Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

• Администратор
преди 12 минути, IvanKirov написа:

Какво толкова ви е важна тая модерация, сякаш с модерация сте зачевани!

Като не може да си кажеш 2 човешки приказки без някой таласъм без социален живот да го одобри...

Поне да си знаете как изглежда отстрани, ни сте по-добри от другите, ни по-зле. Посредствено блато.

Какво толкова са ти важни няколко нецензурни думи, които в комбинация могат да бъдат използвани за доста нецензурни изречения? И защо държиш да ги използваш във всеки твой пост? Просто не използвай г_з, г_за и други подобни особено, ако има действие пред тях. Както го правят стотици други потребители и всичко ще е наред. Да ти кажа ли каква е статистиката на постовете, които се налага да одобряваме на ден? Не повече от 5-10. Сега си преброй колко са твои. А общия брой постовете на ден често минава 500-1000. Предполагам сам ще си отговориш на последвалите въпроси. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Нито са ми важни тия думички, нито въпроси си задавам, нито отговори.

Аз съм в IT сектора, уж технически форум се барате, пъм може да видиш и една тема не ми е привлякла внимание.

Детска градина някаква. Вместо да се караш на всеки поотделно да види де е хикса - просто ти казвам отстрани как изглежда всичко това. Не е сериозно.

То всяка думичка може да я тълкувате за мръсна, и после да чакам до другия ден дежурния пъдар да се появи.

Мъка е това!

Да почвам на шльокавица ли да дращя, да не ми се инфектират филтрите, как да стане? Е преди малко се чудих дали модерирате думите боклук и блато.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@IvanKirov,

това нещо над тебе се бори за паричките от Гугъл – и нищо повече.

Не го търси това нещо за морал, за лично достойнство, за справедливост, за мъж, за човек... всичко това му заменят паричките на Гугъл.

И просто му виж снимката...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 1 час, IvanKirov написа:

Нито са ми важни тия думички, нито въпроси си задавам, нито отговори.

Аз съм в IT сектора, уж технически форум се барате, пъм може да видиш и една тема не ми е привлякла внимание.

Детска градина някаква. Вместо да се караш на всеки поотделно да види де е хикса - просто ти казвам отстрани как изглежда всичко това. Не е сериозно.

То всяка думичка може да я тълкувате за мръсна, и после да чакам до другия ден дежурния пъдар да се появи.

Мъка е това!

Да почвам на шльокавица ли да дращя, да не ми се инфектират филтрите, как да стане? Е преди малко се чудих дали модерирате думите боклук и блато.

Няма как да угодим на всички и никога не сме се опитвали, двама искат да няма филтри, 100 и двама искат да няма псувни и да не ги обиждат махленски. Такива са нещата и такива ще бъдат. Пак споменавате чакането на пъдари, но споменахте нищо по повод предишния ми пост да се наемат платени такива. Подминахте го почти незабелязано. Та в такъв случай такива са нещата и такива ще останат. 

преди 17 минути, extreme_b_c_d написа:

Киров,

Не го търси това нещо за морал, за лично достойнство, за справедливост, за мъж, за човек... всичко това му заменят паричките на Гугъл.

Дано един ден и вие станете милионер с "паричките", които се изкарват от Гугъл и да финансирате такива проекти. Останалото от написаното го подминавам с усмивка и ви пожелавам много любов да имате в живота. 

Поздрави и усмивки. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Kalin Karaboychev написа:

Аз пак да кажа. Лично съобщение става видимо за модератор само и единствено, когато се докладва за да провери дали има проблем и причина за наказание. Няма да премахнем функцията и да оставим теб или някой друг да псува на воля потребителите на лични съобщения. Ако не ти харесва има един хикс горе в десния ъгъл, използвай го. 

Аз никого не искам да псувам - идеята ми беше за други индивиди - като знаят, че е без значение дали ще се хейтят в темата или на лични (и двете се модерират) не виждат смисъл да напуснат темата и да спрат да спамят.

Но сега се замислих, че човек ако е решил да простее, последното, което ще му хрумне е да го прави на скришно.

Извини ме за спама.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 1 минута, TSPP написа:

Аз никого не искам да псувам - идеята ми беше за други индивиди - като знаят, че е без значение дали ще се хейтят в темата или на лични (и двете се модерират) не виждат смисъл да напуснат темата и да спрат да спамят.

Но сега се замислих, че човек ако е решил да простее, последното, което ще му хрумне е да го прави на скришно.

Извини ме за спама.

Повярвай ми, има доста цветущи лични съобщения, които биха смутили и най-невъзутимя потребител на земята. Случва се в месеца да се докладват по 1-2 съобщения и понякога наистина е необходимо да се предприемат действия. Това е и целта потребителите да не биват обиждани, спамени с реклами и други подобни. И опцията работи безупречно не знам как 18 години не пречи на никой и изведнъж стана проблем, че личните съобщения също могат да се докладват и тогава написаното става видимо за модератор. Та то така е навсякъде по света не сме го измислили ние. И във Фейсбук и къде ли не. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Kalin Karaboychev написа:

Повярвай ми, има доста цветущи лични съобщения, които биха смутили и най-невъзутимя потребител на земята. Случва се в месеца да се докладват по 1-2 съобщения и понякога наистина е необходимо да се предприемат действия. Това е и целта потребителите да не биват обиждани, спамени с реклами и други подобни. И опцията работи безупречно не знам как 18 години не пречи на никой и изведнъж стана проблем, че личните съобщения също могат да се докладват и тогава написаното става видимо за модератор. Та то така е навсякъде по света не сме го измислили ние. И във Фейсбук и къде ли не. 

Да, съгласих се. Както казах, идеята ми бе да насърчим "троловете" да тормозят хората на лични, пък който иска да си ги блокира, и така да се спрат малко в темите. Но по-скоро наистина би скочила злоупотребата с личните съобщения, отколкото да падне злоупотребата в темите. :)

И някак покрай тази тема, където пак ни оставяте да спамим безнаказано, ми хрумна да ви дам глас и от мен. :D

IMG_20211022_170333.jpg

IMG_20211022_170309.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема станала мрън мрън тема :)

преди 1 час, extreme_b_c_d написа:

@IvanKirov,

Всеки е така

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Kalin Karaboychev написа:

Пак споменавате чакането на пъдари, но споменахте нищо по повод предишния ми пост да се наемат платени такива. Подминахте го почти незабелязано. Та в такъв случай такива са нещата и такива ще останат. 

Явно дори не можеш да си представиш свят без пъдар над главата. Такива хора си събрал, детска градина, такива и ще ти мрънкат за модерация.

За сметка на това сериозни теми почти няма.

Представи си има и форуми дето никой не се бърка на другия, и всички имат мод права. Нито сме се избили, е случва се някой да препсува, ама то тука все едно в саксия сте гледани!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 6 минути, IvanKirov написа:

Явно дори не можеш да си представиш свят без пъдар над главата. Такива хора си събрал, детска градина, такива и ще ти мрънкат за модерация.

За сметка на това сериозни теми почти няма.

Представи си има и форуми дето никой не се бърка на другия, и всички имат мод права. Нито сме се избили, е случва се някой да препсува, ама то тука все едно в саксия сте гледани!

Ами като има по-хубави места всеки може да смени канала. Тук нещата са такива. Темите са сериозни и интересни за едни, за други не са. Пълно щастие няма според мен. А вие след като сте го открили на друго място каква е причината да сте тук. И аз не харесвам телевизия Атака и просто не я гледам. До сега не съм писал нито един път в живота ми на Волен Сидеров да му обясня как стоят нещата от живота и как трябва да се развива тая телевизия и че темите им са буквално несериозни и водят до смях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kalin Karaboychev написа:

И аз не харесвам телевизия Атака и просто не я гледам. До сега не съм писал нито един път в живота ми на Волен Сидеров да му обясня как стоят нещата от живота и как трябва да се развива тая телевизия и че темите им са буквално несериозни и водят до смях. 

И защо очакваш всички да са като теб?

Ползвам платформата за информация за Възраждане, (основно против тях), после ти цитирам форума в Тубата. Нещо като безплатно FTP, току се понахраним с една леличка дето искала други да ходят да служат, ама не и тя.

Хем реклама ти правя.

Такие вот дела, ето напълно съм искрен.

Мога да се обзаложа, че сайт на годината няма да стане. Заради тия неща дето се опитваме да ти ги кажем няколко човека, а съм сигурен, че и много други го мислят това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ч

преди 3 минути, IvanKirov написа:

а съм сигурен, че и много други го мислят това.

Кои сте вие че не разбрах..!?! И кои са тези които го мислят...! Не чувствате ли че ставате вече  прекалено нагъл ...До сега във подобни форуми по света щяхте да бъдете с вечен бан ..за груба обида на администратора и собственик на този форум...Повярвайте ми има щастието да модерирам в световни платформи ...Така че съвета ми е да спрете тактично със заядливия си тон ....и да се наслаждавате на форума и неговите теми ...Ако пък не ви харесва ...никой не ви задържа насила тук...!!! Лека вечер ...! :) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, icotonev написа:

ч

Кои сте вие че не разбрах..!?! И кои са тези които го мислят...! Не чувствате ли че ставате вече  прекалено нагъл ...До сега във подобни форуми по света щяхте да бъдете с вечен бан ..за груба обида на администратора и собственик на този форум...Повярвайте ми има щастието да модерирам в световни платформи ...Така че съвета ми е да спрете тактично със заядливия си тон ....и да се наслаждавате на форума и неговите теми ...Ако пък не ви харесва ...никой не ви задържа насила тук...!!! Лека вечер ...! :) 

Е аз не казвам, че всички са еднакви. Ти като си фен да имаш пъдар на главата, че и да се гордееш, че си пъдар... Свиркай си, не съм като тебе, няма проблем!

И с бан и без бан ми е все тая. Тъкмо ще се преместя в друг форум, и повече няма да водя хора от тубата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, IvanKirov написа:

че и да се гордееш, че си пъдар

Предлагам да не се обиждаме а....И ти си свиркай ..щото и аз не съм като теб ...! Повече не искам да ми отговаряте...! Приятна вечер...! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, icotonev написа:

Предлагам да не се обиждаме а....И ти си свиркай ..щото и аз не съм като теб ...! Повече не искам да ми отговаряте...! Приятна вечер...! :)

Ами то модератор, пъдар, възпитател, надзирател имат сходни функции. Припокриват се почти на 100%. Защо да е обидно пък това? Много тънкообидни сте се изнежили!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Администратор
преди 24 минути, IvanKirov написа:

И защо очакваш всички да са като теб?

Ползвам платформата за информация за Възраждане, (основно против тях), после ти цитирам форума в Тубата. Нещо като безплатно FTP, току се понахраним с една леличка дето искала други да ходят да служат, ама не и тя.

Хем реклама ти правя.

Такие вот дела, ето напълно съм искрен.

Мога да се обзаложа, че сайт на годината няма да стане. Заради тия неща дето се опитваме да ти ги кажем няколко човека, а съм сигурен, че и много други го мислят това.

Ааа ще те замоля пред лелички от Възраждане да не споменаваш нашето име. Само те ни липсват тук, че малко ги има. :) И ако излезем от тона на шегата, мисля, че обясних няколко пъти. Никой нищо не е направил тук специално заради теб, а заради хора, които през целия ни 18-годишен опит са се опитвали да злоупотребяват по един или друг начин. Имаме всякакви мерки на различни нива това е една от тях. Никакви пъдари няма и никой не ти ограничава свободата на писане. Виждаш, че всеки е свободен да си пише каквото иска, ако спазва нашите правила. Това, че някой пост ти е задържан за преглед и след това се появява може само да ме радва, че е единствения ти проблем тук. 

Поздрави и спокойна вечер. Няма повече да коментирам тази ситуация защото тя няма да се промени. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е точно така! Правилата се спазват, но всеки си ги тълкува както си иска. Така и не стана ясно кои са тези обидни думички, които са забранени? Продължавам да искам списък.

Иначе не се знае за коя безобидна думичка ще наказвате три дни или повече...

Предлагам да се разреши даването на линкове в темите към торенти от тракери. Така форумът ще бъде в голяма полза по някои въпроси.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ice_lion__01 написа:

Не е точно така! Правилата се спазват, но всеки си ги тълкува както си иска. Така и не стана ясно кои са тези обидни думички, които са забранени? Продължавам да искам списък.

Иначе не се знае за коя безобидна думичка ще наказвате три дни или повече...

Предлагам да се разреши даването на линкове в темите към торенти от тракери. Така форумът ще бъде в голяма полза по някои въпроси.

пу**а, к*р за левски, etc. Ко са прайш че не ги знайш ва та трупаш само постове. Няма да се разреши даването на линкове към тракерите, щото за тези неща не си си платил. Айде и да не се разправяме повече.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, П.Петров написа:

пу**а, к*р за левски, etc. Ко са прайш че не ги знайш ва та трупаш само постове. Няма да се разреши даването на линкове към тракерите, щото за тези неща не си си платил. Айде и да не се разправяме повече.

Споко, Калинчо няма да те направи модератор. Подмазването при него не минава.

Ако са само тези две думи пак добре. Ама явно и някои животни също са много обидни. Например "патка, котенце, таралеж, бобър, змия и др.".

Не разбрах за кое не съм си платил? За линкове ли? Че те от кога са платени. Аз ги намирам безплатно, вече за съдържанието им е друг въпрос който не се коментира.

Разграничавайте нещата, защото някои неща....една бразда ги дели...ама....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ice_lion__01 написа:

Ако са само тези две думи пак добре. Ама явно и някои животни също са много обидни. Например "патка, котенце, таралеж, бобър, змия и др.".

Ако ти кажа сега, че си една мишка, няма ли да се обидиш :magnifier: Кажи честно

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, bornofash написа:

Ако ти кажа сега, че си една мишка, няма ли да се обидиш :magnifier: Кажи честно

Може да се обиди ама то ще е същото както на циганин да му кажеш циганин. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Следя темата ,но напоследък  някакви излишни спорове. Помислете , какво ще се получи ако отидете  в чужда къща и започнете да обиждате  присъстващите , да ги нагрубявате , какво ще се случи. Първо културно ще ви направят забележка , после ще ви изолират  и накрая просто ще ви изгонят! Тук е същото. Тук сте в ЧУЖДА КЪЩА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, bigiadri написа:

Помислете , какво ще се получи ако отидете  в чужда къща и започнете да обиждате  присъстващите , да ги нагрубявате

Аз не знам кого обиждам, като в разговорна реч казвам, че някой си развявал ГЗ примерно. И ми виси поста до другия ден, щото дежурният пъдар се запил.

То да се чудиш вече кое не е обидно. Имаше една пост апокалиптична сказка, двама се чудят каква игра да измислят, някой да не се обиди. Не ми се търси в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, bigiadri написа:

Следя темата ,но напоследък  някакви излишни спорове. Помислете , какво ще се получи ако отидете  в чужда къща и започнете да обиждате  присъстващите , да ги нагрубявате , какво ще се случи. Първо културно ще ви направят забележка , после ще ви изолират  и накрая просто ще ви изгонят! Тук е същото. Тук сте в ЧУЖДА КЪЩА!

За това като видя, чуя и т.н. някой да не доволства и да се прави на интересен, особенно при нещо за което не е дал 1 стотинка, направо пощурявам.

Трябва да сме благодарни за това което имаме, не да ходим и да намираме косури постоянно, по начин по който и другите да знаят за това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване