Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Засрамете се малко!

Препоръчан отговор

За психото си с тия немци... Всеки народ си цени историята...

преди 2 часа, Anne написа:

maxresdefault.jpg

Много чернилки в тая Франция бре Ваше Височество

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 3 минути, Anne написа:

Франция е била колониална държава. А днес - толерантна.

Да бе щом казваш вярваме как да не вярваме

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, васил козарев написа:

Че тя и Германия е толерантна :D 

Че дори посрещаха бежанците с прегръдки и меченца :D 

По - скоро: малоумна.

Едно е да си толерантен към сънародници евреи, съвсем друго е да си изгубиш ума си и да поканиш цялата ислямска терористична паплач в страната си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ааа между другото Германия ще бие Франция

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Anne написа:

Едно е да си толерантен към сънародници евреи, съвсем друго е да си изгубиш ума си и да поканиш цялата ислямска терористична паплач в страната си.

Малоумна си ти май

току-що, васил козарев написа:

:D 

Едно е да си толерантен към евреите, друго - към другите. Нацисткееее! 

Как аджеба от Баухаус стигнахме пак до любимите нацисти на берковишката принцеса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хехе Франция победи чрез Германия

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Още чакам отговор на въпроса - какво толкова германците възхваляват миналото си и то само в положителен аспект?

През Средновековието хората са живяли във високи и тесни къщи, долепени една до друга, тъмни и мрачни, а улиците са били адски мръсни, всичкия боклук, включително телесни отпадъци се е изливал през прозорците на улицата, улиците са били адски мръсни, нехигиенични и смрадливи. А хората са били необразовани, прости, вярващи в легенди и митове, също така са били и големи антисемити.

През 18 и 19 век...............може и да са се строяли красиви сгради, но са били за богаташи, не всички от тях са били евреи...............Евреите са били натикани в гета и квартали..........Един Бог знае колко достъпни са били литературата на Гьоте и музиката на Моцарт за евреите и изобщо за обикновените хора.

Единственото време, когато според мен Германия е била нормална държава и всичко е било достъпно за всеки, е периода на Ваймарската република. Много модерна държава - без управление на монарси, свобода във всеки един аспект на живота : архитектура, литература, музика, мода, медицина, кино, кухня, театър...... Това е време, в което хората зарязват глупавите легенди и митове, предразсъдъци и простотии, живеят в настоящето,  иман ново мислене и отношение към света, а жените имат права.

И ние си държим на историята, но не възхваляме колко хубав е бил живота през Възраждането, защото знаем, че не е бил.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anne написа:

Още чакам отговор на въпроса - какво толкова германците възхваляват миналото си и то само в положителен аспект?

През Средновековието хората са живяли във високи и тесни къщи, долепени една до друга, тъмни и мрачни, а улиците са били адски мръсни, всичкия боклук, включително телесни отпадъци се е изливал през прозорците на улицата, улиците са били адски мръсни, нехигиенични и смрадливи. А хората са били необразовани, прости, вярващи в легенди и митове, също така са били и големи антисемити.

През 18 и 19 век...............може и да са се строяли красиви сгради, но са били за богаташи, не всички от тях са били евреи...............Евреите са били натикани в гета и квартали..........Един Бог знае колко достъпни са били литературата на Гьоте и музиката на Моцарт за евреите и изобщо за обикновените хора.

Единственото време, когато според мен Германия е била нормална държава и всичко е било достъпно за всеки, е периода на Ваймарската република. Много модерна държава - без управление на монарси, свобода във всеки един аспект на живота : архитектура, литература, музика, мода, медицина, кино, кухня, театър...... Това е време, в което хората зарязват глупавите легенди и митове, предразсъдъци и простотии, живеят в настоящето,  иман ново мислене и отношение към света, а жените имат права.

И ние си държим на историята, но не възхваляме колко хубав е бил живота през Възраждането, защото знаем, че не е бил.

Глупости, еврейските квартали са пищни, големи и красиви. Какви гета? Християните изолират евреите и не искат да се женят за евреи.

https://de.wikipedia.org/wiki/Gelber_Ring

Пакт на Умар

https://bg.melayukini.net/wiki/Pact_of_Umar

https://bg.wikiislam.net/wiki/Пакта_на_Омар

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Глупости, еврейските квартали са пищни, големи и красиви. Какви гета? Християните изолират евреите и не искат да се женят за евреи.

https://de.wikipedia.org/wiki/Gelber_Ring

Пакт на Умар

https://bg.melayukini.net/wiki/Pact_of_Umar

https://bg.wikiislam.net/wiki/Пакта_на_Омар

Немски не знам.

Това за еврейските гета е чистата истина, недей да лъжеш за "пищните, големи и красиви" еврейски квартали, такива не е имало никога!

И германците какво и до днес го използват този тъп шрифт "Фрактур"? Средновековието отдавна си е заминало. Цивилизованите хора днес използват лесни за четене и разбиране шрифтове. Само германците са откачени на тема "Всичко да е сложно и майсторско". Затова и са изгубили войната.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Християните изолират евреите и не искат да се женят за евреи.

Не.

Първо-напърво в така наречените "еврейски гета" евреите сами се изолират от хората, защото:

1. Са богоизбран народ (според тях) и е смъртен грях да се смесват с гоите (виж Петокнижието, най-малкото).

2. Са паразитите на тялото на човешкото общество и не искат това да се разбере.

3. Равините им не искат да изпуснат стадото си (виж Петокнижието, най-малкото).

А хората са отбягвали евреите заради тяхната физическа и душевна нечистоплътност и воня.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Марчо Пирчов написа:

Не.

Първо-напърво в така наречените "еврейски гета" евреите сами се изолират от хората, защото:

1. Са богоизбран народ (според тях) и е смъртен грях да се смесват с гоите (виж Петокнижието, най-малкото).

2. Са паразитите на тялото на човешкото общество и не искат това да се разбере.

3. Равините им не искат да изпуснат стадото си (виж Петокнижието, най-малкото).

А хората са отбягвали евреите заради тяхната физическа и душевна нечистоплътност и воня.

Измислици - премслици на антисемитите.:down:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, Anne написа:

Е ти нали си живяла тогава та знаеш да бе вярваме ти как ли не

преди 1 час, Anne написа:

Ти дет се оказа че нищо не знаеш за евреите ще казваш кое било измидлица айде моля без ешаржове че вече наистина много ме е срам от теб

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, petie1 написа:

Е ти нали си живяла тогава та знаеш да бе вярваме ти как ли не

Ти дет се оказа че нищо не знаеш за евреите ще казваш кое било измидлица айде моля без ешаржове че вече наистина много ме е срам от теб

Кви шаржове, бе? Измъкнал си удобни текстове от Талмуда,  и изобщо от книгите на евреите традиционалисти, които невероятно тъпи буквалисти, живеещи в миналото. Да ти напомням ли за простотията Шабат? Която никой реформистки евреин не зачита.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кви шаржове, бе? Измъкнал си удобни текстове от Талмуда,  и изобщо от книгите на евреите традиционалисти, които невероятно тъпи буквалисти, живеещи в миналото. Да ти напомням ли за простотията Шабат? Която никой реформистки евреин не зачита.

Само че аз Талмуда нито знам какво е нито ме вълнува, а ти умната и образУваната пак се показа кат антисемит само че не се усешащ :) Е нищо де то от нацистка ко да очакваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, petie1 написа:

Само че аз Талмуда нито знам какво е нито ме вълнува, а ти умната и образУваната пак се показа кат антисемит само че не се усешащ :) Е нищо де то от нацистка ко да очакваш

Не съм антисемит, а разумен човек. Някои клонове на еврейската и на християнската религия са си точно секти. Включително католицизма. И евреите традиционалисти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 часа, Anne написа:

Аннета, знаете ли, че арабските племена също са семитски, арабите също са семити? И те са от поколенията на Сим, както и евреите.

Та, какво е антисемитизъм в определението на тролската ви група?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 11.06.2021 г. в 10:49, Гост. написа:

Тя е като ЛГБТИ хората,никой не им забранява нищо ама си ревът ей така да има 😁

- Джон,какъв е тоя шум?
- Гей парад,сър!!!
- И какво искат???
- Еднополова любов,сър!!!
- И кой ги спира???
- Никой,сър!!!
- Тогава защо викат???
- Педераси,сър!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 15.06.2021 г. в 23:09, Anne написа:

Поне си го призна най накрая. И ако някой не ти го е казал-ДГД

на 15.06.2021 г. в 20:28, Anne написа:

Знам. Никога не съм била фенка на автомобилите "Форд". Нито на "Мерцедес".

Тая пък и от коли разбира. ДГД

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм антисемит, а разумен човек. Някои клонове на еврейската и на християнската религия са си точно секти. Включително католицизма. И евреите традиционалисти.

Ти и разумност? Магаре и Космос....... Ма поне те бива да драскаш шаржове... Да обявиш половината свят за секта не знам какво е освен върха на глупоста

преди 5 минути, Birma написа:

Тая пък и от коли разбира. ДГД

Разбира колкото аз от комбайни

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, petie1 написа:

Искам "красавицата Берковишка" да ми обясни как с теб който си над 100%увреждания общувам нормално, а с кукувицата с - 17%платени увреждания не става и само да кажа ДА ЖИВЕЯТ НАЦИСТИТЕ. 

Китке не си еврейка, твоята мама го казва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, petie1 написа:

Ти и разумност? Магаре и Космос....... Ма поне те бива да драскаш шаржове... Да обявиш половината свят за секта не знам какво е освен върха на глупоста

Половината свят вярва на фалшивите месии, наречени папи, единият откоито за сега се разбра, че има вина за престъпления срещу човечеството. Извършени в негово ме в Мексико и цяла Централна и Южна Америка.

Няма да се учудя, ако се окаже, че същото това отче е издавало евреите на нацистите. Както и социалистите/комунистите.

Ако си гледал "Историческа истина" по "Viasat History", знаеш кого визирам.

Католиците по принцип са много арогантни и нахални. Не съм учудена, че има отлив от фалшивата църква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Anne написа:

Половината свят вярва на фалшивите месии, наречени папи, единият откоито за сега се разбра, че има вина за престъпления срещу човечеството. Извършени в негово ме в Мексико и цяла Централна и Южна Америка.

Няма да се учудя, ако се окаже, че същото това отче е издавало евреите на нацистите. Както и социалистите/комунистите.

Ако си гледал "Историческа истина" по "Viasat History", знаеш кого визирам.

Католиците по принцип са много арогантни и нахални. Не съм учудена, че има отлив от фалшивата църква.

Кито, стига дрънка тъпотии от който изобщо не разбираш. И ДГД.

на 11.06.2021 г. в 14:43, Anne написа:

Да, кандидатстваха, но ги отхвърлиха.

Сигурно, защото не са хора на ГЕРБ, а и аз не си пестя критиките към сметицата ни (съвсем основателни).

на 11.06.2021 г. в 14:43, Anne написа:

Да, кандидатстваха, но ги отхвърлиха.

Сигурно, защото не са хора на ГЕРБ, а и аз не си пестя критиките към сметицата ни (съвсем основателни).

ДГД. FALSE INVALID

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване