Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?  

17 гласували потребители

1. 1. Какъв мъж предпочита българската жена? Богат или Интелигентен?

• Богат
    • Интелигентен

Препоръчан отговор

• Отговори 106
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Всички богати и интелигентни мъже вече се омъжиха за други богати и интелигентни мъже, така че българската жена взема това което има под ръка преди и то да е свършило.

не търсете логика при жените.... мойта има една приятелка.... начи като шофира....слезеш ли требе целуваш земята.... веднъж прави една страшна маневра.... ,,ама човека е с предимст

Всяка Жена предпочита Мъж , който се докосва най-близо до нейният идеал за интимна половинка. Ако би имала Избор , разбира се .. Притисната от Условия ще избира според приоритетите и дефицит

Публикувани изображения

Всички богати и интелигентни мъже вече се омъжиха за други богати и интелигентни мъже, така че българската жена взема това което има под ръка преди и то да е свършило.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно интелигентен да може да направи кинти, и после като си писнем и се разделим, и двамата да сме доволни.

Следва...

хороскоп за прецакалите се7

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

българките са едни сметкаджийки не ти е работа
мизерното цъществуване в родината ги прави да са такива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джимин Джимин, ах, малък Джимин...

Джимин Джимин, ах, сладък Джимин.

Само тебе искам Джимин...

Със тебе ще живея аз💞

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

99% са абсолютни сметкаджийки, ауууу миличко обичкам те, туй онуй... ама докато има парички, свършат ли паричките бега с 300.
Може да си 200 кила свиня и у главата да си като ритана зелка и да я биеш по три пъти на ден, ама щом джоба е дебел и колата лъщи значи си мачо та дрънкаш...
Още по-кофтито че новото поколение го почва тия кифленско-к******ки номерца все по-рано та се е стигнало до смешната ситуация 12-14 годишни пикли да се умилкват на над 20 годишни млади мъже и т.н.
Такова е ни е възпитанието, моето поколение се оказа пълен провал що се отнася до родителските отговорности.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази анкета беше показана във "Фермата" и е правена само сред жени. Не може да питаш мъж, какви мъже предпочитат жените. 😣

Все едно да питаш случаен човек на улицата, какъв сладолед предпочита Слави Трифонов - сметанов или шоколадов. Той може да предпочита някакъв трети вид, който изобщо не е включен във въпроса. 

Егати тъпотията от страна на мъжете. Тия вярно много се взеха насериозно, вече могат да четат и мисли.

Иначе - аз съм отговорила.😁 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, JKirilov написа:

Интелигентните сме няколко чиляка, изборът не е голям... ;)

Ами, то и в Уикипедия си го пише. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Mediterranean написа:

Тази анкета беше показана във "Фермата" и е правена само сред жени. Не може да питаш мъж, какви мъже предпочитат жените. 😣

Все едно да питаш случаен човек на улицата, какъв сладолед предпочита Слави Трифонов - сметанов или шоколадов. Той може да предпочита някакъв трети вид, който изобщо не е включен във въпроса. 

Егати тъпотията от страна на мъжете. Тия вярно много се взеха насериозно, вече могат да четат и мисли.

Не е нужно да четем мисли, то е очевАдно. Все пак казах 99% което значи че все още има и нормални.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, JKirilov написа:

Има, но сме малко! Брой тука примерно... ;)

Ама то вас и никоя не ви харесва бре, не виждаш ли че другите мъже ви го казаха. Некакви смотани един процент ви дават някои мъже. Направо основавайте Клуб на анонимните интелигентни и там споделяйте мъката си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, JKirilov написа:

Анонимни, явни - never mind! Ти кажи с 80%-90% идиоти какво да правим? ;)

Тихо тихо. Не смея да кажа, че не съм от тях, че ще агресират. А съм нежна душа. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Mediterranean написа:

...и се видя, че във фермата всички са сметкаджийки с изключение на една ;) Ама какво да очакваш от хора, отишли за награда 100 000 лева. 

Иначе...слушах какви доводи имаха във Фермата жените. Но нито една от тях не отчете факта, че богатият ще ги тъпче. А така като ги гледам всички колко са нежни, сакън да не повишиш тон, не знам как биха търпяли богат, дето ще ги прави на 2 стотинки ;)  Приказват, колкото да не заспят. Разбира се, че всяка жена предпочита мъж под чехъл. Богат мъж няма как да е мъж под чехъл, освен ако не е някакъв иди*т. 

Тая ферма е най-лошата от всички и мнението ми се затвърждава от ден на ден. В предните фермни имаше минимум трима-четирима, дето ставаха. В тая ферма ни един не става. Всички са антипатични, всички сметкаджии. Не знам как са ги избирали. Да, знам, чрез конкурс. Тая измет събраха от цяла България и Англия. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, ined написа:

ама то не свърши ли

па и няма Ицо Стоте манекенки вече светла му памет

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Ъндъртейкър написа:

...и се видя, че във фермата всички са сметкаджийки с изключение на една ;) Ама какво да очакваш от хора, отишли за награда 100 000 лева. 

Иначе...слушах какви доводи имаха във Фермата жените. Но нито една от тях не отчете факта, че богатият ще ги тъпче. А така като ги гледам всички колко са нежни, сакън да не повишиш тон, не знам как биха търпяли богат, дето ще ги прави на 2 стотинки ;)  Приказват, колкото да не заспят. 

Те са прости кокошки с голямо самочувствие. Няма как да се сетят, че богатият мъж е с някоя само за едното челастрене и има още няколко по същото време за същото. Те си мислят, че богатия чичко само тях ще гледа и ще им се любува на ненагледната хубост. 

И са с претенции на умни жени. Смешки.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Mediterranean написа:

Те са прости кокошки с голямо самочувствие. Няма как да се сетят, че богатият мъж е с някоя само за едното челастрене и има още няколко по същото време за същото. Те си мислят, че богатия чичко само тях ще гледа и ще им се любува на ненагледната хубост. 

И са с претенции на умни жени, особено актриската и адвокатката. Смешки.

Тия не се сетиха, но 79% от българките се сетиха ;) Ама как се надъхваха всички, че на една жена и трябва чичко паричко...даже оная Даяна ли каква беше, не и се чукало. Е как да и се чука, като е отишла за финансите. Евала на тия 79%, дето са казали, че искат интелигентен мъж под чехъл, а не те да са интелигентните под шамарите на богатия чичко ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То е клише, но си е много вярно: Българката предпочита мъжа да има сребро в косите, злато в джоба и желязо между краката. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, iИ.дИоNд.Ni написа:

То е клише, но си е много вярно: Българката предпочита мъжа да има сребро в косите, злато в джоба и желязо между краката. 

Не позна. 79% предпочитали другото, според анкетата във Фермата ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То по телевизията и в предавания винаги дават меркантилните женски самовлюбени особи. Другите изобщо нямат мераци да се показват по телевизията даже. И хората остават с погрешното впечатление, че всички са като тия по телевизията. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване