Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за кабинета Петков

АСПЕКТ
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Ако е говорил някой гербопитек, нищо чудно. Единственото спасение от крякането на маймуните им. 

Май беше време за след обедната /пенсионерска/ дрямка.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 6,1k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

преди 36 минути, АСПЕКТ написа:

Какви 8 месеца, 12 години. ГЕРБ вече е коалиция с ДПС. Официално. 

кога и къде са го казали

преди 9 минути, Anneliese написа:

Тука големи фенове имало на педофилията.................:angry:

то и дедото каза че излиза с 32 години по млада от него

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, andreygg написа:

Май беше време за след обедната /пенсионерска/ дрямка.

Как спиш и гласуваш? Ако Дилов е говорил или Атанасова е говорила и аз ще спя. Какво да правя?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, N1K17Y написа:

Ако е говорил някой гербопитек, нищо чудно. Единственото спасение от крякането на маймуните им. 

напротив - приспивателно е монотонното говорене от радио, телевизор

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Герберите са говорили с патос като на нацистка сбирка. Всеки нормален би заспал. Моля, не ги сравнявайте със социалистите, те не са говорили чак по 1 час с патос. Доколкото знам, речите на Тодор Живков са били кратки.

Но не знаех, че тези на Адолф Хитлер са били едночасови. Намерих някъде преведа последната му новогодишна реч, щях от исторически интерес да я прочета, но като видях колко е дълга и какви са дъра - бъра глупости, и се отказах. Не искам да си мисля какво им е било на радио слушателите в нацистка Германия.

Като видя герберите как говорят с плам и патос, и се сещам за това:

SpryEasygoingDorado-size_restricted.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, miro20 написа:

Говоря за подмяна на демокрацията и законността с мафиоти , авторитаризъм и червени корумпета бре.

Ха-ха-ха, за каква подмяна на демокрацията с мафиоти говориш, след като 12 години ни управляваше... бодигардът на Маджо. Той на демокрацията ли беше символ, или на мафиотите? 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, absurt написа:

Да, след като изтеглиха и гушнаха онзи милиард, заделен за Хемус, няма да се напъват да мятат пари за поддръжка на пътищата, я! Да се трепем там, да пропадат- важното е, никой да не работи в държавата, а да им ръкопляска. Бизнеса и той- да ръкопляска, че вече няма подпомагане, а кредити. И всяка седмица- нов дълг. Справка- сайта на БНБ.

Абе, да си крадем по бойковски и това е. Милион за теб, два за мен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, ivottoshev написа:

Ха-ха-ха, за каква подмяна на демокрацията с мафиоти говориш, след като 12 години ни управляваше... бодигардът на Маджо. Той на демокрацията ли беше символ, или на мафиотите? 

щот предните не бяха и те мафиоти

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Дилов пък някакви простотии дрънка

Тук вече проблемът става сериозен! Щом и Дилов не го разбираш, направо се качвай на ТВ кулата и бъф долу...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Тoни написа:

Абе, да си крадем по бойковски и това е. Милион за теб, два за мен. 

Да, това предлагаш да правят твоите, вместо да дадат парите за ремонти и поддръжка. Важното е да изчегъртате Бойко, но да крадете по негов тертип. СДС.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Днес ГЕРБ в парламента, че реваха, че мрънкаха.

После се цупиха. Дилов пък някакви простотии дрънка. Атанасова чети някакви простотии 1 час.

Пълен фарс.

12-1_5834473115122098772_original.png

Уф, най-после я намерих. Да се поздравим с успеха! Гледам цялата герберастка гмеж се е вдигнала на щурм, белким успеят да върнат кретена на власт. Може, ако нас ни нямаше.

Чудя се само защо възраждане гласува заедно с тези, против които миналата година протестираше и  също, ако зависеше от тях дали нямаше да са поредните партиоти, които лягат на герберастодепесарите. Антиваксърската кампания може да ги вкара в парламента, но така и ще си останат, нежелани от никой, освен от мутрите. Това ли искаха?!

А иначе няма от какво да се страхуваме. Поредната опорка е че това правителство ще изкара до пролетта и после нови избори. Всъщност това донякъде има основания, защото герберстите са пуснали метастази във всички партии, най-вече в по-старите като БСП и ДБ и ще опитат чрез тях да всеят разкол в коалицията. Може и да успеят. И тогава ... тогава ПП ще вземе на изборите 50 % и някой ще духа таратора. Така че - страшно няма. Започвайте чегъртането момчета и НАСЛУКА!!!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, absurt написа:

Да, това предлагаш да правят твоите, вместо да дадат парите за ремонти и поддръжка. Важното е да изчегъртате Бойко, но да крадете по негов тертип. СДС.

Aз предлагам да ги изнесем в чували.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, crazy katon написа:

Чудя се само защо възраждане гласува заедно с тези, против които миналата година протестираше и  също, ако зависеше от тях дали нямаше да са поредните партиоти, които лягат на герберастодепесарите. Антиваксърската кампания може да ги вкара в парламента, но така и ще си останат, нежелани от никой, освен от мутрите. Това ли искаха?!

Еми, сам си го казал. Поредните. В България "националистите" и "патриотите" се изчерпват с това да са слуги на Русия и да са патерица на мафията. Баце само трябваше да му обещае да махне зеления сертификат и Костя е готов да крепи. Че даже и избирателите му щяха да се радват, нищо че не могат да дишат Герб. Ама и без да са в управлението ще лъснат що за стока са. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, N1K17Y написа:

Баце само трябваше да му обещае да махне зеления сертификат и Костя е готов да крепи.

Не е от това.  Костя просто не може да мисли 3 минути напред,  камо ли в по дълга перспектива.  И грам не му дойде на акъла, че ако гласува против кабинета ще го сложат наравно до боко и доги. Вместо това можеше да се въздържат, ама кой да се сети 🤣  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Michigan111 написа:

Не е от това.  Костя просто не може да мисли 3 минути напред,  камо ли в по дълга перспектива.  И грам не му дойде на акъла, че ако гласува против кабинета ще го сложат наравно до боко и доги. Вместо това можеше да се въздържат, ама кой да се сети 🤣  

Имам предвид, ако Тиквун беше първи и редеше кабинет за управление да предлага. Със зеления сертификат щеше да купи Костя (и няколко чувала кинти, ама това неофициално). Днешното гласуване си е друго. Иначе не знам дали е толкова тъп, все пак успешно яхна антиваксърската тълпа, нищо че преди 2-3 години ги наричаше идиоти и тн. Поне от досегашните "патриоти" е по-умен. Дано поне ни весели с циркове. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, N1K17Y написа:

Поне от досегашните "патриоти" е по-умен. Дано поне ни весели с циркове. 

Не съм убеден, че е по умен.  "Патреотите" минаха през кацата с меда и се показаха колко са патриоти, а този се разкри още със субсидията, която публично обеща да върне,  а не го направи,  после лъга,  че законово не можело,  че писма му писали, пък то в писмата пише, че може ... 😆 За това казвам, че се затруднява да мисли в перспектива.  Но българина бързо забравя и грозните факти някакси е готов да ги игнорира,  ако са маскирани с красиви думи. Верно, лъжливи,  но пък красиви.  

Цирковете са гарантирани.  

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

И тези са същите като Тиквун и депутатите му. 40-годишни пубери, начело с Кирил и Ицо Хазарта, който са там само за да крадат и те. Как може някой да им вярва.

Ухиленият канадец днес каза, че 8 милиарда и половина хора вече са се ваксинирали срещу коронавирус.

И този говори глупости като тъпото Тиквунче. Никаква разлика с него.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Mediterranean написа:

И тези са същите като Тиквун и депутатите му. 40-годишни пубери, начело с Кирил и Ицо Хазарта, който са там само за да крадат и те. Как може някой да им вярва.

Ухиленият канадец днес каза, че 8 милиарда и половина хора вече са се ваксинирали срещу коронавирус.

И този говори глупости като тъпото Тиквунче. Никаква разлика с него.

Ти кой предлагаш ? 

пп Иначе Канадеца се поправи веднага, че са 8 милиарда дози.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, N1K17Y написа:

Ти кой предлагаш ? 

Кой го интересува аз кого предлагам? А и на мен ли ми е работа да предлагам.

Важното е с какво разполагаме. А то НЕ е нищо добро. Едни и същи комунисти и гербаджии са в новото правителство. И този Кирил Петков откъде цъфна? Къде е бил 40 години? Кой го постави там, не може да е случаен човек хванат от полето. 

Той е човек на някого. Или е с ГЕРБ или е с БСП. Той ще работи ЗА неговите хора, за опазването на милионите им, да не се разследват. А няма да работи за народа, глупаци!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Mediterranean написа:

Кой го интересува аз кого предлагам? А и на мен ли ми е работа да предлагам.

Важното е с какво разполагаме. А то НЕ е нищо добро. Едни и същи комунисти и гербаджии са в новото правителство. И този Кирил Петков откъде цъфна? Къде е бил 40 години? Кой го постави там, не може да е случаен човек хванат от полето. 

Той е човек на някого. Или е с ГЕРБ или е с БСП. Той ще работи ЗА неговите хора, за опазването на милионите им, да не се разследват. А няма да работи за народа, глупаци!

Именно, че е важно с кого разполагаме. От една страна имаме сегашното ново правителство, от друга имаме Герб + ДПС и която патерица си намерят. Това е. И двата избора не са идеални, ама един от тях е по-добър от другия. Или го кажи, че един е по-малко зле от другия, ако искаш. И аз искам идеалните, безкористни спасители, ама няма да ми се спуснат от небето. Избирам от каквото мога.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Именно, че е важно с кого разполагаме. От една страна имаме сегашното ново правителство, от друга имаме Герб + ДПС и която патерица си намерят. Това е. И двата избора не са идеални, ама един от тях е по-добър от другия. Или го кажи, че един е по-малко зле от другия, ако искаш. И аз искам идеалните, безкористни спасители, ама няма да ми се спуснат от небето. Избирам от каквото мога.

Нали това вече го играем от 20 години.

През 2009 избрахме "по-малкото зло" ГЕРБ пред тройната коалиция на БСП , НДСВ и ДПС. 

Тези от ГЕРБ също казваха, че ще се борят с корупцията и ще разследват кражбите на Станишев и Доган.

Но нищо такова не направиха.

Същото е и сега, тези говорят същите неща. Ще видиш , че скоро "разследванията" срещу членове на ГЕРБ и ДПС ще спрат и основното ще стане ваксинацията.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, N1K17Y написа:

Ти кой предлагаш ? 

Предлага да си търпим мафията герп и да не вярваме, че може да е по-добре.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, Mediterranean написа:

В изказванията му личеше лека писклива нотка накрая.. Прекалено превъзбуден, сякаш се е напушил за отскок... :) 

То не е лошо едни тестове освен здравните сертификати да се въведат... че ори в Англия намериха следи от дрога в парламента им... та тук какво ще е , не знам...

преди 10 часа, ivottoshev написа:

след като 12 години ни управляваше...

Не последователно, а хората го връщаха след гонене на едни други ваши любимци :giggle1:

Сега пак щяха да са първи, но мафията се сети да направи избори "по Венецуелски" .... и хоп... обрат. Въпреки всички социологически допитвания в обществото.

За съжаление, трябва прагматеично да призная че сме не трета страна... а някъде зад третия свят...

Е да, по протокол ще ни обръщат внимание от Европа , но ... и те не си правят илюзии кой управлява тук сега.

преди 2 часа, Тoни написа:

Предлага да си търпим мафията герп и да не вярваме, че може да е по-добре.

Кой е мафията и САЩ посочи косвено , след като наказа със санкции противници на ГЕРБ и тези дето проведоха лична вендета срещу ББ, Горанов и Гешев.

Срещу Гешев, между другото , продължава в пълна сила кампанията на слугите на Черепа .

А ето и едно мн  добро видео за новата министърка на здравеопазването

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1237380893452668&id=100015423071226

Я играююю на гармошкеее... :giggle1:

https://www.facebook.com/100015423071226/videos/pcb.1237380893452668/295016982400487

Няма да ги питам Крим руски ли е :giggle1:

Между другото, ако сте пропуснали последното неделно заседание на служебната хунта... Отново скорострелно, в последния момент, 42 млн отидоха за банката на СИВ в Москва

/Даже не знаех че след разпада на СИВ, имало все още такава банка/

https://faktor.bg/bg/articles/novini-balgariya-42-mln-vkarva-v-bankata-na-siv-v-moskva-sluzhebniyat-kabinet-v-posledniya-si-den

Насоките са ясни, нали, товаришчи :) 

пп

И още едно въпросче ме мъчи.. След като Урсула поздрави новотоправителство, с кого ще се срещне на срещата на европейските лидери ?

С Кирто лъжеца или със Зеления Чорап ? Че имам едни съмнения... :giggle1:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 часа, Тoни написа:

Aз предлагам да ги изнесем в чували.

Правилно, нали за това толкова драпате да яхнете властта. Да гушите вие, няма само те да гушат, я! От друга страна, убедена съм, че дори не си от тия, дето им плащат, а си калинка по идейни причини, което е дори по- лошо от меркантилната такава.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...