Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

Имате и моята подкрепа ..Дерзайте и успех..! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 3 часа, Gangosa написа:

Интересува ме брояча на това гласуване как работи? В смисъл днес гласувах мога ли и утре или е еднократно?

току що пробвах...еднократно е
направи си друга поща
1438633427_1.JPG.9403a931be0865f9d964276efed9cf41.JPG

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има 10 минутни пощи. Като ви влече.

Аз няма да подкрепя, поне докато не махнете цензурата свободно да може да се пишат частите от тялото.

Оня ден ми светна за модерация, като писах за задната част. Модовете сигурно са като Ким Чен Ун, само с предни части, 2 десни ръце, и не ходят в тоалетна.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, IvanKirov написа:

Аз няма да подкрепя, поне докато не махнете цензурата свободно да може да се пишат частите от тялото.

Оня ден ми светна за модерация, като писах за задната част. Модовете сигурно са като Ким Чен Ун, само с предни части, 2 десни ръце, и не ходят в тоалетна.

Нима не можете г-н Киров да се изразявате не така вулгарно? Сигурно, Ви е беден речниковия запас щом се налага да употребявате задните части или предните.

Преди малко пробвах от другата ми поща.

Пак става.

Успехи още веднъж!

Bildschirmfoto vom 2021-10-19 11-06-51.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Нима не може г-н Киров да се изразявате невулгарно? Сигурно Ви е беден речниковия запас.

Добре де, колко невулгарно, на ГЗ как да казваме? Казах задн ... и пак светна за цензура.

Все едно, че само от предни части сте сглобени. То и за 3 вида предни части пак ще светне. Лапешка му работа. Все едно другарката в детската градина сте турили да възпитава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 9 минути, IvanKirov написа:

И какво стана като светна в червено. Да не получи инфаркт или ти спря тока? Не ги приемай толкова тежко нещата ще си докараш някоя болест. Като светне червено, поеми дълбоко въздух, изпусни. Повтори упражнението няколко пъти. След това изчакай няколко минути и като го прегледа модератор ще се появи. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kalin Karaboychev написа:

И какво стана като светна в червено. Да не получи инфаркт или ти спря тока? Не ги приемай толкова тежко нещата ще си докараш някоя болест. Като светне червено, поеми дълбоко въздух, изпусни. Повтори упражнението няколко пъти. След това изчакай няколко минути и като го прегледа модератор ще се появи. 

В моя речник има само 1 мръсна и нецензурна дума, и тя е модератор. Туй е същество по-долно и от КАТ-аджия дори. Нямам предвид лично някого, просто от модерация вече 2 приказки не може да си кажем. В тубата и фейса е някаква тотална простотия, пропаганда и фашимерия в най-бистрия ѝ вид.

Както и да е, казвам ти защо аз няма да гласувам за сайта, и ви дадох идея как да гласувате вместо мен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 2 минути, IvanKirov написа:

В моя речник има само 1 мръсна и нецензурна дума, и тя е модератор. Туй е същество по-долно и от КАТ-аджия дори. Нямам предвид лично някого, просто от модерация вече 2 приказки не може да си кажем. В тубата и фейса е някаква тотална простотия, пропаганда и фашимерия в най-бистрия ѝ вид.

Както и да е, казвам ти защо аз няма да гласувам за сайта, и ви дадох идея как да гласувате вместо мен.

Ти може да имаш една. Други имат хиляди и ние не искаме да им ги четем. 

Форумът не е направен за теб и противно на очакванията ти светът не се върти около теб. 

Бъди здрав. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, IvanKirov написа:

Няма да гласуваш, защото не можеш да обиждаш и да използваш вулгарни думи, а и не може лесно да си разиграваш коня. Няма свободия, а и защото се оплакваш от модераторите, защото има правила и те се спазват.

Добре, тогава не гласувай.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И ти да си здрав. Все пак - как казвате на задните части? Или за вас пуританите - те не съществуват? На какво седиш в момента? Ясно че на стол, ама какво се подпира на стола?

Цитат

Няма да гласуваш, защото не можеш да обиждаш и да използваш вулгарни думи, а и не може лесно да си разиграваш коня. Няма свободия, а и защото се оплакваш, защото има правила и те се спазват.

Ако ми следиш активността ще забележиш, че не обиждам. Мене обиждат, поради щото съм против връщане на казармата и нови данъци.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Няма да гласуваш, защото не можеш да обиждаш и да използваш вулгарни думи, а и не може лесно да си разиграваш коня. Няма свободия, а и защото се оплакваш от модераторите, защото има правила и те се спазват.

Добре, тогава не гласувай.

Като си Уше да не мислиш че си мъдуратор. Криещ се зад думите "правилата на форума"

Скоро няма да имаш тая възможност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Coco1 написа:

Като си Уше да не мислиш че си мъдуратор. Криещ се зад думите "правилата на форума"

Скоро няма да имаш тая възможност.

Бе аз в правилата не прочетох, че някои части на тялото са забранени. Като кажат правила и лицата им грейват, все едно сами Аллах боготворят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, IvanKirov написа:

Бе аз в правилата не прочетох, че някои части на тялото са забранени. Като кажат правила и лицата им грейват, все едно сами Аллах боготворят!

Правят се доноси по симпатия от въпросното лице с нейм Аспект.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей защо сте цензулирали думата майка? :ohmy:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, petie1 написа:

Ей защо сте цензулирали думата майка? :ohmy:

Ще накараш някой да ти покаже защо с подобни дотегнали въпроси :D

Майтапя се

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука малко като в затворите. Писмата се преглеждат, цензурират и тогава се изпращат.

А "забранените" думи така и не станаха ясни кои са. Вече със страх да пишеш....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 часа, ice_lion__01 написа:

Тука малко като в затворите. Писмата се преглеждат, цензурират и тогава се изпращат.

Как може от целия форум да реват само 3-4 човека?! Къде ли е проблема? Странно. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.10.2021 г. в 16:40, ostavime написа:

Как може от целия форум да реват само 3-4 човека?! Къде ли е проблема? Странно. 

Пак да кажа - лични съобщения не би трябвало да могат се репортват. Сигурно ще се оправдаете, че така е заложено от реалния създател на продукта Invision. 

Което пък неминуемо води до въпроса вие с какви очи се редите за сайт на годината, @Kalin Karaboychev. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 5 минути, TSPP написа:

Пак да кажа - лични съобщения не би трябвало да могат се репортват. Сигурно ще се оправдаете, че така е заложено от реалния създател на продукта Invision. 

Което пък неминуемо води до въпроса вие с какви очи се редите за сайт на годината, @Kalin Karaboychev. :)

Аз пак да кажа. Лично съобщение става видимо за модератор само и единствено, когато се докладва за да провери дали има проблем и причина за наказание. Няма да премахнем функцията и да оставим теб или някой друг да псува на воля потребителите на лични съобщения. Ако не ти харесва има един хикс горе в десния ъгъл, използвай го. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.10.2021 г. в 11:13, ice_lion__01 написа:

Вчера чаках дежурния пъдар да ми одобри пост, чак  днес се появи. Нито сме се обиждали ни нагрубяваме, просто ползвам разговорна реч. Ей туй дето седиш на него било мръсно неудобно и забранено. Викам поне предните части дано са разрешени, ама к О р!

Не е мрънкане и недоволстване, както се опитвате да го изкарате. Почти всички форуми са същия модераторски боклук, нито по-хубав е от другите, ни по-лош. Ширпотреба, админът да каже дали не беше и на безплатна платформа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 10 минути, IvanKirov написа:

Вчера чаках дежурния пъдар да ми одобри пост, чак  днес се появи. Нито сме се обиждали ни нагрубяваме, просто ползвам разговорна реч. Ей туй дето седиш на него било мръсно неудобно и забранено. Викам поне предните части дано са разрешени, ама к О р!

Не е мрънкане и недоволстване, както се опитвате да го изкарате. Почти всички форуми са същия модераторски боклук, нито по-хубав е от другите, ни по-лош. Ширпотреба, админът да каже дали не беше и на безплатна платформа.

Предоставяме безплатна услуга за това тя е такава каквато е. Ако сте съгласни да плащате всеки месец две заплати на двама човека, които да работят на смени и 24-часа да следят за вашите коментарите и да ги одобряват на мига с радост ще ви предоставя банковата ни сметка. В случай, че не желаете да плащате тези заплати за жалост ще се наложи ако публикувате пост, който се задържи автоматично в 3 часа през нощта и няма буден модератор да изчакате няколко часа и първият, който се появи ще го прегледа и одобри. Уведомете ме чрез лично съобщение, кой от двата варианта предпочитате за да знам как да процедирам, но съм сигурен, че няма да се стигне до изпращане на банковата ни сметка и ще приемете скромните няколко часа, които да почакате. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво толкова ви е важна тая модерация, сякаш с модерация сте зачевани!

Като не може да си кажеш 2 човешки приказки без някой таласъм без социален живот да го одобри...

Поне да си знаете как изглежда отстрани, ни сте по-добри от другите, ни по-зле. Посредствено блато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване