Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Всичко за престъпленията на бившия кабинет Петков

Sliderum2
 Сподели

Препоръчан отговор

Промяната приключи!

Коалицията на клетвопрестъпниците, нарушителите на конституцията,  баджанаците, извратеняците, любовниците и наркоманите си отива. 

Къде изчезнаха ония 1.176 милиарда лева, които бяха взети от НЕК, за да бъдат купени запаси от зърно? Нито парите, нито зърно има в момента.

Къде са 9 милиарда лева, които изчезнаха в края на 2021г. и за които все още никой не е дал разумно обяснение?

Какво наложи прекратяването на договора с Газпром и купуването на същия руски газ от посредници? Държавата до момента е ощетена с около 400 милиона лева, хранилището в Чирен е полупразно, 21 000 български предприятия работещи на газ са поставен под риск да спрат да работят. Кирил Петков и Лена Бориславова ни обещаваха 3-4 пъти по-евтин газ, а вече е два пъти по-скъп.

Това са само три от безумните неща, които сътвориха Кирчовците, и които пряко рефлектираха върху качеството на живот на всички български граждани. По мнение на експерти, общите кражби на отиващото си правителство се оценяват на над 14 млрд. лв. Това само за 7 месеца. Представете си, ако бяха изкарали пълен мандат. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, maxthon написа:

Е няма лошо принципно да се занимават с ДАНС. Примерно има шанс да научат кой е собственика на терминала за газ в Ревитуса (не оператора му или този, който го използва).

Май нищо не си разбрал. Тоя призовава да се направи преврат с погром, палежи и вероятно с убийства, както направиха в Украйна на майдан-а.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Sliderum2 написа:

Май нищо не си разбрал. Тоя призовава да се направи преврат с погром, палежи и вероятно с убийства, както направиха в Украйна на майдан-а.

Напълно разбрах за какво иде реч. Принципно си е директно за обработка от Данс въпросното лице.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, maxthon написа:

Напълно разбрах за какво иде реч. Принципно си е директно за обработка от Данс въпросното лице.

Не е само той. Влез им в темата за вътрешната политика и от неговият коментар, който е в 22:04 ако съм запомнил, има и други включили се по-нататък. Единият, направо му развива призива описвайки майдан-а, споменавайки Янукович и т.н. Всъщност, в тази им тема и по-рано са ср@ли подобни неща, но не толкова ясно написано какво се има предвид. Може да има някои гадости и в темата им за войната в Украйна, които да си заслужават разследване, ама там не съм търсил, макар да съм чел в нея 2-3 пъти.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това не беше ли либето на Асен. Валентинката на Асенчо?

https://novini.bg/bylgariya/politika/731471

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, АСПЕКТ написа:

Горкият, уволнението му било по политически причини. Като че ли, назначението му не беше по същите...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, absurt написа:

Горкият, уволнението му било по политически причини. Като че ли, назначението му не беше по същите...

Няма ли да ревнеш пак, че работата на служебното правителство е само да организира изборите ? Ех, какви опорки имаше едно време...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Един бухал, ли е що ли, хардуергей от Пловдив направо иска да повали г-н Президента на РБ така, че да му счупи главата на бордюра на улицата. ДАНС не трябва да ги разследва тия. Трябва да ги разстреля!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, АСПЕКТ написа:

Тия команчи там (сичките), с тия "коментари" там (сичките)... бледоликите очевидно са им спрели хаповете.  Да можеха и да ги пренасочат от пътеката на войната, към по-подходяща клинична такава...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, N1K17Y написа:

Няма ли да ревнеш пак, че работата на служебното правителство е само да организира изборите ? Ех, какви опорки имаше едно време...

А, ти, няма ли да спреш да се заяждаш русокосо? Ех, какви опоненти имаше едно време- и пола си знаеха, и по темите можеха да пишат........

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, absurt написа:

А, ти, няма ли да спреш да се заяждаш русокосо? Ех, какви опоненти имаше едно време- и пола си знаеха, и по темите можеха да пишат........

Баш ти да се жалваш, че не се пише по темата :D Пак се описа. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Сега... сигурен съм, че това е един от случаите, в които само аз липсвам... но от друга страна, в такива важни моменти, в мен винаги напира един и същ допълнителен уточняващ въпрос... И понеже не мога да се запра, позволявайки си да перифразирам (меко казано) един готов на всичко папагал и известното негово "ако щеш оскуби ме целия, ма ш'се обърна да видя тая поза", ще кажа "ако ще да го отнеса и от двата профила, ще го задам и сега"...

преди 1 час, absurt написа:

... Ех, какви опоненти имаше едно време ...

Вълшебници?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, lebel написа:

Сега... сигурен съм, че това е един от случаите, в които само аз липсвам... но от друга страна, в такива важни моменти, в мен винаги напира един и същ допълнителен уточняващ въпрос... И понеже не мога да се запра, позволявайки си да перифразирам (меко казано) един готов на всичко папагал и известното негово "ако щеш оскуби ме целия, ма ш'се обърна да видя тая поза", ще кажа "ако ще да го отнеса и от двата профила, ще го задам и сега"...

Вълшебници?

Не смятам да разрешавам на всякакви сайтчета да ми следят профила. Ако имаш да казваш или да показваш нещо, направи го видно тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

But where is my ДАНС? Докато ние тука си лафим все едно нищо не се случва, хардуербгейци заедно с преДАй България, тръгват да правят майдан-а в България. Забравих им часа на началото. Нейде в темата им за вътрешна политика сигурно го пише. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, absurt написа:

Не смятам да разрешавам на всякакви сайтчета да ми следят профила. Ако имаш да казваш или да показваш нещо, направи го видно тук.

Постът ми беше шега, очевидно несполучлива. Или пък шегата си е наред, но просто сте прекалено подозрителни тука. Какви сайтчета, какво следене, само вие си знаете. Може и да имате основание де, това че някой е параноик, не значи, че не го преследват. Ако съм ви засегнал (макар че нямам представа с какво), моля за извинение.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, N1K17Y написа:

Баш ти да се жалваш, че не се пише по темата :D Пак се описа. 

На протеста ли си?

https://fb.watch/eJ132veR2R/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

На протеста ли си?

https://fb.watch/eJ132veR2R/

А вие в германията що не протестирате. Почти съм уверен, че още преди нова година може да почне да не ти стига заплатата само за отоплението.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Sliderum2 написа:

А вие в германията що не протестирате. Почти съм уверен, че още преди нова година може да почне да не ти стига заплатата само за отоплението.

Получаваме бонуси от държавата. Примерно 300 евро. 9 евро месечна карта в цяла Германия.

https://www.kreiszeitung.de/politik/auszahlung-minijob-rentner-wer-bekommt-minijobber-energiepauschale-2022-300-euro-wann-geld-die-ausgezahlt-zr-91613440.html

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, absurt написа:

Аааа, absurt, и аз съм недоверчив, но ти си (нали може вече на ти? благодаря, покрай твоите притеснения се сдобих с чувството, че те познавам отдавна), ти си нещо различно, нещо уникално. Не беше лесно, но най-накрая чатнах. Очевидно всякаквото сайтче, на което няма да разрешиш да ти следи профила е imgur. Нали? Нали? Мно'о съм добър. Т'ва в редките моменти, когато не съм мно'о тъп. Ми... линкът под "Вълшебници?" съдържа направен от мен jpg с виц. Безвреден виц. Според мен даже хубав. Но няма да го постна тук. Няма смисъл. И ти не кликай там, че ... не мога да ти дам гаранция. А и шегата беше... бе... тя си отиде. Дето се вика, вече не е между нас...

Виж сега. Не се притеснявай. Ако се наложи да обяснявам на някого първа шега, втора между нас няма. Няма защо да се безпокоиш. Е, може съвсем малко, щото в случая ще направя изключение. Много ми допадна предпазливостта ти, та...

- У вас наблюдаются явные признаки паранойи.
- Следишь за мной, тварь?

Не смея да кажа "нали можеш да си го преведеш?", за да не кажеш "следиш ли ме, гадино?". 

Остани си със здраве!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, lebel написа:

Аааа, absurt, и аз съм недоверчив, но ти си (нали може вече на ти? благодаря, покрай твоите притеснения се сдобих с чувството, че те познавам отдавна), ти си нещо различно, нещо уникално. Не беше лесно, но най-накрая чатнах. Очевидно всякаквото сайтче, на което няма да разрешиш да ти следи профила е imgur. Нали? Нали? Мно'о съм добър. Т'ва в редките моменти, когато не съм мно'о тъп. Ми... линкът под "Вълшебници?" съдържа направен от мен jpg с виц. Безвреден виц. Според мен даже хубав. Но няма да го постна тук. Няма смисъл. И ти не кликай там, че ... не мога да ти дам гаранция. А и шегата беше... бе, отиде си. Дето се вика, вече не е между нас...

Виж сега. Не се притеснявай. Ако се наложи да обяснявам на някого първа шега, втора между нас няма. Няма защо да се безпокоиш. Е, може съвсем малко, щото в случая ще направя изключение. Много ми допадна предпазливостта ти, та...

- У вас наблюдаются явные признаки паранойи.
- Следишь за мной, тварь?

Не смея да кажа "нали можеш да си го преведеш?", за да не кажеш "следиш ли ме, гадино?". 

Остани си със здраве!

Имгур, не знам дали следи, ама на мен ми правеше бисквитки и кеш по стотици мегабайти за нула време, при само 2-3 картинки, или снимки разгледани през това време. Де да го знам, сигурно копае крипто монети, с процесор/видео, или chia на сториджа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Sliderum2 написа:

Имгур, не знам дали следи, ама на мен ми правеше бисквитки и кеш по стотици мегабайти за нула време, при само 2-3 картинки, или снимки разгледани през това време. Де да го знам, сигурно копае крипто монети, с процесор/видео, или chia на сториджа.

Не съм забелязал проблем, но, както вече споменах, не давам гаранция. И да копат нещо, не делят с мен фаготите, така че да се оправят сами.
Иначе, когато отивам на купон в непознат сайт, първо го проверявам във virustotal/url, norton safe web и  kaspersky/lookup. Ако на трите места ми кажат: "No security vendors flagged this URL as malicious", "ok safe" и "good" - приемам, че принципът за необходимата достатъчност е спазен и продължавам. Не давам самите линкове, за да не ви навредя... че и без това спя трудно в тая жега.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, lebel написа:

Не съм забелязал проблем, но, както вече споменах, не давам гаранция. И да копат нещо, не делят с мен фаготите, така че да се оправят сами.
Иначе, когато отивам на купон в непознат сайт, първо го проверявам във virustotal/url, norton safe web и  kaspersky/lookup. Ако на трите места ми кажат: "No security vendors flagged this URL as malicious", "ok safe" и "good" - приемам, че принципът за необходимата достатъчност е спазен и продължавам. Не давам самите линкове, за да не ви навредя... че и без това спя трудно в тая жега.

Инфото ми е от преди доста време. От тогава не съм проверявал. Но забелязвам, че се ползват повече други места за споделяне на медия. Има достатъчно такива и с бг домейни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...