Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

Кабинетът "Петков" се закле! 

https://novini.bg/bylgariya/politika/694740

Със 134 гласа "за" избраха Кирил Петков за министър-председател на България. Против гласуваха депутатите от ГЕРБ-СДС, ДПС и "Възраждане". Няма въздържали се. 

007e0000-0aff-0242-8485-08d9be45bf89_w40

Да пожелая на кабинета Петков успехи.

Всички добро и нека да донесат просперитет на България. 

Глътка надежда с толкова младежка маса.

Която младежка маса вярвам, че донесат младежки дух и борбеност в тези трудни моменти. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Този този кабинет ще ни довърши. Абсолютно нищо не казваха по време на кампанията си, а сега не знаят и къде се намират.

• Харесване 7
  • Ядосано 2
  • Еха 1
  • Ха-ха 1
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Емил Костов написа:

Този този кабинет ще ни довърши. Абсолютно нищо не казваха по време на кампанията си, а сега не знаят и къде се намират.

Иди им пусни GPS-а да им покажеш, къде са. Очевидно ти знаеш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Емил Костов написа:

И все пак, нека се надяваме че ще са по-добри от последните...
...колко станаха вече "демократичните" правителства които се изредиха на родината?

Лично аз симпатизирам донякъде на Кокорчото, а също и на многото млади хора, ОБАЧЕ някак не ми допада участието на твари като Нинова и мазни коалицийки като ДБ, също и Дамаджанчо е от старите муцуни и не трябваше да фигурира там.
В заключение мисля че това правителсто няма да го бъде дълго, но да се надяваме че колкото и да го бъде ще донесе повче позитиви отколкото негативи на страната и държавата. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Bubbles написа:

И все пак, нека се надяваме че ще са по-добри от последните...
...колко станаха вече "демократичните" правителства които се изредиха на родината?

Лично аз симпатизирам донякъде на Кокорчото, а също и на многото млади хора, ОБАЧЕ някак не ми допада участието на твари като Нинова и мазни коалицийки като ДБ, също и Дамаджанчо е от старите муцуни и не трябваше да фигурира там.
В заключение мисля че това правителсто няма да го бъде дълго, но да се надяваме че колкото и да го бъде ще донесе повче позитиви отколкото негативи на страната и държавата. :)

Не няма да са по-добри, защото говорят същото като старите и ще правят същото като старите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито официално, да се разпишем. Свърши времето за празни приказки и обещания, да видим сега кой ще си държи на думите, кой ще работи... и кой ще издъни работата. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Иди им пусни GPS-а да им покажеш, къде са. Очевидно ти знаеш. 

То се вижда. Едни и също реплики и едни и същи приказки и малоумни обяснения. Никой нищо не каза КАК ще реши огромните проблеми. Свободни съчинения.

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Айде честито официално, да се разпишем. Свърши времето за празни приказки и обещания, да видим сега кой ще си държи на думите, кой ще работи... и кой ще издъни работата. 

Не, тепърва започва голямото лъжене.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато един ден го попитаха журналисти за ваксините,той изрецитира набързо „Ваксиниран съм,семейството ми също и вярвам в науката“!Значи ще натиска насила дупченето и ще налага безсмислени мерки до дупка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Димитър 59 написа:

Когато един ден го попитаха журналисти за ваксините,той изрецитира набързо „Ваксиниран съм,семейството ми също и вярвам в науката“!Значи ще натиска насила дупченето и ще налага безсмислени мерки до дупка.

според мен това че задължава работещите в МС е добре, дори си мисля че трябва да задължи всички в държавния апарат

защото хората си казват те не са а от мен искат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Без умствен капацитет написа:

според мен това че задължава работещите в МС е добре, дори си мисля че трябва да задължи всички в държавния апарат

защото хората си казват те не са а от мен искат

И как се е ваксинирал тази лъжлива свиня. Просто говори глупости. В кой държавен апарат да се ваксинират. Преди седмица на един мой познат брат му си е бил втора доза ваксина( бъркоч) и от 5 дни е с треска, температура над 38 градуса и нещата се усложняват. Искам лично да дойда аз да му сложа третата ваксина на тоя лъжец!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Без умствен капацитет написа:

... дори си мисля че трябва да задължи всички...

Казах го в смисъл,че ще ни съсипе държавицата от мерки, заради един измислен вирус.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам всички вас в темата: акви сте вие, които злобеете срещу новото правителство и наричате всички с обидни имена? Българи ли сте? Американци ли сте? Мултикултуралисти ли сте? Защото, ако сте последните две, можете да си замълчите и да си задържите мнението за себе си!

Видяхме ви вашите "демократични" правителства и министри при Костов и Борисов.

- Видяхме сините как ни окрадоха, как съсипаха селското стопанство, затвориха блокове в АЕЦ, продадоха "Марици" - те на САЩ, видяхме какво направиха за нашите сънародници в Либия - изоставиха ги. Помним "хубавото" Наде, която сега прилича на същински вампир, как се подмокряше от среща със всеки западняк!

- мутрафона Борисов също го помним и още му сърбаме попарата!

Да ви напомня, драги - 90 - те години на 20 век минаха и заминаха! Антикомунизмът не важи! Точно Борисов е бил член на БКП!

И моля, ако обичате, не плюйте и не наричайте идеите на госпожа Нинова "популизъм". Че Боковия популизъм и да има само за "наши хора" и циганите, го помним и не го щем!

Следващата година племенницата ми е абитуриентка. Дано да има истински абитуриентски бал, защото го заслужава, много учи момичето! А братчето и ще бъде първокласник. Идеята за безплатни лекарства за деца до 14 - годишна възраст е повече от прекрасна и НОРМАЛНА! Сестра ми и зет ми ще трябва да издържат студентка и първокласник, и идеята за безплатни лекарства за деца би помогнала много на тях и на много други истински български семейства. Под български обаче не визирам циганите. Визирам тези с български произход, тези, които живеят и работят тук, плащат си данъците и са почтени хора.

Като не ви изнася идеята за социална държава, моля, границите са отворени, свободни сте да си стегнете багажа и да заминете за САЩ, Великобритания или Германия. На народа, на истинската и неподкупна част от него, му писна. Писна му от бедност, неправсди, лишения, и от това, че мутри си живеят за наша сметка.

Аз ви търпях вашия мутрафон 12 години и повече НЕ МОГА! ПИСНА МИ ОТ ЛИШЕНИЯ! Майка ми вече заслужено е пенсионерка, но на каква цена - на цената на допълнително насилствено 10 - годишно робство за циганските деца, умът и вече е разбит, започва да забравя. Това получих аз от мутрите и десните политики - дементна майка, която не може да се грижи за мен! Родителите ми са болни, имат нужда от лекарства и грижи, а аз за тях не мога да се грижа. Добре, че поне миналата година сменихме мебелите в стаята ми (40 годишни бяха), а сега ми трябва нов монитор, че този е на 12, на екрана се появяват вълни и ме е страх да не гръмне и да не стане пожар. И вратите поне сменихме, и парапетите на терасите от едната страна на блока, и банята я ремонтирахме, и мебелите в кухнята са нови, и техниката сменихме..............Но ми трябва нов монитор. Яд ме е колко е скъпо всичко, яд ме е, че нямах екскурзия това лято..................

Та не смейте точно мен да наричате кърлеж, при положение, че доскоро спях на продънено легло, защото не можехме да си позволим хубави мебели!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Тoни написа:

Успех! 

Същинската битка с мафията тепърва предстои. 

тоест - битка между две мафии

въпреки че новите не чух да имат някакви идеи как да се направи реформа някъде

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви попитам всички вас в темата: акви сте вие, които злобеете срещу новото правителство и наричате всички с обидни имена?  

:giggle1:

Може да бъде изображение с 2 души, изправени хора и текстово съобщение

преди 1 час, Anneliese написа:

И моля, ако обичате, не плюйте и не наричайте идеите на госпожа Нинова "популизъм".

Няма, тя има страхотни идеи :lol6:

Може да бъде изображение с 1 човек и текстово съобщение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Anneliese написа:

и идеята за безплатни лекарства за деца би помогнала много на тях и на много други истински български семейства.

И кой ще плаща тия "безплатни лекарства"? Или викаш, като по соца - хляба 20 стинки.....е сега го плащаш хляба с лихвите, защото той винаги е струвал 1 $

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NewRedDragon написа:

И кой ще плаща тия "безплатни лекарства"? Или викаш, като по соца - хляба 20 стинки.....е сега го плащаш хляба с лихвите, защото той винаги е струвал 1 $

и Румъния замрази цената на тока и разликата се плаща от бюджета, сега външния им дълг ще фръкне до небесата - явно стават политически сътресения, като при нас и някои партии искат да се харесат на хората

и после пак народа ще плати, че и с лихва

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Тoни написа:

Ех, защо избързаха с министрите, а не погледнаха какви гении има в Калдада... 

Защото бързаха и не знаят къде се намират. тръпчинко и кокорчо нищо не са избирали - пазар, като пазар. А и нр им пука

ПС: На мен също

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, NewRedDragon написа:

Хляба и всичко друго стана скъпо заради зелената утопия на сектата, наречена ЕС.  Вината за високия ток не е на правителството и не зависи от него, не лъжете, ако обичате. Ония, които следват ревящата Грета, са виновни.

Искат да ни върнат в праисторическата епоха. Само дето няма как да стане. Цивилизацията не може да съществува без електричество.

преди 3 минути, NewRedDragon написа:

Защото бързаха и не знаят къде се намират. тръпчинко и кокорчо нищо не са избирали - пазар, като пазар. А и нр им пука

ПС: На мен също

По - добре Тръпчинко и Кокорчо, отколкото гнусния педофил Борисов. Те поне са нормални хора.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Anneliese написа:

Хляба и всичко друго стана скъпо заради зелената утопия на сектата, наречена ЕС.  Вината за високия ток не е на правителството и не зависи от него, не лъжете, ако обичате. Ония, които следват ревящата Грета, са виновни.

Искат да ни върнат в праисторическата епоха. Само дето няма как да стане. Цивилизацията не може да съществува без електричество.

Нищо не е станало скъпо - това е свободния пазар. Ако за някой е скъпо - не купува

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, NewRedDragon написа:

Нищо не е станало скъпо - това е свободния пазар. Ако за някой е скъпо - не купува

И в свободният пазар има правила. Регулатори. Не може да си слагаш цени произволно. Както и не може да играеш нечестно.

https://novini.bg/sviat/eu/694831

Урсула чака Кирил Петков.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

И в свободният пазар има правила. Регулатори.

Регулатор е търсенето на стоката/услугата. Цената се определя на съответната "борса"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NewRedDragon написа:

Мантрата ви - "свободен пазар" е напълно куха. Хората в България чак толкова тъпи не са. Виждат, че зелената простотия докара до това положение.

Ти да не би да работиш в просташкия бизнес с панели или ветрогенератори? Сбъркал си. Тук не сме Африка, нито Норвегия. Нито сме от големите замърсители.

Замърсеният въздух в София е следствие от 2 неща:

1. Циганите, които безнаказано всяка зима горят гуми.

2. Допълнителният милион жители на столицата, при положение, че градът е строен за 1 милион жители, не повече. Допълнителният милион натоварва всичко - електрическата мрежа, пътната мрежа, допълнителни автомобили, допълнително строителство...............

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

И в свободният пазар има правила. Регулатори. Не може да си слагаш цени произволно. Както и не може да играеш нечестно.

https://novini.bg/sviat/eu/694831

Урсула чака Кирил Петков.

Урсулчето трябва да бъде поставена на място. Тая е много сбъркана. Дано Кирил Петков да не позволи да го мачка. Да я постави на място, да си го знае.

В един нормален свят тази щеше да е в лудницата.

Дано Кирил Петков да не е господин YES. Тази заслужава да чува само NO, както и още унижения. Това не е истинска жена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Anneliese написа:

По - добре Тръпчинко и Кокорчо, отколкото гнусния педофил Борисов. Те поне са нормални хора.

Ха, само педофил не беше, и педофил стана. Би ли дала някакви факти и подробности, че да съм в крак с новината ти?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...