Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Леле ама пак ли ляламе срещу короната и нациститте? И какво аджеба значи социална държава? И какво щстие за хората с увреждания и то от човек който се е доказал като резил за хората с увреждания?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 780
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Здравейте създавам тази тема като задание на литературно интерлитературно интерпретативно съчинение за @Anne Темата е: образът на майка България в стиховорението "Обесването на Васил Левски"

Какво е това за свещите, че съм изпуснал?  А за Вагнер и Ницше нямам думи. "Свръхчовекът" не е някаква евгенична или расистка концепция, а идея за човекът, свободен от властта на суеверията. И е

"Вулвата си със свещи напълни, девствеността заличи" Кити преродената Ане Франк

Публикувани изображения

преди 5 часа, Anne написа:

Нямам настроение да пиша отговора, най - вече защото ме вбесява фактът, че тук всички се оказахте с нацистко мислене малко или много.

Аз не съм нацист.

Къде ходи, да не забрави, че обеща, че ще пишеш литературно съчинение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Myanmar написа:

Аз не съм нацист.

Къде ходи, да не забрави, че обеща, че ще пишеш литературно съчинение?

То и аз не  съм само константирам факти

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ане, кажи, че не можеш да се справиш и да приключва тази пародия и не само от твоя страна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, Сталин написа:

И пак се върнахме в изходно положение-нацисти,евреи и пак всички са и виновни

Ми извъртяхме цикъла :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 53 минути, petie1 написа:

Леле ама пак ли ляламе срещу короната и нациститте? И какво аджеба значи социална държава? И какво щстие за хората с увреждания и то от човек който се е доказал като резил за хората с увреждания?

Анчето не може да разбере, че едно време е било много модерно тази наука. 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Евгеника

Особено в САЩ.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, petie1 написа:

Ми извъртяхме цикъла :)

просто вече изглежда нелепо, да признае, че не може и да се приключва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И благодарение на САЩ навлиза и в Европа

https://iskamdaznam.com/kak-amerikanskata-evgenika-vda-hnovyava-natsistite/

До 70-те години на миналия век под прикритието на евгеничните закони американски лекари осакатяват чрез стерилизация над 60 хил. мъже и жени.

https://www.banker.bg/obshtestvo-i-politika/read/rasovata-chistota-uber-alles

Тези медицински престъпления са описани от американския публицист Едуин Блек в книгата му Войната срещу слабите. Блек, който има в актива си проучване за връзките на компютърния концерн IBM с нацистката машина за геноцид, изкарва на показ кръстоносния поход на клика от влиятелни и уважавани американци, които решават с помощта на евгениката (наука за подобряване на човешката раса - бел. ред.) да отърват САЩ от бедните, умствено недоразвитите, болните, правонарушителите и най-вече цветнокожите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, acnekt написа:

И благодарение на САЩ навлиза и в Европа

https://iskamdaznam.com/kak-amerikanskata-evgenika-vda-hnovyava-natsistite/

До 70-те години на миналия век под прикритието на евгеничните закони американски лекари осакатяват чрез стерилизация над 60 хил. мъже и жени.

Знаеш ли кога ще го прочете? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Сталин написа:

просто вече изглежда нелепо, да признае, че не може и да се приключва

Е нали е комунистка та нищо няма да признае

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е нали е комунистка та нищо няма да признае

Какво е това, ще отговоря когато искам, в депресия съм и милион оправдания. Ясно е, че не знае

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Сталин написа:

Какво е това, ще отговоря когато искам, в депресия съм и милион оправдания. Ясно е, че не знае

Май това й са дежурните лафове нещо кат поздрава на BASH в някои дистрибуции

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Май това й са дежурните лафове нещо кат поздрава на BASH в някои дистрибуции

Стига толкова от кога е темата? То вече аз се дразня. Има време да пише по 2км постове, но да отговори на това, което сама поиска няма, само ни мотае, ако може да се забрави

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Сталин написа:

Стига толкова от кога е темата? То вече аз се дразня. Има време да пише по 2км постове, но да отговори на това, което сама поиска няма, само ни мотае, ако може да се забрави

Аз не забравям...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, petie1 написа:

Аз не забравям...

аз още по малко. Много време ще мине, преди тази тема да се забрави, колкото и на нея да и се иска обратното

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Сталин написа:

аз още по малко. Много време ще мине, преди тази тема да се забрави, колкото и на нея да и се иска обратното

Така и трябва...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така и трябва...

След години с бастуните, ще седим и ще чакаме Анка да напише нещо. Само се чудя кой ли ще е виновен тогава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Сталин написа:

След години с бастуните, ще седим и ще чакаме Анка да напише нещо. Само се чудя кой ли ще е виновен тогава

Абе ти забеляза ли АБПФК Кити-Анне пак се смее на хората че са прости тъпи..?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Абе ти забеляза ли АБПФК Кити-Анне пак се смее на хората че са прости тъпи..?

да, а и някак пак излязохме ние виновни.И къде пак намеси нацистите и аз се чудя

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Сталин написа:

да, а и някак пак излязохме ние виновни.И къде пак намеси нацистите и аз се чудя

Е нали всичко в нейния свят се върти около нацистите та недей се чуди то цяло чудо ще е ако не беше ги напъхала и тук.. Ама щом докара на Балканите келти...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, petie1 написа:

Ама щом докара на Балканите келти...

е може да са били само в Берковица😄😄 😄

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Сталин написа:

е може да са били само в Берковица😄😄 😄

Наистина много се смях тогава ама най много се смях на "луната разходка" която АБПФК Кити-Анне упорито се опитва да отрече

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Сталин написа:

Ане, кажи, че не можеш да се справиш и да приключва тази пародия и не само от твоя страна

Мога да се справя, но просто в момента не съм в настроение. Да, имам хиляди причини да не съм в настроение, защото, за разлика от вас, моя живот не е добър. Майка ми е болна и за мен няма кой да се грижи. Ядосвам се и се опитвам да не мисля какво ли би било, ако нещата бяха различни и обществото беше нормално, защото вече просто знам, че това общество никога няма да бъде нормално и никога няма да приеме хората като мен!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Anne написа:

Мога да се справя, но просто в момента не съм в настроение. Да, имам хиляди причини да не съм в настроение, защото, за разлика от вас, моя живот не е добър. Майка ми е болна и за мен няма кой да се грижи. Ядосвам се и се опитвам да не мисля какво ли би било, ако нещата бяха различни и обществото беше нормално, защото вече просто знам, че това общество никога няма да бъде нормално и никога няма да приеме хората като мен!

Като майка ти не може, погрижи се ти за себе си. Ти помагаш ли и с нещо, сега докато е болна? 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване