Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Може ли да си купя автобус за лично ползване? За паркиране имам място, а е много практично откъм място - кеф ти багаж, кеф ти отборче.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 69
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Ако са евроуслуги излизам на протест!

Смятам че този е подходящ. Компактно возило, което ще можеш да си паркираш дори и в центъра. Налични с прозорци на покрива, което ще осигури светлина на рибките в аквариумите

Какво "долу". Моя рейс да няма маза! Аз опитвам да лансирам съвременни европейски услуги, вие само алкохол си представяте!

Публикувани изображения

преди 1 минута, Myanmar написа:

Може ли да си купя автобус за лично ползване? За паркиране имам място, а е много практично откъм място - кеф ти багаж, кеф ти отборче.

Какъв е проблема? Стига да имаш съответната категория за управление. Но и това, не е проблем..голям

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, street racer написа:

Какъв е проблема? Стига да имаш съответната категория за управление. Но и това, не е проблем..голям

А законно ли е да го модифицирам. Щото т`ва си е на практика двустаен апартамент на колела. Да му направя едно холче.

И къде да се обърна, ако искам да му направя заведение - 2-3 маси, не повече. За кафенце, туй-онуй. Динамичен изглед тъй да се каже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Myanmar написа:

А законно ли е да го модифицирам. Щото т`ва си е на практика двустаен апартамент на колела. Да му направя едно холче.

Абсолютно законно е. Ако се правят промени по конструкцията, минаваш от тук

преди 6 минути, Myanmar написа:

И къде да се обърна, ако искам да му направя заведение - 2-3 маси, не повече. За кафенце, туй-онуй. Динамичен изглед тъй да се каже.

По каналния ред за съответната община. Регестрираш го като преместваем обект...но по - добре да дадеш малко (около 2 бона...за Варна) на правилния човек и да си спестиш разкарването по учреждения

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно законно е.

И сега нещо важно, защото е проблем. Ако му сложа роял, ще стърчи малко навън и ще забира малко от насрещното.
Вариант е да взема от предците на рояла, които са "жирафи", така се казват, не се смейте, обаче тогава пък ще трябва да избивам покрив и не знам дали няма да се заплита в жици, тунели, тераси и др. препятствия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И сега нещо важно, защото е проблем. Ако му сложа роял, ще стърчи малко навън и ще забира малко от насрещното.
Вариант е да взема от предците на рояла, които са "жирафи", така се казват, не се смейте, обаче тогава пък ще трябва да избивам покрив и не знам дали няма да се заплита в жици, тунели, тераси и др. препятствия.

Аз говоря сериозно.... Проверил съм всичко, защото имах подобна идея, но по обективни причини остава за догодина

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря сериозно.... Проверил съм всичко, защото имах подобна идея, но по обективни причини остава за догодина

За заведението ли? Не искам да се продава алкохол, много лицензи за 2 бутилки с ракия, не си заслужава.

А, за да е по-уютно, може ли да му сложа класически покрив - да си има керемиди, от червените. Като малък госпожата по музика беше нарисувала една къщичка с камина за петолинието и ми се е запечатало в ума като детска мечта.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, Myanmar написа:

Купувай, а ще ти възвърне инвестицията ако го ползвш за случаен превоз в квартала и извън него. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

Купувай, а ще ти възвърне инвестицията ако го ползвш за случаен превоз в квартала и извън него. 

А какви рибки да си взема? Искам вместо стъкла на левите прозорци да има аквариуми. Обаче научих, че рибките могат да хванат морска болест и да повръщат. Това е съвсем сериозно. Не може да ги джуркаш като херинга в консерва и да им няма нищо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Myanmar написа:

А какви рибки да си взема? Искам вместо стъкла на левите прозорци да има аквариуми. Обаче научих, че рибките могат да хванат морска болест и да повръщат. Това е съвсем сериозно. Не може да ги джуркаш като херинга в консерва и да им няма нищо.

Рибките страдат от морка болест основно, разбирам ти дилемата и колебанието. Речната пъстърва обича джуркане, освен това е много вкусна, ако оставиш опция за риболов в автобуса ще е супер. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

Рибките страдат от морка болест основно, разбирам ти дилемата и колебанието. Речната пъстърва обича джуркане, освен това е много вкусна, ако оставиш опция за риболов в автобуса ще е супер. 

А законно ли е да си направя на покрива шезлонги за слънчеви бани? В смисъл, ще ми искат ли някакви лицензи?

Защото истината е, че хората искат да хванат тен, обаче не искат да се пържат. А като се движи автобуса и ще полъхва много приятно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Myanmar написа:

А законно ли е да си направя на покрива шезлонги за слънчеви бани? В смисъл, ще ми искат ли някакви лицензи?

Защото истината е, че хората искат да хванат тен, обаче не искат да се пържат. А като се движи автобуса и ще полъхва много приятно.

Законно ще бъде, но само ако има пясък, шезлонг без пясък около него - не мерси. Вода ще има в аквариума за който иска да поплува. Гении си просто, такъв бизнес дори Сергеев не може да постигне. 

преди 5 минути, skalata_73 написа:

Купи си и го направи подвижна кръчма. Ще имаш много клиенти. От форума.

Няма да потръгне такава кръчма, след две - двайсе бири да те джурка автобус из лунен пейзаж ще ни прилошава повече от на рибките. 

Редактирано от FusE (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв алкохол, вече писах. Не го правя и за пари. 2-3 маси, колко да се печели...
Обаче искам да сложа някакви батерии, от които безплатно да давам на хората да си зареждат телефоните. Така винаги като съм паркирал и ще има навалица, а хора като видят струпани хора и това им привлича вниманието, ще ми вдига реномето и ще имам сигурна клиентела.

преди 10 минути, skalata_73 написа:

Таман да ти противореча и се съгласих haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никакъв алкохол, вече писах. 

С това загуби аудиторията - оставка 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, FusE написа:

С това загуби аудиторията - оставка 

Пияни хора в стъкларски магазин - не, мерси!

От втория етаж направо в канавката.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Myanmar написа:

А като се движи автобуса и ще полъхва много приятно.

Да не забравиш само да инструктираш шофьора да не минава покрай Anne, че вместо на приятно тогава ще вземе да се разсмърди на абортирали катерици...:hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Филипов написа:

Да го преместя ли в лаладжийските раздели? Този е за серозни неща . . . . 

Да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смятам че този е подходящ. Компактно возило, което ще можеш да си паркираш дори и в центъра. Налични с прозорци на покрива, което ще осигури светлина на рибките в аквариумите :D

1280px-PAZ-672_at_Bronevoy_Pereulok_12_i

• Харесване 1
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
  • Грижа 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих реставрирал от старите чавдари.И бих го направил R&B club 90,s (от 90-те години) Със черни кожени сапарета на вафли шити с червени конци, виайпи сапаретата ще бъдат червени от алкантара.Всички метални елененти ще бъдат хром никел.Задължително и клетка от хром никел и в нея стриптизьорка с маска на дявол.Озвучаването задължително бОсе.

61CFD499-08F8-4CF0-8FE3-566AF89252A8.jpeg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, franchesko написа:

и в нея стриптизьорка 

с каска и наколенки, че на първия завой ще се я загуби. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Myanmar написа:

За автобус не знам какви са изискванията, но може да си купиш каравана. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, FusE написа:

с каска и наколенки, че на първия завой ще се я загуби. 

Каска и наколенки може. Всичко друго е заранено:clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, skalata_73 написа:

ама трябва да внимава, защото някои като се напият налитат  се бият.

преди 2 часа, Myanmar написа:

А какви рибки да си взема?

аз харесвам пираните:shy11:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от barabaronaTheOne
      Здравейте искам да ви споделя едно сайтче, което може да е от полза на всички, които ползват градски транспорт в София.
      Много е добро, не знам дали е точно с времената обаче чертае маршрутите от точка до точка ....на карта
      http://razpisanieto.bg ако не сте от София, ще ви свърши работа, както на мен
    • от PhX
      Не знам дали написах заглавието точно, но е свързано с това което искам да ви питам. Значи искам да разбера какви права имат служителите в градския транспорт в София. Говоря за онези които те глобяват, контрольорите. Бил съм 2 пъти в София през тази година и два пъти са ме глобили (първия път приятелките ми платиха и заради тях се наложи да им дам пари после иначе щях да го оправя контрольора, а втория път бях с майка ми и щяхме да си изпуснем влака и накрая се примирихме и си хванахме такси). Като питам за техните права, имам на предвид какво точно могат да ти направят и какво не.
      Могат ли да те изкарат от автобуса?
      Могат ли да ти искат личните документи?
      Могат ли да спрат градския транспорт докато не те изкарат?
      За кого работят, общината тоест държавно или за частна фирма концесионер?

Също аз какви права имам тука?
      Ако откажа да им дам документи или да платя какво може да се случи?
      Ако са с полиция те какво могат да ми направят, те са служебни лица и ако ми вземат документите понеже на тях трябва да им покажа, и решат да ги предадат на външно лице тоест на контрольорите да ми запишат данните какво мога да направя? Не нарушават ли моето право като дават моята информация на чужди лица? Как да се защитя ако съм прав?
      Също полицията може ли да ме изкара от автобуса, просто защото съм без билет?
      Шофьорът може ли да спре и да не тръгне докато не излезна? Не е ли нарушение че не си изпълнява задълженията? Глобяват ли ги за това <- този въпрос го задавам да знам ако спре автобуса да го накарам да потегли.

Питам всичко това защото не съм запознат с правата си в София, в Белград съм добре запознат. Тука нещата стоят по друг начин, контрольорите работят за частна фирма а не за общината, всички пари отиват в частната фирма. Служителите не са служебни лица и нямат право да ти направят нищо, те са както и аз, просто обикновени граждани, не могат да ти искат лична карта, не могат да те изкарат, не могат дори да те пипнат защото нарушават правата ти. Не могат да спрат и автобуса, като го направят, просто ако си знаеш правата отиваш при шофьора казваш му че трябва да тръгне защото може да бъде глобен ако се обадиш на полицията и човека какво да прави, потегля. Не са ме глобявали тука, изкарвали са ме 2 пъти защото не си знаех правата тогава а и защото го правех заради другите граждани, но останалите пъти просто са отстъпвали понеже вече знам правата си.

В София като ме изкараха първия път с момичетата платихме за ТРИМАТА 20лв, уж ни прави компромис иначе трябва да е 3х20лв. Не си ли ги е прибрал в джоба тези пари? Даде ни едно билетче измислено, уж като отчет и как да пътуваме отново тримата с едно билетче? Пълни глупости! Вторият път ме спряха с майка ми, изкараха ни, имаше полиция, искаха ни документите, показах им сръбската лична карта, полицията каза че съм сърбиин не могат да направят нищо по  въпроса но служителката беше твърдо решена да ни глоби двамата и ни правише отново тъпи компромиси 20лв да дадем вместо по 20 на човек, и аз понеже не съм запознат с нещата не можех да си изтърва влака, беше ме страх че ако си хвана такси полицията ще ме спре да влезна в таксито и кой знае може би щеше да ме откара в управлението и тогава да отиде всичко по дяволите, затова платихме.

Моля ви се, обяснете ми всичко, отговорете на въпросите ми, или ми дайте съвети, мнения, или вашите случки разкажете да знам какво да правя. НЕ ИСКАМ да ме сметнете за някакъв си бунтовник и човек който си търси нарочно проблемите и се прави на гъзар като пътува без билетче. Ценя тази услуга, но искам да знам и правата си, тука в Белград не купувам билети защото протестирам срещу крадливата компания, която само прибира парите на гражданите а градските линии пропадат, в София съм си купувал но съм и пътувал без билетче, като използвам едно, след това си върша работите и накрая бързам да се прибирам влизам в автобусите без билет и тогава стават проблемите. Хващат ме без билет и какво да правя, да слизам от автобуса и да си купя билетче ли? Няма как да стане. И така през повечето случаи съм без билет. Обяснете ми всичко, ще съм ви благодарен
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване