Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Подкрепи Kaldata в Сайт на годината

Препоръчан отговор

преди 45 минути, П.Петров написа:

За това като видя, чуя и т.н. някой да не доволства и да се прави на интересен, особенно при нещо за което не е дал 1 стотинка, направо пощурявам.

Трябва да сме благодарни за това което имаме, не да ходим и да намираме косури постоянно, по начин по който и другите да знаят за това.

Точно така. За това време, което някои изхабиха да се пенявят да си доказват правотата, можеха да седнат и да напишат един техен си форум, където да ни псуват и да ни обясняват как си развяваме ГЗ на воля, защото сме ваксинирани. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 283
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

преди 1 час, TSPP написа:

можеха да седнат и да напишат един техен си форум

Безплатни форуми бол, не е туй проблемът.

Няма да ви огрее сайт на годината, ся като искате се сърдете, няколко човека ви казваме защо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, IvanKirov написа:

Няма да ви огрее сайт на годината, ся като искате се сърдете, няколко човека ви казваме защо.

Мен със сигурност няма да ме огрее сайт на годината, защото не съм съсобственик, нито пък имам нещо общо с администратори, модератори и т.н. :) Аз все пак дадох глас, защото откакто имам компютър, чета новините в Kaldata (макар в последните години, както във всяка българска медия, да им падна качеството), а пък във форумите все се намира полезна информация и като цяло има толеранс (вече втора или трета страница пишем за правилата на сайта, което не е баш по темата). Сега, вярно е, че някои хора имат по-пиперлив начин на съставяне и изказване на мислите си, но пък именно затова има модератори - да прегледат дали просто така си се изказал или напълно целенасочено си казал на някого "яш ми птицата" и т.н., което няма да доведе до нищо друго освен да озлоби отсрещната страна.

Като цяло, ако си толкова настроен против правилата, не знам какво правиш още в такава милиционерска държава като България, но понякога по-добре да ги има - членувал съм във facebook групи без правила и модерация и накрая съм ги напускал заради лайнопада от спам, фалшиви новини, реклами на миризливите гащи на някаква бабичка и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, TSPP написа:

но понякога по-добре да ги има - членувал съм във facebook групи без модерация и накрая съм ги напускал заради лайнопада от спам, фалшиви новини, реклами на миризливите гащи на някаква бабичка и т.н.

Тука ме посрещнаха с тотално триене на каквато и да е неудобна информация за Костя Копейкин. Т.е. модовете не само омърсиха за пореден път понятието, ами за капак и в името на силно компрометирани политици.

Да, понякога вършат работа за смислени неща да чистят реклама, ама понякога ги няма с дни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, IvanKirov написа:

Тука ме посрещнаха с тотално триене на каквато и да е неудобна информация за Костя Копейкин. Т.е. модовете не само омърсиха за пореден път понятието, ами за капак и в името на силно компрометирани политици.

Да, понякога вършат работа за смислени неща да чистят реклама, ама понякога ги няма с дни.

Абе съмнявам се Kaldata да зависи (и се надявам да не зависи) от финансиране от страна на този индивид, но ако тръгна да пиша нещо за него, вероятно и аз не бих написал нищо читаво (разбирай съставено единствено от цензурни думи) и биха ми трили постовете. Хубав ден! :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, TSPP написа:

Абе съмнявам се Kaldata да зависи (и се надявам да не зависи) от финансиране от страна на този индивид, но ако тръгна да пиша нещо за него, вероятно и аз не бих написал нищо читаво и биха ми трили постовете. Хубав ден! :D

Едва ли Костя финансира такива неща, той е свикнал да взема, не да дава.

Обещал на модератора 2 кила сирене и последният се скъса да трие като лъсне истината за тоя дето му дава подаяния.  Като е за одобряване на ГЗ обаче никакъв го няма.

Те затова модерацията стана мръсна дума. Ползват я за нагла политическа пропаганда, стъпила на откровена лъжа.

И затуй толкова дразнят такива като почнат да се месят в чужди разговори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

хъх
голем майтап
на собственика на градината, му казват какво да сади и какво не
пъ ако не го направи, почваме да фърляме камъни....в чуждата градина
:biggrin:

е па и едно дръту цигънче има посадено в градината му
и кво ся, ша му наредите да махне циганчето
:lol6:
дъйбъ завистливия народ...нивга няма да се оправим

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, IvanKirov написа:

Защо? Защото не можеш да ползваш вулгарни думи ли? Нямаш изказ ли? Или защото имаш беден речник и се налага да псуваш или да използваш вулгарни думи. Нецензурни думи, паразитни думи. 

Защо трябва да си винаги пейоративен, дерогативен? Да използваш пейоративен думи. Дерогативни думи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

Защо?

Защото се върти около кефа на модераторите, т.е. малко преди втора група в детската градина. Вчера един пищя, че му било обидно да го прочете това.

Кво да правя, ние у втора група вече знаехме да попържаме. Пък и началото на учене на всеки нов чужд език почва именно с пиперливите думички. 3 езика знам, ама мога да попържам на 10.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, IvanKirov написа:

Защото се върти около кефа на модераторите, т.е. малко преди втора група в детската градина. Вчера един пищя, че му било обидно да го прочете това.

Кво да правя, ние у втора група вече знаехме да попържаме. Пък и началото на учене на всеки нов чужд език почва именно с пиперливите думички. 3 езика знам, ама мога да попържам на 10.

Явно, само ти имаш проблеми с модераторите.

Мнозинството, това включва и мен(досега), аз нямам проблеми с тях. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, АСПЕКТ написа:

Явно, само ти имаш проблеми с модераторите.

Мнозинството, това включва и мен(досега), аз нямам проблеми с тях. 

Щото не си показал 6 предизборни плаката на Копейкин, от 6 различни враждуващи партии, и част от програмата им да ни вдигат данъците двойно. И казарма задължително!

Ако ги беше написал и тебе щеше да трие Филипов, че и обижда как сме ревяли като вдовица за к_р.

Как да не ги уважаваш такива пъдари, сега ако кажа негова роднина да е жива и здрава и пак ще се възпали филтърът.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, IvanKirov написа:

до тук видях, че всичко се върти около твоят кеф
когато станеш собственик на форум, ти ще определяш правилата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, дpъндю написа:

до тук видях, че всичко се върти около твоят кеф
когато станеш собственик на форум, ти ще определяш правилата

Не бе няма кеф не кеф, за мен е просто поредният форум, пък админът се състезава да е номер едно. Питахте ме що няма да ви огрее - казах ви. Дори съм отговорил на конкретен въпрос и съм го quot-нал.

Ако вас не ви бърка да имате възпитател на главата то за много хора такива измислени авторитети хич не са ОК.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, IvanKirov написа:

Не бе няма кеф не кеф, за мен е просто поредният форум, пък админът се състезава да е номер едно. Питахте ме що няма да ви огрее - казах ви. Дори съм отговорил на конкретен въпрос и съм го quot-нал.

Ако вас не ви бърка да имате възпитател на главата то за много хора такива измислени авторитети хич не са ОК.

Ще кажеш ли конкретно, точно и ясно, защо? Дотук само въртиш. Към кого са критиките? Кой е виновен? Къде е проблемът? Какво модераторите? В какво ги обвиняваш? За пристрастие ли? Двоен стандарт ли?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, IvanKirov написа:

аве, ти на колко годинки си?
само децата не осъзнават, че когато са на гости, домакинът определя правилата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, дpъндю написа:

Толкова просто като фасул! На всеки, който не му харесват правилата във форума,  трябва да се сети, че преди създаване на профила се е съгласил да ги спазва! Сякаш не помните преди 10-15 години, когато нямаше правила, как форумите бяха пълни с нескончаеми тиради от псувни и клетви до 10-то коляно и не можеше да се води нормален разговор!  Особено в тясно специализиран сайт като Калдата наличието на спамъри и хейтъри е немислимо! :12:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, дpъндю написа:

А ти на колко години си?

Аз за правила не съм спорил. Питахте ме защо няма да сте номер едно - казах ви. И за това ли ще ми се сърдите, че съм ви казал истината?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, IvanKirov написа:

Питахте ме защо няма да сте номер едно

Хайде напиши го още веднъж и ще бъде укален(единствен запис)...
Не смяташ ли, че целият форум обръна прекалено голямо внимание на твоята особа? Намирисва на магаре на мост!
Като не ти харесва нещо - не участвай в него! Но спри да се държиш като стара, често ползвана грамофонна плоча.
А и не смяташ ли, че щом единствено ти пишеш за "проблема", то проблемът не е в "проблема", а в теб?
И се замисли кога човек става досаден за околните. Може да откриеш нещо вярно и важно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не стреляйте по вестоносеца! Прекалено насериозно се вземате!

Кога приключва анкетата, ако не съм прав и случайно спечелите ще дойда да ви се извиня. Айде чак татуировка със сърце няма да си правя, като Любо Жечев след като изгуби облог.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, IvanKirov написа:

Аз за правила не съм спорил.

Възмущението ти ни е ясно. И според теб не си нарушавал това правило ли:

Цитат

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения.

Би следвало да ти е известно, че във българския език мнозина словосъчетания могат да имат преносно значение и затова първо трябва да се прегледат от модератор. Да, модераторите не са денонощно на линия, но при твое желание, то има и друг способ другия участник в дебата ти да ти види мнението. 

Филтърът по който да не става видим веднага даден пост го определя собственикът. Ти плащаш ли им на модераторите, за да са денонощно на линия?! 

И друго: Ти си обикновен потребител тук, а не VIP който да има някакви по-голяма привилегия и да му се обръща по-голямо внимание и/или да има основателна причина да се възмущава от бездействието на някой модератор. 

И друго: Форумът позволява да си направите затворена група. Там из въпросната не ти е известно май кой модерира и т.н. и дори не ти е известно дали е включен въпросния филтър. 

Мен като обикновен потребител не ме касае до колко си напред в IT технологиите и до колко си успял в тях, но явно си с ограничен езиков запас, който уви фигурира в автоматичния ограничител. След като често те "спира" при комуникация с общо виждане, то явно твоя изказ е вулгарен. Нормално е в случая да те моделират. (Да ти следят въпросния).  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, IvanKirov написа:

Прекалено насериозно се вземате!

И друго: Когато започнеш да плащаш глоби по отношение на какво има по твоя сайт или пък твоя шеф те глоби, че твоя IT продукт е нанесъл вреда на клиентите му ще разбереш, защо се налага да се модерират такива като теб!!! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, bornofash написа:

Ако ти кажа сега, че си една мишка, няма ли да се обидиш :magnifier: Кажи честно

Казвам, не се обиждам! Мишката е животно и няма нищо обидно в него. Също както и патката! Ама за някои неща Калинчо-малинчо наказва, за други не.

Има двоен стандарт по много отношения. Като се почне кой е VIP и кой не, кой е стар познайник и кой е неудобен заради изказа си и подобни глупости.

Само едно просто искане имаме: Да няма такива безпричинни наказания за неща, които не са обидни по смисъла на тълковният речник.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib написа:

И според теб не си нарушавал това правило ли:

Цитат

2.13 Забранява се употребата на заплахи, вулгарни думи, цинизми и обиди, както в коментари по темите, така и в лични съобщения.

Не съм. Според тебе фразата "развява си ГЗ-а" има ли нещо вулгарно, цинично или заплаха? Как по-поетично да се изразя като Копейкин си развява задните части за сметка на партийни пари? Предложи нещо, "аз въобще не съм поет, аз съм прост тенекиджия, чу _ К @м аз коли наред"

Тюх, и тая класика не мога да цитирам, на Хиподил ли беше, докъде я докарахме!

преди 1 час, dioib написа:

И друго: Когато започнеш да плащаш глоби по отношение на какво има по твоя сайт или пък твоя шеф те глоби, че твоя IT продукт е нанесъл вреда на клиентите му ще разбереш, защо се налага да се модерират такива като теб!!! 

Каква вреда, абе  в какви филми се вкарахте тука?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ice_lion__01 написа:

Казвам, не се обиждам! Мишката е животно и няма нищо обидно в него.

Може би си по-добър човек от нас. Но това не променя факта, че 99.9% от потребителите намират тоя израз и оня за патката обидни. И админа ще си спечели още повече недоволство, ако се толерират.

Чудя се как общуваш в реалния свят. На близките си, или на шефа си, така ли им викаш - яжте ми патката. :speak:

Като Мистър Бийн, дето развяваше среден пръст и си мислеше че е поздрав.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване