Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

С тия стана от трън та на глог според мен а с кака Курни дет много я харесва майсторката на шаржа да борим корупцията смях в залата

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

А бре, нал убичахти тръпчинко? Ко стаа сига? Ааааааааааааааааа...

току-що, petie1 написа:

С тия стана от трън та на глог според мен а с кака Курни дет много я харесва майсторката на шаржа да борим корупцията смях в залата

Което ви повтарях 100 пъти, ама нъл е нов айфон... :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, miro20 написа:

Да не забравяме че ББ беше и канибал  :giggle1:

И контрабандист. Три ден вече бедствено положение в България, заради ["хубавите пътища"], построени от кабинет Борисов.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/bedstveno-polozhenie-v-chast-ot-iuzhna-bylgariia-situaciiata-ostava-tezhka-video-2293796

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, petie1 написа:

Мдааа, особено с г-жа инпексова..... чудо и приказ :) 

ПС: Ти де се загуби, бе?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, JKirilov написа:

Което ви повтарях 100 пъти, ама нъл е нов айфон... :)

Че аз не съм бил за тия смешници никога то аз от политика не се вълнувам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, NewRedDragon написа:

Онзи форум, този форум....сурат тефтер..... хайде стига глупости. Онази жена си е онази жена и проблема си е неин

Ако тинейджурката има 18 - къде е проблема

А, ако е на 14 години?

https://e-vestnik.bg/15133/boyko-prashtal-esemesi-na-14-godishnata-sesil-da-i-ne-samo-na-neya/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, NewRedDragon написа:

Мдааа, особено с г-жа инпексова..... чудо и приказ :) 

ПС: Ти де се загуби, бе?

Е особенно и с другите кат Гьоков ще цъфнем...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, miro20 написа:

Чиста ПОДМЯНА, а не за ПРОМЯНА става въпрос.

Сменяме една корупционна схема с друга, нали така ;)  

Мире, ти нали си доволен от досегашното управление бе. Щом не се променя, а подменя, защо не си доволен ? Що ти е толкова трудно да се усетиш, какви глупости приказваш и че признаваш, че сте корумпирание, бе Мире :lol6: 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Пък тя и баща ѝ - не Радо Крана нещо отричат....защо ли? Повярвай не е за пари - Крана е милонер отдавна

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, miro20 написа:

Тия са в пъти по зле.

Не знам кой може да одобрява толкова фрапиращ фалстарт на това изнасилено до абсурди със коалиционни "партньори" , правителство

Премиер нарушил законите и конституцията се кълне в нея, двамата с Асенчо офширката са известни с далаверите си и фалиралите си фирми, назначават компрометирани стари кадри уволнени за корупция за вицепремиери, налагат възможно най озлобения реваншистки кадър - Дамаджаната , и т.н. и т.н.

Както бях споменал, ако 1/1000-на от всичко това бе предложено и представено от ГЕРБ , някои червени тролове тук щяха да ореват света.

Но , сега всичко е точно .

За "коалиционните им партньори" дори не говоря... тотална излагация. ДеееБъ се събраха с БСП, чалгарите си показаха истинското лице и празнословие от преди.

Слави даже излезе с изявление / по фейсбук, той другаде не си показва носа/  с някакви наивни оправдания и увъртания как гордо е подписал споразумението.

Жалка работа...

Разбира се, явната ръка на фигуранта на мутрите от президентството си личи отчетливо. Петия ръководен орган.

Дори да се опитвам да намеря позитиви в някои млади хора, всичкото това старо Задкулисие убива дори малкото ми надежди за някакви позитиви,

Чиста ПОДМЯНА, а не за ПРОМЯНА става въпрос.

Днес ГЕРБ в парламента, че реваха, че мрънкаха.

После се цупиха. Дилов пък някакви простотии дрънка. Атанасова чети някакви простотии 1 час.

Пълен фарс.

12-1_5834473115122098772_original.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, petie1 написа:

Аз отдавна си мисля че я натресоха за да видят колко абсурди може да изтърпи народа. Можеше някой далеч по чист и неопетнен, па дори БСП кадър. Ама не.. натресоха Корни, уволнената за корупция !

Е, народа търпи ... че и ръкопляскат и рецитират патосни речи за Кирето както комсомолци не са рецитирали за бай Тошо .... Срамна работа...

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Сменяме една корупционна схема с друга, нали така ;)  

Мире, ти нали си доволен от досегашното управление бе. Щом не се променя, а подменя, защо не си доволен ? Що ти е толкова трудно да се усетиш, какви глупости приказваш и че признаваш, че сте корумпирание, бе Мире :lol6: 

Дюд..... че не знам мъж ли жена да те наричам...  Говоря за подмяна на демокрацията и законността с мафиоти , авторитаризъм и червени корумпета бре.

Какви фантазии имаш, не знам, но са си твои, не мои.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, miro20 написа:

Аз отдавна си мисля че я натресоха за да видят колко абсурди може да изтърпи народа. Можеше някой далеч по чист и неопетнен, па дори БСП кадър. Ама не.. натресоха Корни, уволнената за корупция !

Е, народа търпи ... че и ръкопляскат и рецитират патосни речи за Кирето както комсомолци не са рецитирали за бай Тошо .... Срамна работа...

Ами можеха да а за народа ти какво очакваш от народ бил 500 години под иго?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

И контрабандист. Три ден вече бедствено положение в България, заради ["хубавите пътища"], построени от кабинет Борисов.

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/bedstveno-polozhenie-v-chast-ot-iuzhna-bylgariia-situaciiata-ostava-tezhka-video-2293796

От 8 месеца пътищата не се поддържат, не се подготвиха и за зимата. Няма вечни неща и ако кажеш, че по немско не ги поддържат, след като ги прокарат веднъж, ще ти повярвам. И  коритата на реките не са чистени предзимно, въпреки сигналите на кметовете. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, miro20 написа:

Дюд..... че не знам мъж ли жена да те наричам...  Говоря за подмяна на демокрацията и законността с мафиоти , авторитаризъм и червени корумпета бре.

Какви фантазии имаш, не знам, но са си твои, не мои.

Ама разбира се, че това искаш да кажеш. Не е като да ти е в ползва, хората да вярват, че Петков ще е същия крадец като Тиквата, каквото и точно означава тази мантра, която и ти повтаряш. А какво означава "промяна на демокрацията и закоността" тогава ? Страхотно обяснение ще е, сигурен съм. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, АСПЕКТ написа:

Днес ГЕРБ в парламента, че реваха, че мрънкаха.

После се цупиха. Дилов пък някакви простотии дрънка. Атанасова чети някакви простотии 1 час.

Пълен фарс.

Ако трябва да сме честни, единствено Хазарта е казал нещо смислено.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, absurt написа:

От 8 месеца пътищата не се поддържат, не се подготвиха и за зимата. Няма вечни неща и ако кажеш, че по немско не ги поддържат, след като ги прокарат веднъж, ще ти повярвам. И  коритата на реките не са чистени предзимно, въпреки сигналите на кметовете. 

Какви 8 месеца, 12 години. ГЕРБ вече е коалиция с ДПС. Официално. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, petie1 написа:

Ами можеха да а за народа ти какво очакваш от народ бил 500 години под иго?

+77 години комунистическо робство 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Michigan111 написа:

+77 години комунистическо робство 

+124 години византийско май бяха

Абе важното е че търпим квит и глупости да ни натворят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, absurt написа:

От 8 месеца няма кой да мята милиони в аванс. Тъжно. 😆

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Евала на Славчо между другото, че не спретна някой цирк както очаквах. Стояха си тихо и помогнаха да се състави правителство. Да ги видим и с реални действия, колко струват сега. Ще трябва пак да почна да им викам ИТН, вместо чалгарите, ако ме изненадат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тука големи фенове имало на педофилията.................:angry:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Евала на Славчо между другото, че не спретна някой цирк както очаквах. Стояха си тихо и помогнаха да се състави правителство. Да ги видим и с реални действия, колко струват сега. Ще трябва пак да почна да им викам ИТН, вместо чалгарите, ако ме изненадат. 

Даже Тошко Африкански го дадоха, че е заспал по БНТ 1.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Тoни написа:

От 8 месеца няма кой да мята милиони в аванс. Тъжно. 😆

Да, след като изтеглиха и гушнаха онзи милиард, заделен за Хемус, няма да се напъват да мятат пари за поддръжка на пътищата, я! Да се трепем там, да пропадат- важното е, никой да не работи в държавата, а да им ръкопляска. Бизнеса и той- да ръкопляска, че вече няма подпомагане, а кредити. И всяка седмица- нов дълг. Справка- сайта на БНБ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, andreygg написа:

Даже Тошко Африкански го дадоха, че е заспал по БНТ 1.

Ако е говорил някой гербопитек, нищо чудно. Единственото спасение от крякането на маймуните им. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...