Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 13 минути, Coco1 написа:

Еваларка троле на Копейкин всички медии от месеци тръбаятза организирането на протеста от Копейката ма ти с дадените стинки го отрече Евтин трол си. Аре у лево и ти.

Да трябва някой да ти плаща, че да заявиш правото да решаваш сам за себе си какви корпоративни боклуци да ти наливат в кръвта...

Че и да не вярваш на останалите, че не е нужно копейкин да им плаща, че да го заявят. По собствена воля са, няма общо с "възрожденските" тъпотии и демагогии. Възрожденци са повечето военни и полицаи в ръководните си структури, аз шапкари по принцип не мога да дишам, кво остава да ги избирам да ме управляват.

Направо те съжалявам, ако верно не си бот, и зле написан алгоритъм. Животно, което няма елементарно чувство за самосъхранение - по принцип не оцелява без родителите си, и извън клетката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, IvanKirov написа:

Да трябва някой да ти плаща, че да заявиш правото да решаваш сам за себе си какви корпоративни боклуци да ти наливат в кръвта...

Че и да не вярваш на останалите, че не е нужно копейкин да им плаща, че да го заявят. По собствена воля са, няма общо с "възрожденските" тъпотии и демагогии. Възрожденци са повечето военни и полицаи в ръководните си структури, аз шапкари по принцип не мога да дишам, кво остава да ги избирам да ме управляват.

Направо те съжалявам, ако верно не си бот, и зле написан алгоритъм. Животно, което няма елементарно чувство за самосъхранение - по принцип не оцелява без родителите си, и извън клетката.

МатросоФ много еФтин трол си, всички те разбраха нема да се плашиш.Колкото и да се въртиш Копейката повече от виртуален трол няма да те издигне, Аре улево че си жалкар.

преди 1 час, IvanKirov написа:

Копейката не го понасям, както е известно на всички тук. Протестът беше народен, не копейкин.

:lol6::lol6::lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Coco1 написа:

МатросоФ много еФтин трол си, всички те разбраха нема да се плашиш.Колкото и да се въртиш Копейката повече от виртуален трол няма да те издигне, Аре улево че си жалкар.

Добре де жалкар съм, че не ща корпорациите да ми задължават продуктите си. И после да не носят отговорност ако ме повредят, 21 000 умряха, 400 000 направиха инвалиди. Виж оная тема в Инвестора, уморили баща му с тия ваксини, показва документи. Съди Астра Зенека, ония му се изплюли в лицето.

Ти набоде ли се на корпоративните препарати? Понеже не си жалкар като мене и не протестираш като те третират като добиче. Почвам да се плаша кво правят тия химии с мозъците ви, тия около мене дето се набодоха станаха хипер раздразнителни и неадекватни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

Добре де жалкар съм, че не ща корпорациите да ми задължават продуктите си. И после да не носят отговорност ако ме повредят, 21 000 умряха, 400 000 направиха инвалиди. Виж оная тема в Инвестора, уморили баща му с тия ваксини, показва документи. Съди Астра Зенека, ония му се изплюли в лицето.

Ти набоде ли се на корпоративните препарати? Понеже не си жалкар като мене и не протестираш като те третират като добиче. Почвам да се плаша кво правят тия химии с мозъците ви, тия около мене дето се набодоха станаха хипер раздразнителни и неадекватни.

Неспособен си да се самоиздържаш, затова ставаш маша в ръцете на една или друга измислена комунистическа патерица на БКП в случая на Възраждане. Не си фактор.

преди 31 минути, Coco1 написа:

Копейката не го понасям, както е известно на всички тук. Протестът беше народен, не копейкин.

Колко си евтин 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, алгоритъм, отговаря с предварително записани отговори. Досега не реагира адекватно и на един въпрос.

Стига сте цапали нета, кажи барем от коя партия са ви пуснали да тролите, и да се свършва!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, IvanKirov написа:

Стига сте цапали нета, кажи барем от коя партия са ви пуснали да тролите, и да се свършва!

Що цапаш нета ?! 

преди 7 минути, Coco1 написа:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, Иване, с твойте камъни по твойта глава. Две радиоточки си общуват. Продължавайте, весело е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, tonit1968 написа:

Ха, Иване, с твойте камъни по твойта глава. Две радиоточки си общуват. Продължавайте, весело е.

Тоя е долнопробен бот, дори не е човек.

Що бе паразит, и икономически, и върху патриотизма паразитирате. Включи се и ти, колко много сме длъжни на тъпия шапкар, да му вършим лични услуги в поделението, да му озеленяваме, пък той за благодарност да ни краде от квото докопа. От храна, от баня, нашите и с униформите връткаха някви гнусни далавери. За ГСМ няма да споменавам дори, имаше пътека как изнасят с тубите квото докопат.

Или пък ела пак  ми разправяй как нямало значение колко е разликата от бруто до нето. Той шефът плащал, кво ме касае...

Обясни ли на сина си как ще му затваряте трудовия пазар на Европа? Ами като ни върнат и кафевите, само туй чакат. Пропищели са от тях. Ти ли ще ги храниш, или Копейкин на лазурния бряг?

Мерзавецът козината си мени, нрава не. Както сега триете неудобни коментари, направо цяла мафия сте станали. Ще ни натворите поразиите, и ще ни оставите да се спасяваме поединично. По-вредни за България сте, дори от ДПС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това гореизложеното няма нужда да го правим ние. Кирчо и Кокорчо още три месеца такива ще натворят, че ти сам ще пееш дитирамби за Костадин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, tonit1968 написа:

Това гореизложеното няма нужда да го правим ние. Кирчо и Кокорчо още три месеца такива ще натворят, че ти сам ще пееш дитирамби за Костадин.

Костадин ме спасява от Кокорчо. От Костадин кой ще ме спасява?

Както Пасков има лаф - избор м/у чума и холера. Пък то Кирчо дори не сме го избирали, оная с арабското име ни го назначи, дето вардят с автомати пред портала, на Козяк 16. България не се управлява от българи, Кирчо срича като царя едно време, лигави се като ученичка.

Събираш ли парички да си откупуваш внука от шапкарите? Тъй като ги гледам поне колкото за роб ще му поискат, а то млад отгледан мъж хич не е евтино.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, tonit1968 написа:

Е как кой ще те спасява от Коцето? Coco1 ще та спаси.

Покрай мене мрат старци, изпратили по 1-2 деца в чужбина.

Имаше момент си мислех, че е страшно и жестоко.

Сега си мисля, че е справедливо. Държите се като паразити, то не беше цар, БСП, Боко, ся и Копейкин.

"Възрожденци" са такива заклети мерзавци, че дори здрасти вече не може да им кажеш. Някаква брутална цензура по целия нет,

не ами на цензурата майка ѝ.

Заслужавате си участта искам да кажа.

Ще мрете в кофите, независимо дали възприемаш за роб своя внук, себе си, или сина си. Копейкин ще си гледа залеза, тебе ще ритат на дърти години!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, tonit1968 написа:

, пий си хапчето!

МатросоФ, какво чекаш действай, Копейката не напразно ви е събрал такъв контингент 

24

271489684_678020246523317_5586029444738419803_n.jpg

Може да бъде изображение с 3 души и изправени хора

Няма налично описание на снимката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.24chasa.bg/novini/article/10705063

Ан тъй, като излезем от ЕС ще цъфнем и ще вържем.

То бива популизъм, ама този няма спирка, бре!

Почти нищо от това за което говори не може да се направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

https://www.24chasa.bg/novini/article/10705063

Ан тъй, като излезем от ЕС ще цъфнем и ще вържем.

То бива популизъм, ама този няма спирка, бре!

Почти нищо от това за което говори не може да се направи.

Къв популизъм?Нали вече не сме в избори? И сега като сме в ЕС сме вързали и берем плодове? Сега сме много добре, така ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, tonit1968 написа:

Къв популизъм?Нали вече не сме в избори? И сега като сме в ЕС сме вързали и берем плодове? Сега сме много добре, така ли?

Простейте простейте... Те младите ще подходят с разбиране към скодоумните ви дъртещини, ще си оставят семейството че да отидат да ядат на шапкаря отпадъците. Ще се гърбят на мин. заплата, че да има ти кво да ядеш...

И без туй в родилните циганчетата вече са мнозинство. Изгонете малкото останали българи, и ще настане такъв живот... Копейкин ще ви храни с манна небесна. Кат сущий Мойсей ще ви варди с жезъла си. Маразматични старчоци!

п.с. Теточков бе, кажи на кухарките под клиповете на Копейкин, че може да си дръпнат родинознанието му без пари. Мене са ме баняли за постоянно, тъй двуличниците борят цензурата  в нета.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...