Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Партията на Кирил Петков и Асен Василев

Препоръчан отговор

Асен Василев съди Тошко Йорданов  от  ИТН  за четвърт милион лева.  Кокорчо бил много, много лаком за пари...     

През юли Йорданов заяви от парламентарната трибуна, че в миналото Асен Василев е откраднал интелектуална собственост от фирма и е бил осъден за това. 

Йорданов коментира днес иска на Василев. "За думите от трибуната бих го помолил да прочете чл. 69 от Конституцията", каза той, цитиран от "Фокус". Този текст от основния закон обаче гласи, че "народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 1,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 41 минути, miro20 написа:

Ти гледа ли му итнервюто как благодари на фирмата и собственика за предоставените логистични и лични данни ???

Никога не е казвал, че са му предоставени лични данни!

преди 3 минути, attj написа:

Асен Василев съди Тошко Йорданов  от  ИТН  за четвърт милион лева.  Кокорчо бил много, много лаком за пари...     

През юли Йорданов заяви от парламентарната трибуна, че в миналото Асен Василев е откраднал интелектуална собственост от фирма и е бил осъден за това. 

Йорданов коментира днес иска на Василев. "За думите от трибуната бих го помолил да прочете чл. 69 от Конституцията", каза той, цитиран от "Фокус". Този текст от основния закон обаче гласи, че "народните представители не носят наказателна отговорност за изказаните от тях мнения и за гласуванията си в Народното събрание".

И ще си го осъди, като стой та гледай.

Така е в правовите държави.Както обяснявах и на Мирко по-горе.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, M.Николов написа:

Така е в правовите държави.

България ли е правова държава бе ?

Президента се фука, че не си затваря очите за беззаконията, в същия момент, в който опонента му в кандидатпрезидентската надпревара е подложен на репресии по скалъпено лъжливо обвинение за всяване на паника в държавата.

Николооов Николов

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти се имаш за умен мъж?А даже не си наясно, че Президента не може да се бърка в работата на прокуратурата.

Единственото, което може да направи е да изкаже мнение за работата на прокуратурата и той го е направил.

Реджиии, Реджиии!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, M.Николов написа:

И досега има ли осъдени депутати?  Българската конституция им създава имунитет.  Кокорчо се оказва алчен, нагъл и неинформиран, без значение дали е вярно казаното от Тошко Йорданов.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, attj написа:

И досега има ли осъдени депутати?  Българската конституция им създава имунитет.  Кокорчо се оказва алчен, нагъл и неинформиран, без значение дали е вярно казаното от Тошко Йорданов.

То и ти си нагъл като му викаш кокорчо, ама ние си те търпим, даже и не съм те блокирал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, M.Николов написа:

Никога не е казвал, че са му предоставени лични данни!

Така е в правовите държави.Както обяснявах и на Мирко по-горе.

комуне да ми говори за правова държава ? хехе .. виц :)

преди 3 часа, M.Николов написа:

Разликата е в това, че това което разпространяваш не е нито неудобен коментар, нито колаж, карикатура или критика, а откровена лъжа!

А за разпространение на лъжи навсякъде се носи наказателна отговорност, като почнеш от САЩ и стигнеш до Европа!

А да броим ли лъжите и фейковете които сте задъстили всички теми за ГЕРБ и ББ ? а ? :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Белгиеца написа:

То и ти си нагъл като му викаш кокорчо, ама ние си те търпим, даже и не съм те блокирал.

Асен може да се е родил ококорен и в това няма нищо лошо.   След изборите той иска пак да е финансов министър.  Въобще не вярвам тяхната партия в някаква коалиция да събере  поне 121 депутати.  С около 10 % ги виждам да спорят с ДПС  за петото място в новия парламент. А там вече ще липсва формированието на Маяма, Татяна и другите гонещи мутрите ... само на думи...  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, miro20 написа:

А да броим ли лъжите и фейковете които сте задъстили всички теми за ГЕРБ и ББ ? а

дай един фейк де

преди 34 минути, miro20 написа:

комуне да ми говори за правова държава ? хехе .. виц

това за шефа ти Борисов ли се отнася

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Белгиеца написа:

Кокорчо, мокорчко, Тошковци, Фичковци, все са същите, или поне не виждам разлика, но поне ако вторите ги знаем криво-ляво от екрана, то първите двама изскочиха буквално от нищото.

Факта обаче е че всички тия забъркаха страшна каша в името на користни цели, и не се знае къде ще му излезе края.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, M.Николов написа:

Разликата е в това, че това което разпространяваш не е нито неудобен коментар, нито колаж, карикатура или критика, а откровена лъжа!

А за разпространение на лъжи навсякъде се носи наказателна отговорност, като почнеш от САЩ и стигнеш до Европа!

Примерно, че някой е плагиат. Момент там е ИТН, там не важат законите.

Може да лъжите и да плюете.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, АСПЕКТ написа:

Примерно, че някой е плагиат. Момент там е ИТН, там не важат законите.

Може да лъжите и да плюете.

Стига рева, не разбра ли, че залагаш на куц кон?

Къде е лъжата, че П.Илиев е плагиат?

Вече и от етичната комисия на СУ го потвърдиха!

Само ти остана още недоразбрал.Дори и Слави го признава с половин уста.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, M.Николов написа:

Къде е лъжата, че П.Илиев е плагиат?

Вече и от етичната комисия на СУ го потвърдиха!

А и по нова тв в предаването "Пресечна точка" Любен Дилов каза че в академичните среди им се случвало често да си преписват едни от други.
А сега Пешо плагиатът ще го уволнят от университета още преди изборите, и ще бъде разтръбена тази блага вест на целокупния български народ, та да знае повече за Слави да не гласува.
Моделката каза че Пешо си е направил сам политическо самоубийство и трябвало да се изучава в бъдеще по университетите, как може човек само с едно интервю сам да си навреди до пълен провал.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кръгът се затяга, още повече почва да блести, за тези които виждат.

При Кирчо дойде един от Билдърбърската група https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Николай_Камов

Кирчо завива все по на ляво. Крайно ляво вече е близо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

То лошо няма че върви на ляво, лошо би било ако ще се жени за кака Кури.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Bubbles написа:

То лошо няма че върви на ляво, лошо би било ако ще се жени за кака Кури.

Христо Иванов и Мая са леви. Кирчо също е търсил депутати от БСП. Радев подкрепят и Радев го избра за министър. Тъй, че отива все по-наляво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Кръгът се затяга, още повече почва да блести, за тези които виждат.

При Кирчо дойде един от Билдърбърската група https://bg.m.wikipedia.org/wiki/Николай_Камов

УжасТ!Ами сега!

Я сподели кое точно от биографията му не ти харесва?

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Христо Иванов и Мая са леви. Кирчо също е търсил депутати от БСП. Тъй, че отива все по-наляво.

Христо Иванов е от най-левите.:wub:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, M.Николов написа:

УжасТ!Ами сега!

Я сподели кое точно от биографията му не ти харесва?

Христо Иванов е от най-левите.:wub:

А утре трябва да седнат на масата да преговарят за съвместно управление. И как ще стане, когато толкова повръщня изляха върху него ... Но трябва, на всяка цена. Вижда се какво правят герберастите в опит да се върнат на власт ... накратко казано: ПОСЛЕДНИЯТ РЕКЕТ ВЕЧЕ Е НАСТАЛ!

Не ми харесва само това при Киро, защо непрекъснато повтаря, че щял да преговаря с ония и другите ония, ако си признаели. Не може да има преговори с престъпници, не само това, с морални (пък и физически) унищожители на нацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, crazy katon написа:

А утре трябва да седнат на масата да преговарят за съвместно управление. И как ще стане, когато толкова повръщня изляха върху него ... Но трябва, на всяка цена. Вижда се какво правят герберастите в опит да се върнат на власт ... накратко казано: ПОСЛЕДНИЯТ РЕКЕТ ВЕЧЕ Е НАСТАЛ!

Не ми харесва само това при Киро, защо непрекъснато повтаря, че щял да преговаря с ония и другите ония, ако си признаели. Не може да има преговори с престъпници, не само това, с морални (пък и физически) унищожители на нацията.

ГЕРБ трябва да се отрекат от всичките огромни кражби, които са се случвали през изминалите години. Искаме да вкараме нова култура в политиката, където се говори на принципи и действия, а не на маркетинг и брандове на партии.

За ДПС – докато не кажат „Пеевски не случайно е сложен в списъка „Магнитски“, и ние се отричаме от всичко, което е направил“, това са първи стъпки, преди въобще да започнем разговори“, категоричен е Петков.

П.П.Аз не виждам как ГЕРБ ще си признаят,че са крали много здраво...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Лудият Учен написа:

Именно.

преди 30 минути, crazy katon написа:

А утре трябва да седнат на масата да преговарят за съвместно управление. И как ще стане, когато толкова повръщня изляха върху него ... Но трябва, на всяка цена

За съжаление аз не съм оптимист, че и в следващия парламент ще успеят да направят правителство.И най-вероятната причина за това ще е ИТН.Надявам се да ме опровергаят.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Лудият Учен написа:

Искаме да вкараме нова култура в политиката, където се говори на принципи и действия, а не на маркетинг и брандове на партии.

Точно това му е хубавото, и аз го цитирах преди време и не ме интересува дали е билдълбърг или илюминат, способен човек е и го доказа.

преди 8 минути, Лудият Учен написа:

И аз не виждам, но тези така маниакално са се сраснали с властта, че е възможно дори невъзможното. Но нещо май ми светка в тъмното. Може би иска да отлюспи някои от черупката им. Е, успех му желая, според мен е безсмислено, защото ония така са се бетонирали, че не дават и "пиле да изхвръкне" (малко перифразирам), но кой знае, сега и да не стане, все някога ще.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, crazy katon написа:

И аз не виждам, но тези така маниакално са се сраснали с властта, че е възможно дори невъзможното. Но нещо май ми светка в тъмното. Може би иска да отлюспи някои от черупката им. Е, успех му желая, според мен е безсмислено, защото ония така са се бетонирали, че не дават и "пиле да изхвръкне" (малко перифразирам), но кой знае, сега и да не стане, все няк

Докато беше служебен министър,Кирил Петков беше подпукал много здраво ГЕРБ и смятам,че с действията си показа красноречиво какво мисли за Борисовата пасмина и как трябва да бъдат изритани...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, M.Николов написа:
преди 33 минути, Лудият Учен написа:

Именно.

Николофффф ти си крал. И то много  здраво .

Ще си призанеш ли и ще се покаеш ли ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване