Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

Гласувах.Все пак съм 18 години в него. 95% от всичко необходимо за мен си го намирам в Калдата.

И една сериозна забележка към Дръндю!

Престани с тези "кибапчита" и с този правопис. Поне отстрани да не ти личи че си циганин! Не си лош човек.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 24 минути, ice_lion__01 написа:

но не да се наказваме без причина.

Айде още един, можеш ли да се обосновеш?
Кога и за какво са те наказали?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Kolev71 написа:

И една сериозна забележка към Дръндю!
Престани с тези "кибапчита" и с този правопис. Поне отстрани да не ти личи че си циганин! Не си лош човек.

Един приятел - от същия етнос - казваше:
Нии мож'да сме Сигани, ма ... Сигански ра'оти ня'а пра'им!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Аууу, Калинчо моли потребителите да гласуват за сайта....Какво доживях да видя...ццц. Ами сега какво да правя? Как да гласувам за него, като самият той ми наложи доказано незаслужено наказание? Исках да гласувам, ама нямам желание. Дано Калин да не спечели и да е на второ място за да го е яд най-много. Ако може разликата да е точно един глас, за да си каже, че точно аз съм бил причината и да си припомни как ме е наказал три дни без никаква основателна причина.

Калинчо, отдавна не те харесвам...ама никак. Да ти приседне анкетата. Ако има гласуване най-лошо менажиран сайт аз ще съм първият, който ще гласува за теб. А на въпроса какво правя в форума? Има някои потребители заради които съм тук. Те са хубави готини и разбрани хора.

+ 1, kaто се регнах тук само някакви разбеснели се дядки, ползват си мод правата да обиждат останалите и да правят партийна пропаганда.

Много сте далеч от сайт на годината.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

+ 1, kaто се регнах тук само някакви разбеснели се дядки, ползват си мод правата да обиждат останалите и да правят партийна пропаганда.

Много сте далеч от сайт на годината.

Това, какво общо има с дизайна или функцията на сайта?

Виж, за какво е конкурсът.

https://bgweb.bg/s/contest/

<<"Всички уеб разработки ще бъдат разгледани и оценени от национално жури от експерти по програмиране, уеб дизайн или дигитален маркетинг. ">>

Уеб дизайн, програмиране и маркетинг.

Няма категория за морал, поведения, модератор, обноски...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, АСПЕКТ написа:

Това, какво общо има с дизайна или функцията на сайта?

Виж, за какво е конкурсът.

https://bgweb.bg/s/contest/

<<"Всички уеб разработки ще бъдат разгледани и оценени от национално жури от експерти по програмиране, уеб дизайн или дигитален маркетинг. ">>

Уеб дизайн, програмиране и маркетинг.

Няма категория за морал, поведения, модератор, обноски...

Еми то си е готова платформа, какво да му оценяваме на търговски продукт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Еми то си е готова платформа, какво да му оценяваме на търговски продукт?

Визуално, функционално дали ти е удобно. Информативно дали е. Красиво, ако искаш. Такива работи. 😀

В магазина как си избираш продукт?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Визуално, функционално дали ти е удобно. Информативно.

В магазина как си избираш продукт?

Съвсем информативно - постоянно ми дава notifications за стари постове. Че и по няколко пъти.

Наскоро от XenForo пуснаха кръпка да ползва alert системата на браузъра. С идея по-добре е.

В магазина не избирам продукти по външен вид.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, IvanKirov написа:

Съвсем информативно - постоянно ми дава notifications за стари постове. Че и по няколко пъти.

Наскоро от XenForo пуснаха кръпка да ползва alert системата на браузъра. С идея по-добре е.

В магазина не избирам продукти по външен вид.

Тогава дай насоки, какво да се промени за в бъдеще. За да задоволи и твоя вкус. Може пък да има и повече хора като теб.

Освен модераторите и таргетът на потребители. От които не си доволен. 

Визуално се разбра, че не те интересува графиката. Сигурно не ползваш и графичен интерфейс?

😀

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

Тогава дай насоки, какво да се промени за в бъдеще. За да задоволи и твоя вкус. Може пък да има и повече хора като теб.

Освен модераторите и таргетът на потребители. От които не си доволен. 

Всъщност Филипов спря да обижда и трие чужди постове, стъпка напред е.

преди 13 минути, АСПЕКТ написа:

Визуално се разбра, че не те интересува графиката. Сигурно не ползваш и графичен интерфейс?

😀

Хиляди ползват xenforo, сигурно и темата която ползваме е готова. Какво има тука да му оценяваме?

Тая "лига на легендите" леко дразни, имаме си хубава родна дума лига, която обозначава нещо не толкоз приятно. Ама да не издребняваме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отворих линка,рекох да гласувам за калдата,но като маркирах квадратчето и чукнах ,,напред"...се оказа че искат име и имейл!Аман от крадци на данни,отказаха ме в този момент... .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, ice_lion__01 написа:

Аууу, Калинчо моли потребителите да гласуват за сайта....Какво доживях да видя...ццц. Ами сега какво да правя? Как да гласувам за него, като самият той ми наложи доказано незаслужено наказание? Исках да гласувам, ама нямам желание. Дано Калин да не спечели и да е на второ място за да го е яд най-много. Ако може разликата да е точно един глас, за да си каже, че точно аз съм бил причината и да си припомни как ме е наказал три дни без никаква основателна причина.

Калинчо, отдавна не те харесвам...ама никак. Да ти приседне анкетата. Ако има гласуване най-лошо менажиран сайт аз ще съм първият, който ще гласува за теб. А на въпроса какво правя в форума? Има някои потребители заради които съм тук. Те са хубави готини и разбрани хора.

Напълно съм съгласен със съфорумеца! Вмирисан и прогнил сайт и форум от върха на управлението му и надолу не може да претендира за нищо, камо ли да се кандидатира  за сайт на годината! Каква наглост и безочливост! Разбира се ще има лизачи, които се облагодетелстват лично от диктатора Карагейчев и ще гласуват "за", но те са малцинство, което е осъдено да се стопява с всеки изминал ден! Не вярвам тази пародия на сайт (ползваща готови продукти-модули) и карикатура на форум да спечели каквото и да е освен презрението на потребителската маса, има къде по- стойностни проекти от този.

-1

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз гласувах :)

Калин дано даде някоя екстра за гласуването :)

odzeki1.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ще кажа както и преди че г-н Бойчев е коравосърдечен и несправедлив човек , аз съм бил наказван без основания няколко пъти от него ,но ще гласувам за сайта тъй като съм чест посетител.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, veli4ko67 написа:

...Вмирисан и прогнил сайт и форум от върха на управлението му и надолу не може да претендира за нищо, камо ли да се кандидатира  за сайт на годината! Каква наглост и безочливост! Разбира се ще има лизачи, които се облагодетелстват лично от диктатора Карагейчев и ще гласуват "за", ...

Има една поговорка "Рибата се вмирисва от към главата."

От 15 години съм тук и съм видял какво ли не. Дори имам един блокиран стар профил.

Въпроса е по-скоро принципен. Не е толкова до това, че аз или друг е бил наказван без основателна и явна причина, а че администратора освен, че е допуснал да се случват такива неща, ами и самият той ги прави. Това си е чиста диктатура. Той нарушава собствените си правила. Да е жив и здрав и да се радва на второто място в гласуването. Палачинката се обръща и сега потребителите, които той и част от екипа газят имат думата да гласуват или не.

Ами простотията която пак администратора лично допусна да се направи като въведе вход с имейл БЕЗ да предупреди потребителите? После го върнаха и дадоха два месеца да си оправим имейлите.  Важно е защо го направиха ей така днес за утре. Колко човека не можаха да си влязът в профилите? Направо сайт на годината....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, ice_lion__01 написа:

Има и други:

На кривата ракета - Космосът й пречи!

Банге кололаске - право дром нанай!
Пп. За превода - питай @дръндю.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 4 минути, ice_lion__01 написа:

От 15 години съм тук и съм видял какво ли не. Дори имам един блокиран стар профил.

Въпроса е по-скоро принципен. Не е толкова до това, че аз или друг е бил наказван без основателна и явна причина, а че администратора освен, че е допуснал да се случват такива неща, ами и самият той ги прави. Това си е чиста диктатура. Той нарушава собствените си правила. Да е жив и здрав и да се радва на второто място в гласуването. Палачинката се обръща и сега потребителите, които той и част от екипа газят имат думата да гласуват или не.

Ами простотията която пак администратора лично допусна да се направи като въведе вход с имейл БЕЗ да предупреди потребителите? После го върнаха и дадоха два месеца да си оправим имейлите.  Важно е защо го направиха ей така днес за утре. Колко човека не можаха да си влязът в профилите? Направо сайт на годината....

Не ми се иска да влизам в спорове, но няма неоснователно наказани никога. Всеки път прилагам цитат защо някой е наказан. И твоето стои в профила ти и ако мислиш, че това е неоснователно, здраве му кажи:

screenshot-www.kaldata.com-2021_10.09-19_48_27.png.2d07ebad81574de3b2e186d37f8eac4e.png

А иначе сърдечни благодарности на всички, които ни подкрепят. Тази подкрепа ни дава сили да продължаваме напред. Няма значение дали някой ще ни подкрепи или не. Въдете здрави всички и щастливи. Пожелаваме ви тази подкрепа, която ни давате да ви се върне по милиони. 

Поздрави и приятни мигове на всички във форумите. :champagne1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Kalin Karaboychev написа:

Не ми се иска да влизам в спорове, но няма неоснователно наказани никога. Всеки път прилагам цитат защо някой е наказан. И твоето стои в профила ти и ако мислиш, че това е неоснователно, здраве му кажи:

screenshot-www.kaldata.com-2021_10.09-19_48_27.png.2d07ebad81574de3b2e186d37f8eac4e.png

Птица откога е влязло в обидните думи?

Предлагам да публикувате списък от всички обидни думи, да не се чудим и гадаем за всеки тънкообидник поотделно.

У втора група в детската градина има много по-цветисти изрази. Точно тогава се учехме да псув@ме.

Ето, сакън да не нараня нечия душа, налага се да ползвам специални символи. И м@ймуница не смея да напиша дори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Kalin Karaboychev написа:

Искам да те попитам, това като го поставиш във профила му, какво променя? Със какво ще промени потребителя това предупреждение? Ти лично проследи ли кой е провокирал въпросния потребител, за да напише подобно нещо и не говоря само за него! Не мислиш ли че, потребител след като е тук, при теб във форума от много години, повече от десет заслужава ей така да бъде наказван и да му се слага това съобщение и работата е наред. Това можеше просто да го изтриете и на следващия ден, всичко щеше да си е по-старому. Рано или късно всеки е принуден по различни причини да напише нещо, което е против правилата, трябва да се вземе предвид защо е провокиран даден потребител да наруши правилата. И колко потребители си позволяват да нарушават правилата, а вие не ги наказвате? За някои може, за други твърдо не, пак има наши и ваши?

Иначе сме номер 1 форум?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 5 минути, IvanKirov написа:

Ясен е контекста на написаното. Няма нужда да се правим на ощипани. 

преди 3 минути, ДзВяРа! написа:

Искам да те попитам, това като го поставиш във профила му, какво променя? Със какво ще промени потребителя това предупреждение? Ти лично проследи ли кой е провокирал въпросния потребител, за да напише подобно нещо и не говоря само за него! Не мислиш ли че, потребител след като е тук, при теб във форума от много години, повече от десет заслужава ей така да бъде наказван и да му се слага това съобщение и работата е наред. Това можеше просто да го изтриете и на следващия ден, всичко щеше да си е по-старому. Рано или късно всеки е принуден по различни причини да напише нещо, което е против правилата, трябва да се вземе предвид защо е провокиран даден потребител да наруши правилата. И колко потребители си позволяват да нарушават правилата, а вие не ги наказвате? За някои може, за други твърдо не, пак има наши и ваши?

Иначе сме номер 1 форум?

Ние не сме следователи. Ако някой е бил провокиран да докладва поста в който са го обидили вулгарно за да се вземат мерки. Другото е саморазправа. Като например, ако убиеш някой на улицата никой не те пита дали си провокиран. Нямаш право да убиваш освен при неизбежна самощита. Та ако си просто провокиран не е нужно да падаш на това ниво и ако си обиден трябва само да докладваш. Това са нашите правила и всеки се е съгласил с тях, когато се е регистрирал. И те ще се спазват. Годините във форума не са имунитет някой вулгарно да предлага на някой да му яде ….  Та за неоснователно наказание и дума не може да става. Наказанието е едва ограничение за писане за 3 дни. Не сме му отрязали пръстите. Има наказания при рецидив с месеци. Та е смешна цялата история.

Приключвам темата с една поговорка, че ако питате в затвора за какво лежи някой то всички там са невинни според тях.  Та няма да се обяснявам повече по темата. 

Поздрави и бъдете здрави. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване