Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за съвет

Samurai Jack
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 часа, Samurai Jack написа:

занимавам

Проблема ти е в това. Ти трябва да си разясниш чувствата към нея. 

Успех!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, dioib написа:

Проблема ти е в това. Ти трябва да си разясниш чувствата към нея. 

Успех!

Казах и всичко каквото чувствам към нея много цветно тя ме разбра и е с мен сега но .. крие се от линия в месинджър да си помисля че е легнала защото знае че нямам вайбър и не мога да видя че е на линия но аз си инсталирах вайбъра и тя беше на линия там явно си пише някой до 4:30 вечерта е била .. нз вече

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ревността е страшно нещо! Може да предизвика събития, които ако я няма, не биха възникнали!
Замислете се дали тези неща само във вашето съзнание. Самият факт, че се опитвате да слесдите активността й е вече притеснителен!
Онлайн активността й в приложенията зависи от това дали не е "пипнала" телефона си.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, цър-вул написа:

Ревността е страшно нещо! Може да предизвика събития, които ако я няма, не биха възникнали!
Замислете се дали тези неща само във вашето съзнание. Самият факт, че се опитвате да слесдите активността й е вече притеснителен!

Знам но явно вече съм много привързан или направо влюбен и не искам да я загубя но не искам и да ми изненерява защо седи до 4 часа нощта след като ми казва че не си пише с никой а всъщност така си писахме с нея когато се запознахме и тя отново се криеше от линия то заради мен. Това ме кара да си мисля че се случва нещо крие се от месинджър и ползва вайбър защото знае че аз не мога да видя там че е онлайн

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Samurai Jack написа:

ползва вайбър защото знае че аз не мога да видя там че е онлайн

Ето за това говорх - това е в главата ви!!! Нима очаквате, че след като се е  запознала с вас, контактите й със света приключват? И сте само вие и никой друг в обкръжението й?
Твърде обсебващи са подобен род мисли!!! Така можете да постигнете само едно - да я отблъснете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, цър-вул написа:

Ето за това говорх - това е в главата ви!!! Нима очаквате, че след като се е  запознала с вас, контактите й със света приключват? И сте само вие и никой друг в обкръжението й?
Твърде обсебващи са подобен род мисли!!! Така можете да постигнете само едно - да я отблъснете!

смяташ ли че като и признах чувствата си че вече съм влюбен в нея и като я търся постоянно защото искам да я виждам вече много често и като се виждаме за повече време през деня и понякога нощта тя ще ме приеме като поредния който е хлътнал и ще започне да си играе с мен или евентуално да и омръзна вместо след като съм и казал и показал всичко и тя да се влюби в мен? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли й трябва второ дете :D Вместо да я търсиш и следиш постоянно, обърни внимание на себе си.Изнеси се на квартира, купи си кола, намери си сносна работа.Вместо да се фокусираш върху себе си, ти седиш и зяпаш до колко часа седи на линия във фейса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Samurai Jack написа:

Казах и всичко каквото чувствам към нея много цветно тя ме разбра и е с мен сега но .. крие се от линия в месинджър да си помисля че е легнала защото знае че нямам вайбър и не мога да видя че е на линия но аз си инсталирах вайбъра и тя беше на линия там явно си пише някой до 4:30 вечерта е била .. нз вече

Абе ти луд ли си?

Вайбъра често греши времето на последно присъствие на линия, на мен ми се е случвало да ми показва че цяла нощ съм бил на линия до 9 сутринта, а аз съм спал, на тефтера месенджъра където влизам веднъж на няколко месеца и то ако някой ме потърси там, приятели ми казват че постоянно съм на линия.

Изобщо това което правиш е пълна глупост, кога била налиния, с кого си говорела, бля бля бля.
Виж си другата тема, там ти казах нещо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 часа, grizly написа:

Именно! Любов е имало някога - тогава са се женили по-любов, а сега се женят заради пари...

Винаги са се женели за пари, територия, власт и каквото още се сетиш. Виж историята.

преди 17 часа, VeeeSeLa написа:

Да, да, не пречиш на другите, само на ЦСКА, разбрахме!

Аз не преча на Ostavime. Той ме е нарочил за и аз не знам за какво. Негова си работа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

@Емил Костов, пак си мислиш глупости. Аз те помолих да ми обясниш, ти се заяждаш. Да предположим, че си имал някога жена и си се разделил с нея. Нали това ти е като дежавю казваш. От тогава явно си мислиш, че си много вещ в тази област. Една раздяла те е научила на всичко си мислиш. Много са ти крайни изказванията, за това ми е интересно да споделиш. Изказваш се като последна и единствена инстанция. 

Виж, щом не искаш, няма. Не го мисли. 

@VeeeSeLa, той и на мен не пречи, няма с какво, но явно е с грешни представи. По-скоро ми е интересен като човек. Питаш го нещо, а той се сопва. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Емил Костов написа:

Винаги са се женели за пари, територия, власт и каквото още се сетиш. Виж историята.

Не с лошо де Емо, не слагай всички под общ знаменател. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, ostavime написа:

@Емил Костов, пак си мислиш глупости. Аз те помолих да ми обясниш, ти се заяждаш. Да предположим, че си имал някога жена и си се разделил с нея. Нали това ти е като дежавю казваш. От тогава явно си мислиш, че си много вещ в тази област. Една раздяла те е научила на всичко си мислиш. Много са ти крайни изказванията, за това ми е интересно да споделиш. Изказваш се като последна и единствена инстанция. 

Виж, щом не искаш, няма. Не го мисли. 

@VeeeSeLa, той и на мен не пречи, няма с какво, но явно е с грешни представи. По-скоро ми е интересен като човек. Питаш го нещо, а той се сопва. 

Не си мисля никакви глупости. Просто знам и това не е само в тази тема. Не става въпрос за мен, а за постващия. Дал съм му съвет да бяга, но той вече се е удавил. Избрал си е.

преди 32 минути, Bubbles написа:

Не с лошо де Емо, не слагай всички под общ знаменател. :)

Това, че човек гледа финансовата стана на нещата не е никак лошо. Лошото е този дето вярва в любовта, чувствата и там поетичните простотии.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласен с г-н Костов , жените винаги са избирали по материални и лични интереси , за задоволяване на нужди и потребности , а така наречената любов съществува в главите на излъганите мъже достатъчно инфантилни да гледат на жената като на нещо повече от това което е!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Авторът на темата го играе объркан, непохватен, ревнив, влюбен и т.н.
Но ние не можем да му помогнем, защото не сме като него. Не го разбираме просто.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 часа, Samurai Jack написа:

Казах и всичко

Човеко, не си ѝ казал всичко. Това съмнение споменал ли си ѝ го?! 

Не може твоите чувства да са вехти, а да изискваш от нея висши. = Не, няма да ти е вярна в тоя случай!!! Защото ще и омръзни твоето "много цветно" в даден момент. 

Успех!!!

п.п. Тя, нейния план си го е направила. Ти помисли дали е подходяща за твоите деца. За това мислил ли си или ти е все тая, защото си на тема "занимавка"?! 

И помни, на определена възраст не ще ти става!!!

преди 20 часа, Samurai Jack написа:

не искам да я загубя

....

ще започне да си играе с мен 

Това също е твой проблем. Тя не е вещ!!! 

В действителност тя те е намерила, а не ти. 

Питал ли си я, кой е прекратил връзката ѝ с бащата на детето ѝ?! 

... 

В случая ти си играеш с нея. "Занимаваш се" ... = Не си достатъчно искрен и в тоя случай ще е в пълното си право да те запокити без много обяснения. 

п.п. Ползвай жената по предназначение, а не като играчка с която да се "занимаваш" (играеш). 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Според вас тази жена ако иска да спи или да се занимава с някой друг дали щеше да ми казва че има чувства към мен дали щеше да ме води в тях всеки ден при детето и,  да ме запознава с родителите и , с най-добрите си приятели изобщо всички нейни колеги от работата и приятели да е плакала за мен да се старае да ми угажда. (сигурен съм че не се възползва от мен с каквото и да било) Какво ще кажете ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

По описаното изглежда като урва и може да е правила същото с други хора , самия ти не си сигурен изневерява ли или не. Кажи на колко си години , ако си под 30 както изглежда за чий се занимаваш на първо време с изтъркани урви вместо да търсиш жена на твоята възраст ? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.11.2021 г. в 15:56, Емил Костов написа:

Не си мисля никакви глупости. Просто знам и това не е само в тази тема. Не става въпрос за мен, а за постващия. Дал съм му съвет да бяга, но той вече се е удавил. Избрал си е.

Това, че човек гледа финансовата стана на нещата не е никак лошо. Лошото е този дето вярва в любовта, чувствата и там поетичните простотии.

Добре Емо, прав си. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ostavime написа:

Добре Емо, прав си. 

Не държа да съм прав! Дал съм мнение, а това дали някой ще се съгласи с него е без значение. Това е форум, а не брачен консултант!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Не държа да съм прав! Дал съм мнение, а това дали някой ще се съгласи с него е без значение. Това е форум, а не брачен консултант!

Не е така, прав си и ти го твърдиш. Забрави ли? Ти знаеш всичко за жените. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, ostavime написа:

Не е така, прав си и ти го твърдиш. Забрави ли? Ти знаеш всичко за жените. 

Естествено,че знам всичко за жените и го твърдя, а това дали някой ми вярва или ще има такива като теб дето ще ми се подиграват е без значение. Аз проблем с жена нямам, има постващият темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

на 20.11.2021 г. в 8:49, Samurai Jack написа:

Знам но явно вече съм много привързан или направо влюбен и не искам да я загубя но не искам и да ми изненерява защо седи до 4 часа нощта след като ми казва че не си пише с никой а всъщност така си писахме с нея когато се запознахме и тя отново се криеше от линия то заради мен.

Близо си до рекорд на Гинес за най-дълго, най-тъпо и без нито един препинателен знак изречение! :angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Емил Костов написа:

Естествено,че знам всичко за жените и го твърдя, а това дали някой ми вярва или ще има такива като теб дето ще ми се подиграват е без значение. Аз проблем с жена нямам, има постващият темата.

Ти си моя идол! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване