Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Президентът Радев назначи служебното правителство

Препоръчан отговор

преди 2 часа, absurt написа:

Не и като теб- сутрин жена, след обяд- мъж. По- голяма противоречие, здраве му кажи! По това те познавам, че хем не знаеш каква си и коя си, хем два пъти едно и също не казваш. И по това те познавам, че си джендър- либерастка.KC9uW.gif.798e3878b110f91cb21782ee1f084795.gif

Никога не съм твърдял, че съм жена. Ти си го измисли, като изрових мнение при мамите, където признаваш, че си гласувала за Баце до 2017-та. Толкова отдавна било, че даже твърдеше, че съм правил монтаж, после се сети, че наистина си го признала :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, N1K17Y написа:

Никога не съм твърдял, че съм жена. Ти си го измисли, като изрових мнение при мамите, където признаваш, че си гласувала за Баце до 2017-та. Толкова отдавна било, че даже твърдеше, че съм правил монтаж, после се сети, че наистина си го признала :) 

Тц! Много ниска топка, Аглая.

Не знам по каква причина реши да се заяждаш с мен на лична основа и да вадиш диалог с теб от друг форум, който всъщност, нищо не доказва, но така е- "Който ............копае другиму, сам пада в него". Предложих ти поне на 2 пъти да не ме ядеш, а да коментираш по същество, но не вдяваш. Продължаваш да се месиш в диалога мис другите и да манипулираш- неуспешно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, absurt написа:
преди 5 часа, jhoro написа:

А ти ...   image.png.de76c5954b231dbafecea47f2ee8aacb.png

Да, за доста народ, ти си ярък пример и надежда. KC9uW.gif.3a3e12e9fb3c42b6ccc757025dc4ff9e.gif

Все пак, имаш още малко да се усъвършенстваш, че да им стигнеш нивото- те не говорят и така си тежат на мястото.

Всъщност тия ми приличат на ... много медузи се събрали, лайкнали се, и се помислили за много умни :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, absurt написа:

А бе, няма, КС се произнесе, че всеки един прокурор в България има правото да разследва главния прокурор.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30743251.html

Проблема е, че Герб след това сътвориха поредното си безумие с промяна в закона.

https://www.svobodnaevropa.bg/a/31192829.html

А има и друго.

https://news.bg/crime/boyko-rashkov-testva-nared-red-e-na-spetsprokuraturata.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, M.Николов написа:

https://www.svobodnaevropa.bg/a/30743251.html

Проблема е, че Герб след това сътвориха поредното си безумие с промяна в закона.

е защо не гласуваха като можеха отмяна на това - а си гласуваха само закона който ги устройва тях изборния кодекс - и след това, мислят за народа

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, M.Николов написа:

Защото беше по-важно.

Да, беше много по важно да ни вкарат в графата на няколкото държави с авторитарни режими където само там са забранени всички други видове гласувания, и има само машинното.

Беше много важно наистина да ни извадите от цивилизования свят и да ни вкарате там.

:)

преди 10 часа, M.Николов написа:

Сега ще се заемат и с главния прокурор.

Естествено. Това е целта на всяка хунта. Как може да има независима съдебна власт . Това дразни всяко комуне, затова и Чашков е толкова нахъсан и озлобен да рови и натиска откъдето може и както може, дори да с незаконни средства.

Защото както бе цитирано по горе, не е нормално юрист от толкова години да не знае елементарни неща.

Сигурен съм че той много добре знае, но предпочита да демонстрира пред менторите си /от Дубай и Сърбия/   как натиска по всички възможни начини.

Нали не си правиш илюзии че това се прави заради "тържество на законността"  ?

И на теб е ясно че всичко това е за да се свали Гешев на всяка цена. 

А се бърза защото тоя служебен комуне-слуга на червената мутроолигархия  , никой не би го "избрал и за чистачка на входа" .

При нормални обстоятелства , никой не би хвърлял празни обвинения без предварително да са подадени , разгледани и изяснени тези сигнали .

И то при редовно правителство.

Чашков действа  точно наопаки  - първо се хвърлят с пропагандна цел всякакви "шокиращи" глупости, пък доказването ще стане някога, ама друг път.... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мадж Алгафари: Започна извиване на ръце, не видяхте ли, че народът одобрява служебното правителство

Цитат
Започнаха преговорите и извиването на ръце за съставяне и подкрепа на правителство. Абе, не видяхте ли, че целия български народ одобрява с две ръце служебното правителство и се моли на Господ да продължи работа?

Ами седнете, разберете се и го изберете като редовно. Все нещо не е по кефа ви.

Ама сега, докато не си раздадете постове и министерства, няма да мирясате.

Веднъж застанете на страната на народа, а не на страната на партийният си инат.

Мадж Алгафари

Г-н Алгафари е прав, по-голямата част от българският народ желае служебното правителство да продължи работата си.

Всяко друго решение би било в ущърб на България и народа ѝ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, Мойра написа:

Мадж Алгафари: Започна извиване на ръце, не видяхте ли, че народът одобрява служебното правителство

Г-н Алгафари е прав, по-голямата част от българският народ желае служебното правителство да продължи работата си.

само че служебното не го представлява партията,, която избра народа

сега видях - фрог, пишем за цъкачи,, независимо дали е вярно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Мойра написа:

Според мен - трябва да се каже:

Народът одобрява действията на служебното правителство. И би одобрил и друг, ако продължи по същия начин!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, jhoro написа:

Според мен - трябва да се каже:

Народът одобрява действията на служебното правителство. И би одобрил и друг, ако продължи по същия начин!

Малоумие е да се одобрява плямпане без реални доказателства и без никой после да не е подведен под отговорност.   Народът ни не е стадо рептили -както изглежда се е самопобъркал Слави Трифонов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, attj написа:

Малоумие е да се одобрява плямпане без реални доказателства и без никой после да не е подведен под отговорност.   Народът ни не е стадо рептили - както изглежда се е самопобъркал Слави Трифонов.

Като използваш понятието „РЕПТИЛ“ - знаеш ли какво означава?

Разбираш ли, каква глупост си сътворил???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, jhoro написа:

Като използваш понятието „РЕПТИЛ“ - знаеш ли какво означава?

Разбираш ли, каква глупост си сътворил???

Писал съм в другата тема - защо не четеш?

Рептили, като Слави -  рептилоидни хуманоиди, за извънземни ли се считат? Някакви влечугоподобни ...  Всички гласували за ИТН луди ли са!?   Ръгай чушки в боба.... щото шат на патката главата... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, attj написа:

Писал съм в другата тема - защо не четеш?

Само това си мисля - да ходя след теб и да чета!

Другите простотии ... няма да коментирам.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, attj написа:

Малоумие е да се одобрява плямпане без реални доказателства и без никой после да не е подведен под отговорност.   Народът ни не е стадо рептили -както изглежда се е самопобъркал Слави Трифонов.

И какво общо има Трифонов със служебното правителство? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Michigan111 написа:

Първото общо е, че е пращал Тошко да ги кани за министри в първия опит за кабинет. Т.е., всичкото плямпане и цялата офанзива по предизборната кампания, е одобрявал.

Второто общо е, че Тошко днес обяви за престъпник този, когото преди няма и 2 седмици, беше канил за министър. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 часа, Мойра написа:

И аз вече веднъж споменах, че това е най-доброто правителство от така наречените промени, сега ще допълня, че е най-доброто откакто България изобщо има правителство (според мен, естествено). От поста ти в другата тема (за ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА на групировката) обаче ме плаши споменаването на Барбадос, отново Николай Василев, изобщо куп въпросителни. На това му се вика "да изпуснеш питомното, да гониш дивото". След една неуспешна кандидатура да последва световнонеизвестния Петър Илиев е направо стряскащо. Няма значение, че е неизчислимо по-умен от всички онези неграмотници, на които 12 години не им стигнаха да се научат нито да говорят, нито да пишат, той просто е тотално неизвестен ... толкова ли няма значими фигури в България, които не са компрометирани, та трябва да прибягваме до ... Барбадос ... 43 години, никому неизвестен... мисля отново грешен пас. Не знам, това все пак е само хипотенуза ;) , дано разговорите да доведат да добро решение, за мен е важно ако не цялото правителство, то да привлекат министрите, които си свършиха най-добре работата, т.е. разкриха престъпленията на мутрите, а кои са те, всички знаят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, crazy katon написа:

И аз вече веднъж споменах, че това е най-доброто правителство от така наречените промени,

промяна значи промяна на правилата / закони - не стани да седна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, absurt написа:

Второто общо е, че Тошко днес обяви за престъпник този, когото преди няма и 2 седмици, беше канил за министър. 

Както каза Асенчо, даже три пъти го е канил .... :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

❗ Бойко Рашков привиква български учители на разпит като социалистически милиционер!
📌 Не става въпрос за купувачи на гласове, не става въпрос за хора, които нарушават закона. Става въпрос за български учители, които за първи път в живота си биват извиквани в РПУ и разпитвани като престъпници по заповед на Бойко Рашков. Две седмици след изборите.
🔴 Не знам кой от вас би си представил как директорка на детска градина организира купуване на гласове? Това може да се роди само в главата на човек като Бойко Рашков – човек, който през 2021 г., се държи като социалистически милиционер. По анонимни доноси се преследват български учители.
‼️ Ние ще търсим отговорност от Бойко Рашков, защото това се случва изцяло по негово нареждане. Това не се случва само в София-област. Би било по-добре началникът му Румен Радев да го озапти и изолира, за да не разиграва лудостите и обсесиите си върху гърба на нормални хора.
📌 Нямам никаква идея каква е връзката на тези хора с ГЕРБ. Каквато и да е тя, тези хора нито са престъпници, нито са заподозрени за престъпление. Това са български граждани с висше образование, интелигентни, които имат право да участват в каквото искат, стига да не нарушават закона. Те закон не са нарушили.
‼️ Още другата седмица ще привикаме Бойко Рашков и ще го питаме защо тормози хората. Ако си мисли, че някой го е страх от него – не сме 1982 г., не сме 1948 г. Никой не го е страх от един изтърван човек, случайно станал министър на вътрешните работи.
Цялото видео вижте тук: https://www.facebook.com/PPGERB/videos/1170057893480535/
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Michigan111 написа:

Трифонов обяви подкрепа за Радев с всички негови варианти за служебни кабинети и за втори мандат на държавния глава. И Тъй Нататък се превърна в партия на Румен Радев, който в изчакването си се умори да води жена си на културно-масови мероприятия.  Поне не се мисли за рептил като Слави. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, crazy katon написа:

И аз вече веднъж споменах, че това е най-доброто правителство от така наречените промени, сега ще допълня, че е най-доброто откакто България изобщо има правителство (според мен, естествено). От поста ти в другата тема (за ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА на групировката) обаче ме плаши споменаването на Барбадос, отново Николай Василев, изобщо куп въпросителни. На това му се вика "да изпуснеш питомното, да гониш дивото". След една неуспешна кандидатура да последва световнонеизвестния Петър Илиев е направо стряскащо. Няма значение, че е неизчислимо по-умен от всички онези неграмотници, на които 12 години не им стигнаха да се научат нито да говорят, нито да пишат, той просто е тотално неизвестен ... толкова ли няма значими фигури в България, които не са компрометирани, та трябва да прибягваме до ... Барбадос ... 43 години, никому неизвестен... мисля отново грешен пас. Не знам, това все пак е само хипотенуза ;) , дано разговорите да доведат да добро решение, за мен е важно ако не цялото правителство, то да привлекат министрите, които си свършиха най-добре работата, т.е. разкриха престъпленията на мутрите, а кои са те, всички знаят.

Съгласна съм с теб.

Според мен, в момента задкулисието полага неистови усилия, за да запази останалите свои хора в държавния апарат и да внедри още такива в бъдещото правителство и навсякъде, където може.

Готови са на всичко, за да задържат властта и милиардите си, натрупани по непочтен начин.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 29.07.2021 г. в 7:55, miro20 написа:

Естествено. Това е целта на всяка хунта. Как може да има независима съдебна власт . Това дразни всяко комуне, затова и Чашков е толкова нахъсан и озлобен да рови и натиска откъдето може и както може, дори да с незаконни средства.

Това би било много хубаво, стига да имахме независима прокуратура, за съжаление на всички разумни и мислещи хора в България им е ясно, че в България такава няма!За това бяха и протестите, ако случайно си забравил, за това бяха и нотите от САЩ, за това са и редовните забележки в докладите от ЕС!

:hush:

преди 9 часа, crazy katon написа:

Няма значение, че е неизчислимо по-умен от всички онези неграмотници, на които 12 години не им стигнаха да се научат нито да говорят, нито да пишат, той просто е тотално неизвестен ...

Наистина ли няма значение?

Хайде да му дадем малко време пък тогава да го обсъждаме!

А и нали уж искахме нещо ново и неопетнено?

https://fakti.bg/bulgaria/600557-ivailo-valchev-mrasnata-igra-se-protivopostavi-na-djentalmenskata

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

• Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване