Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

За кого ще гласувате,ако има избори скоро

Препоръчан отговор

преди 1 минута, Без умствен капацитет написа:

дедо - я кажи през последните 6 месеца, как държавата ти е променила живота

към по хубаво или към по лошо , -- кое конкретно и как

че има еди с мото продължаваме по същия начин

Това, последното, ти ли го съчини, или някой ти помогна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, dedidi написа:

Това, последното, ти ли го съчини, или някой ти помогна?

кажи какво положително е направила държавата за ТЕБ в последните 6 месеца

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Без умствен капацитет написа:

да бе да - затова като уж падна комунизма се разбра че сме с около 20 години изостанали от другите страни

20 години напреднали от другите. Колко е бюджетът за културата в България? Дали комунизма давал повече за културата или сега се дава повече за българска култура.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, АСПЕКТ написа:

20 години напреднали от другите. Колко е бюджетът за културата в България? Дали комунизма давал повече за културата или сега се дава повече за българска култура.

компютъра по стар с 20 години ли ти е, отколкото в другите страни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, miro20 написа:

Зелето винаги ви е кисело :getout:

Не ми отговори на въпроса:

преди 13 часа, ivottoshev написа:

Най-голямата гордост на Боко (познат още и като Асфалт паша) са пътищата. Е, там сме на 101 в света. Пред нас има държави, на които сигурно целият държавен бюджет е по-малък от парите изхарчени от Боко за магистрали.

Миркоооо, повод за гордост ли е, че сме след държави като Камбоджа, Уганда и Пакистан

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ivottoshev написа:

Не ми отговори на въпроса:

то и ти не каза по добре ли сме били преди - ама не го правя на въпрос

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Без умствен капацитет написа:

то и ти не каза по добре ли сме били преди - ама не го правя на въпрос

Чеверме пооточни за кога говориш преди 10,20.30 години или 100

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, dedidi написа:

Уж си против "Черепа", а харесваш и постоянно цитираш някакво си негово определение за Президента на България.

Ти разлика между критика и харесвване правиш ли ? :giggle1:

Разбирам че много ви комплексира ФАКТА че пРезилдента е фигурант  на мутрите, но ... това е положението.

http://epicenter.bg/article/Bozhkov-kam-Ognyan-Stefanov--Ako-spechelim-vlastta--shte-napravim-Geshev-figurant-kato-prezidenta/222254/3/0

на 14-ти пак гласувай за тях. Заслужавате си ги . :hit:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

То обявяването е лесно, трудно е после, когато живота на много хора зависи от решенията ти!

Тогава си проличава дали си държавник или си евтин популист.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

Тогава си проличава дали си държавник или си евтин популист.

Като Румен Радев утописта     https://frognews.bg/novini/anastas-gerdjikov-prezidentat-pod-domashen-arest-toi-chovek-koito-moje-vleze-magazina-prosto-taka.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разсмивай с този.Най-голямата му грешка беше да се кандидатира за президент и всички да видят какъв въздухар е!

Предполагам, че след като загуби изборите, ще си загуби и поста в СУ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, M.Николов написа:

Не ме разсмивай с този.Най-голямата му грешка беше да се кандидатира за президент и всички да видят какъв въздухар е!

Предполагам, че след като загуби изборите, ще си загуби и поста в СУ.

Румен Радев се оказа въздухар, а за професора още не се знае дали ще стане държавен глава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ти няма ли да гласуваш за Марешки бре?

Да - за Воля и за Марешки.   А на втори тур този път ще сме против Румен Радев.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, attj написа:

Да - за Воля и за Марешки.   А на втори тур този път ще сме против Румен Радев.

Останалите, които са с вероятност да стигнат балотаж, са още по-слаби, още по-големи марионетки и ще клекнат много повече на световния медицински фашизъм, джендъризъм, толерастия и т.н., на "задкулисието" – най-едрите мафии ГЕРБ и ДПС и т.н.

Мисля, че на радефчето би трябвало да му стигне за урок, ако вторият след него му диша във врата... но останалите са още по-големи парцали. Парен каша духа и се надявам, при подобна ситуация, радефчето повече да слуша народа, ако остане президент.

Ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов, не за радефчето. Нямам надежда Костадинов да стигне балотаж, но имам някаква надежда "Възраждане" да влезе в парламентарната кочина и да разръчка там свинете.

На балотажа ще гласувам за най-малкото зло – радефчето. Ако дотогава нещо съвсем се изложи, няма да гласувам на балотажа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, extreme_b_c_d написа:

Останалите, които са с вероятност да стигнат до балотаж, са още по-слаби, още по-големи марионетки и ще клекнат много повече на световния медицински фашизъм, джендъризъм, толерастия и т.н.

Мисля, че на радефчето би трябвало да му стигне за урок, ако вторият след него му диша във врата... но останалите са още по-големи парцали. Парен каша духа и се надявам, при подобна ситуация, радефчето повече да слуша народа, ако остане президент.

Ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов, не за радефчето. Нямам надежда Костадинов да стигне до балотаж, но имам някаква надежда "Възраждане" да влезе в парламентарната кочина и да разръчка там свинете.

Тоя е по-бетер от Плевнелиев бре, човек!

Герджиков имам предвид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тоя е по-бетер от Плевнелиев бре, човек!

Герджиков имам предвид.

Не знам, дали опонираш, но казах същото, само с по-обобщени думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще взема да се прежаля и да отида да гласувам. За Светльо Витков. Ако някой има компрометиращи факти за него, моля да даде линк. 

Дежурните оплюващи ме ще помоля да озаптят вътрешния си порив и първо да се съсредоточат върху кандидата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, extreme_b_c_d написа:

Ще гласувам за "Възраждане" и за Костадинов

Костадинов също постоянно лъже и като бивш кадър на ВМРО  само разединява патриотичните формации. Какво е работил и какъв стаж има този тарикат?  Заради такива хора вероятно нито една от тях (ВМРО, Атака, Воля, НФСБ, Възраждане) няма да влезе в парламента. Марешки е със значителен за България бизнес и няма да му е нужно да лъже и да краде като невидял нищо досега...  На досегашното дереже сме се докарали след гласувания все за разединители.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване