Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

_nib_
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 17 минути, васил козарев написа:

Понеже Бойко не инсталира мафиотско-феодален тип на управление в държавата. На всяко едно ниво. Последствията от това ще са дълготрайни. 

Мутроолигархията се инсталира сама, стига да не ѝ се пречи.  Явно е приемлива за управленията на капиталистическите страни, докато да се отчитат както трябва помежду си.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Коя друга капиталистическа страна в Европа, е със сходен модел на управление? Освен Албания, ама не мисля, че тя трябва да е база за сравнения и модел на подражание. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, васил козарев написа:

Коя друга капиталистическа страна в Европа, е със сходен модел на управление? Освен Албания, ама не мисля, че тя трябва да е база за сравнения и модел на подражание. 

България и капиталистическа страна? Не знаех.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

Да чуеш от човек на ГЕРБ. 

А, ти разбра ли за какво иде реч? Или, човек на ГЕРБ не може да има професия, с която да си изкарва парите и да печели респект?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, absurt написа:

А, ти разбра ли за какво иде реч? Или, човек на ГЕРБ не може да има професия, с която да си изкарва парите и да печели респект?

Това не е човек на ГЕРБ. Това е политически хамелеон. Както повечето от ГЕРБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

България и капиталистическа страна? Не знаех.

Много неща не знаеш, ама не смееш да дойдеш тук и да ги научиш от първа ръка. Ровиш се в разни жълти сайтчета и им вЕрваш неистово.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много неща не знаеш, ама не смееш да дойдеш тук и да ги научиш от първа ръка. Ровиш се в разни жълти сайтчета и им вЕрваш неистово.

Не смея, да. Защото ще ме ограбят. Имам 50 стотинки в джоба.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Той другаря ГДРеец като чуе ГЕРБ подскача до тавана, виж да му пуснеш "Жива рана" две кила ракия ще изпие.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://www.mediapool.bg/mazh-e-v-koma-sled-poboi-za-50-stotinki-news249075.html

https://m.dnes.bg/stranata/2016/05/10/idiliia-butane-i-boi-nad-starec-za-edni-50-st-za-wc.301930

преди 2 минути, Bubbles написа:

Той другаря ГДРеец като чуе ГЕРБ подскача до тавана, виж да му пуснеш "Жива рана" две кила ракия ще изпие.

Така е. Нека да бъдем родолюбци. Да изберем българското, а не ГЕРБ. Немски продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

То тук или много бързат да създават новини че чак не си четат какво са написали или са си толкова грамотни

Цитат
Намесил се и продавач от близка сергия, който ударил на клиента.

Какво каза че нещо не схванах ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, lsmurf написа:

То тук или много бързат да създават новини че чак не си четат какво са написали или са си толкова грамотни

Какво каза че нещо не схванах ?

Кой какво каза? Новината или аз? Пребиват хора, за това че не са платили 50 стотинки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, АСПЕКТ написа:

Кой какво каза? Новината или аз? Пребиват хора, за това че не са платили 50 стотинки. 

А, ти като не си плащаш в Берлин, те погалват по главичката , целуват те по бузката и ти махат с ръчичка за довиждане. 982852815_download(16).gif.a12e58777fd88474127a9942a29cb7c2.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Мирчо, Рашков правомощия в Молдова няма!:giggle1:

Сигналите постъпват в ЦИК бре умньо :giggle1:

Значи комунето може да говори в изборния ден за /недоказано/ купуване от ГЕРБ, а за други сигнали не може ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

А, ти като не си плащаш в Берлин, те погалват по главичката , целуват те по бузката и ти махат с ръчичка за довиждане. 982852815_download(16).gif.a12e58777fd88474127a9942a29cb7c2.gif

Сигурно ще извикат полиция. Няма да тръгнат да ме бият. Пребиват. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, mitosandov написа:

Единственият в историята на българските пожарни изгонен от служба заради неграмотност да държи маркуч

Като не е изпълнил указанието:   табели - различни в Колекции в гр. София - ID23555521 — Bazar.bg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Така е новината е страшна ако е истинска а се съмнявам в това след като е написана без да е прочетено какво е написал. Не ти журналиста който я е писал. "Ударил на клиента" какво ???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, miro20 написа:

Как ли не се гърчите с общи проценти, разпределени проценти... и какво ли не, за които също никой не спори, а игнорирате това за което бе лекия спор с трола тошефффф

Ооо, не! Спора изобщо не беше за Турция, а за пробитата ти опорка, как новият закон бил обслужвал ДПС. Е, така ги обслужи, че ИТН имат по-голямо увеличение на процента от общият брой гласове и съответно имат повече депутати от район Чужбина!   

преди 9 часа, miro20 написа:

затапи и унижи ЦИК а ?  :giggle1:

Цитирах кратко и ясно с два линка от ЦИК. Това е :)

Там в линкчето от ЦИК от 11.07 има една цифричка срещу редчето на ДПС - 17.48%.

а в линкчето от 4.04 на същото редче пише 13.52%

Понапъни се мъничко и обясни с твои думички какво според теб означават тези цифрички и какво изобщо правят там. Хайде моето момче, знам че можеш :cool: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ivottoshev написа:

Хайде моето момче, знам че можеш :cool: 

Аз мога, мойто момче, а ти вместо да се заяждаш и тролиш изцяло заради комплексите си и телк-а, щото друго не можеш, научи се да си знаеш мястото :

От 4-ти - 19 877
https://results.cik.bg/pi2021/rezultati/32_TR.html
от 11-ти - 26 487
https://results.cik.bg/pi2021_07/rezultati/32_TR.html
разлика - 6610
процентно - около 25% увеличение.

:hush:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, miro20 написа:

Аз мога, мойто момче, а ти вместо да се заяждаш и тролиш изцяло заради комплексите си и телк-а, щото друго не можеш, научи се да си знаеш мястото :

Можеш да кажеш какво означава 13.52% и 17.48% при ДПС... но не го правиш. Чудя се защо ли :giggle1:

преди 6 часа, miro20 написа:

Увеличение на какво? 25 % увеличение на депутатските мандати, които са спечелили ли? :popcorn2:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:
преди 8 часа, miro20 написа:

Увеличение на какво?

От 4-ти - 19 877
от 11-ти - 26 487
разлика - 6610

Още 101 пъти да ти цитирам ти пак ще питаш кво е туй :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, ncl написа:
Цитат

Изборите на 11 юли обаче бяха различни поради няколко фактора.
...
Второ, определена категория избиратели вероятно не са отишли да гласуват заради машините. Някои от недоверие, други поради опасения, че няма да се справят с устройствата.

На предишните избори отидох да видя какво прави таз машина. Фрезова ли, стругова ли, кафе ли прави... то пък взе, че се оказа един таблет. Е как хората няма да се наплашат?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

От 4-ти - 19 877
от 11-ти - 26 487
разлика - 6610

Още 101 пъти да ти цитирам ти пак ще питаш кво е туй :giggle1:

Разлика 6610?!? Ми браво. При ИТН тази разлика е 8040!!! :laughing5:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

През 2001 година, близо 70 процента активност.

ДПС има като проценти 7,6 или към 8 процента. 350 хиляди.

Когато проруската антибългарската партия Атака се появява и така прави услуга на ДПС и така се увеличава техните избиратели. Логично. От 8 процента през 2001 година стават на 13 процента. 467 хиляди.

На сцената се появява немския продукт ГЕРБ с лидер депутат на НДСВ и бодигард на цар Симеон 2.  Борисов.

ДПС отново расте.  14 процента или 610 хиляди.

И аз си мисля, че това е максималната точка на ДПС. 600 хиляди избиратели.

Сега Слави се появява и се твърди, че прави услуга с ДПС.

Бойко, когато дойде с неговата нова партия ГЕРБ,  ДПС имаха избиратели 600 хиляди.

Та? При Слави ДПС е на 5 място, а при Бойко ДПС са на 3 място. 
Другото нещо ГЕРБ с избиратели 1,5 млн през 2009 година падна на 0,5 млн избиратели. Къде са 1 млн?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Другото нещо ГЕРБ с избиратели 1,5 млн през 2009 година падна на 0,5 млн избиратели. Къде са 1 млн?

Обяснението е много просто!
Както обещаваш на 0,5 млн - така може да обещаеш на 1,5 млн или на 15 млн. Но когато трябва да изпълняваш обещаното става зор. Щото „сладки постове” и други благинки има за 100 - 150 хил. човека.

А спора за гласовете и процентите на ДПС е като ситуацията с чашата. Песимистът казва, че чашата е наполовина празна, оптимистът - наполовина пълна. А реалистът знае, че … са му дали по-голяма чаша.
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ivottoshev написа:

Разлика 6610?!? Ми браво.

Ти сгря най сетне ! Имаш напредък.

Точно това е числото и процентно е 25%

При ИТН тази разлика е 8040!!! 

Е нали и това сметнахме бре умньо ? Дето те питах какво се хилиш че изкара 13% повече от 25% 

Защото точно толкова е 6040 спрямо 60 357 от гласувалите за ИТН и то като цяло  от чужбина !

:laughing5:

:giggle1: хилещия тошеффффф пак унижен :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване