Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за съвет

Samurai Jack
 Сподели

Препоръчан отговор

току-що, ostavime написа:

Защо да БЯГА от жената? 

Как да ти обясня! Това е все едно ти да обичаш ЦСКА, но да ти казват, че Левски е по-добър!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Как да ти обясня! Това е все едно ти да обичаш ЦСКА, но да ти казват, че Левски е по-добър!

Напълно те разбрах. Беше много изчерпателен и много точно обясни какво имаш предвид с това сравнение. Вече ми е ясно. Винаги мога да разчитам на теб за съвет за жените. Благодаря. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, Samurai Jack написа:

и аз вече нз в какво да вярвам

Животът ти дава ценен урок и ще го повтаря докато не го научиш. 😉

Бих те посъветвал да бягаш с 300 или там колкото можеш да развиеш максимално, но това само ще отложи урока във времето.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ostavime написа:

Напълно те разбрах. Беше много изчерпателен и много точно обясни какво имаш предвид с това сравнение. Вече ми е ясно. Винаги мога да разчитам на теб за съвет за жените. Благодаря. 

Абе човеко ти наред ли си. От информацията, която е дал постващият за мен е предостатъчно да знам, че трябва да бяга от такава връзка. Разбира се не знаем и другата страна ( от страна на жената), но на мен всичко ми е ясно. Жените са прозрачни ( казвам го без да обиждам нежния пол). Ситуацията описана от постващия е  ДЕЖАВЮ. А ти че обичаш да се заяждаш с мен ми е през дедовия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А така, оставете пак човека на "сухо" за дълго време! 

преди 5 минути, ostavime написа:

да разчитам на теб за съвет за жените.

Като гледам така съветите, и за жените все ще са същите. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Докъде сме го докарали мъжете , да се борим за разплескана чанта с дете под ръка ... Oh feminism u become a GOD
Все пак моя съвет е да я пердашиш ако е наистина запазена , но да не се обвързваш по какъвто и да е начин , а тя се най-вероятно се чукандри с още мъже освен теб.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Milkydead написа:

Докъде сме го докарали мъжете , да се борим за разплескана чанта с дете под ръка ... Oh feminism u become a GOD
Все пак моя съвет е да я пердашиш ако е наистина запазена , но да не се обвързваш по какъвто и да е начин , а тя се най-вероятно се чукандри с още мъже освен теб.

Че то винаги е било така. Ние мъжете сме изперкали тотално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Емил Костов написа:

Абе човеко ти наред ли си. От информацията, която е дал постващият за мен е предостатъчно да знам, че трябва да бяга от такава връзка. Разбира се не знаем и другата страна ( от страна на жената), но на мен всичко ми е ясно. Жените са прозрачни ( казвам го без да обиждам нежния пол). Ситуацията описана от постващия е  ДЕЖАВЮ. А ти че обичаш да се заяждаш с мен ми е през дедовия!

Не бе човек, не се заяждам. Питах да ми обясниш, ти ми даде най-нелепото възможно сравнение, което можа да измислиш. Виждам, че си вещ в областта, за това те помолих да обясниш защо трябва да се маха от тази жена. А и самият ти казваш, че всичко ти е ясно, за това исках да ми обясниш. 

преди 15 минути, VeeeSeLa написа:

А така, оставете пак човека на "сухо" за дълго време! 

Като гледам така съветите, и за жените все ще са същите. 

За жените... аз не разбирам. 😉

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви, заповядайте. Да четете през свободното си време и почивните дни. Като стигнете до последната страница, напишете какво сте разбрали, ако можете!

Притурка -  00054.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ostavime написа:

Не бе човек, не се заяждам. Питах да ми обясниш, ти ми даде най-нелепото възможно сравнение, което можа да измислиш. Виждам, че си вещ в областта, за това те помолих да обясниш защо трябва да се маха от тази жена. А и самият ти казваш, че всичко ти е ясно, за това исках да ми обясниш. 

За жените... аз не разбирам. 😉

Не знам да съм сватбен агент, но да вещ съм в областта, колкото и на ВАС това да не ви се вярва. 

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира - Как да ти кажа, че това е разпоретина. Нищо против жената, тя добре си подбира жертвите, а постващият е на заколение.

току-що, Kolev71 написа:

Ето ви, заповядайте. Да четете през свободното си време и почивните дни. Като стигнете до последната страница, напишете какво сте разбрали, ако можете!

Притурка -  00054.jpg

Лесно понят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, VeeeSeLa написа:

:D Бе и за тях, само ЦСКА! :lol6:

Аз го питам сериозни неща, той все си мисли, че се заяждам с него. Не мога да разбера някои хора. 

Мъже, жени... всичко. 

Редактирано от ostavime (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ostavime написа:

Аз го питам сериозни неща, той все си мисли, че се заяждам с него. Не може да разбера някои хора. 

Мъже, жени... всичко. 

Нищоо, карай, не се вторачвай! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Не знам да съм сватбен агент, но да вещ съм в областта, колкото и на ВАС това да не ви се вярва. 

Тя е жена която е търсена от повечко мъже но ми показва че ги игнорира - Как да ти кажа, че това е разпоретина. Нищо против жената, тя добре си подбира жертвите, а постващият е на заколение.

Лесно понят!

Е за това искам да ми обясниш, ти се заяждаш и си мислиш глупости.

Всяка търсена и охажвана жена е разпоретина ли? Всяка добре изглеждаща, добре облечена, добре говореща и т.н. е рзпоретина? 

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

Нищоо, карай, не се вторачвай! 

Просто искам съвет от човек, който е по-навътре в нещата. Надявам се да ми обясни. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Лесно понят!

Ще ти дам моята баба. Отдавна е ДЕВСТВЕНА.  Сигурен съм ще ще ти е вярна още 100 години. Есть ли все понял, ето прекрасно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Kolev71 написа:

Притурка -  00054.jpg

То това е само първа глава на първи том.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Bubbles написа:

То това е само първо глава на първи том.

На него му стига само първи том да прочете. От втори нататък са само перверзни похвати и ще се обърка, като питащият .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С тия томове направо пратихте самурая в Шаолин. 

преди 8 минути, ostavime написа:

човек, който е по-навътре в нещата

Аааааа?! Чудна логика, заклетите ергени са по-навътре в нещата, така ли! Ма казвайте ги тия работи по-навреме де!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ostavime написа:

Всяка търсена и охажвана жена е разпоретина ли? Всяка добре изглеждаща, добре облечена, добре говореща и т.н. е рзпоретина? 

Просто искам съвет от човек, който е по-навътре в нещата. Надявам се да ми обясни. 

Какви глупости си мисля! Хайде наблюдавай и кажи кое не ти е ясно. Влюбването трае няколко години ( в най-добрия случай до 5 години). След това започват да си викат скъпа и мили. После вече си казват тоя и оная, а след 10-15 години ако са все още заедно ( и то по задължения) вече се псуват и кълнат. Що не караш да ти изяснявам нещо което е ясно. А след като се разведат се започва същата песен на нов глас. Та кое не ти е ясно или се правиш на ударен!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Какви глупости си мисля! Хайде наблюдавай и кажи кое не ти е ясно. Влюбването трае няколко години ( в най-добрия случай до 5 години). След това започват да си викат скъпа и мили. После вече си казват тоя и оная, а след 10-15 години ако са все още заедно ( и то по задължения) вече се псуват и кълнат. Що не караш да ти изяснявам нещо което е ясно. А след като се разведат се започва същата песен на нов глас. Та кое не ти е ясно или се правиш на ударен!

:no-no: 5 години? Не съществува такава хуманност в брака/съжителството, вече. 
Дошло е и се е наложило време самотно. Никой на никой не е необходим, освен, ако не си платиш за каквото ти е на сърце.
Жалко, но е факт! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, ostavime написа:

Да уверявам ви че всяка търсена и охажвана жена е разпоретина без изключения.
Една свенлива и високо нравствена жена никога няма да тръгне с облекло което да събира ухажори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

Дошло е и се е наложило време самотно. Никой на никой не е необходим, освен, ако не си платиш за каквото ти е на сърце.

А сега го обясни на г-н ЦСКА, щото той явно още вярва в Дядо Коледа!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

А сега го обясни на г-н ЦСКА, щото той явно още вярва в Дядо Коледа!

Ми явно още има работещ комин. ;) 

Нека де, нека има всичко за всички, както си ги поискат и направят!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, VeeeSeLa написа:

Ето това се казва правилен отговор. В днешно време любов и тем подобни няма, всичко е само интерес макар че всеки човек е различен. Караш буташ си с някой ама си плащаш като поп за удоволствието, е аз съм пример за такова нещо. Макар че виждах всичко какво става и се случва и на края кво аз духам супата и жената кат ма изгони маса главоболия даже пусна, и жалба в полицията срещу мен щото се възползва от това че е адвокат а аз съм никой според нея.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване