Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Засрамете се малко!

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Марчо Пирчов написа:

Казваш го така, все едно в нацизма има нещо лошо.

По мое наблюдение, срещу нацизма скача като теб най-долнокачествената гмеж, боклука.

Кого наричаш ти боклук? Боклук ще наричаш точно себе си и твоите братя нацисти!

Нормалните хора не приемаме антисемитизма, расизма и ксенофобията, измислената ви псевдонаука за НЛО и расистките ви болни брътвежи, нито отвратителното ви отношение спрямо хората с увреждания.

Вашите кумири до един са били наркомани, психично болни, лицемерни и са изневерявали на жените си.

Такива хора не са са уважение!

преди 3 минути, васил козарев написа:

Национал-социализмът в частта си със социалния инженеринг, е една огромна комплексарщина и кретения. Не ѝ наливайте вода в мелницата на маниите. 

Точно заради този социален инженеринг хората с увреждания днес не могат да водят нормален живот! Защото нацистките измишльотини за хората с увреждания така и не са били разбити на пух и прах! А сега, и да се направи, хората си имат вече вкоренени сбъркани убеждения за хората с увреждания! Ей затова съм бясна! Защото, колкото и да ви се доказваме, пак не ви е достатъчно! Истината е, че си търсите повод да ни унижите, да да ни съсипете живота, искате да ни няма!

Тая няма да я бъде! Обществото не е само на здравите! Длъжници сте ни и то много!

Германия по каква причина толкова много години мълча за Хадамар, Гросвайднищ и другите места, а?

Адолф Хитлер - откровен луд, вероятно наследил заболяването от психичноболната му майка

Херман Гьоринг- наркоман, психопат, лежал в психиатрия в Швеция през 20 - те години на 20 век

Паул Гьобелс- сбъркан тип, озлобено сакато човече

Хайнрих Химлер - психичноболен тип, вманиачен по окултното

и още много, много................

Хора за пример, спор няма.............

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Да, като ти плащам пенсия с данъците си, ти "съсипвам живота". Вземи измети вкъщи, научи се да готвиш и подобни ми ти елементарни неща, че да докажеш, че ставаш за нещо. Към момента единственото, което доказваш е, че не си способна на нищо, ама абсолютно нищо. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, васил козарев написа:

Да, като ти плащам пенсия с данъците си, ти "съсипвам живота". Вземи измети вкъщи, научи се да готвиш и подобни ми ти елементарни неща, че да докажеш, че ставаш за нещо. Към момента единственото, което доказваш е, че не си способна на нищо, ама абсолютно нищо. 

Пенсията ми е право, ти това не го разбираш. Не си ти този, който ще казва дали да получавам пенсия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Срещу правата стоят задължения. След като съм този, който ти я плаща, ще казвам и изисквам. Изисквам да придобиеш поне някакво умение, с което да си полезна поне на себе си! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, васил козарев написа:

Срещу правата стоят задължения. След като съм този, който ти я плаща, ще казвам и изисквам. Изисквам да придобиеш поне някакво умение, с което да си полезна поне на себе си! 

Много искаш! 😂

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, васил козарев написа:

Не ми я плащаш ти, а държавата, тоест държавната администрация. Парите са мои, и не ти си човекът, който ще ми казва какво да правя и как да живея живота си, ясно ли ти е нацистки червей такъв?

И не се хаби да гласуваш за "Атака", хич няма да влязат в парламента, нито пък ще посмеят да се окалят и да бунят народа срещу себе си, като погнат хората с увреждания.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anne написа:

Не ми я плащаш ти, а държавата, тоест държавната администрация. Парите са мои, и не ти си човекът, който ще ми казва какво да правя и как да живея живота си, ясно ли ти е нацистки червей такъв?

И не се хаби да гласуваш за "Атака", хич няма да влязат в парламента, нито пък ще посмеят да се окалят и да бунят народа срещу себе си, като погнат хората с увреждания.

Анке,държавните пари се събират от данъци.А държавата това са хората които живеят в нея и ги плащат тия данъци

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anne написа:

Парите на държавната администрация идват от данъците, тоест от тия, дето си ги плащат. Така че, или ще се научиш да правиш нещо, или червея си ти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мила българска къщичка,българска архитектура, няма що.......... Да позная ли откъде е взаимствана картинката?

Добре, че нас не са ни учили, че Германия е началото и абв - то на човешката цивилизация............

7CufN.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Anne написа:

Опитах с думи и действия да покажа, че съм като другите. Е, това, че избирам да не простея като другите и да не си вредя с цигари, алкохол и наркотици, си е лично мой избор. Това обаче, не означава че съм скучна! А че съм срещу простотията, неразумните и глупави постъпки.

Колко ли не обяснявах и показвах, че въпреки уврежданията си съм като другите хора - не и не,  другите не искат да погледнат на мен като личност!

Не искат да признаят, че ксенофобските стереотипи са лъжи и измислици. Не искат да вярват, че са били заблудени от злонамерени хора!

И, колкото и да не ви се вярва, немалка вина за тази ксенофобия имат точно нацистите! Ако не бяха те, европейската цивилизация отдавна щеше да е загърбила антисемитизма и ксенофобията!

Знаеш ли за мен колко е обидно и гадно, че чак сега наяве излизат историите за случилото се в центровете на Т4? Когато няма как да има възмездие за убийците на хора с увреждания? Или сега, когато Червения кръст си е излъскал имиджа? Никой днес не говори, че знамето на Червения кръст се е веело в концентрационните лагери като пълна гавра с затворниците.

Епизода за Червения кръст в "историческата истина" много ме натъжи и разстрои.

Няма по - отвратително нещо от това, престъпници да се измъкват  и  организации да продължават да се правят на хуманни.

Липсата на денацификация доведе до всичките проблеми след войната - кървавите деколонизации, войни, ксенофобия спрямо хората с увреждания.................

А вече е късно. Не могат да бъдат осъдени заслужено всички престъпници, а разбиването на фалшиви идеи е адски трудно, защото са дълбоко вкоренени в обществото.

Лично аз съм отвратена. Русия не е трябвало да спира до Берлин..............

Дано някога Швейцария да изпадне в най - жестокото положение, което заслужава! Тях да ги затворят в концлагери, да видят какво е! По - гнила държава от тази няма!

НЕ ЖЕЛАЯ ДА СЕ СРАВНЯВАМЕ С ТЯХ! ТОВА Е ВСЕ ЕДНО ДА СЕ СРАВНЯВАМЕ С УБИЙЦИ!

Ти нищо не си доказала за разлика от мрн и да по различни сме от здеавите колкото и да врякаш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Толкова са ти възможностите... Трябва да съм снисходителен

преди 2 минути, Anne написа:

Мила българска къщичка,българска архитектура, няма що.......... Да позная ли откъде е взаимствана картинката?

Добре, че нас не са ни учили, че Германия е началото и абв - то на човешката цивилизация............

7CufN.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anne написа:

Браво бре мнпого образУваната пак с бисер

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anne написа:

Да ти кажа като гледам как скачаш срещу горките германци и как хапеш всичко живо което не е на твоето мнение, ако си преродена както казваш, в предишния си живот сигурно си била Химлер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Anne написа:

Паул Гьобелс- сбъркан тип, озлобено сакато човече

Ти си същата бре

преди 1 минута, Bubbles написа:

Да ти кажа като гледам как скачаш срещу горките германци и как хапеш всичко живо което не е на твоето мнение, ако си преродена както казваш, в предишния си живот сигурно си била Химлер.

Сички ще дойдете на моя акъл за форумната ни нацистка

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, petie1 написа:

Ти си същата бре

Сички ще дойдете на моя акъл за форумната ни нацистка

Бе отдавна я забелязвам че е типичен нацист при това неосъзнат.

Редактирано от Bubbles (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скачам срещу Германия, защото тя почти е унищожила човешките постижения през периода на Ваймарската република.

Например, за огромно мое съжаление, в България нямаме сгради в архитектурния стил "баухаус". В "ар деко" имаме, но са малко, занемарени и неподдържани. Нямаме и художници, творящи в модерните стилове в изкуството - кубизъм, дадаизъм, смволизъм, сюрреализъм и подобни. Литературата от този период е забравена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не си напъвай мозъчето със сложни неща. 

Друго е, когато единственият позволен хужоджествено-естетичен стил е социалистическия реализъм. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, васил козарев написа:

Не си напъвай мозъчето със сложни неща. 

Я по - полека с обидите.

Ти, ако не виждаш оригиналното и красивото в архитектурата от този период - "ар деко" и "баухаус", аз виждам. И не виждам нищо лошо в плоските покриви. С най - голямо удоволствие бих живяла в том с такъв модерен стил отвън, вътре, разбира се, ще е съвременно.

"Кабинетът на доктор Калигари"  и "Метрополис" са прекрасни филми, много оригинални. Както и филмите на Чарли Чаплин и разбира се - "Великият диктатор".

Дано да пуснат със субтитри и "Магьосникът от Оз" и "Ниночка".

С удоволствие бих прочела "На западния фронт нищо ново" и "Великият Гетсби".

Радвам се, че в училище учихме "Антон и Точица".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Anne написа:

Я по - полека с обидите.

Ти, ако не виждаш оригиналното и красивото в архитектурата от този период - "ар деко" и "баухаус", аз виждам. И не виждам нищо лошо в плоските покриви. С най - голямо удоволствие бих живяла в том с такъв модерен стил отвън, вътре, разбира се, ще е съвременно.

"Кабинетът на доктор Калигари"  и "Метрополис" са прекрасни филми, много оригинални. Както и филмите на Чарли Чаплин и разбира се - "Великият диктатор".

И като пишеш това,какво си мислиш доказваш?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Anne написа:

Скачам срещу Германия, защото тя почти е унищожила човешките постижения през периода на Ваймарската република.

Например, за огромно мое съжаление, в България нямаме сгради в архитектурния стил "баухаус". В "ар деко" имаме, но са малко, занемарени и неподдържани. Нямаме и художници, творящи в модерните стилове в изкуството - кубизъм, дадаизъм, смволизъм, сюрреализъм и подобни. Литературата от този период е забравена.

Германия коя Германия? Кой период? Ваймарска република? Свещена римска империя? Коя Германия?

И какво е виновна, Германия, че в България се е строяло по съветски вкус?

Соц сгради. Тип панелки. Или какво е виновна Германия, че България е била под руска окупация?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Anne написа:

Я по - полека с обидите.

Не си напъвай мозъчето със сложни неща. Пак ще вземе да прегрее и ще стане като в тенджУра под налЯгане... 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anne написа:

Какво по-точно е унищожила?
Германия е направила страшно много отркития както в медицината така и в науката по време на ВСВ, много от които ползваме и до днес.

преди 5 минути, Anne написа:

Нямаме и художници, творящи в модерните стилове в изкуството - кубизъм, дадаизъм, смволизъм, сюрреализъм и подобни. Литературата от този период е забравена.

Какво ти е виновна Германия че в кочината няма култура?

Германците ли са виновни че в България разбиранията за изкуство са Криско, Преслава, Поли Генова, Андреа и още куп п**ли и к**ви като избороените, кило ракия, шопска салата и гюбек до зори?
Германците ли са виновни че днес образователната система е в упадък а малките нямат никаква култура, ни обща да не говорим за по-висока.
Германците ли са виновни, че който е дръзнал да стане художник в България е обречен да се препитава от кофите за смет, а същата съдба имат и не малко артисти.
Сигурно пак немците са виновни че величия като Велко Кънев и Филип трифонов(Вечна им памет) умряха като обикновени квартални пияници?

Кажи ми, немците ли са виновни че в България се шири прсотития до шия а и не само в България?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване