Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

Здравейте,

само да спомена, че при Safari Mac не се изобразява добре страница, а и рекламите заемат почти целият екран. Другото, което е освен Kaldata, https://neftelimov.com/subitia/ също е много красив направен сайт. 

Успехи на сайта на Kaldata.

916418898_Bildschirmfoto2021-10-09um12_06_51.png.4bdfc942cff9afb736cec4a2e246bf57.png

Bildschirmfoto 2021-10-09 um 12.08.20.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 2 минути, ice_lion__01 написа:

Исках да гласувам, ама нямам желание.

що ве братчет
кебапчета ли нема?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хм, всъщност може да се гласува и само за сайта, без да се избира отделна секция/категория, така че:

Цитат
/ Потвърждаване на гласуването

Вашият глас беше потвърден.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, B-boy/StyLе/ написа:

By the way: на някой отваря ли му се този сайт? https://www.outerspace-software.com/
Понеже не е достъпен за мен, а не знам дали за България не е достъпен?

При мен се отваря.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

By the way: на някой отваря ли му се този сайт? https://www.outerspace-software.com/

2021-10-09-131540_1280x1000_scrot.thumb.png.e9509a82790c8a63530bd6f9d75fd02a.png

преди 9 минути, ice_lion__01 написа:

Аууу, Калинчо моли потребителите да гласуват за сайта....Какво доживях да видя...ццц. Ами сега какво да правя? Как да гласувам за него, като самият той ми наложи доказано незаслужено наказание? Исках да гласувам, ама нямам желание. Дано Калин да не спечели и да е на второ място за да го е яд най-много. Ако може разликата да е точно един глас, за да си каже, че точно аз съм бил причината и да си припомни как ме е наказал три дни без никаква основателна причина.

Калинчо, отдавна не те харесвам...ама никак. Да ти приседне анкетата. Ако има гласуване най-лошо менажиран сайт аз ще съм първият, който ще гласува за теб. А на въпроса какво правя в форума? Има някои потребители заради които съм тук. Те са хубави готини и разбрани хора.

Мирише ми на „комплекси“?

преди 7 минути, АСПЕКТ написа:

Здравейте, само да спомена, че при Safari Mac не се изобразява добре страница ...

Избери си друг браузър!

преди 4 минути, Bubbles написа:

Гласувах, получавам ли кибапче?

Получаваш - „чибапчи тип Икеа“!
Парче мръвка, подправки и машинка за мелене на месо!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, jhoro написа:

2021-10-09-131540_1280x1000_scrot.thumb.png.e9509a82790c8a63530bd6f9d75fd02a.png

Избери си друг браузър!

Получаваш - „чибапчи тип Икеа“!
Парче мръвка, подправки и машинка за мелене на месо!

Ми, Сафари е пригоден за екосистемата. Вграден е и е направен само за Mac. Защо да ползвам друг?

Имам тук един друг Chrome, но яко ми виси. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Ми, Сафари е пригоден за екосистемата. Вграден е и е направен само за Mac. Защо да ползвам друг?

Имам тук един друг Chrome, но яко ми виси. 

Сафари, МАС ... ти целия си екзотика!

Остава да кажеш, че пишеш от ... Танзания!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jhoro написа:

Сафари, МАС ... ти целия си екзотика!

Остава да кажеш, че пишеш от ... Танзания!

И нямам IPv4.

1091690367_Bildschirmfoto2021-10-09um12_27_37.png.15cdd453fdeb35791871415d36b68a1c.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

И нямам IPv4.

Липсва ли ти? Нали имаш IPv6 - това е по-яко!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Достъпен през Android 8.1 Go edition на хилав смЪртфон с 1ГБ рам, от която малко под половината е за ОС-ма и предварително интегриганите "задължителни" приложения, другото за свободно ползуване. Сайтът, се отваря мигновено, през мизерно 3G и работи "мазно".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, АСПЕКТ написа:

Bildschirmfoto-2021-10-09-um-11-51-24.pn

Вляво е Сафари,                                                                         вдясно е Chrome

Ся ... кво да гледам? Че рекламите са различни ли?

Ти „ad blocker“ някакъв - нямаш ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Не искам да наводняват темата, но ще ти отговоря. Кликнал съм IT Новини, когато кликна на друг раздел, това заглавие си стои. Новини. Също така виж къде е IT новини при сафари някъде долу. При хром е при менюто за навигация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, jhoro написа:

Различни импресии и рекламите се сменят. Това е обичайно. Това, че са сложени едно до друго, не значи че импресията е една.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, дpъндю написа:

що ве братчет
кебапчета ли нема?

Вече не става само с кебапчета. И морал се иска. Отношение към потребителя! С незаслужени наказания добро мнение не се печели. Всичко което съм написал си го заслужава.

Комплекси нямам към никого за нищо. Хора сме, да си прощаване нещата, но не да се наказваме без причина.

преди 55 минути, jhoro написа:

А на мен на друго ми мирише:

3.jpg.f2798ad64846d44b10a7adedd462bc49.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, ice_lion__01 написа:

А на мен на друго ми мирише:

3.jpg.f2798ad64846d44b10a7adedd462bc49.jpg

С тези намеци - може да замирише „на изгоряла гума“ - откъм вратът ти!

В казармата имаше израз - „Няма да гледаш в канчето на стария войник!“

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Аууу, Калинчо моли потребителите да гласуват за сайта....Какво доживях да видя...ццц. Ами сега какво да правя? Как да гласувам за него, като самият той ми наложи доказано незаслужено наказание? Исках да гласувам, ама нямам желание. Дано Калин да не спечели и да е на второ място за да го е яд най-много. Ако може разликата да е точно един глас, за да си каже, че точно аз съм бил причината и да си припомни как ме е наказал три дни без никаква основателна причина.

Калинчо, отдавна не те харесвам...ама никак. Да ти приседне анкетата. Ако има гласуване най-лошо менажиран сайт аз ще съм първият, който ще гласува за теб. А на въпроса какво правя в форума? Има някои потребители заради които съм тук. Те са хубави готини и разбрани хора.

Аз също имам наложено наказание за което явно само той си знае за какво ...... , но едното няма нищо общо с другото ........

Направено!

Поздрави и Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване