Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

Последно не успях да се ориентирам на кое място сте.

Ако случайно сте на първо, и ако случайно класацията не е разработвана от кaldata, то публично ви се извинявам за неверието ми.

Ако случайно пуснат класация за най-модериран форум, то и него ще спечелите.

Явно гласуват само хора в процес на усъвършенстване (меко казано), които имат нужда от ментор и модератор.

Аз не съм от тях, този форум е просто поредният. Пробвах да разровя по другите теми, пък той взе че спря, отделно дето едвам върви понякога.

Също като ония лепенки "коректна фирма" - дай 70 лева, че да кажем, че си коректен.

п.с. Сетих се и за оная простотия "бебе на годината", колко лелки са ме врънкали да им гласувам за бебето не е истина! Дефакто класацията е за най-досадна леля, нормален човек няма да тръгне да се занимава да гласува за снимки на бебета. На мен ми изглеждат еднакво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

• Администратор
преди 13 минути, IvanKirov написа:

Последно не успях да се ориентирам на кое място сте.

Ако случайно сте на първо, и ако случайно класацията не е разработвана от кaldata, то публично ви се извинявам за неверието ми.

Ако случайно пуснат класация за най-модериран форум, то и него ще спечелите.

Явно гласуват само хора в процес на усъвършенстване (меко казано), които имат нужда от ментор и модератор.

Аз не съм от тях, този форум е просто поредният. Пробвах да разровя по другите теми, пък той взе че спря, отделно дето едвам върви понякога.

Също като ония лепенки "коректна фирма" - дай 70 лева, че да кажем, че си коректен.

Случайно, гласуването на публиката за чиято подкрепа помолихме и каквато цел беше на тази тема определи Kaldata.com като победил с най-много гласове. За което още веднъж искам да благодаря на всички гласували. Ето тук може да се ориентираш: https://bgweb.bg/s/winners/36/ Там където пише "ПОБЕДИТЕЛИ ПУБЛИКА" кой е на първо място. Благодарение на всички гласували, които ни подкрепиха. 

И не, също случайно не разработваме класацията. На сайта може да намериш всичко за фондацията която организира конкурса, кои членува в нея и кой я управлява. 

Иначе приемам извиненията. Бъди здрав. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито на форума! Сега ние потребителите които гласувахме за сайта ,какво ще получим в замяна?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Станислав Кьоров написа:

Честито на форума! Сега ние потребителите които гласувахме за сайта ,какво ще получим в замяна?

А безплатният достъп до форума, където членуват толкова много специалисти и на всичко отгоре и помагат, не е ли достатъчно? За мен е, и честито заслужена награда! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Станислав Кьоров написа:

И тия дето не гласувахме какво "наказание" ще ни бъде наложено. Няма ли нещо в заключителните разпоредби?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, ostavime написа:

Тия събития, ако не се полеят, все едно половин награда. 😆

наливай тогава....

за мен айран от синя верея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, IvanKirov написа:

И тия дето не гласувахме какво "наказание" ще ни бъде наложено. Няма ли нещо в заключителните разпоредби?

Това че сам се наказа не ти ли стига!?Радвай се на сайта и форума..ако можеш....това ти е наказанието...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Proshark написа:

Това че сам се наказа не ти ли стига!?

Нямаше как да знам, че животинчето с кръгли ушета и гризка сиренце, може да се окаже в бан-листата.

Не съм се наказал сам, има десетки хиляди известни животински вида, на всеки един ли ще ме "наказват"? Или пък всички животни са забранени?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Не съм се наказал сам...

Напротив....наказа се с това ,че не вярваш в хората които подкрепят сайта....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, profan4o написа:

А безплатният достъп до форума, където членуват толкова много специалисти и на всичко отгоре и помагат, не е ли достатъчно? За мен е, и честито заслужена награда! 

До сега в нито един форум не ми се е налагало да плащам за да получа конкретна информация 🤣🤣

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Станислав Кьоров написа:

До сега в нито един форум не ми се е налагало да плащам за да получа конкретна информация 🤣🤣

То няма и как, ама админът на видно място е турил сметка за дарения, и намекна за такива, че не са излишни.

И то за какво да платя - за повече модерация. Тъй каза, Като ония добавки в ел. енергията и водата - "задължения към обществото", като може да се сетите за кое точно общество се намеква.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, IvanKirov написа:

То няма и как, ама админът на видно място е турил сметка за дарения, и намекна за такива, че не са излишни.

И то за какво да платя - за повече модерация. Тъй каза, Като ония добавки в ел. енергията и водата - "задължения към обществото", като може да се сетите за кое точно общество се намеква.

Какво пак се разрева?

Във който и магазин да влезеш, няма ли на видно място поставени кутии за дарение? Някой принуждава ли те на сила пари да даряваш, не си ли благодарен за труда на хората, които са направили целият този сайт, който използваш напълно безплатно? Никой и никъде в правилата не пише, че си длъжен да направиш дарение, това си е твое желание. Всеки сам си преценя дали ще помогне за развитието на сайта, има ли възможност или не иска да го прави.

Не знам как не се срамуваш вече да пишеш в тази тема!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ДзВяРа! написа:

ка да го прави.

Не знам как не се срамуваш вече да пишеш в тази тема!

Гледам да си трая, ама ме поменувате през пост, и няма как да не реагирам.

Наказал съм се сам, грях съм имал и сега и срам.

Отивам да си посипя главата с пепел. Ако ако може да ми подскажеш защо. Щото споменах едно мило животинче и ми донесе "наказание"?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 5 минути, IvanKirov написа:

Гледам да си трая, ама ме поменувате през пост, и няма как да не реагирам.

Наказал съм се сам, грях съм имал и сега и срам.

Отивам да си посипя главата с пепел. Ако ако може да ми подскажеш защо. Щото споменах едно мило животинче и ми донесе "наказание"?

За последен път ти отговарям, знам че те топли това, че някой ти обръща внимание тук, но за съжаление не разполагам с толкова време да те топля в студените зимни дни. Нямаме нищо против животните, а начина по който ги асоциираш с хората. Сега само примерно си представи, че аз те нарека помияр няма ли да се обидиш? Айде да не се правим на ощипани, а? Всеки тук може, ако реши да обижда с невинни животинки. По много тънък лед си тръгнал във тоя форум. Вятърът на промяната, който си мислиш, че носиш е лек морски бриз. За 18 години сме се нагледали на многооо форумни революционери. Ако имаш проблеми с комунисти и тем подобни не е тук мястото да се правиш на големия защитник на човешките права. Публикувай снимки в профила, когато ходиш по протести, така по-лесно можем да вземем на сериозно, че в момента издишаш много здраво и повече се излагаш от колкото някой да те взима на сериозно тук. Имаме лесни и простички (явно не и за теб) правила. Постарай се да ги прочетеш и запомниш (на някой и им отнема повече време и се налага да им ги припомняме) и няма да имаш никакви проблеми с форума. А ако не ти харесват правилата с които си се съгласил при регистрацията просто ми изпрати едно лично съобщение, че желаеш да ти изтрием профила и ще приключат мъките ти. И ще получиш свободата си отново. Ще скъсаш тежките окови на форумните правила, които тежат на плещите ти със страшна сила. 

Лека вечер ти пожелавам и приятни мигове във форумите, ако не - чакам личното съобщение от теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ме дърпайте за опашката, и няма да се обаждам. Толкова е просто! Надявам се задни части от животно да не са в бан листа, както задни части от човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 3 минути, IvanKirov написа:

Не ме дърпайте за опашката, и няма да се обаждам. Толкова е просто! Надявам се задни части от животно да не са в бан листа, както задни части от човек.

Една от любимите тактики на не до там добрите форумни революционери е на зададените неудобни въпроси да не се отговаря с нищо, да се насочи темата в друга посока, или да се зададе въпрос, който да отклони темата в друга посока. Благодаря ти, че с всеки пост затвърждаваш мнението ми за теб. 

Бъди здрав и се радвай на живота около теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Kaкво точно ме попита, че не разбрах. Разбрах, прочетох че си написал, че правилата са единственото условие за щастлив живот, и въпреки тях ми доказа, че не важат.

Какво има да отговарям? Вече ми каза, че не те кефя, дори ме банна за което, какво повече искаш?

Ще се помъча да потърся по другите теми да не ви дразня тука, ако пак не лагне форумът, или да се изключи нацяло. Забелязах, че доста бави при ново мнение, сигурно бан филтърът е неоптимално написан, или пък думите вътре са прекалено много.

Ся гледам подфорум "програмиране", ами то вътре само студенти и ученици писали, "помогнете за задачка".

Тая тема ми е по-интересна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 1 минута, IvanKirov написа:

Kaкво точно ме попита, че не разбрах. Разбрах, прочетох че си написал, че правилата са единственото условие за щастлив живот, и въпреки тях ми доказа, че не важат.

Какво има да отговарям? Вече ми каза, че не те кефя, дори ме банна за което, какво повече искаш?

Ще се помъча да потърся по другите теми да не ви дразня тука, ако пак не лагне форумът, или да се изключи нацяло. Забелязах, че доста бави при ново мнение, сигурно бан филтърът е неоптимално написан, или пък думите вътре са прекалено много.

Обикновенно, когато питам в края слагам въпросителни. Ето така се изписва "?". Но щом не си разбрал остави, явно говорим на различни езици. Относно лагването нали си ИТ човек, би трябвало да си на ясно. Съществуват пикове, натоварвания, технически проблеми. Постоянно работим за да не се налага да ги виждате, но такива са ни ресурсите. По рано днес изрече две лъжи, които пак подминах с усмивка, но сега като се върнахме на темата. 1. Формата за дарения я няма повече от месец, но не си забелязал. 2. Никога, ама никога не съм намеквал някой да дарява. 3. Понеже явно си от много скоро в тоя форум - всичките пари, които бяха събрани от дарения отидоха за лечението на един от потребителите, когато си счупи крака и се наложи спешна операция и рехабилитации. Той все още е тук и влиза всеки ден и може и сам да потвърди, както и всички останали, които са на ясно със случая. Това е един от потребителите ни, който е помогнал на толкова много хора във тоя форум, колкото ти няма можеш да помогнеш през целия си живот. Защото към всичко подхождаш с омраза. За радост повечето ни потребители не са като теб. 

Спокойна вечер ти пожелавам, дано спиш по-спокойно.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kalin Karaboychev написа:

1. Формата за дарения я няма повече от месец, но не си забелязал.

Пропуснах, верно е това.

2. Никога, ама никога не съм намеквал някой да дарява.

Напротив, поиска пари за повече модератори. Мога да разровя, в тази тема е. За повече дядовци като Филипов, дето с мод инструменти прикрива тъмните страни на любимия си вожд, който на всичко отгоре иска времето, парите и свободата ми.

3. Понеже явно си от много скоро в тоя форум - всичките пари, които бяха събрани от дарения отидоха за лечението на един от потребителите

Не чета всички теми, оня път като ме банна и после целият форум лагна.

Ако беше искал дарения за нов хардуер по щях да те разбера.

Защото към всичко подхождаш с омраза.

Модерацията убива всяка дискусия. В момента си твърд привърженик, че някой трябва на всяка цена да си налага вижданията с гумичката, ама това вече не е дискусия.

От тубата се изнасят с писъци, то вече почти всичко стана забранено. За климатичните промени не се говори, за Ковид не се говори, против LGBT не се говори, може само съвети как да се ваксинираш, изпед... астиш, и радваш от тройния ток след "зелената" сделка.

Сори, тия неща не ме радват, просто приеми, че има и различно от твоето мнение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 2 минути, IvanKirov написа:

Пропуснах, верно е това.

Напротив, поиска пари за повече модератори. Мога да разровя, в тази тема е. За повече дядовци като Филипов, дето с мод инструменти прикрива тъмните страни на любимия си вожд, който на всичко отгоре иска времето, парите и свободата ми.

Модерацията убива всяка дискусия. В момента си твърд привърженик, че някой трябва на всяка цена да си налага вижданията с гумичката, ама това вече не е дискусия.

От тубата се изнасят с писъци, то вече почти всичко стана забранено. За климатичните промени не се говори, за Ковид не се говори, против LGBT не се говори, може само съвети как да се ваксинираш, изпед... астиш, и радваш от тройния ток след "зелената" сделка.

1. Там съвсем на шега съм ти казал, че ако искаш някой да седи да ти одобрява постовете денонощно готов ли си да им платиш заплатите. Защото ние нямаме такива излишни средства. Пак казвам никога не съм карал някой да дарява. Още повече, когато съм ти го написал това, нито формата за дарения я е имало, нито съм споменавал дарения. Което си е откровена лъжа от твоя страна. 

2. форумът може да лагне по хиляди причини, а не че съм те наказал. Не се върти света около теб повярвай ми. 

3. Тези правила са написани преди 18 години. От тогава почти не са променяни, с малки изключения 1-2 пъти бяха добавени 1-2 изречения. Те до сега са работили така и ще продължат да работят така докато съществува този форум или докато аз го управлявам. 

4. Аз приемам и винаги съм приемал, че има много несъгласни с мен. Аз не искам никой да се съгласява с мен, а само да спазва правилата за приличен тон в този форум. От там на татък както виждаш всеки си пише каквото си иска без значение дали то ми харесва на мен или не. Не ограничаваме никой да пише каквото пожелае, ако спазва правилата ни и добрият тон. Та ти приеми нашите правила и ги спазвай и ще започнем да се разбираме с теб, както с 99% от потребителите тук. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, IvanKirov написа:

Пропуснах, верно е това.

Човек, къде ще видиш такава дикусия с админ? Офтопик, критика, била тя основателна или не, спор с админ това по принцип е бан.

Много добре виждаш, че си флуудваш, спориш с админа, той ти отговаря любезно. Това къде ще го намериш? Рядко е. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Човек, къде ще видиш такава дикусия с админ? Офтопик, критика, била тя основателна или не, спор с админ това по принцип е бан.

Ами ако админът е принципно против дискусиите то е против форумите. Те са за това.

преди 21 минути, АСПЕКТ написа:

Много добре виждаш, че си флуудваш, спориш с админа, той ти отговаря любезно. Това къде ще го намериш? Рядко е. 

Не е рядко. Просто се обосновах защо не мисля, че сте най-добрия форум, малко като ония лели с най-хубавото бебе, пък то на практика класира най-досадната мама.

Досадно е да се чудя коя дума ще я хване филтърът и после да си видя мнението чак другия ден.

Толкоз като ми е обиден Калоян да ме баня пак и да се свършва. Тъкмо ще затвърди, че правилата са за да не се спазват.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 4 минути, IvanKirov написа:

Толкоз като ми е обиден Калоян да ме баня пак и да се свършва. Тъкмо ще затвърди, че правилата са за да не се спазват.

1. Не се казвам Калоян :)

2. Никога, ама никога не съм наказвал някой защото съм обиден или не е съгласен с мен :) Това е доста не професионално и под нивото ми. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kalin Karaboychev написа:

1. Не се казвам Калоян

Моя грешка, прощавай!

Наказание не е точна дума, за някого дори може да е благодат.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Честито за победата :)

Имам въпрос : Защо в профилите няма опция   за изтриване на профил :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване