Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 9 минути, absurt написа:

Кой те излъга, че мизерстваме? Мине- не мине и току изтърсиш някоя небивалица.

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/chetvyrt-ot-bylgarite-sa-bili-pod-praga-na-bednost-prez-2019-g-303467/

Ми 25 процента бедни... Какво значи?

https://nova.bg/news/view/2021/10/28/344414/българия-е-сред-десетте-най-бедни-страни-в-европа/

65% от населението в момента не може или едва успява да покрие разходите си

И да позная другите богатите са във властта.  Които не мизерстват са....

Общинари, кметове, зам, кметове, секратарки, бизнесмени, депутати, познати на тия изброените...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 5,9k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 1 час, attj написа:

видим катастрофални резултати за ПП, БСП и ДБ?  

Иска ти се,нали ,Тошка...Всички,които са против мутрата Борисов да губят...Показателно за лицемерието е,че те са и леви,и десни,и центристи...С други думи,ти нямаш идеология,а просто спамиш и клеветиш в полза на ГЕРБ...Прозрачно жалки са опитите ти да пропагандираш връщането на арогантния простак, крадец и мръсник Борисов...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Борисов беше премиер три мандата, а сегашният няма да изкара дори и един.  Лъжите на Рашков и Петков постигнаха оставката на Цацаров   https://dnes.dir.bg/politika/sotir-tsatsarov-dans-otne-dopuska-mi-po-nastoyavane-na-kiril-petkov-i-boyko-rashkov

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, attj написа:

Борисов беше премиер три мандата, а сегашният няма да изкара дори и един.  Лъжите на Рашков и Петков постигнаха оставката на Цацаров   https://dnes.dir.bg/politika/sotir-tsatsarov-dans-otne-dopuska-mi-po-nastoyavane-na-kiril-petkov-i-boyko-rashkov

Гербаджийските тролове налазиха. Борисов беше три мандата на власт, защото манипулираше изборите. Медиите и социологическите агенции все още са на ГЕРБ. А колкото до Цацаров, той си затвори очите за КТБ, за пътищата-убийци, за некачествените санирания, за престъпленията на ГЕРБ и ДПС. Те затова ГЕРБ и ДПС бяха недосегаеми, неслучайно Цацата застана на мястото на Пацо Терасата в КПКОНПИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, АСПЕКТ написа:

https://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/chetvyrt-ot-bylgarite-sa-bili-pod-praga-na-bednost-prez-2019-g-303467/

Ми 25 процента бедни... Какво значи?

https://nova.bg/news/view/2021/10/28/344414/българия-е-сред-десетте-най-бедни-страни-в-европа/

65% от населението в момента не може или едва успява да покрие разходите си

И да позная другите богатите са във властта.  Които не мизерстват са....

Общинари, кметове, зам, кметове, секратарки, бизнесмени, депутати, познати на тия изброените...

Какво е "тюрлю гювеч", знаеш ли?  Това си сътворил.

Пишеше, че в София мизерстваме, щото нямаме ток за метрото, докато кметицата получавала 5000 лева заплата и не й пукало.  Като ти обясних, че пишеш небивалици, изпадна в още по- големи. Приписа невъзможността на 65% от населението да си покрива разходите пак на софийската кметица.   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Antisystem28 написа:

Гербаджийските тролове налазиха. Борисов беше три мандата на власт, защото манипулираше изборите. Медиите и социологическите агенции все още са на ГЕРБ. А колкото до Цацаров, той си затвори очите за КТБ, за пътищата-убийци, за некачествените санирания, за престъпленията на ГЕРБ и ДПС. Те затова ГЕРБ и ДПС бяха недосегаеми, неслучайно Цацата застана на мястото на Пацо Терасата в КПКОНПИ.

Герб не ме интересува в национален план, а в местен -техни са много кметове.   Написала си доста недоказани неща.  На Цацаров явно му е писнало. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Antisystem28 написа:

Всеки, който не можа да се изнесе в чужбина, отиде в София.

И така красива София се превърна в едно голямо и мръсно село

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не бях го гледал Премиера ни до момента, но сега се загледах в едно интервю с него по БНТ1. 

Изпадна в "цикличност" и все едно виждах как ученичка е хваната при недобро заучен урок. :) = Почна да повтаря нещо зазубрено ...

Имало някакъв дефицит в БА. :) Ще имаме "вносни" военни. = До къде стигнахме ... наемници в армията, които не го правят за България, а за пари ... 

Боже пази България! Амин

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

Тогава Своге? 7000 души живеят, явно не е голям град, а кметът на общината взима 5000 лева. Кметовете 1200 лв.

https://www.24chasa.bg/novini/article/9474768

Въобще всеки кмет под 1200 лева не взима заплата, повечето даже взимат по 5000 лв.

a да си видял Петков да закрива бройки - той просто ги сменя с други които пак взимат толкова

преди 41 минути, Мойра написа:

спомняш ли си 90-те години как изглеждаше центъра на София, витошка бе по зле и от нашата централна улица

Цитат

Атомната столица Козлодуй също ще пести, идва ли рай за крадците?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Мойра написа:

Родителите ми навремето там са ме заченали - та не разбрах кога е била красива...  Бих си стоял там.   Ако все не е било зле...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, attj написа:

Родителите ми навремето там са ме заченали - та не разбрах кога е била красива...  Бих си стоял там.   Ако все не е било зле...

Не съм съгласна. Помня София като чист и зелен град, без тълпи по улиците. Без мъгли през зимата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, absurt написа:

Не съм съгласна. Помня София като чист и зелен град, без тълпи по улиците. Без мъгли през зимата. 

Интересно .... София чиста и красива .... Това през кои години ?? Вероятно 1950 -   ......:cool:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, V_A_G_A_B_O_N_D написа:

Интересно .... София чиста и красива .... Това през кои години ?? Вероятно 1950 -   ......:cool:

Преди бомбадировките от 1944.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

софия е в плато, и нестава проветрение - като при нас покрай морето, затова често застояват частици в въздуха

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, absurt написа:

Първи впечатления от София: крива улица с дървета, отстрани отворени
ориенталски дюкянчета, ужасен неравен тротоар и страшна кал. Голямо
село
. [...] Пред двореца, загра­дени заченките на някаква си гра­дина, с кьошк за музикантите и ка­фене.

:D

Навсякъде се виждат само едноетажни турски къщи от кир­пич и дърво, с много прозорци, от­вън хубави, но като че от книга.

По улиците огромни гьолища - българска Венеция. Влязох в една улица, в която наляво се издига го­ляма дървена сграда, каквито се строят у нас за изложба на доби­тък, цяла с малки знамена. Това ще да е навярно Народното събра­ние.

Народното събрание, множество полуобразовани про­таци или селяни; всеки говори кол­кото си иска - цели заседания ми­нават в празни приказки.

Един стане и говори нещо, друг веднага се обажда и му възразява, и така се кара.

Каравелов е председател, с бозаво палто, с ръка подпира главата си, невчесан. Единствени са министрите, които говорят умно; имат духовно надмощие над цялото народно събрание. Тукаш­ните условия, администрация, съобщения - хаос и примитивност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, absurt написа:

И с много ниска престъпност, което никак не е маловажно.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, dioib написа:

Не бях го гледал Премиера ни до момента, но сега се загледах в едно интервю с него по БНТ1. 

Изпадна в "цикличност" и все едно виждах как ученичка е хваната при недобро заучен урок. :) = Почна да повтаря нещо зазубрено ...

Имало някакъв дефицит в БА. :) Ще имаме "вносни" военни. = До къде стигнахме ... наемници в армията, които не го правят за България, а за пари ... 

Боже пази България! Амин

Май не си говорил скоро с военни, щом мислиш, че родното производство не го правят за парите. И най-вече пенсионирането ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Мойра написа:

То е нямало, какво да се краде в цяла България, каква престъпност. Това, което има съседа, го имам аз. Еднакво. 

Само някакъв л..уд може да краде тогава.  После чистачки, касетофони от б..ракмите се е крадяло.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, АСПЕКТ написа:

То е нямало, какво да се краде в цяла България, каква престъпност. Това, което има съседа, го имам аз. Еднакво. 

Само някакъв л..уд може да краде тогава.  После чистачки, касетофони от б..ракмите се е крадяло.

Крадеше се на дребно.

Колкото и невероятно да звучи, крадяха зимнината от мазетата на хората, но полицията си вършеше работата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Мойра написа:

Крадеше се на дребно.

Колкото и невероятно да звучи, крадяха зимнината от мазетата на хората, но полицията си вършеше работата.

При бай Тошо никой не разбиваше мазета да краде вино, ракия,луканки, лютеници, кисело зеле или друга зимнина.   Столицата е като пренаселена вече поне 50-60 години.  Преди това не съм бил роден и не зная.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Мойра написа:

преди 1 час, Мойра написа:

Крадеше се на дребно.

ех това комунетата няма да си научите урока.

https://desebg.com/2011-01-13-09-25-08/1922-2014-07-28-07-45-07

........Отчетено е, че процесът на неблагоприятно развитие на криминалната престъпност, характерен за последните години, се е задълбочил още повече през 1988 г. Общият брой на регистрираните криминални престъпления е 52 473 и в сравнение с преходната 1987 г. бележи ръст с 8,5 процента. Сред тях доминиращо място заемат кражбите на домашно имущество – 62, 1 процента.

Въпреки че делът на престъпленията срещу личността – умишлени убийства, изнасилвания и грабежи е сравнително нисък от порядъка на 3,1 процента, тревога в МВР предизвиква изключително високият ръст на умишлените убийства – 32,1 процента.

В документа е посочена обстановката в различни области и са коментирани някои от престъпленията.

В документа е дадена статистика за пътнотранспортните произшествия в страната през 1988 г. Регистрираните произшествия са 5974, при които са загинали 1153 души, а 6292 са получили различни телесни наранявания. По този показател данните превишават броя на жертвите по пътищата в различни години след разпадането на комунистическия режим.

В анализа е отчетено, че причините за тежките пътно-транспортни произшествия се дължат на несъобразена скорост, отнемане на предимство, неправилно изпреварване и употреба на алкохол. Последната бележи висок ръст през 1988 г. – под въздействието на алкохол са станали 427 произшествия, при които са загинали 346 души, а 1940 са ранени.

Документът е включен в сборника на Комисията по досиетата „Държавна сигурност и краят на тоталитаризма”, 2011 г.

преди 53 минути, attj написа:

При бай Тошо никой не разбиваше мазета да краде вино, ракия,луканки, лютеници, кисело зеле или друга зимнина.   Столицата е като пренаселена вече поне 50-60 години.  Преди това не съм бил роден и не зная.

Просто нямаше фейсбук, медии и т.н. и всичко това бе крито и засекретявано.

Така се създаваше мита че не е имало престъпмност, не е имало убийства и т.н.

Е не всичко можеха да крият де... но тези неща се говореха "на ухо" ...

И още

https://conservative.bg/falshivoto-chuvstvo-za-sigurnost-predi-1989/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Миро, аз съм живял четвърт век при бай Тошо  - тогава и за циганите имаше работа и то задължителна за всички.  Нека Петков сега им намери какво да работят и да спрат да щъкат и да ни излагат в цяла Европа.  Не са всички такива - естествено има и трудолюбиви роми.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...