на доживял, в некъв си умрял форум. Като че сте направени на конвейр - разобличителите, разбирачите, дето всичко ви е ясно, дето цялото знание ви е само на един гугъл разстояние и ако ви спрат достъпа до него и си "доживявате"  сред личните си филмчета колко сте велики.

Няма да доживееш да разбираш от думичките, които сам постна като "факти", в очакване някой си да ги коментирал. Така, че - брой си доживяванията сред личните си фикции.

Байдъуей, комуникирам само със поне средно-интелигентни никове. Останалото ми е една безкрайна виртуална сивота, направена като на конвейр...

=================

извън фъшкиите на поредния отворко, дето се изживява на велик разбирач, разобличител, доживител и известен биофизик и инженер  - какво стана с думичката ДУХ?

Да напомня че сред "умрелия форум" опита показва че да се плещят глупости е основното любимо занимание, главно заради релакса на авторите си . Така липсата на комуникация е резултат от непрекъснатото следване на лични ползи, в посоката на личните изживявания на всеки ник пред монитора.

Традиционните азбирачи сред всички теми са сякаш безбройни, но са като ботове. Очаквах поредния отворко да погугли и да довлачи изгугленото, но то ако ставаше само така, гугъл щеше да е вселенски бог и мъдрец. Ама не е - той е просто софтуер, управляващ голяма база данни. Интересното е, че повечето негови потребители и това не са...

И така - има ли някой, който без да ползва всякакви форми на пищови, да разкаже какво е ДУХ?

Интелигентните и сериозни хора така комуникират?

преди 3 часа, Търсещ истини написа:

Да стигнем до трета страница за да се сетим, че не сме дали дефиниция.

Сериозните и интелигентни хора комуникират без да ползват множествено число, когато става въпрос за тяхната лична отговорност. Защото в тази тема не е сбирщина от никове, а е мнението на всеки един по даден казус. ВСЕКИ ЕДИН - е ядрото. И мнението на същия ЕДИН АКАУНТ, е израз на това, което е лицето зад този акаунт. Така именно авторът се изписва сам, кой е той, без да е важно въобще кой е той в социален и национален смисъл. Изписва всеки един онова, до което е стигнал, какво е направил сред вътрешния си двор, за какво му е живота и какво прави с възможновстта че е жив - това се пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, _ramus_ написа:

Но няма да доживееш никога да схванеш личните си падения и излагации. Именно - ИЗЛАГА-ции.

Играеш си на доживял, в некъв си умрял форум. Като че сте направени на конвейр - разобличителите, разбирачите, дето всичко ви е ясно, дето цялото знание ви е само на един гугъл разстояние и ако ви спрат достъпа до него и си "доживявате"  сред личните си филмчета колко сте велики.

Няма да доживееш да разбираш от думичките, които сам постна като "факти", в очакване някой си да ги коментирал. Така, че - брой си доживяванията сред личните си фикции.

Байдъуей, комуникирам само със поне средно-интелигентни никове. Останалото ми е една безкрайна виртуална сивота, направена като на конвейр...

=================

извън фъшкиите на поредния отворко, дето се изживява на велик разбирач, разобличител, доживител и известен биофизик и инженер  - какво стана с думичката ДУХ?

Да напомня че сред "умрелия форум" опита показва че да се плещят глупости е основното любимо занимание, главно заради релакса на авторите си . Така липсата на комуникация е резултат от непрекъснатото следване на лични ползи, в посоката на личните изживявания на всеки ник пред монитора.

Традиционните азбирачи сред всички теми са сякаш безбройни, но са като ботове. Очаквах поредния отворко да погугли и да довлачи изгугленото, но то ако ставаше само така, гугъл щеше да е вселенски бог и мъдрец. Ама не е.

И така - има ли някой, който без да ползва всякакви форми на пищови, да разкаже какво е ДУХ?

Интелигентните и сериозни хора така комуникират?

Оле майко, какво отношение какви методи на изразяване, на интелигентен човек без комплекси в един "умрял форум". Нивото пада със всеки пост и всяка липса на внимание, го озлобява все повече. Без сам да разбере че той всъщност мрази сам себе си, и това го бълва навсякъде и на всеки. Не всеки е толкова вмирисан от вътре като теб, И не дреми в "умрели форуми" от над 20 г  И цял един живот, че чак легенда в лигата на легендите е станал в тези умрели форуми. Няма по голямо недоразумение и абсурд от теб, и никога не е имало. Поне за това си, номер едно. 

преди 3 часа, Търсещ истини написа:

леле, леле. Да стигнем до трета страница за да се сетим, че не сме дали дефиниция. То не ние, де, а авторът, ама той като пощенски раздавач- метна листовката с "фикция-или-са-реалност-духовете" и отиде на друг адрес. М-ната му. Моята листовка в кошчето.

Никаква истина няма да научиш от този, той е свършен просто, изцъкан. Той един енергиен вампир, и цоца докато не изсмуче всичко и накрая се гаври с трупа и жертвата си като некрофил. Най добре стой на далече, не си струва нито едно усилие. 

Важното е ти къде стигна - до спамър в умрял форум.

За пореден път, неспособно да комуникира злобно човече, те призовавам да се спреш с Ad hominem и да коментираш фактите, които, съдейки по това, че избягваш като дявол тамян, разбирам, че са те злепоставили в попрището, в което се изживяваш като треньор на Пулев.

Доживях да излагам по форумите и хора, които специално учат нещо си, но нямат и елементарни познания за това, за което един ден ще продадат диплома.

Той просто търси мишени, без значение пол, възраст, образование. Всеки е, под него и всеки става негова жертва. А всъщност най много му липсва признание, ама как да има или получи признание, като няма какво да му се признае. Странен феномен, и тотално обичайно за ментално разстроени и слабоумни индивиди. Много хубаво, не е на хубаво, са казали старите хора. Изпушва се накрая. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, mamarmela написа:

Оле майко

видя ли какво написа... ? Виж втората дума - имаш ли основание да я пишеш, не смяташ ли че оная, към когото пляскаш думичките има значение, без значение коя е, каква е, къде е? Поне като уважение...

Щото думичките имат значение и серииозните и интелигентни хора внимават с тях. Дори и сред умрелите форуми, дето иначе са място за мъртви душици и те си настояват че е тяхно. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От злоба и завист, чупи много клавиатури през годините и живота си, даже правописните му грешки зачестяват, нетипично за перфектен индивид, който обикновено се присмива на всеки за това. Падението е пълно.

преди 33 минути, mamarmela написа:

азбирачи

:lol6:

преди 23 минути, _ramus_ написа:

видя ли какво написа... ? Виж втората дума - имаш ли основание да я пишеш, не смяташ ли че оная, към когото пляскаш думичките има значение, без значение коя е, каква е, къде е?

Щото думичките имат значение за серииозните и интелигентни хора. Дори и сред умрелите форуми, дето иначе са място за мъртви душици и те си настояват че е тяхно. 

Въобще не ме интересуваш.

Щото думичките имат значение за серииозните и интелигентни хора.

Хахах, аве ти си тотално издухан, изветрял фломастер. Хахаха само смях в залата. :angry::lol6:

серииозните

Правописните грешки продължават, така е като пише вбесен изпуснал нервите си. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, mamarmela написа:

Въобще не ме интересуваш.

ми гледам за духовете много неща си написал. На плажа е пълно с духове и призраци във вид на гларуси и кифли, можеш да разкажеш как сте там. Вместо тях пълниш полето си с думичките на някой,. който иначе "въобще не те интересува". Спомена и някаква "майка" - и тя не те интересува но си ползваш думичката. Пък те - думичките...

преди 28 минути, mamarmela написа:

фулмастер

направил си ми комплимент - благодаря. Имал си предвид друго, но то се пише по друг начин. Обаче понеже ти не правиш клавиатурни грешки - значи е признание на мен от твоя страна. Брей!!!

Мдааа - друго си е да те признае призрак за 'фул-мастер'. Това ще си го копна и ще го изпечатам на плакат, да ми виси над леглото... като грамота. На нея ще пише и заветната фраза - "ма аз не съм будист вее" - така няма да е грамота, щото тя е документ от грамотни и интелигентни хора.

Ти, дечко не си способен да вбесиш никого. Най-малкото - интелигентен и сериозен човек. Ти си способен само да го отвратиш или веселиш. Игрите в някакъв филм, дето всеки друг е бесен, ядосан гневен, и разни сценарии със счупени клавиатури, са ти само в главичката. Имат си име тия диагнози, с тия симптоми.

Най-малко е възможно малка бактерия да се играе на велик дракон, освен в сънищата си. Ти предлагаш само сънищата си, сред които си сънуваш някои си. И те са... някакви. Очевидно е защо сънуваш тия сънища, дечко. Има си причина... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, _ramus_ написа:

ми гледам за духовете много неща си написал. На плажа е пълно с духове и призраци във вид на гларуси и кифли, можеш да разкажеш как сте там. Вместо тях пълниш полето си с думичките на някой,. който иначе "въобще не те интересува". Спомена и някаква "майка" - и тя не те интересува но си ползваш думичката. Пък те - думичките...

направил си ми комплимент - благодаря. Имал си предвид друго, но то се пише по друг начин. Обаче понеже ти не правиш клавиатурни грешки - значи е признание на мен от твоя страна. Брей!!!

Мдааа - друго си е да те признае призрак за 'фул-мастер'. Това ще си го копна и ще го изпечатам на плакат, да ми виси над леглото... като грамота. На нея ще пише и заветната фраза - "ма аз не съм будист вее" - така няма да е грамота, щото тя е документ от грамотни и интелигентни хора.

За мен е нормално, не ми се беше налагало никога да шиша тази дума, и просто я написах на жаргон. Гледам почваш моите прийоми, все пак на нещо съм те научил. 

А фул-мастер какъвто ти се иска да си, ама въобще не си. Може да си само майстор на издухването. На това си ФУЛ. 

Иначе си, поразен, по разен, най празен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...