Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 53 минути, Без умствен капацитет написа:

ей тва що не гио казваш и за фрог, който казва уж факти - без факти

Чеверме дай един фейк от фрог не можеш а.

Знам че от централата са ви наредили да казвате че фрог е фейк сайт 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ninov написа:
преди 1 час, miro20 написа:

Да, няма нужда да ти се казва каквото и било. Ти вече си повЕрвал коко много крадат, щото си чул от енда камара фейкомети.

Но вероятно си пропуснал неща като тези :

https://zonanews.bg/biznes-i-finansi/i-spored-vtora-proverka-na-mf-nyama-dori-lev-vreda-ot-dogovorite-za-5-mlrd-na-api

Докато кокорчовците лъжат на поразия :)

Добри са и с фотошопите :

https://tribune.bg/bg/mrezhata/firma-na-kiril-petkov-polzva-imeto-i-litseto-na-opra-uinfri-za-da-reklamira-hranitelni-dobavki-snimki/

:)

Българите не са хванати от гората, а само някои . Като теб.

спри се с фейковете на сайта на Красен Кралев трибуне спазвай политическа хигиена 

Няма фейк тук. Чукни си сам в гугъл че нарушения за нито един лев в АПИ не са намерени. Колкото и да се стараха от вашата служебна хунта да ровят.

Въпреки внушенията на вашите фейкомети за кражби , злоупотреби бла бла лба...   :hit:

преди 46 минути, ninov написа:

Може и да греша, но ти виждал ли си журналист и микрофони от фрогнюз като официална медия отразяваща събития и пресконференции ??

Да са част от новинарския поток, да се позовават на тях,  и т.н. и т.н. ?

Да са акредитирани някъде, представителни и т.н. ?

Аз не. Поправи ме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, miro20 написа:

Няма фейк тук. Чукни си сам в гугъл че нарушения за нито един лев в АПИ не са намерени. Колкото и да се стараха от вашата служебна хунта да ровят.

Въпреки внушенията на вашите фейкомети за кражби , злоупотреби бла бла лба...   :hit:

Може и да греша, но ти виждал ли си журналист и микрофони от фрогнюз като официална медия отразяваща събития и пресконференции ??

Да са част от новинарския поток, да се позовават на тях,  и т.н. и т.н. ?

Да са акредитирани някъде, представителни и т.н. ?

Аз не. Поправи ме.

ти ходиш на официалните събития и следиш от коя медия са журналистите ли защото аз не ходя и не следя от коя медия са журналистите .А и всички медии да се позовават на фрог вие троловете на ГЕРБ пак ще кажете че е фейк медия както направихте с уважаваната агенция медиапул

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, miro20 написа:

Чукни си сам в гугъл че нарушения за нито един лев в АПИ не са намерени.

Е как ще има нарушения в АПИ 🤣 Всички знаем, че там се действа по възможно най прозрачния,  честен и принципен начин 😆

преди 56 минути, АСПЕКТ написа:

Нова визия на Мая, дали ще ѝ помогне това?

Вече не е руса.

Ще и помогне. 

Вече няма се засяга от вицове за блондинки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ninov написа:

знам, че от централлата са ви наредили да вярвате , или поне да се правете, на журналистическите фантазии без нито едно доказателство, документ

дай последната новина на фрог, която е подкрепена с документ (и гледай да е последната която си лайкнал)

преди 2 часа, ninov написа:

ти ходиш на официалните събития и следиш от коя медия са журналистите ли защото аз не ходя и не следя от коя медия са журналистите .А и всички медии да се позовават на фрог вие троловете на ГЕРБ пак ще кажете че е фейк медия както направихте с уважаваната агенция медиапул

а защо като има опициално събитие - няма микрофон на който да пише "фрог-нюз" , а също и цитираната от теб

преди 14 минути, Michigan111 написа:

Е как ще има нарушения в АПИ 🤣 Всички знаем, че там се действа по възможно най прозрачния,  честен и принципен начин 😆

колко проверки искаш да ти го кажат - правени от хората на Радев

Според втора проверка на МФ схемата "Автомагистрали" за 5 млрд. лв. е перфектна

Държавната финансова инспекция отново не откри нито лев щета за бюджета

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Без умствен капацитет написа:

Колкото и да ми го кажат (макар проверките да не могат да говорят) виждам, че едни и същи фирми лапат парите и строят калпаво, но скъпо. И друг път съм го казвал,  да е спазен закона,  не означава, че не се краде, а се краде законно. Виж си предпоследния абзац от линка и се опитай да помислиш малко.  Пък и щом я наричат "схемата" Автомагистрали,  за какво говорим изобщо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, M.Николов написа:

Нагла работа.  Издумкали без търг и без смисъл 400 млн държавна пара за да оправят на доган пристанището,  но нямало надделяващ обществен интерес,  а как били раздали парите на данъкоплатеца било търговска тайна.  Иначе,  щом закона го позволява,  според герберастките подлоги нарушение нямало. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, щом законът го позволява, нарушение няма.

Защо никой не пита кой, как и кога е приел този закон по този начин? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, АСПЕКТ написа:

Нова визия на Мая, дали ще ѝ помогне това?

Вече не е руса.

185897F3-7B6E-46CC-8D3B-1539EE3B7454.jpeg

Вече няма да я познават по улиците и да я плюят  като я видят отдалеч .

Редактирано от miro20 (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Да, щом законът го позволява, нарушение няма.

Защо никой не пита кой, как и кога е приел този закон по този начин? 

Радев и Христо Иванов. Абе, всеки друг, само от ГЕРБ не са ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Любомир Аламанов: 21 типа политици, за които да не гласувате

Цитат

„21 типа политици, за които да не гласувате

В тази предизборна кампания всички политици ще ви увещават за какво да гласувате. Но понякога дяволът е скрит не в кацата с мед, а в малката лъжичка отрова. Затова ви давам 21 типа политици, за които да внимавате. И ви съветвам да не гласувате за тях:

1. Не гласувайте за политици, които ви обещават лесни решения. Няма лесни решения.

2. Не гласувайте за политици, които ви обещават прекалено много. Заблуждават ви. Имат само няколко години.

3. Не гласувайте за политици, които нищо конкретно не казват. Явно нямат идея за какво са там. Или имат идея, но тя няма общо с вас.

4. Не гласувайте за политици, които говорят прекалено много. Не слушат хората.

5. Не гласувайте за политици, които ви говорят какви прекрасни неща ще направят с вашите пари. Чужди пари лесно се харчат.

6. Не гласувайте за политици, които само намират оправдание извън себе си. Нямат смелост.

7. Не гласувайте за политици, които сочат врагове. Манипулатори са.

8. Не гласувайте за политици, които противопоставят едни групи хора на други. Страхливи са.

9. Не гласувайте за политици, които ограничават правата на хората. Било то и от добри подбуди.

10. Не гласувайте за политици, които не знаят как да се извиняват. Човек се познава по достойнството, с което поема отговорност.

11. Не гласувайте за политици, които не знаят как да печелят. Човек се познава по смирението в момент на триумф.

12. Не гласувайте за политици, които говорят „на вас“. А не сядат да говорят „с вас“.

13. Не гласувайте за политици, които лъжат. Лъжата е най-бързият път към провала.

14. Не гласувайте за обаятелни хедонисти. Те се опиват от собствения си образ в общественото огледало и забравят защо са избрани.

15. Не гласувайте за политици, за които мислите, че може да ви докарат далаверка. Изкушението е голямо, но след това реалните ползи ще са малко.

16. Не гласувайте за агресивни политици, агресията им прикрива много дефицити.

17. Не гласувайте за политици, които ви дърпат към миналото. Светът се развива и ще ни подмине прекалено бързо.

18. Не гласувайте за политици, които ви залъгват с идеи за непроменяемост. Нямат смелост и качества да направят реформи, за да живеем в съвременна държава.

19. Не гласувайте за политици, които ви примамват с храна, концерти или пари. Истинските лидери водят с идеи и практическата им реализация.

20. Не гласувайте за политици, които са работили само политици. Забравили са какво е истинска работа и какво е истински професионализъм.

21. Не гласувайте за политици, които не ви заразяват с желание за работа, оптимизъм и чувство за общност. Ако ги няма тези неща, нищо друго няма значение.

Мислете. Изберете мъдро. От вашия избор зависи какво ще е бъдещето ни. И как ще живеят децата ни.
Усмихнат ден“, пише той в социалните мрежи.

Любомир Аламанов, Facebook

Дано мислещите трезво българи са повече от немислещите!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 часа, Без умствен капацитет написа:

знам, че от централлата са ви наредили да вярвате , или поне да се правете, на журналистическите фантазии без нито едно доказателство, документ

дай последната новина на фрог, която е подкрепена с документ (и гледай да е последната която си лайкнал)

а защо като има опициално събитие - няма микрофон на който да пише "фрог-нюз" , а също и цитираната от теб

Агънце,

ти ли го написа това без нито една правописна грешка, или някой друг от тролския ви център?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2021/10/17/4266153_putnite_stroiteli_sa_vurnali_po-malko_ot_10_ot/

Пишман строителите,които протестираха за неполучени заплати ,са получили от ГЕРБ 1.5 милиарда лв. аванс без да са свършили почти нищо...Предизборните номера на мошеника Борисов...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Мойра написа:

Много добре казано. Я кажи сега ти за кого ще гласуваш ?

Аз от това цитираното определено ще заложа отново на ГЕРБ.

Ти по  кой мутренски проект ще хлъзнеш ? Знаем пристрастията ти към череповия фрогнюз, така че едва ли ще ме изненадаш.  Сподели :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, miro20 написа:

Много добре казано. Я кажи сега ти за кого ще гласуваш ?

Аз от това цитираното определено ще заложа отново на ГЕРБ.

Ти по  кой мутренски проект ще хлъзнеш ? Знаем пристрастията ти към череповия фрогнюз, така че едва ли ще ме изненадаш.  Сподели :)

Миро пак се опитва да мисли...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dedidi написа:

Агънце,

ти ли го написа това без нито една правописна грешка, или някой друг от тролския ви център?

не си ли личи, няма главни букви

преди 3 часа, Мойра написа:

аз като гледам, мислещите само папагалстват, някои май неосъзнавак как немогат да мислят и само копи/пействат от някъде

преди 1 час, Лудият Учен написа:

https://m.dnevnik.bg/bulgaria/2021/10/17/4266153_putnite_stroiteli_sa_vurnali_po-malko_ot_10_ot/

Пишман строителите,които протестираха за неполучени заплати ,са получили от ГЕРБ 1.5 милиарда лв. аванс без да са свършили почти нищо...Предизборните номера на мошеника Борисов...

и на теб го казвам - някои фирми са взели в пъти повече, а други нищо - защо Радевите не съдят фирмите на които Боко е дал повече, се замисли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Реджеп Иведик написа:

Направете анкета !

Какъв е смисъла ? Всички предишни анкети нямаха нищо общо с реалните избори. Тук група тролченца си мислите че давате някаква "обективна картина' за изборите ли :giggle1:

Което няма как да не ме радва де :)

Показва колко сте далеч, много далеч с простотиите които пропагандирате :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 часа, N1K17Y написа:

Радев и Христо Иванов. Абе, всеки друг, само от ГЕРБ не са ;) 

Според Радев все наследството на ГЕРБ е причина не само  за енергийната криза.  Дай му да се катери предизборно на Черни връх...  Защо да чете например за ежедневно починалите от Ковидкризата... Любимо хоби - да не спазва конституцията.   Забърка в България политически хаос и икономическа  бъркотия, пък все други са му виновни. Утопист и популист, борещ се за втори мандат. Някои вярват да го спечели още на първи тур. Ще познаят ли? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, attj написа:

Любимо хоби - да не спазва конституцията.

Това си е за бисерите.

Нима очакваш някой да ти се върже?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване