Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, ncl написа:

Почти всичко от теб.

Пак празни приказки!

Вила ли си няма фюрерът ви, лукс ли няма, не върти ли по 1000 км. седмично да зарибява нови шарани?

Излагате се, Хитлер освен всичко горно е имал и личен влак и самолет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да. А сестра ти се ш*ба за жълти стотинки...

Е това ви е нивото, после аз съм бил каруцар!
2 смислени приказки не може да вържете, държава и бизнес ще ми управлявате! Жените си не може да управлявате, само оправдания и претенции към останалите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Показвам какво е твоето ниво. Да видиш поне малка част от това, което говориш за другите.

Нищо не показваш, русоробски лумпен. Само бля бля, тоя да давал туй оня онуй, вие ще борите американците пред телевизора.

2 изречения не може да ми съставиш, да носят някаква информация. Котката от аватара ти би била по-смислен събеседник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Филипов написа:

За умно красивитета е нормално. Те са умни, красиви, печелят пари повече от акъла.. Другите са просто селяни, некви умирисници, що да не им е....майката? А че селянина и умирисника като му кипнат фъшкиите може да им откине главата ей така, хич не им иде го умно-красивия мозъм.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, tonit1968 написа:

За умно красивитета е нормално. Те са умни, красиви, печелят пари повече от акъла.. Другите са просто селяни, некви умирисници, що да не им е....майката?

Точно така! А и копейкин, когато и да го шамаросаш - все е правилно!

преди 3 минути, tonit1968 написа:

А че селянина и умирисника като му кипнат фъшкиите може да им откине главата ей така, хич не им иде го умно-красивия мозъм.

Роба си е роб! Шъ откинеш главата, ама в шестък! Я марш в масква!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, tonit1968 написа:

За умно красивитета е нормално. Те са умни, красиви, печелят пари повече от акъла.. Другите са просто селяни, некви умирисници, що да не им е....майката? А че селянина и умирисника като му кипнат фъшкиите може да им откине главата ей така, хич не им иде го умно-красивия мозъм.

Мноого е хубаво като се изпусне някой от вас.

Печелим.

Пари.

Чакам.

Да ви кипнат фъшкиите.

Да ми откинете главата.

Да ми отвеете мозЪма.

Макя ви и паразитни боклуци!

Ходете пак сега се оплаквайте на админа!

Пак си оставате паразити!

Елате ни пребийте, не сте спрели да ми сипете смъртни заплахи.

Възрожденци!

Не можете да си платите сметките!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NewRedDragon написа:

Ай стига с тоя клоун копейкин....бахти вредния дивеч

Нема стига. Ще ти влезе до дъно и без смазочен материал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, tonit1968 написа:

На мен????? Ти нещо се обърка, робе! Просто тоя плъх не ме кефи. Ще видим месец преди изборите, какви кирливи ризи щр му изкарат. Разбира се най добре да катастрофира по стълбите с "форчето". Аз такива кът тебе не ги броя за хора

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Броиш, не броиш. бро. четвъртития ти влиза и нещо нервничиш. Може и да ревеш, ама не виждаме. Нема да те направят кметче. Ще се погрижим.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, tonit1968 написа:

За сефте да се съглася с клошар Теточков от село.

Копейкин ще ни го набие на нас работещите, и на младите. Паразитите около него ще намажат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

За сефте да се съглася с клошар Теточков от село.

Копейкин ще ни го набие на нас работещите, и на младите. Паразитите около него ще намажат.

Кой те бие да работиш? Нямаш ли доходи?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Кой те бие да работиш? Нямаш ли доходи?

В ИТ сектора никой не се навива да бачкаме в сивия сектор. Щото сме с плосък данък.

Музейната мишка ако я изтървем във властта ще пребие и без това крехкия едва кретащ бизнес. Тоя и на чистачка не е управлявал бюджет. Само с чужди пари оперира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

айти майти дните са преброени всичко  става овчари  ама той бил айти  ще прекопава земята та пушек  ще се вдига 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...