Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

Имате глас от мен. Само да кажа ,че съм доволен от форума, всички колеги сте пичове!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Какъв затвор, какви убийства? Какво те попитах, къде отиде, няма значение че бягаш от отговорност за незаслужени наказания, предупреждения. Това и очаквах.

Виж тази снимка!

Това което си цитирал, оцветеното във червено, не е целият ми пост! Къде видя СПАМ във този пост? Това че на някой не му е харесал какво съм написал, не означава че не е вярно. А точно този където ме докладва когато напише нещо което наистина не е вярно, и аз го докладвам, него не го наказвате.

Поздрави, жив и здрав и ти бъди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 26 минути, ДзВяРа! написа:

Какъв затвор, какви убийства? Какво те попитах, къде отиде, няма значение че бягаш от отговорност за незаслужени наказания, предупреждения. Това и очаквах.

Виж тази снимка!

Това което си цитирал, оцветеното във червено, не е целият ми пост! Къде видя СПАМ във този пост? Това че на някой не му е харесал какво съм написал, не означава че не е вярно. А точно този където ме докладва когато напише нещо което наистина не е вярно, и аз го докладвам, него не го наказвате.

Чист офтопик е това и пълни глупости. Как ще караш някой да маже портове с паста. Абсолютно разводняване на темата.  И пак да го напишеш пак ще те накажа абсолютно заслужено и то за двойно повече време докато не разбереш къде си сбъркал. Цитирал съм ти и правилото и всичко. Това не е спам а абсолютен оффтопик. 

Разберете, че нямам нищо лично срещу никой. Дори не ви познавам. Придържам се единствено към правилата и държа да ги спазвате. Абсолютно винаги съм бил безпристрастен и според моята съвест справедлив. 

Бъди здрав и всички около теб. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, jhoro написа:

С тези намеци - може да замирише „на изгоряла гума“ - откъм вратът ти

И с теб май няма да се разберем. Да не се засегана нещо? Спокойно, тебе няма да те накажат никога. С такъв стабилен гръб мърдане нямаш.

преди 43 минути, Kalin Karaboychev написа:

....някой вулгарно да предлага на някой да му яде ….  Та за неоснователно наказание и дума не може да става.

Патката(патицата) е вид птица. Какво обидно има в нея не разбирам.

Дори в тълковният речник си пише:104589242_.jpg.6812d90e3cebd17518b0f7553bb19b95.jpg

Та за неоснователните наказания било то и дребни може да поспорим. Сигурен съм, че и други ще ме подкрепят.

преди 16 минути, ДзВяРа! написа:

Виж тази снимка!

А точно този където ме докладва когато напише нещо което наистина не е вярно, и аз го докладвам, него не го наказвате.

Я колко позната история. Само датата и думите са различни. Ами така ще е като нямаш администратор като последовател...де да си имаше всеки по един...

И да не забравите да гласувате за....най-добрият сайт! Както се казваше "Не три в едно, а куатро, беше ми много приятно".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ДзВяРа! написа:

Виж тази снимка!

Стига рева, не стига че оспами на човека темата, пък и ревеш че са те наказали.
В някои форуми ще-е да ти е последно, помисли за това.

преди 3 минути, ice_lion__01 написа:

Дори в тълковният речник си пише:104589242_.jpg.6812d90e3cebd17518b0f7553bb19b95.jpg

Ма разбира се, то и пачата е ястие ама като го употребиш по адрес на човек малко се променя.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще бъдат налични резултатите?

И къде можем, да проверим, кои са победителите в конкурса?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 5 минути, ice_lion__01 написа:

И с теб май няма да се разберем. Да не се засегана нещо? Спокойно, тебе няма да те накажат никога. С такъв стабилен гръб мърдане нямаш.

Патката(патицата) е вид птица. Какво обидно има в нея не разбирам.

Та за неоснователните наказания било то и дребни може да поспорим. Сигурен съм, че и други ще ме подкрепят.

Я колко позната история. Само датата и думите са различни. Ами така ще е като нямаш администратор като последовател...де да си имаше всеки по един...

И да не забравите да гласувате за....най-добрият сайт! Както се казваше "Не три в едно, а куатро, беше ми много приятно".

Наказанията на jhoro от “човекът му администарор”

6EBC08D5-D6BF-4599-BF43-8309465D8706.thumb.png.111b938726742ef86a3a289ff97a7b37.png

Сега ще спиш ли спокойно, че няма конспирация срещу теб само. Аз ви казвам, че съм абсолютно безпристрастен и за мен няма мои и твои. Наказвам всички, свалям права на модератори. Последния такъв със свалени права е Филипов. Та имате ли наказание от мен повярвайте ми заслужено си е. И не ми обяснявай коя дума какво значи. Наказан си заради контекста на думата и на теб ти казвам. Пак да употребиш тази дума в тази комбинация пак ще те накажа. Пък ако искаш ми се сърди. 

Хубава вечер ти желая. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, ice_lion__01 написа:

Има една поговорка "Рибата се вмирисва от към главата."

От 15 години съм тук и съм видял какво ли не. Дори имам един блокиран стар профил.

Въпроса е по-скоро принципен. Не е толкова до това, че аз или друг е бил наказван без основателна и явна причина, а че администратора освен, че е допуснал да се случват такива неща, ами и самият той ги прави. Това си е чиста диктатура. Той нарушава собствените си правила. Да е жив и здрав и да се радва на второто място в гласуването. Палачинката се обръща и сега потребителите, които той и част от екипа газят имат думата да гласуват или не.

Ами простотията която пак администратора лично допусна да се направи като въведе вход с имейл БЕЗ да предупреди потребителите? После го върнаха и дадоха два месеца да си оправим имейлите.  Важно е защо го направиха ей така днес за утре. Колко човека не можаха да си влязът в профилите? Направо сайт на годината....

То само това да беше с медец да го намажеш 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, Kalin Karaboychev написа:

Не ми се иска да влизам в спорове, но няма неоснователно наказани никога. Всеки път прилагам цитат защо някой е наказан. И твоето стои в профила ти и ако мислиш, че това е неоснователно, здраве му кажи:

Типично разчистване на сметки, когато притежаваш форумни инструменти за адмнистрация..нормален админ би подминал такива дребнави изказвания, камо ли на форум от този "ранг"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Kalin Karaboychev написа:

Чист офтопик е това и пълни глупости. Как ще караш някой да маже портове с паста. Абсолютно разводняване на темата.  И пак да го напишеш пак ще те накажа абсолютно заслужено и то за двойно повече време докато не разбереш къде си сбъркал. Цитирал съм ти и правилото и всичко. Това не е спам а абсолютен оффтопик. 

Разберете, че нямам нищо лично срещу никой. Дори не ви познавам. Придържам се единствено към правилата и държа да ги спазвате. Абсолютно винаги съм бил безпристрастен и според моята съвест справедлив. 

Бъди здрав и всички около теб. 

А предните постове прочете ли? Те не са ли глупости?

Точно затова ти говорих, да си дойдем на думата. Това го написах на шега, от другите теми в които съм писъл не сили личи че не виждам компоненти за първи път?

И аз нямам нищо лично срещу теб, познавам те лично но това няма никакво значение. Искам само още нещо да кажа и приключвам.

Преди имах едно предупреждение от Бацката, седеше си ми във профила, във продължение на 10-12-14 години, писах ти и ти го премахна. Сега това новото което ти ми постави, колко години ще го гледам?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Дребен проблем, може да не е свързан с бъг, ама знае ли се. Преди малко взех да пиша нещо в кометара тук(не е важно какво, отказах се и го изтрих после)...Реших да сложа емотикон. Като се отвори менюто с емотикони, това форумното от опциите над полето за писане, а не приложеното в софтуерната клавиатура на телефона, си наклоних без да искам телефона, съответно landscape се смени с portrait, след това като поставих пак телефона както искам да гледам нашироко, страницата не се опъна по ширина. Не знам дали мога да го повторя, пък и правенето на екранни снимки на телефона още не съм се научил как, а и незнам дали на снимката въобще ще се покаже. Пак повтарям, може да е нещо случайно и проблема, ако има такъв да е при мен, а да не е бъг. Като презаредих страницата, се оправи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, ДзВяРа! написа:

...Сега това новото което ти ми постави, колко години ще го гледам?

Аааа не да не ги маха. Нека си стоят. Дори искам да са с по-големи букви, за да са видими за всички без да цъкат никъде. Нека всички да гледат кой и за какво наказва.

Г-н администраторе, със действията си излагате себе се, не потребителите. Когато нещо не е подробно и ясно описано в правилата, не е редно да наказвате за него. Това, че по ваше усмотрение нещо е обидно не значи нищо. Написали сте правила, спазвайте си ги. Както писах вече, вие сам нарушавате собствените си правила и се плетете в оправдания и лъжи.

Хората гладни ходят, ядене им предлагаш и те наказват...Ако някой дюнерджия иска да те почерпи и те попита "Искаш ли дюнер?" това обида или добър жест е?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Sliderum2 написа:

Дребен проблем, може да не е свързан с бъг, ама знае ли се. Преди малко взех да пиша нещо в кометара тук(не е важно какво, отказах се и го изтрих после)...Реших да сложа емотикон. Като се отвори менюто с емотикони, това форумното от опциите над полето за писане, а не приложеното в софтуерната клавиатура на телефона, си наклоних без да искам телефона, съответно landscape се смени с portrait, след това като поставих пак телефона както искам да гледам нашироко, страницата не се опъна по ширина. Не знам дали мога да го повторя, пък и правенето на екранни снимки на телефона още не съм се научил как, а и незнам дали на снимката въобще ще се покаже. Пак повтарям, може да е нещо случайно и проблема, ако има такъв да е при мен, а да не е бъг. Като презаредих страницата, се оправи.

Нещо ти е „спекъл“ телефона.

От скрийншот няма да се разбере, щото снима каквото е трябвало да излезе - не каквото ти виждаш от отвън!

Ао кажеш какъв телефон ползваш - ще ти обясним, как да правиш „екранна снимка“ - скрийншот.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 52 минути, ДзВяРа! написа:

А предните постове прочете ли? Те не са ли глупости?

Точно затова ти говорих, да си дойдем на думата. Това го написах на шега, от другите теми в които съм писъл не сили личи че не виждам компоненти за първи път?

И аз нямам нищо лично срещу теб, познавам те лично но това няма никакво значение. Искам само още нещо да кажа и приключвам.

Преди имах едно предупреждение от Бацката, седеше си ми във профила, във продължение на 10-12-14 години, писах ти и ти го премахна. Сега това новото което ти ми постави, колко години ще го гледам?

Не съм чел другите постове и никога не го правя. Чета само докладваните. Ако една тема е 200 страници и има докладван пост трябва ли да изчета всичките 200 страници преди това? Не се шегувайте, не разводнявайте темите, докладвайте нарушенията и всичко ще е наред. 

Махнал съм ти предупреждението да не го гледаш. 

Поздрави и усмивки.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ice_lion__01 написа:

Аааа не да не ги маха. Нека си стоят. Дори искам да са с по-големи букви, за да са видими за всички без да цъкат никъде. Нека всички да гледат кой и за какво наказва.

Г-н администраторе, със действията си излагате себе се, не потребителите. Когато нещо не е подробно и ясно описано в правилата, не е редно да наказвате за него. Това, че по ваше усмотрение нещо е обидно не значи нищо. Написали сте правила, спазвайте си ги. Както писах вече, вие сам нарушавате собствените си правила и се плетете в оправдания и лъжи.

Хората гладни ходят, ядене им предлагаш и те наказват...Ако някой дюнерджия иска да те почерпи и те попита "Искаш ли дюнер?" това обида или добър жест е?

Окей.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kalin Karaboychev написа:

Моите не ги махай!

Хубаво - лошо, мое си е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор

Наказанията се виждат само от екипа на сайта и наказания потребител. Те не се виждат от другите потребители и никога не са се виждали. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kalin Karaboychev написа:

Кое е това предупреждение? При мен първото предупреждение е с 0 точки, но от къде да знам каква сила е - тогава станах и по-зъл. Зашото пише "Предупреждение". Аз го броях като първа точка от брояча.

ПИШЕ:
Неписане на кирилица, втори пост! (от capnemo)

А аз откакто свят светува се помня, че пиша само и единствено на кирилица. Изключение има, когато пиша на друг език! ТОВА Е НЕОСНОВАТЕЛНО НАКАЗАНИЕ! Може ли да се махне и него? :lock: Че грози. Никак не ми прилича. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 4 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Кое е това предупреждение? При мен първото предупреждение е с 0 точки, но от къде да знам каква сила е - тогава станах и по-зъл. Зашото пише "Предупреждение". Аз го броях като първа точка от брояча.

ПИШЕ:
Неписане на кирилица, втори пост! (от capnemo)

А аз откакто свят светува се помня, че пиша само и единствено на кирилица. Изключение има, когато пиша на друг език! ТОВА Е НЕОСНОВАТЕЛНО НАКАЗАНИЕ! Може ли да се махне и него? :lock: Че грози. Никак не ми прилича. ;)

Махнато е. 

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Кога ще бъдат налични резултатите?

И къде можем, да проверим, кои са победителите в конкурса?

Резултатите ще са ясни в началото на следващия месец. Благодаря на всички, които ни подкрепят и на тези, които продължават да гласуват. 

Бъдете здрави всички и се пазете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, jhoro написа:

Нещо ти е „спекъл“ телефона.

От скрийншот няма да се разбере, щото снима каквото е трябвало да излезе - не каквото ти виждаш от отвън!

Ао кажеш какъв телефон ползваш - ще ти обясним, как да правиш „екранна снимка“ - скрийншот.

Благодаря, нямам нужда да правя екранни снимки, иначе и сам щях да си потърся как и то много по-отдавна. Телефона е с андроид, модела едва ли има значение за това как се прави екранна снимка, това си е базова функция на ОС, предполагам. Още малко което се сещам, това че не се разпъна картината, не значи че не беше правилно ориентирана и си работеше, т.е. нямаше проблем да си допиша онзи вариант на коментара, който бях почнал, само дето се виждаше кофти, заради неразпънатата картина. Та не е спекъл телефона със сигурност. Андроида е 8.1 олекотената версия, не пълната и, въпреки слабия хардуер досега, вече малко над две години не съм чувствал друг недостиг, освен място на постоянната памет, ама това е бял кахър, има си слот за микросд карта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Смених друг имайл и работата се случва. :)  Признавам, че този форум тук е най-професионалният в IT и най-свободният откъм слово. Дано не се злоупотребява с добрината и гостоприемството. ;) Вписах и за Mobile App и за Медиен сайт.

vote_kal.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1  трябва да наблегнете  на кой давате модераторски права

2 модераторите да  спазват правилата

3 да не се четат лични съобщения

или да се преимунуват на лично-общи съобщения

4 някъде да се запише в правилита и да се знае че модераторите имат достъп до личните съобщения

5 да спрете да си измисляте правила

6 да спрете да си тълкувате правилата както искате

и чак тогава да влизате в някакви класации

7 може и да цитирите за какво точно се дават банове

Цитат

щото да получа бан 1 година щото съм казал че някой  е умрял който си е умрял а не починал е смехотворно 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 2 минути, B-boy/StyLе/ написа:

Признавам, че този форум тук е най-професионалният в IT и най-свободният откъм слово. 

Това, което написа е по-важно за нас от това, че ни подкрепи с гласуването. Радвам се, че го осъзнаваш, но наистина се злоупотребява. И когато някой прекали и го ограничим за определен период то той неминуемо се сърди и въпреки, че години наред е писал свободно без никой да го ограничава, изведнъж форума става лош, ограничавали се правата му и т.н. Как може да имаш 5000 поста без проблем и като стъпиш накриво и ти напомним, че това не е редно изведнъж рязко ставаме лоши. Трудно е, но няма да спрем да следим за спазването на правилата и който ги нарушава трябва да е готов да понесе последствията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 12 минути, Banesc написа:

3 да не се четат лични съобщения

Боже мили. Ние нямаме време да четем темите, ще четем лични съобщения :) И само за протокола никой модератор не може да чете лични съобщения, лично съобщение става видимо за модератор само и единствено, ако някой го докладва. И то няма и начин да е друго яче нали трябва да прочете какъв е проблемът и защо е докладвано. Никой няма опцията да разглежда лични съобщения просто хей така защото му е скучно днес :) 

Та световната конспирация в 99% от случите е само в главата на някой. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kalin Karaboychev написа:

Ние нямаме време да четем темите, ще четем лични съобщения

много добре написано вдъхва доверие 

може ли скрийншот на кода който отговаря за  съобщенията кой има достъп

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване