Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за съвет

Samurai Jack
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 час, Белгиеца написа:

А той не е ли ерген на годинки ?

Това си е негова работа. Понякога е съдба, понякога избор. Коя е @VeeeSeLa и ония с инфантилния профил, че да го съдят? И той се разведе. По неговата логиката, ако размишляваме и той не е стока иначе жена му нямаше да му избяга. Кой бяга от хубавото? По времето на соца такива като Веса и инфантилното профилче, нямаше и за миячи на тоалетни да ги наемат, защото разведен или извънбрачни деца си беше клеймо с което обществото те заклеймяваше един вид като негоден. За това и тоя строй не издържа до днес, но това е една друга тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Веселчето май е била н…а  от някакъв кон, станало и хубаво и още и се иска. И Кирилов и той се навира, там където друг си вади топките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, VeeeSeLa написа:

Че какво им е на ергените и момите на годинки? Е, няма угодия! 

На ергените на годинки не знам какво им е, ама аз като бях младо 22 годишно момченце си наех в кв. Изток стая в една къща там, да си я ползвам за ателие за скулптура на красиви женски лица. Нямаше легло в тази стая.
А къщата беше собственост на един старец с една осиновена дъщеря стара мома на 40г.
Тя се разправяше с мене, хазайка ми беше. Леле карах я и на гробища с кола даже да реве там за умрялата ѝ майка ( осиновителка). А тя набожна и аз правя от восък един разпънат на кръст и го окачвам на стената над вратата, да ѝ се подмазвам че няма да ѝ се подигравам че е вярваща. А па тя ми вика че аз не вярвам в бог, само съм си бил играел. 
На което аз ѝ отговарям че предпочитам да вярвам в някоя богиня като нея...
Колкото и да ѝ показвах че съм ѝ навит, на нея така и не ѝ дойде акъла в главата да ме покани в спалнята си и да ме сгушка там на леглото да ми се порадва няколко месеца.

Те това е проблемът със леко застаряващите моми. Не си знаят интереса.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Въх, холандския ерген дава съвети за сполучлив и щастлив семеен живот, да вземе да си намери една булка да си народят едни дечица и тогава да да дава акъли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 часа, bulljo написа:

Въх, холандския ерген дава съвети за сполучлив и щастлив семеен живот, да вземе да си намери една булка да си народят едни дечица и тогава да да дава акъли.

А ти като някоя зла свекърва кълнеш и нареждаш…. Я си провери хормоните, че поведението ти е типично за жена в менопауза.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Христофор_1 написа:

А ти като някоя зла свекърва кълнеш и нареждаш…. Я си провери хормоните, че поведението ти е типично за жена в менопауза.

Чудя ти се що си изтри предишния профил, много ти отиваше, сега  тоз Христофор Първи Мъдроносец доста постно изглежда, да ти кажа скучно беше без теб, няма кой едно кебапче да почерпи, едно наздраве на душманите да каже, няма кой античната история да ни покаже от кой мъдрост да почерпим, даже "баба" ти Валкирия  не се вясва от как те няма.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...