Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

*хора, които не одобряват поставянето на ваксини особено за новият Covid-19

Мисля, че има тема, която е по-обща и се отнася за нашето мнение и отношение за ваксините, но ако модератори преценят да я слеят (вече съм над нещата и не ми се обясняват съображенията да създам нова тома), а ако остане отделна, ще уточня, че е конкретно за ситуацията в момента от тази година и за този вирус и епидемия.

Имам ли антиваксъри, които да следят какво се случва с ваксинираните? Някой от последните промени ли си ДНК-то? Покриха ли се с люспи вече, или да чакаме втората доза?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 90
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Интересно защо не се говори за това по медиите . Странични ефекти на  Ваксината: 1. Синдром на Гийена Баре- остра автоимунна реакция 2. Остър дисеминарен енцефаломиелит- възпалителен процес,

Значи ако човек не иска да си инжектира нещо, за което производителя не дава никаква гаранция, той е антиваксър? Кога изветряхте толкова бе? Та до вчера искахте гаранция, дори за химикалка!!!

Аз лично се надявам, като се ваксинирам (когато въобще успея да се докопам до ваксина, което не мисля че ще е в близките месеци), тя да съдържа чип от компания на Бил Гейтс (тайната ми надежда е, за б

Публикувани изображения

преди 9 минути, Maleficient написа:

Мисля, че има тема, която е по-обща и се отнася за нашето мнение и отношение за ваксините, но ако модератори преценят да я слеят (вече съм над нещата и не ми се обясняват съображенията да създам нова тома), а ако остане отделна, ще уточня, че е конкретно за ситуацията в момента от тази година и за този вирус и епидемия.

Имам ли антиваксъри, които да следят какво се случва с ваксинираните? Някой от последните промени ли си ДНК-то? Покриха ли се с люспи вече, или да чакаме втората доза?

Аз лично се надявам, като се ваксинирам (когато въобще успея да се докопам до ваксина, което не мисля че ще е в близките месеци), тя да съдържа чип от компания на Бил Гейтс (тайната ми надежда е, за безплатен лиценз за Уиндоус и Офис)...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е чип, а цифрова сигнатура.  По нея могат например ако ще пътуваш в друга държава да проверят дали си се ваксинирал, кога си се ваксинирал и с каква точно ваксина.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, ined написа:

Не е чип, а цифрова сигнатура. 

Не беше ли приета конвенция, че се забраняват цифрови еквиваленти на хора, след изпълненията с евреите през Холокоста?

21156_500_.jpg

Което първо беше нарушено с ЕГН-то...

преди 24 минути, ined написа:

По нея могат например ако ще пътуваш в друга държава да проверят дали си се ваксинирал, кога си се ваксинирал и с каква точно ваксина.

И какво пречи това да се свърже с ЕГН-то? Нищо.

преди 1 час, Maleficient написа:

Покриха ли се с люспи вече, или да чакаме втората доза?

Да разбирам, че си за употребата на нетествани ваксини. И изобщо не става въпрос за ваксини, както го представяш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А за какво става въпрос?

Иначе съм за употребата на ваксини, да. За един голям брой живи и оживели от човечеството (а и домашните любимци), това е приччината.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един познат вече го ваксинираха и разви пророчески способности.На другата седмица оцели джакпота от холандското тото и дим да го няма за Сейшелите.Така, че Миме бегай да се ваксинираш вместо да губиш време в чакане на чичака с канадската пенсия и черно под ноктите.Той я дойде я не дойде.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За ваксините е ок.Ама да дадеш да ти сложат нещо,което не се знае какво е,категорично,не.За ваксина не е ли нужно 10г,от разработването,тестването и прилагането й?Това,което предлагат в момента,кога го разработиха,кога излезе и го тестваха?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Петър Ангелов написа:

Аз лично се надявам, като се ваксинирам (когато въобще успея да се докопам до ваксина, което не мисля че ще е в близките месеци), тя да съдържа чип от компания на Бил Гейтс (тайната ми надежда е, за безплатен лиценз за Уиндоус и Офис)...

Интернет ша ни пуснат ли?

преди 5 минути, bojoviki написа:

За ваксините е ок.Ама да дадеш да ти сложат нещо,което не се знае какво е,категорично,не.За ваксина не е ли нужно 10г,от разработването,тестването и прилагането й?Това,което предлагат в момента,кога го разработиха,кога излезе и го тестваха?

Хайде ся, до вчера бяха 3 години, ся пък 10, утре сигурно някой ще каже 20...
Живеем уж в напреднал свят, това не е едно време дядо ти Хипократ с Пенкилера, днес уж технологиите ни помагат да се справяме с повечето неща далеч по-бързо(Това със сигурност не значи по-качествено).
Естествено и аз си имам моите резерви спрямо тия ваксини, но пък също смятам че доста се преекспонират нещата с тия тестове, чипове и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Bubbles написа:

Интернет ша ни пуснат ли?

Аз имам слот за SIM карта в опашката, та...стига доставчика да не ми спре интернета, нямам проблеми с това.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да

промени ми си днкто

опадна ми косата  на кръгове 

и образувам повече зъбен камък

ваксините са джендъри 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Петър Ангелов написа:

Аз имам слот за SIM карта в опашката, та...стига доставчика да не ми спре интернета, нямам проблеми с това.

Баси ша тряя да си права ъпргрейд.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Bubbles написа:

Хайде ся, до вчера бяха 3 години, ся пък 10, утре сигурно някой ще каже 20...

Добре и 3г да са,не споря.Пак ще попитам,това,което предлагат в момента,кога го разработиха,кога излезе и го тестваха?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Bubbles написа:

Баси ша тряя да си права ъпргрейд.

Ъъъъ защо?! Аз мислех, че си с eSim....

Редактирано от Петър Ангелов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Петър Ангелов написа:

Ъъъъ защо?! Аз мислех, че си с eSim....

Стар модел съм аз, едно време ни правеха с модеми, ся вече сим, мим... ...еххх старост нерадост.

преди 2 минути, bojoviki написа:

Добре и 3г да са,не споря.Пак ще попитам,това,което предлагат в момента,кога го разработиха,кога излезе и го тестваха?

Труден въпрос, както казах и аз си имам моите съмнения, но допускам че тестовете може да са направени с по високи технологии и да е отнело значително по-малко време.
Също имай на предвид че бързото нарастване на заболелите принуди компаниите да работят колкото се може по-бързо.
В края на краищата тепърва предстои да видим какви ще са резултатите, също таа идват ваксини от повече от една държава включително от България, мен ако питаш аз бих се доверил на Българската.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз не съм сигурен дали искам да се чипосам с тази ваксина.И ако се чипосам, какъв краен резултат да искам!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи ако човек не иска да си инжектира нещо, за което производителя не дава никаква гаранция, той е антиваксър? Кога изветряхте толкова бе? Та до вчера искахте гаранция, дори за химикалка!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

от кога питката с къмети стана баница с късмети гадни капиталисти  или имам мандела ефект

арсеник да кажат лекува ковит про ваксърите ще си го инжектират  толкова са изплашени

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Интересно защо не се говори за това по медиите .

Странични ефекти на  Ваксината:
1. Синдром на Гийена Баре- остра автоимунна реакция
2. Остър дисеминарен енцефаломиелит- възпалителен процес, засягащ бялото мозъчно вещество на главния и гръбначния мозък
3. Напречен миелит- засягане на целия напречник на гръбначния мозък на определено ниво, в един или няколко гръбначно мозъчни сегменти
4. Енцефалити, Миелити, Енцефаломиелити, Менингоенцефалити, Менингити и Енцефалопатии
5. Конвулсни припадъци
6. Удар
7. Нарколепсия и Катаплексия
8. Анафилаксия- остра алергична реакция
9. Остър Инфаркт на Миокарда
10. Миокардит- Перикардит
11. Автоимунно заболяване
12. Смърт
13. Проблеми при бременност и след родилни проблеми
14. Други остри демиелинизиращи заболявания(на мозъка)
15. Неанафилактична алергична реакция
16. Тромбоцитопения- тромбоцитна недостатъчност
17. Дисеминарна Вътресъдова Коагулация
18. Венозна тромбоемболия
19. Артрит и Артралгия
20. Болест на Кавазаки- остър системен васкулит, което означава, че има възпаление на стената на кръвоносните съдове, което може да прогресира към дилатации (аневризми) на всяка една от средните артерии в тялото, главно на коронарните артерии.
21. Мултисистемен Възпалителен Синдром при Деца
22. Заболяване заради повишена ваксинация(това не съм сигурна дали е поради причина, че една доза за някои може да е свръх доза, да стане предозиране.

666.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове чичо Бил е шматка.Аз ако съм дай по десет бона, бе нека са двайсе на калпак, на който се инжектира.В Холандия има клиники, където се тестват нови лекарства на хора.Често това са и тежки лекарства за епилепсия и прочие.И как са навиват хора да стават опитни зайци.За пари много ясно.Реално са и смешни пари за местния стандарт, къде мое се изкарат дори с не квалифицирана работа, за същия период, къде лежиш там у клиниката.Но има мързеливи мърди къде не им се работи.Или просто някой иска да лапне едни готови пари.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ ЗА ВАКСИНАТА, КОИТО ВЛАСТИТЕ СКРИХА ОТ ОБЩЕСТВОТО! – ДОКУМЕНТИ

https://evrokop.com/2020/12/27/скандални-разкрития-за-ваксината-кои/?fbclid=IwAR1_GNyMGO6oEldMYkJkmD79SH_CtfmMXjGZbLm_lt4FiyjhVYgBOVIsZtI

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Myanmar написа:

Не беше ли приета конвенция, че се забраняват цифрови еквиваленти на хора, след изпълненията с евреите през Холокоста?

21156_500_.jpg

Което първо беше нарушено с ЕГН-то...

.

ЕГН  е нещо много различно от номерирането на хората при холокоста.

Номерирането на хората при холокоста е било по две причини. Първо, защото за нацистите евреите не са били хора и са искали по всякакъв начин да ги дехуманизират. В лагерите им отнемат не само вещите, дрехите и косите, но и им отнемат самоличността и ги превръщат просто в номера, в не човеци, в списъци за унищожение.

Докато идеята на ЕГН  е съвсем друга. В Източна Европа хората имат три имена - лично, бащино и фамилно, много често има хора с еднакви имена, че и дори рождени дати. С цел да се избегнат всякакви грешки, включително съдебни, въвеждат идеята на ЕГН - то, която според мен е много добра. Разликата с номерата на холокоста е, че този номер не ти го татуират, не започва с буква и не те назовават по номер никъде. Също така този номер е личен, никой не трябва да го знае, той си е само твой, единствен и уникален и друг не получава такъв номер. С ЕГН лесно се определя нечия самоличност, избягват се съдебни и други грешки, също така и по - лесно и по - точно се прави преброяване на населението. Този номер не е унизителен, никой не го знае, и никой не те назовава по номер, а и с него не се плаща нищо. Той просто е същото като номера на адреса, на който живееш, или номера на автомобила. Учениците също имат номера в училище. Стоките имат баркод номера. Нормално. Абсолютно различно е от това с номерата в холокоста.

Като за последното се чудя, сега попаднах на информация, та ми стана странно и се зачудих защо е трябвало новопристигналите в "Берген - Белзен" пак да ги татуират и да получат нови номера.........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Anne написа:

Този номер не е унизителен, никой не го знае, и никой не те назовава по номер, а и с него не се плаща нищо.

Не е изобщо така. Но ти подписваш документи без да ги четеш, та е разбираемо да не знаеш.

И наистина имаше закон, според който ЕГН-то е незаконно. Но е и неизбежно.

преди 1 час, Anne написа:

Разликата с номерата на холокоста е, че този номер не ти го татуират, не започва с буква и не те назовават по номер никъде. Също така този номер е личен, никой не трябва да го знае, той си е само твой, единствен и уникален и друг не получава такъв номер.

Така написано, разбирам, че няма никаква разлика с номерата давани на евреите.

преди 10 часа, Dishkata написа:

Странични ефекти на  Ваксината:
...
12. Смърт

...

Без коментар.

преди 13 часа, Maleficient написа:

"Особено" викаш haha.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване