Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ПП Възраждане и новия месия

Michigan111
 Сподели

Препоръчан отговор

Как е банда? Възраждането възродено, всичко точно!

Сиренето е с пари, Пасков вече агитира само ако си платиш. Явно им малее субсидията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, IvanKirov написа:

Сиренето е с пари, Пасков вече агитира само ако си платиш. Явно им малее субсидията.

Всичко е окей. Гледа ли "началото" на комисията за зеления сертификат? Кво ше кажеш? Кой се издъни?

Иначе да, като няма руски рубли и щатски долари някой да дава на Възраждане, се свиваме според чергата, нормално. 

И гледа ли Кокорчо какво. ти гласи, това на Възраждане ще си го мечтаеш, май. Бе става весело, много съм доволен,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, IvanKirov написа:

Всичко е окей. Гледа ли "началото" на комисията за зеления сертификат? Кво ше кажеш? Кой се издъни?

Иначе да, като няма руски рубли и щатски долари някой да дава на Възраждане, се свиваме според чергата, нормално. 

И гледа ли Кокорчо какво. ти гласи, това на Възраждане ще си го мечтаеш, май. Бе става весело, много съм доволен,

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, tonit1968 написа:

Борбата за махане на сертификата е единственото което съм ОК  с Възраждане. Гледах ги преди малко .

Нормално е да грабиш момчета донаборници, и млади семейства? Хич не ми изглежда нормално. Разбирам, че всичко е опоскано, ама ай стига всички дупки де що окрадено да ви го запълваме! Па да си учил нещо полезно за обществото, не да зяпаш с гагата Копейкин да вземе от мене че да го донесе на тебе!

Туй съм пропуснал. Кво е намислил?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пич, още не са на власт, че да те грабят. В момента нищо не ти грабят и карат на субсидия. А ако не можеш да загрееш кво ще се случи в близките няколко месеца с това правителство - проблема е твой. Сънувай си розовите сънища и не дей рева после що ручахме жабетата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, tonit1968 написа:

Пич, още не са на власт, че да те грабят. В момента нищо не ти грабят и карат на субсидия. А ако не можеш да загрееш кво ще се случи в близките няколко месеца с това правителство - проблема е твой. Сънувай си розовите сънища и не дей рева после що ручахме жабетата.

Чакай ся, Кирчо не съм го аз избирал. Не съм аз виновен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, IvanKirov написа:

Чакай ся, Кирчо не съм го аз избирал. Не съм аз виновен.

е нали за това става въпрос-пионки...парашутисти....,,спечелили" със жик-так на изборните машинки

на 27.01.2022 г. в 14:04, Coco1 написа:

:lol6:

Може да бъде изображение с 2 души

ми много хубаво...кво....

щяхме да дръпаме газ кат прЕатели по 250 долара като сърбите...

или 290 като унгарците....

ама нашите продажници...аверчета с мръсния американец...

с тЪкЪви прЕатели-врагове ти не трябват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, _nib_ написа:

ми много хубаво...кво....

щяхме да дръпаме газ кат прЕатели по 250 долара като сърбите...

или 290 като унгарците....

ама нашите продажници...аверчета с мръсния американец...

с тЪкЪви прЕатели-врагове ти не трябват

Ти гледай да си прибереш надницата от Копейката. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да да платено е. Възраждат България, ама да си им платите, такованка. Почти Милион субсидия им малее!

Бърже гледайте Копейкин, нарадвайте му се, че и той щял да ви иска пари да го гледате! Той си размята крачолите с 10 бона заплата, ти ако нямаш пари за кюмюр на двойна от есента цена...

ДГД бедните! Да живеят възрожденците, на брега на морето! И Сидеров точно тъй ви залъга, после си води любовницата в Мексико, и плаща по няколко хиляди долара на вечер в Париж, да му почистват стаята.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дам, интересна работа, Герб ще става патерица на Възраждане...Ако ги приемеме де..Или и там вече надушват накъде духа световният вятър и се ориентират навреме. Ще видим скоро...

https://lupa.bg/news/borisov-da-otarvem-naroda-ot-izmishlyotinata-quotzelen-sertifikatquot_159961news.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, IvanKirov написа:

Бърже гледайте Копейкин, нарадвайте му се, че и той щял да ви иска пари да го гледате!

Че що да не им иска?  Той човека толкова глупости надрънка и му се връзват,  що да не им прибере и по лев на месец.. половината да клъвнат.. пара си е 🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, tonit1968 написа:

Гледах го във фейсбука без пари. А в тубата ставаш член и гледаш. За 1 лев. 

Не е 1 лев, и не е проблемът в парите. Не всеки иска да си дава кредитната карта на Гугъл, че да слуша партийна пропаганда. Нали затуй са партийните субсидии, такива като Пасков да имат с кво да си платят техниката.

В Фейсбук го няма туй видео.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Досега пишман възрожденците редят и мислят от кого какво да вземат. От средната класа двойни данъци, новобранците да се откупват, сигурно ще им пуснат и кредитна линия новобрански заем. Подобно на студентския в щатите.

Не съм чул "възрожденец" с нещо да се жертва той лично.

На всеки ще назначи по личен данъчен, личен шапкар и личен граничен полицай. Случайно да не се измъкне преди да ни изкара от ЕС. Ганю има нужда от евтина работна ръка! Тъй ще бори демо катастрофата, като ни направи затворници като при Тато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има го. Ето ти, скрънца такава:

https://www.facebook.com/100031090372089/videos/231989919134818

Всички възрожденци си правим мероприятията по местно ниво със собствени средства. Почистване на детски площадки, паметници градинки и т.н. Костадин си кара колата със собствени пари. Субсидията се харчи за телевизиите и протестите. Тея неща лесно можеш да ги провериш, стига да искаш, де. А другите ала бали дето дежурно ги плямпаш - е още не са се случили. В твоята глава бръмчат некви бръмбари какво бихме били направили, ако бихме били на власт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, tonit1968 написа:

Има го. Ето ти, скрънца такава:

https://www.facebook.com/100031090372089/videos/231989919134818

Всички възрожденци си правим мероприятията по местно ниво със собствени средства. Почистване на детски площадки, паметници градинки и т.н. Костадин си кара колата със собствени пари. Субсидията се харчи за телевизиите и протестите. Тея неща лесно можеш да ги провериш, стига да искаш, де. А другите ала бали дето дежурно ги плямпаш - е още не са се случили. В твоята глава бръмчат некви бръмбари какво бихме били направили, ако бихме били на власт.

78 стинки е цяла телевизия на Слави, 3 лева ми е абонамент за 300+ канала от сателита. Пламен с 300 канала ли ще се равнява?

И не е до скръндзалъка. Не искам Гугъл, дето държат тубата, да ми тракват кредитната карта до последната стотинка. Пасков не спира да плюе лошия Гугъл, пък зорлем му бута шарани в мрежата. И платинения акаунт на Пасков е нещо като 50 лева месечно. Не е един както излъга.

Кво ще направите ако подлъжете народа е написано в програмата ви. Копейкин го е страх от големите риби, и поради липса на по-заможни се е наточил да граби именно от семействата в средна възраст. Направили кариера дай да им приберем 70% от дохода, щото над тия 17% де иска Копейкин другото си остава. То сега ти прибират над половината, с изцепките на откачения ефрейтор направо ще си получаваме заплатите в купони. Баш като мафията в южна Италия - задължитено всеки да се гърби, вкл. и просяците. Нищо възрожденско не виждам в тоя грабеж - пари ИЛИ времето на донаборниците, половинките им също плащат косвено. Като ме накарате да вися и за виза за командировка - те ти дивите 90-те на миналия век, аз туй го преживях. Не съм бил имбецилен дядка да се радвам както ти сега.

Паразити, сър! Никви възрожденци не сте, само сте се наточили от кого какво да ограбите! Много долни страсти ви събужда откачения далавераджия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...