Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Моля за съвет

Samurai Jack
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 1 минута, vlado1985 написа:

Ето това се казва правилен отговор. В днешно време любов и тем подобни няма, всичко е само интерес макар че всеки човек е различен. Караш буташ си с някой ама си плащаш като по за удоволствието, е аз съм пример за такова нещо. Макар че виждах всичко какво става и се случва и на края кво аз духам супата и жената кат ма изгони маса главоболия даже пусна, и жалба в полицията срещу мен щото се възползва от това че е адвокат а аз съм никой според нея.

Нямах представа от положението ти. Съжалявам, да го науча и прочета!
Изказах мнение, като човек с опит, наблюдение и сърце.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, VeeeSeLa написа:

Нямах представа от положението ти. Съжалявам, да го науча и прочета!
Изказах мнение, като човек с опит, наблюдение и сърце.

Спокойно всеки има право да искаже своето мнение и всеки е преживял какви ли не и различни неща. Просто хората трябва да си взимаме поуа от това което сме си надробили

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, vlado1985 написа:

Спокойно всеки има право да искаже своето мнение и всеки е преживял какви ли не и различни неща. Просто хората трябва да си взимаме поуа от това което сме си надробили

Никога не е имало любов. Всичко е интереси и който твърди обраното ще си плаща за глупостта.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Емил Костов написа:

Никога не е имало любов. Всичко е интереси и който твърди обраното ще си плаща за глупостта.

Абе то че има любов има ама всичко е само интерес и шантаж докато може и позволява останалото е само проветрение на устата и оправдания

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно! 

Горе главата! Няма да се предаваш, това, което си раздал и дал от сърце, рано или късно ще се върне при теб, когато най-малко го очакваш, дори и под друга форма. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, vlado1985 написа:

Абе то че има любов има ама всичко е само интерес и шантаж докато може и позволява останалото е само проветрение на устата и оправдания

Няма такова животно като любов, просто няма. Някой решил да пише за такова чувство. Всичко е интерес и най-вече ПАРИ. И то сериозни пари. Всичко друго са свободни съчинения.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, vlado1985 написа:

Абе то че има любов има

Има, ама всички се страхуват и бягат от нея. Всеки търси лесното, вече. Що да се бори и напряга?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Емил Костов написа:

Няма такова животно като любов, просто няма. Някой решил да пише за такова чувство. Всичко е интерес и най-вече ПАРИ. И то сериозни пари. Всичко друго са свободни съчинения.

Ами то точно заради парите хората сме такива узлобени твари и се гледаме на криво и злобеем че някой е по добре от нас. Жалко но факт

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами то точно заради парите хората сме такива узлобени твари и се гледаме на криво и злобеем че някой е по добре от нас. Жалко но факт

Не говори глупости. Точно парите са най-важни. Проблемът е че не се прави разлика между паралия и финансово стабилен. А тя е много тънка. Без пари нищо не можеш да направиш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

Точно парите са най-важни.

И ти, като заклет ерген, какво направи с твоите пари? Извинявай, нищо лично към избора ти, просто ми е любопитно, какво осмисля дните ти?!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VeeeSeLa написа:

И ти, като заклет ерген, какво направи с твоите пари? Извинявай, нищо лично към избора ти, просто ми е любопитно, какво осмисля дните ти?!

Няма значение какво правя с тях. А какво осмисля дните ли? Това което ти харесва да правиш и да знаеш за какво си пилееш времето. .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не е добре да се правят такива обобщения. Да, в обществото може да преобладават някакви нагласи, но всеки е свободен да работи над себе си. Да стане успешен и положителен човек. Да подбира приятелите и партньорите си. Светът е шарен и хора има всякакви.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Няма значение какво правя с тях. А какво осмисля дните ли? Това което ти харесва да правиш и да знаеш за какво си пилееш времето. .

Има. Има разлика между живеене с цел и живуркане/съществуване. За мен има. Не налагам мнение, търся да оценя различните допирателни и съществените различния в остойностяването на живота.

преди 7 минути, baitexpo написа:

Не е добре да се правят такива обобщения. Да, в обществото може да преобладават някакви нагласи, но всеки е свободен да работи над себе си. Да стане успешен и положителен човек. Да подбира приятелите и партньорите си. Светът е шарен и хора има всякакви.

Не е добре, да. Определено! Нагласите се натрапват от времето и социалната среда, с нищо не сме длъжни да отговорим на тях. Свободни сме, все още!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, VeeeSeLa написа:

Има. Има разлика между живеене с цел и живуркане/съществуване. За мен има. Не налагам мнение, търся да оценя различните допирателни и съществените различния в остойностяването на живота.

Не е добре, да. Определено! Нагласите се натрапват от времето и социалната среда, с нищо не сме длъжни да отговорим на тях. Свободни сме, все още!

Това е може решение дали ще си живуркам! Важното е да не преча на другите нали така!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Емил Костов написа:

Това е може решение дали ще си живуркам! Важното е да не преча на другите нали така!

Мнее. За мен по-важното е, да помагаш на другите, да си необходим и полезен!
Жив и здрав, както искаш живей/съществувай/живуркай!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, VeeeSeLa написа:

Мнее. За мен по-важното е, да помагаш на другите, да си необходим и полезен!
Жив и здрав, както искаш живей/съществувай/живуркай!

Аз не твърдя, че не помагам на другите. Само, че това е нещо, което не казвам и не търся признание за него. Говорим за темата в момента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Емил Костов написа:

Аз не твърдя, че не помагам на другите. Само, че това е нещо, което не казвам и не търся признание за него. Говорим за темата в момента.

Да, да, не пречиш на другите, само на ЦСКА, разбрахме!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, Емил Костов написа:

Именно! Любов е имало някога - тогава са се женили по-любов, а сега се женят заради пари...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И все пак да не забравяме че жените са тези които усмъртиха любовта с небивалата си алчност и неморалност.Нека един ден им го върнем ! 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази жена ме е запознала с родителите приятелите води ме при детето и в тях и се оказа че е ревала за мен пред приятели и е разказвала много подробно че има чувства обаче правиме секс в банята и докато детето си играе в стаята правим го всеки ден а когато сме пияни на средата на стаята или пред детето докато спи даже тя ме накара да го направим така една вечер. От мен не може да има полза нямам пари кола къща нищо а тя излиза с мен прави планове за месец напред къде ще се съберем ходи до магазина купува много неща и само тя плаща моите пари не ги иска обаче след като ме видя че съм луд по нея смятам че си пише с друг вече не ме търси толкова често първа както преди сега имам чувството че се е скрила от линия и си пише с някой защото в началото така правеше а ми показва всички чатове преди колко време човека е бил на линия само на нея не пише . не знам вече какво да мисля как да я накарам да има интерес пак 

Когато се напие става много възбудена и мога да правя секс с нея според мен навсякъде обаче ме притеснява дали би го направила и с друг така набързо както с мен когато не съм със нея на купон примерно. Вижте имам секс когато поискам никога не ми отказва твърди че има чувства към мен. От бившия и мъж с който е била доста години казва че е сериозна и никога не изневерява няма защо да ме лъже а и попринцип тя ми казва че и да иска нещо с някой друг ще ми го каже без да го крие. Има един който тя му се натискаше пред мен но ми обяснява че било защото ми била ядосана за нещо но аз видя че има негови снимки в телефона и заедно и една която той и е пратил вчера тя си е запазила. Утре се пак ще се видим секс следобед и всичко е ок. Дали наистина има нещо към мен тази жена

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Milkydead написа:

Moже да те иска за секс , затова като е разбрала че си луд по нея да търси друг тъпкач.

Тя ми каза че има чувства към мен мисля че вече знае че и аз съм луд по нея и няма да я зарежа единствения проблем е че аз съм луд по нея и тя го знае дали ще търси друго или ще се влюби и тя занапред

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Milkydead написа:

Така е развратните жени са непредсказуеми.

Много тъпо в моята ситуация защото се влюбих в началото бяхме само за секс и не ми беше проблем тя каза че не може да продължава така защото вече има и чувства аз и казах че не съм готов за връзка с нея и тя плакала пред приятелки когато я режех ме търсеше много пишеше звънеше а сега като и се отдадох го прави по малко и даже си мисля че си търси друг. Когато техните ги няма аз спя при нея гушкаме се целувки секс сякаш найстина се харесваме много обаче като се напие все се караме и ми се оглежда в един в който ми се кълне в детето си на трезво и веднъж когато беше пияна че няма нищо общо с него. Пише ми по 100 реда обяснения във фейса когато съм сърдит че държи на мен че иска да е само с мен но не знам вече какво се случва. Дали да си мълча и да се виждам с нея заради секса в тях през зимата и да се правя на луд че нищо не виждам ако има нещо ила да си седя в нас без жена без много излизане в този период и да я отрежа

Според мен върти чатове и с други и ги трие но когато се разсърдя пред нея за нещо ми обяснява че няма нищо много ме прегръща сякаш има емоция в лицето и готова да се разплаче имам чувството че може да и вярвам обаче ревноста ме убива

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте занимавам се със жена с дете и наскоро ми разкри че има чувства към мен. Дали мога да и вярвам че те са истински? Запознава ме с всичките си приятели , говорила е много за мен на тях , запозна ме с родителите й и се виждаме в тях пред детето. Та въпроса ми е такава жена може ли е да склонна да ми изневери? Дали не ме баламосва нещо ( попринцип нямам къща кола пари не съм надарен много ) но тя не спира да прави секс със мен всеки ден казва ми че ще е само с мен но аз някак си не и вярвам че не би ми изневерила какво да правя? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...