Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Филипов написа:

по прицип са популисти

вдигането  на миниалта заплата ще доведе до инфлация

пари дето не са заслужили 

не бива да се дава власт на хора нямали един работник 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Banesc написа:

айти майти дните са преброени всичко  става овчари  ама той бил айти  ще прекопава земята та пушек  ще се вдига 

Ми бяхме в сивия сектор до Станишев. Копойкин ни връща в мрачните 90-те от оня век.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, IvanKirov написа:

Копойкин ни връща в мрачните 90-те от оня век.

изманиците  кирчо и ккокрчо ни върнаха 3 века назад

без газ и бензин 

мислете бе  мама му стара в сащ горивата са по- скъпи от българия как ще ни го карат   на по-ниска цена 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Banesc написа:

изманиците  кирчо и ккокрчо ни върнаха 3 века назад

без газ и бензин 

Пак оправдания. Чефо цяло видео беше направил за whatabout-измите.

В семействата пак ли сте такива мижитурки. Кой ми ака в гащите. Какъв е смисъла да заменим един мишок с друг, музеен?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

Пак оправдания. Чефо цяло видео беше направил за whatabout-измите.

тия меки китки като чефо първи ще изпищят

ще се приключи  ютюб и мютюб 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Banesc написа:

тия меки китки като чефо първи ще изпищят

ще се приключи  ютюб и мютюб 

Хубаво клипче барна. Копейкин направи партия стани да седна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето как ви гледа в очите и ви лъже. Щял да прибира емигриралите, и да ги разселва по селата. Със стимул НУЛЕВИ данъци.

Само че тоя градски плъх не знае, че половината година, до 8 месеца, земеделският предприемач не печели. Има няколко месеца в които Копейкин ще го таксува като свръхбогаташ, по неговите мизерни представи над 1200 лева месечно. На такава сума емигрант би се изсмял, щото и помощите в чужбина са повече.

Гледа ви в очите и ви лъже. Завършен мошенгия, само да клъвнете да го пуснете на кормилото, и ще такова мамата на всички. Като попилее бизнеса и вие ще останете без работа, и 50 левовите му подаяния ще ви преседнат на ГЗ-а. С пустата си сиромашка лакомия ще унищожите и малкото, дето ни е останало.

Що няма някой ербап да му каже, че прословутата прогресивна скала дето иска да я копира от запада, тия дето ни има за богати там с тия доходи получават помощи по бедност. В бедна фалираща Италия 800 евро са прага на бедността.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, IvanKirov написа:

очите и ви лъже. Щял да прибира емигрирал

по- малкото зло

вън евроатлантиците от политиката 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 часа, Banesc написа:

по- малкото зло

вън евроатлантиците от политиката 

Ми и аз тъй викам - вън.

После кво - соца ли връщаме? Няма вече толкоз залюхани млади, да строят прохода на републиката, ей тъй за идеята.

Преди да успеете да навиете телените огради да не избягаме - ще се изниже и последният бял.

После кво ще правите бе бюджетни мишоци, като и една гайка не знаете накъде се завива? Знаете само да ни редите кой какво ви е длъжен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирчо..Опа, грешка, иванчо ... те ти гледна точка на младеж в ученическа възраст, нямащ нищо общо с Коцето. Нали младите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Баба Магдалина Юрукова от Разлог е родила 14 деца. По време на разгрома на Илинденско-Преображенско-Кръстовденското въстание през 1903 г. турците убиват и обезглавяват 28 въстаници, а главите им разхвърлят. Баба Магдалина намира и слага в престилката си четири глави - на двама от синовете си и на двама от братята си. След това разпознава телата и полага до тях главите, за да могат да бъдат опяти и погребани по християнски. Баба Магдалина не проронва нито една сълза... По време на Балканската война губи още двама от синовете си.
Източник: Тони Чолаков

От НАТО и ЕС обявиха, че подкрепят България в тези трудни времена и продълиха да "насъскват" колониалния елит у нас срещу Русия. С две думи, щом те са зад нас няма страшно и можем спокойно да продължим делото до окончателно скъсване на отношенията с тази страна. Даже и война ако обявим ще е още по-добре - те ще ни спасят и готово!
Това е демагогия, на която могат да вярват и да се опрат само лунатици като Петков и веселата му компания.
Същото беше и по отношение на Украйна - подкрепяха ги и осем години им оказваха натиск да предприемат враждебни действия спрямо Руската федерация, в резултат на което страната е в руини. Следствие на помоща и подкрепата Украйна загуби над 30% от територията си и над 10 милиона от населението си, а колко загинаха през последните месеци тепърва ще стане ясно! "Подкрепената" от т.нар. колективен Запад Украйна е една провалена държава, която най-вероятно скоро няма да съществува!
Това е просто един от многото примери, които могат да се дадат за трагичните последствия за най-различни "подкрепени" от НАТО и в последно време от ЕС народи по света!
Проблема е, че само с пропаганда икономика не се изгражда и народ не се храни и облича - тя сама по себе си ще "стопли" сърцата на малцина....
Жалко!

Асен Василев предаде бизнес-партньора си!
Кирил Петков предаде жена си!
Бойко Рашков предаде Румен Радев!
Руди Гела предаде Слави.
Атанас Атанасов предаде Иван Костов!
Христо Бойкикиев предаде десните!
Корнелия Нинова предаде левите.
Баси, в тая чета само предатели…
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Кирчо..Опа, грешка, иванчо ... те ти гледна точка на младеж в ученическа възраст, нямащ нищо общо с Коцето. Нали младите...

Пак оправдания бе, аз не отричам че соросоидите ни тровят.

Просто сте по-вредни и от тях. Толкоз е просто!

Ето американците отцепиха Косово, застанаха на страната на агресивните мюсюлмани. Биха комшиите, колко му е да бият и нас. Родопите са буре с барут, делиормана искаха да правят разградска република още по татово. Паднала американска ракета на БГ територия няма да е прецедент. Вече падна една, хем съюзници им бяхме.

Туй което ще направи вашия побъркан музеен плъх е да ни въведе визи до Кърджали. Отсега ни викат каури, и да се махаме от земите им. Има го снето на цял филм.

Новото робство

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Оправдания за кое. Нещо не разбирам. Аз ти вра  в муцуната мнение на млад човек, очевидно около 20 годишен. Това е младото поколение. Явно има и там неуспешно облъчени от ЕС и Нато, въпреки неистовите усилия. Къде виждаш оправдания  и за какво да се оправдавам. Кой трябва да се оправдава, че е егоистичен боклук, жадуващ единственото доброто на собственият си егоистичен заден орган? Мислещ единствено за собственият си корем? Който определя света дали е добър или лош в зависимост от това как минава граници? Или това дали трябва да има дълг към мястото  където е роден или е готов да забегне с 200 от родното си място, ако се налага да го защитава с оръжие? Ти да видиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, tonit1968 написа:

Оправдания за кое. Нещо не разбирам. Аз ти вра  в муцуната мнение на млад човек, очевидно около 20 годишен. Това е младото поколение. Явно има и там неуспешно облъчени от ЕС и Нато, въпреки неистовите усилия.

Ми и аз съм съгласен че Кирчо и Корорчо ни ебават мамата, що си мислиш, че ги защитавам? С Копейкин сме на едно мнение по повод дето ни мандръса кой къде свари.

Къде виждаш оправдания  и за какво да се оправдавам.

Ми човек като ви покаже какви сте въшки и все "ама те американците, ама Кирчо, ама не знам си кой ми ака у гащите".

Кой трябва да се оправдава, че е егоистичен боклук, жадуващ единственото доброто на собственият си егоистичен заден орган? Мислещ единствено за собственият си корем? Който определя света дали е добър или лош в зависимост от това как минава граници? Или това дали трябва да има дълг към мястото  където е роден или е готов да забегне с 200 от родното си място, ако се налага да го защитава с оръжие? Ти да видиш.

Ей отпадък! Не смей да ми говориш за дълг, и че съм длъжен да издържам такива гниди като тебе и менте възрожденците.

Махайте се от очите на реалния сектор, че ви ръцете изсъхват! Тоз имал дълг па оня, вие имате дълг само да крадете и да показвате супер лукс от миша заплата. Пет пари не давам за неудачници като вас!

Копейкин е разведен само по документи, поне туй мисля стана ясно. Сещай се ква е причината и дали краде.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, IvanKirov написа:

Ми и аз съм съгласен че Кирчо и Корорчо ни ебават мамата, що си мислиш, че ги защитавам? С Копейкин сме на едно мнение по повод дето ни мандръса кой къде свари.

Ми човек като ви покаже какви сте въшки и все "ама те американците, ама Кирчо, ама не знам си кой ми ака у гащите".

Ей отпадък! Не смей да ми говориш за дълг, и че съм длъжен да издържам такива гниди като тебе и менте възрожденците.

Махайте се от очите на реалния сектор, че ви ръцете изсъхват! Тоз имал дълг па оня, вие имате дълг само да крадете и да показвате супер лукс от миша заплата. Пет пари не давам за неудачници като вас!

Копейкин е разведен само по документи, поне туй мисля стана ясно. Сещай се ква е причината и дали краде.

Нещо ти залипсваха първите седем години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

Все едно да съм вежлив с някой неканен гост в дома ми. Събрали сте се с идеята да грабите и да ни правите мизерии. В прав текст го признавате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, tonit1968 написа:

...и последните 32-33...

виж го че не знае кой граби и за чий интерес борсука костов направи приватизацията....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, IvanKirov написа:

Все едно да съм вежлив с някой неканен гост в дома ми. Събрали сте се с идеята да грабите и да ни правите мизерии. В прав текст го признавате.

Ми тука във форума не си в дома си. Тука все пак си на обществено място. В реакциите си приличаш на 5 годишно детенце, дето майка му не иска да му купи играчка в магазина. То рев, тръшкане, закани. Е, ти и псуваш и нагрубяваш. Мангалите са по-възпитани от тебе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, tonit1968 написа:

Ми тука във форума не си в дома си. Тука все пак си на обществено място. В реакциите си приличаш на 5 годишно детенце, дето майка му не иска да му купи играчка в магазина. То рев, тръшкане, закани. Е, ти и псуваш и нагрубяваш. Мангалите са по-възпитани от тебе.

Ами не. Не е до форума.

Част от политиката сте, и имате идеи да влизате с взлом в живота на всеки нормален човек.

Кво очакваш, да си трая като добиче? Нали пропагандирате агресия и отстояване на своето. Да не би да очаквахте да ви дам 70% от дохода си, да ги харчите за заплати на джандар сурати, мангусти, и на шапкари. Само такива из структурите ви, от Дренчев през Пасков, че до края на котерията!

Прибрахте компрометираната Ченалова, прибрахте Гунчева която ви предаде. Събирате утайката на обществото, и ще ми оправяли останалите!

Казах му на Пасков, с двуличие няма да стане. Пищи от цензура, цензурира в същото време, и очаква с това да се приключи. Туряш вестник на акото, и все едно изчезнало!

преди 1 час, _nib_ написа:

...и последните 32-33...

виж го че не знае кой граби и за чий интерес борсука костов направи приватизацията....

Пак оправдания бе!

Изтъкани сте от оправдания!

Ама Костов, ама кишата ама Гришата ама международното положение.

Само вие не сте нас рани, ами някой друг ви го тури у гащите!

100 пъти предпочитам туй сегашното, спрямо заводите на соца. Компетентен човек си живее в пъти по-добре, и море си имаме и банани и по света си ходим. Вие само хленчите за държавна паничка, и преди и сега!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://icast.bg/podcast/korupciya-i-bezhaberie-kak-ds-opisva-balgarskata-ikonomika-prez-socializma-pari-prez-vekovete-e02/embed/

Ето ви за скапаната икономика на соца, дето все за нея ревете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, IvanKirov написа:

Само вие не сте нас рани, ами някой друг ви го тури у гащите!

А бе, пед*ерас, скапан, нещастен!! Кога са управлявали Възраждане, та обвиняваш тях за всичко?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, ncl написа:

А бе, пед*ерас, скапан, нещастен!! Кога са управлявали Възраждане, та обвиняваш тях за всичко?

Възраждане е изтърван влак без машинист, дето се движи към нас.

И ни обвинявате, че ние сме предателите, врагове, ще ни вкарвате в белене. Просто щото не щем да ви служим без пари, да ни затваряте границите, и да ни тероризирате бизнеса дето ви храни. Хитлер затова емнал евреите, не му финансирали изцепките.

Имаме 2 варианта, ние кадърните хора. Или да ви изтървем и да бягаме докат не сте върнали порядките на Тато с телените огради по границата.

Или да ви спрем навреме. Докле е мъничка змията, с крака да ѝ строшим главата.

Като ви викат шибани фашисти па замислете се дали не е вярно...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...