Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

• Отговори 1,3k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 12 минути, M.Николов написа:

Съжалявам, ако съм досаден тук с добавките си, но не е казано в статията, защо изплува тази тема в интервюто на Петков.

А то е защото непосредствено преди него говорѝ мафиотът-еничарин на ДПС Йордан Цонев, който обяви най-уверено, че партията на Петков е създадена от кръга "Капитал". Крадецът вика “Дръжте крадеца!". Колко са елементарни тия от ДуПиСету с техните обръчи от фирми...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

https://frognews.bg/novini/petkov-vasilev-kazaha-kak-shte-izbegnem-shokova-tsena-toka.html

По-надолу в статията в прав текст Кирил Петков казва,че ГЕРБ трябва да признаят за огромните кражби,а Асен Василев директно довършва,че трябва да има и затвор за извършителите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Лудият Учен написа:

https://www.vesti.bg/bulgaria/petkov-imame-uzhasno-tezhki-iziskvaniia-kym-dps-i-gerb-6131568

Май ,че няма да стане с ГЕРБ...😉

Готови сме на разговори и с ИТН. Има хора в БСП, с които бихме говорили. Имаме ужасно тежки изисквания към ДПС и ГЕРБ. ГЕРБ трябва да се отрекат от всичките огромни кражби, които са се случвали през изминалите години. Искаме да вкараме нова култура в политиката, където се говори на принципи и действия, а не на маркетинг и брандове на партии.

За ДПС – докато не кажат „Пеевски не случайно е сложен в списъка „Магнитски“, и ние се отричаме от всичко, което е направил“, това са първи стъпки, преди въобще да започнем разговори“, категоричен е Петков.

Тук главното е:

Цитат

Искаме да вкараме нова култура в политиката, където се говори на принципи и действия, а не на маркетинг и брандове на партии.

Това е. Не, че са тръгнали да преговарят непременно с ... ония (никога не съм писал името им, няма и да го направя), но не може да се повтори случилото се в последния непарламент. Що се отнася до "ония", не знам защо изобщо е нужно да се говори с тях. Ако съответните признаят

Цитат

всичките огромни кражби, които са се случвали през изминалите години

то с тях трябва да говори прокуратурата (не тази, естествено), а не да участват в политическия живот.

Гласувайте за когото си искате, но никога за ... Те съсипаха ВСИЧКО в България и който колаборира с тях ще колабира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, tonit1968 написа:

Колкото до Кирчо - сигурен съм, че е голям пич и има харизма и акъл. Харесвах го преди да стане министър и като министър, който си върши професионално работата. Но ме изгуби, като рече, че трябва да ни контролира някой външен елемент и трябва да заебем лева. Като министър е ефикасен, като политик е отровен.

Чудя се колко от бранителите на скъпоценния лев, се сещате, че сме във валутен борд.

преди 3 часа, Лудият Учен написа:

https://www.vesti.bg/bulgaria/petkov-imame-uzhasno-tezhki-iziskvaniia-kym-dps-i-gerb-6131568

Май ,че няма да стане с ГЕРБ...😉

Готови сме на разговори и с ИТН. Има хора в БСП, с които бихме говорили. Имаме ужасно тежки изисквания към ДПС и ГЕРБ. ГЕРБ трябва да се отрекат от всичките огромни кражби, които са се случвали през изминалите години. Искаме да вкараме нова култура в политиката, където се говори на принципи и действия, а не на маркетинг и брандове на партии.

За ДПС – докато не кажат „Пеевски не случайно е сложен в списъка „Магнитски“, и ние се отричаме от всичко, което е направил“, това са първи стъпки, преди въобще да започнем разговори“, категоричен е Петков.

Като е наясно, че няма да стане, що му е да говори подобни неща ? Е, той си знае, ама само негативи може да му носи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Лудият Учен написа:

https://m.dnevnik.bg/politika/2021/09/26/4257617_politicheskoto_naprejenie_kiril_petkov_e_gotov_za/

Кирил Петков е готов за преговори и с "Има такъв народ"...На вниманието на всички колеги...

Ся си представих как Слави подписва декларация за почтеност

преди 30 минути, N1K17Y написа:

Чудя се колко от бранителите на скъпоценния лев, се сещате, че сме във валутен борд.

Това е отказ от суверенитет. Не може соросоидните гниди да решават подобни въпроси еднолично.

Защо са измислени референдумите ?

Редно е да се постави на гласуване от всички и глас народен глас Божи. Божи съд. Дипломите от Харвард, че дори и от духовните училища и семинариите не могат да направят някой, който и да е той, по велик от Всевишния.

Като гледам как сички минавате на акъла на Николов и ме хваща страх.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, M.Николов написа:

Ко стана бре, Реджи?

Нещо съм ти бръкнал във здравето явно.Все Николов ти е в устата.:giggle1:

Не знам аз дали не мога да мисля, ама за теб е сигурно, че не можеш да мислиш, като ти гледам избраниците - "Възраждане" и Божков!

Да те...във философа!:getout:

Еднакви сте бре :) 

И той и ти гласувате не ЗА  политики , а ПРОТИВ еди кой си. И напук :) 

Затова той си е избрал Копейкин и Черепа, а ти се луташ от месия на месия - ту чалгарите, ту харвардските фейк пророци кокорчовци :)  

Само и само да не са ГЕРБ.

Както съм ти казвал - на принципа сте "може мен да не ми е добре, но е по важно на вуте да му е зле".

преди 12 часа, Лудият Учен написа:

хехе

И как си го представяте ? Като изповед пред свещенник ли ? Отива ББ при кокорчовците и на колене шепне " отричам се отричам се отричам се"  :lol6:

И ДПС :)

Второ... много се чудя, защо аджеба, кокорчовците преговарят едва ли не от позицията на нови управляващи .

Щели да говорят с този , с онзи, с условия таквиа онакива... Ще правят това, ще прават онова...

Алоооо балоните...  Вече не сте министри  с власт дадена на тепсия от пРезилдента , а политици които дори да им е даден летящ старт , все пак имат пред себе си много работа за изборите.

И Не е въпроса вие с кого ще преговаряте, а кой ще преговаря с вас !

Разликата е огромна.  Защото колкото и да вземат като процент, все пак ГЕРБ се очертава към момента с фрапираща преднина пред останалите.

:hush:

преди 16 часа, Banesc написа:

миро20 смени ли вече партията 

Безпартиен съм , симпатизиращ на ГЕРБ като единствени в момента можещи да управяват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 часа, Реджеп Иведик написа:

Ся си представих как Слави подписва декларация за почтеност

Това е отказ от суверенитет. Не може соросоидните гниди да решават подобни въпроси еднолично.

Защо са измислени референдумите ?

Редно е да се постави на гласуване от всички и глас народен глас Божи. Божи съд. Дипломите от Харвард, че дори и от духовните училища и семинариите не могат да направят някой, който и да е той, по велик от Всевишния.

Като гледам как сички минавате на акъла на Николов и ме хваща страх.

Суверенитет е имал Симеон I, ние като малка държава винаги ще се съобразяваме с големите. Суверенитета ни свършва до това, с Русия ли ще се съобразяваме или с Европа. Въпросът, е ще получим ли нещо насреща или ще си сложим един продажник като Баце, който се съгласява на всичко и не изисква нищо. 

преди 4 часа, miro20 написа:

Второ... много се чудя, защо аджеба, кокорчовците преговарят едва ли не от позицията на нови управляващи .

Щели да говорят с този , с онзи, с условия таквиа онакива... Ще правят това, ще прават онова...

Алоооо балоните...  Вече не сте министри  с власт дадена на тепсия от пРезилдента , а политици които дори да им е даден летящ старт , все пак имат пред себе си много работа за изборите.

И Не е въпроса вие с кого ще преговаряте, а кой ще преговаря с вас !

Разликата е огромна.  Защото колкото и да вземат като процент, все пак ГЕРБ се очертава към момента с фрапираща преднина пред останалите.

:hush:

Безпартиен съм , симпатизиращ на ГЕРБ като единствени в момента можещи да управяват.

Щото, за разлика от ГЕРБ, Кокорчовците не са токсични боклуци и всички искат подкрепата им. С бате ти Бойко, никой неще да преговаря и това не са теории, а се видя още през април, как брутално бихте и след това се разревахте за диктатора Радев :D 

Последните, които подкрепиха ви подкрепиха, сега не могат и да влязат в парламента. Ама ти се радвай, как печелите, после пак идват сълзите, че други управляват ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, Аралампи написа:

Съжалявам, ако съм досаден тук с добавките си, но не е казано в статията, защо изплува тази тема в интервюто на Петков.

А то е защото непосредствено преди него говорѝ мафиотът-еничарин на ДПС Йордан Цонев, който обяви най-уверено, че партията на Петков е създадена от кръга "Капитал". Крадецът вика “Дръжте крадеца!". Колко са елементарни тия от ДуПиСету с техните обръчи от фирми...

Росен Плевнелиев беше с всеизвестни контакти и връзки с кръга Капитал на Прокопиев.  Предишният президент обяви Кокорчо и Кирчо като производни на задкулисието.   На Данчо Ментата изглежда също му е известно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, attj написа:

Росен Плевнелиев беше с всеизвестни контакти и връзки с кръга Капитал на Прокопиев.  Предишният президент обяви Кокорчо и Кирчо като производни на задкулисието.   На Данчо Ментата изглежда също му е известно. 

Не разбирам какво следва от тези три твърдения. Би ли дал някакъв извод от тях?

Благодаря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, N1K17Y написа:

Суверенитет е имал Симеон I, ние като малка държава винаги ще се съобразяваме с големите

Това е наивно. Спокойно можем да решим този въпрос без да се съобразяваме с външни фактори. Нали става въпрос конкретно за приемане на еврото. Въпросът е вътрешнополитически.

Един референдум елиминира както великите сили, така и корупционните практики.

Аз например мисля, че изобщо не следва да се повдига въпроса за приемане на еврото. Но ти може да мислиш друго. Нали целта е да не се изпозастреляме.

Ако някой управник е решил, че може би мнозинството от хората искат да се приеме еврото, да бъде така добър да инициира референдум. Защото само така може да се разбере каква е волята на суверена.

Приемането на еврото не ни дава сигурност, тъй като и без това сме във валутен борд.

Ако някой политик, реши, че е време да излезем от валутен борд, и да имаме пълен финансов суверенитет, също следва да инициира референдум, на който суверена да се произнесе, дали има доверие на политическия елит и иска да излезем от валутния борд.

Приемането на еврото е много опасен акт, тъй като връщане назад няма. Не може такова решение да бъде вземано без допитване до народа.

Кирчо и Кокорчо, ако ще и 10 дипломи от Харвард да имат, нямат право да се правят на Господ.

Всички въпроси свързани с отдаване или увеличаване на суверенитет следва да се решават с референдум.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 часа, Реджеп Иведик написа:

1) Ся си представих как Слави подписва декларация за почтеност

2) ..., по велик от Всевишния.

1)  Той Слави по-скоро подписва любовни декларации и после ходи да го разпитват у полицията заради тях. Ето гледай го тука на снимката какво е писал на един друг мъж.
https://bit.ly/2V6KLMh

2) Ние атеистите на вярваме на измишльотини за божества и си искаме еврото да си го ползваме със здраве в различните държави които вече са го въвели.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Белгиеца написа:

Ние атеистите на вярваме на измишльотини за божества и си искаме еврото

Че нали сме във борд. Защо вместо да издигате цар Киро за Бог, не си обмените кинтите.

Чувал бях, че вие безбожниците сте много прости и затуй не вярвате в Господ. Ма не вярвах, че има чак такива задръстеняци.

Бог да ти помага, момче. Пу, пу, да не дава Господ !

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Реджеп Иведик написа:

Чувал бях, че вие безбожниците сте много прости и затуй не вярвате в Господ.

Ние закоравелите атеисти сме голяма работа, ти на нас не ни бери грижата.
-----------------------------------------

А иначе по темата, днес Киро пак имаше право на медийно време по бТВ при оная оРизовата.
Като звъннат от ул. Козяк на шефа на бТВ и Киро е приет там с отворени обятия и си се е подготвил предварително какво ще отговаря на поставените му въпроси, защото има право да си избира какви въпроси са му удобни.

А ролята на партия възраждане е само да разводни вота да се разпилее и не отиде всичкия при шкембе Войвода, та не влезе никой от тях у парламента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Шкембето си е изпял песента отдавна. Интересно каква ще е ролята на Възраждане, като прокуратурата всячески се опитва да унищожи въпросната партия. Днес Костадинов беше на дело за кашкавала в резерва. Утре е за нещо друго. Ако се раздухваше по медиите, щях да се съглася с тебе. Ама не, нито дума нито вопъл нито стон. Голям страх ги тресе тея от Козяк. Чак е смешно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, tonit1968 написа:

Голям страх ги тресе тея от Козяк.

Който и канал да превключа, ако не изскочи Кирчо, се ококорва Кокорчо

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами и по БНТ и по бТВ и по НоваТВ си ги показват Киро и Асен.
Ще трябва свикваш, вече ще е така.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кирил Петков: С извинявай няма да стане - Борисов и Дончев да понесат отговорност за милиардите закононарушения

Цитат

Даваме на ГЕРБ и ДПС леко невъзможен критерий, за да разговаряме. Не само извинявай искаме да чуем от ГЕРБ, но да си понесат всички отговорности за закононарушенията за милиарди. Тези двамата /б.р. Борисов и Томислав Дончев/ абсолютно. Не може да си бил на върха и да не носиш отговорност. ГЕРБ трябва ясно да заявят готовност да сменят главния прокурор и променим съдебната система Това заяви лидерът на ”Промяната продължава” в отговор на въпрос за бъдещите им отношения с ГЕРБ.

Борисов и отговорност?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Белгиеца написа:

Ми и Костадин и Възраждане ще им се наложи да показват. Че и диспутче ще се наложи да се гледа. Ще бъде весело. щото няма как да избягат там разните му кандидат президентчета. Дам. ще бъде убийствено весело и гот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Белгиеца написа:

Като бате Бойко навремето.

Ама ти пък беше атеист, едва ли ти стига акъла да схванеш приликата.

току-що, tonit1968 написа:

Ми и Костадин и Възраждане ще им се наложи да показват. Че и диспутче ще се наложи да се гледа. Ще бъде весело. щото няма как да избягат там разните му кандидат президентчета. Дам. ще бъде убийствено весело и гот.

Няма да имат смелост да излязат на диспут срещу Костадин и Елена.

Тия гниди соросоидни, ще въртят, ще сучат и ще се изхлузят като пръдня от гащи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма мърдане. пич. Който не се яви на диспут за президент - показва слабост. Айде там за избори за парламент - могат да подреждат, да сучат и да направят нещо. ама за президент е друга бира. Абе весело ще бъде, голям кеф ми е. Коцето затапи Ризова и онач другата скочубра Кулезич и всички са на тръни да излязат да спорят с него. С Радев ще е супер интересно. Другите мърши само ще мигат на парцали и ще се чудят що си причиняват тоя резил. Коцето няма да спечели, но заради шоуто си заслужава. Пък и на доста хора може да им светне под капата. Дай боже.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, tonit1968 написа:

Аз не вярвам сегашният президент да се унижи да разговаря с един обикновен служител в музей получаващ пари от Кремъл да мъти водата тука на послушковците на хамериканците.

При 2 милиона български граждани в чужбина, издържащи майки и бащи пенсионери в родината, кой ли ще гласува за матовия Коце ?
Я си представи само, Коце идва на власт и ви забранява да пътувате и да работите в западна Европа и дава срок на всичките 2 милиона да се приберат до 6 месеца в България, иначе ги обявява за невъзвращенци и получават по 10 години затвор. Както беше преди 1989г.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Белгиеца написа:

Аз не вярвам сегашният президент да се унижи да разговаря с един обикновен служител в музей получаващ пари от Кремъл да мъти водата тука на послушковците на хамериканците.

При 2 милиона български граждани в чужбина, издържащи майки и бащи пенсионери в родината, кой ли ще гласува за матовия Коце ?
Я си представи само, Коце идва на власт и ви забранява да пътувате и да работите в западна Европа и дава срок на всичките 2 милиона да се приберат до 6 месеца в България, иначе ги обявява за невъзвращенци и получават по 10 години затвор. Както беше преди 1989г.

Радев няма избор. Ще води диспут със всички кандидати, нали сме президентска република.Или не сме?

Костадин няма как да стане президент, но и да стане, тея измишлйотини дето си ги написал няма да се случат. Президентът няма такава власт, първо, и второ, такива генерални смени на посоката стават само с референдуми. Така че, не бой се.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Някой запознат ли е дали регистрация на партия може да се откаже само заради името и, или и заради прякора на председателя и?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване