Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем със фейсбук - някаква реклама.

Препоръчан отговор

Здравейте. Днес нещо ми заби фейсбукът,  и сега ми излиза нещо за някаква реклама, а не съм правила никаква реклама. При всичките тия  малоумни новости във фейса, не мога да се ориентирам какво да правя, нито знам английски, помощ! Как да махна рекламата?

http://store.picbg.net/pubpic/7D/6B/84fafbd61d287d6b.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш на настройки-реклами и блокираш или забраняваш каквото не ти харесва.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама е на английски! Ще ми обясниш ли като за идиотка стъпка по стъпка какво да правя?

Бързо, преди да съм си навлякла някакви проблеми!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Anneliese написа:

Да, ама е на английски! Ще ми обясниш ли като за идиотка стъпка по стъпка какво да правя?

Бързо, преди да съм си навлякла някакви проблеми!

Е отиди на Settings->Languge и си смени езика на български.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Български, е и? Обаче виж  скрийншота,  едно място е на английски.

Искам да махна рекламата, как да го направя?

Оф, нищо не разбирам от новия фейсбук. Страх ме е да не би да ми е хакнат профила или нещо такова.

Щракнах на управление за реклами и ми излезе нещо за Китай и някакъв човек....................

Уф, не знам какво да правя! Тук никой не ще да ми помогне! Не искам да ме замесят в измами!

Ето, това ми излиза в "Упряавление на реклами". Не го знам кой е този Мартин Димитров.

КАК ДА РАЗКАРАМ ТЪПАТА РЕКЛАМА? КАК ДА СЕ ОТПИША ОТ ТУЙ ЧУДО?

проблем 3.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не знам английски не по мое желание!

Какво да правя, бе? Искам да разкарам това нещо, но не знам как! Стига сте се гаврили с мен!  Какво да правя сега? Не е забавно!  Това не е игра!

КАКВО ДА ПРАВЯ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като не искаш да те хакват или не разбираш, ще трябва да започнеш да се учиш. Иначе няма да стане. Казвам го не да се заяждам! Дано да разбереш! А и след като не знаеш и не разбираш, по-добре да не ти помагам, че не си ми пред очите и не виждам какво точно правиш!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проверявай си имейла редовно за писмо от Фейсбук щот ако забавиш плащане идва частния съдебен изпълнител ЧСИ, запорира пенсии и заплати и започва да разпродава имущество. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ей това ми е проблема!  Някой ме е добавил тук, не знам какво да правя и как да се отпиша! Не знам как е станало!  Какво да правя сега?:sobbing::sobbing::sobbing:

проблем 4.png

Не разбирам как съм добавена, нито знам кой е този човек. Съвсем се обърках................ Толкова ли няма кой да ми помогне?

проблем 5.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е, благодаря, никой да не иска да ми помогне и сега да си имам някакви проблеми!  Ама просто много ви благодаря!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами може би някой те е харесал знаеш ли? :lol6:

Сега сериозно вземи разгледай настройките за реклама а за отписването мисля че трябва да видиш настройките за лично пространство на профила или нещо подобно

преди 1 час, Anneliese написа:

Не знам английски не по мое желание!

Ами  ще трябва да се учиш няма как :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Anneliese написа:

Е, благодаря, никой да не иска да ми помогне и сега да си имам някакви проблеми!  Ама просто много ви благодаря!

Трябва да спреш да бъркаш помощта с магическа пръчица.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Ами може би някой те е харесал знаеш ли? :lol6:

Сега сериозно вземи разгледай настройките за реклама а за отписването мисля че трябва да видиш настройките за лично пространство на профила или нещо подобно

Ами  ще трябва да се учиш няма как :)

Оф, нищо не разбирам от тези настройки, а и рекламата пак си стои.

Какво да гледам на настройките, ще ми кажеш ли?  Всичко е дълго, има адски много списъци...................

току-що, Емил Костов написа:

Трябва да спреш да бъркаш помощта с магическа пръчица.

А да си докарам финансови проблеми на семейството ми ли?  Стомахът ми се е свил на топка и съм изнервена и притеснена. Не знам как да кажа на нашите, то и те не разбират нищо от фейсбук. А братовчед ми е в Германия!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Anneliese написа:

Какво да гледам на настройките, ще ми кажеш ли? 

Търси нещо подобно на не ми показвай известия за реклама... Ти да видиш опциите на командите не ми се мисли как ще се чувстваш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Anneliese написа:

Оф, нищо не разбирам от тези настройки, а и рекламата пак си стои.

Какво да гледам на настройките, ще ми кажеш ли?  Всичко е дълго, има адски много списъци...................

А да си докарам финансови проблеми на семейството ми ли?  Стомахът ми се е свил на топка и съм изнервена и притеснена. Не знам как да кажа на нашите, то и те не разбират нищо от фейсбук. А братовчед ми е в Германия!

Въобще не знам за какви финансови проблеми говориш! 

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Какво да търся?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Настройки и поверителност - Настройки..отиди надолу вляво и виж в секция Реклами и секция Плащания за реклами, ако има нещо включено го изключи .

Също така си деинсталирай microsoft security essentials, остани само с Avast и спри МВАМ, ползвай я само като скенер .. махни и отметката да не стартира със системата.

Макар, че аз биха махнал и Avast, и бих инсталирал друга програма..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И сега?

реклами.png

Само не разбирам откъде се взе този профил горе, не е мой! Наистина нищо не разбирам!

профилът.png

Тук пише, че имам два акаунта, а това не е вярно. Профилът на този Мирослав не е мой. Някой ще ми каже ли какво става тук?

акаунти.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да злорадствате, ми кажете какво да правя!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Хората вече ти отговориха многократно - изключи си  от настройки всичко с реклами свързано и не кликай там където не ти е работа и не си сигурно за какво става въпрос!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Изключих, обаче рекламата още си стои, а съм мега притеснена!  Не съм част от тази реклама, а името ми е там!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Anneliese написа:

Изключих, обаче рекламата още си стои, а съм мега притеснена!  Не съм част от тази реклама, а името ми е там!

Ане стига глупости. Гледай си ФБ и се спри.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не виждате ли в първия скрийншот? Пише си името: Icolour.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване