Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Говорилня или дрън-тема тема

petie1
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Как си си мислиш, държава да се намесва в личното пространство на всеки един свой поданик и в неговата частната собственост?

Не, просто държавата да задължи здравите хора да се включват в проекти и ангажименти към хората с увреждания, да не ги избягват умишлено и да си запознават децата (младежите де) с техни връстници с увреждания.

Държавата трябва да насърчава такива "смесени" бракове.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 3,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 4 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Не, просто държавата да задължи здравите хора да се включват в проекти и ангажименти към хората с увреждания, да не ги избягват умишлено и да си запознават децата (младежите де) с техни връстници с увреждания.

Държавата трябва да насърчава такива "смесени" бракове.

Значи искаш държавата да репресира една част своите поданици от една страна, а от друга страна да приоритизира и даде повече права на други свои граждани.

Да раздели народа на 2. Здрави, тези които са репресирани и на хора с увреждания, тези които са с повече права.

Само и единствено, защото ти си с увреждания. Ми, ако не си?

Така не противоречи ли, че всеки е равен пред закона?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Значи искаш държавата да репресира своите поданици от една страна, а от друга да приотизира и даде повече права на други свой граждани.

1. Не сме монархия! Тук няма "поданици", а граждани!

2. Здравите имат доста повече права спрямо нас, не го отричай! Редно е нещата да се променят. Щом хората доброволно не искат да ни приемат, ще стане насила!

На нас не ни е достатъчно да имаме само право на живот, образование, работа и достъп до здравеопазване и култура. Искаме най - важното - равнопоставеност при избор на брачен партньор а не да чакаме по 40 години някой да се появи!

Ще се наложи обществото да си преосмисли отношението и мнението за нас!

Ние не бихме били по - лоши съпруги от разни Златки и Николетки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mickey_Mouse_love написа:

2. Здравите имат доста повече права спрямо нас, не го отричай! Редно е нещата да се променят. Щом хората доброволно не искат да ни приемат, ще стане насила!

На нас не ни е достатъчно да имаме само право на живот, образование, работа и достъп до здравеопазване и култура. Искаме най - важното - равнопоставеност при избор на брачен партньор а не да чакаме по 40 години някой да се появи!

https://bg.wiktionary.org/wiki/поданик

Човек, който административно е обвързан с определена държава, принадлежи към нея и се подчинява на законите и.

Но ти е простено на теб, да не знаеш тази дума, защото ти не си обвързана с България и не се подчиняваш на законите на Републиката.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

https://bg.wiktionary.org/wiki/поданик

Човек, който административно е обвързан с определена държава, принадлежи към нея и се подчинява на законите и.

Да, само дето ние не използваме тази дума, защото я асоциираме с монархията. Българите чудесно помнят докъде ни докараха германските монарси.

Точната и коректна дума е ГРАЖДАНИН!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Даде им се шанс, проект, пари, възможности - не пожелаха да излязат от колибите си и да се очовечат.

И това го казва човек, който е цял живот на гърба на другите. Засрами се ма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Birma написа:

И това го казва човек, който е цял живот на гърба на другите. Засрами се ма

Спри се с болните ти измислици.

Казах ти - съди ме за фалшива инвалидност, ако ти стиска. Реалността ще те смачка! Ще излезеш посрана от съда!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Да, само дето ние не използваме тази дума, защото я асоциираме с монархията. Българите чудесно помнят докъде ни докараха германските монарси.

Точната и коректна дума е ГРАЖДАНИН!

https://ibl.bas.bg/rbe/lang/bg/гражданин/

ГРА̀ЖДАНИН, мн. гра̀ждани, м. 1. Човек, който е роден или живее в град. ИЛИ.

Постоянен жител на републиканска държава с всички права и задължения, установени от нейните закони.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна съм минала часовете по "Свят и личност", за разлика от теб. Конституцията я знам. Ти - не.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Отдавна съм минала часовете по "Свят и личност", за разлика от теб. Конституцията я знам. Ти - не.

Сигурна ли си? Има разлика между поданик и гражданин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Образована си и то много. Направо не знам другите как не ги е срам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Mickey_Mouse_love написа:

Кои са тези повече права? Ти също учи в училище, имаш право да се регистрираш в борсата по труда, имаш адресна регистрация. Гласуваш. Имаш право на глас.

Изразяваш си мнението, пътуваш от град до друг град безпроблемно.

Какви други права имат другите, а ти не?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

Кои са тези повече права? 

Т. Е. Тая да не работи и всички останали да и плащаме сметките. 

И Мъжете във форума да... сети се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Mickey_Mouse_love написа:

... да задължи ...

преди 26 минути, Mickey_Mouse_love написа:

... насила!...

Нагъл, по-нагъл, най-нагъл, Mickey_Mouse_love.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Birma написа:

Т. Е. Тая да не работи и всички останали да и плащаме сметките. 

И Мъжете във форума да... сети се

Защо да й плащам сметките? Моите сметки кой ще плаща?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Mickey_Mouse_love написа:

Искаме най - важното - равнопоставеност при избор на брачен партньор а не да чакаме по 40 години някой да се появи!

КОйто иска брачен партньор, търси! Тия дето чакате, може да си чакате и по 140 години. И няма такова нещо, като "равнопоставеност при избор на брачен партньор". Няма и да има. Свиквай с мисълта и се ориентирай към търсенето, ако наистина искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Birma написа:

ТОВА КОЕТО СТАВА. 

Сестра ми е по лоша от мен. Тя се занимава и скоро ще се чуе

Сестра ти ще е ангел в сравнение с мен ако съм на нейно място вярвай ми

Толкова я знаеш че поне пет я наруши

преди 2 часа, lebel написа:

Нагъл, по-нагъл, най-нагъл, Mickey_Mouse_love.

Една лека поправка Мини Маус не Мики Маус

На нас не ни е достатъчно да имаме само право на живот, образование, работа и достъп до здравеопазване и култура.

Това са функциите на държавата а ти ми покажи закон който казва нещо за брачните патньори?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ооо, Кити, ти ли си това? Какво стана с Космополитън форума, нещо не ми дава да пиша там вече, да не би да са фалирали и да са го закрили? Ех, какви времена бяха...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Мери Георгиева написа:

Ооо, Кити, ти ли си това? Какво стана с Космополитън форума, нещо не ми дава да пиша там вече, да не би да са фалирали и да са го закрили? Ех, какви времена бяха...

Добре дошла, ако питате за Мини Маус да това е вашата Кити и нашата форумна принцеса без кайма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Еха, в Космополитъна ѝ викаха магЕсницата, защото забърквала някакви отвари на свещи. Но Кити си има чар, винаги съм го казвала - умна е, готина е, просто не ѝ се обръща внимание в семейството и го търси в нета. Кити, как си, какви ги вършиш? Надявам се си по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Мери Георгиева написа:

Еха, в Космополитъна ѝ викаха магЕсницата, защото забърквала някакви отвари на свещи. Но Кити си има чар, винаги съм го казвала - умна е, готина е, просто не ѝ се обръща внимание в семейството и го търси в нета. Кити, как си, какви ги вършиш? Надявам се си по-добре.

Сиреч, прави магии?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Мери Георгиева написа:

Ми тук си и викаме принцесата без кайма, не съм много сигурен колко е умна щот се провали на всичките ни тестове а дали е готина въпрос на  вкус, на мен не ни харесва много в тия детски дрехи ама ...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Birma написа:

Не, клетви

Сигурно, то и рефлектира. И не мога да разбера, какви са тези постоянни ядосани емотикони от нейна страна.

Човек не може да попита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...