Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Парламентарни Избори 2022, Всичко!

Sliderum2
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 50 минути, shishmanovp861 написа:

Кой води?

Герб и ме съмнява ще влязат с 120 депутата .Слави до 16 часа имаше едвам 3 процента , а сега гледам вече са над 4 как стана тая работа идея нямам .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 732
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Банкянски поток - 26%
Канадски поток - 19%
Турски поток - 13 %
Червен поток - 11 %
Възрожденски поток - 10%
Градски поток - 7,2%
7/8 поток - 3,4%
Генералски поток - 3,5%
Пчелен поток - 1,3%

Просто ориентировъчно, едва ли някой има баш точните цифри. Чалгаря май няма да добута 4%. Смях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, adersa написа:

Герб и ме съмнява ще влязат с 120 депутата .Слави до 16 часа имаше едвам 3 процента , а сега гледам вече са над 4 как стана тая работа идея нямам .

Аууу, Слави. Страшилището. Развали им бизнеса.

Сега какво ще работят Ицко, Десито, Курнелия?

desi-atanasova-%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B8.

Fear Panic GIF by Diego Farao

преди 5 минути, N1K17Y написа:

Банкянски поток - 26%
Канадски поток - 19%
Турски поток - 13 %
Червен поток - 11 %
Възрожденски поток - 10%
Градски поток - 7,2%
7/8 поток - 3,4%
Генералски поток - 3,5%
Пчелен поток - 1,3%

Просто ориентировъчно, едва ли някой има баш точните цифри. Чалгаря май няма да добута 4%. Смях.

Да, бе. Голям смях. Отървахте се, сега България ще цъфне. Той беше най-големият товар. 12 години.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, АСПЕКТ написа:

desi-atanasova-%D0%B4%D0%B5%D1%81%D0%B8.

Fear Panic GIF by Diego Farao

Да, бе. Голям смях. Отървахте се, сега България ще цъфне. Той беше най-големият товар. 12 години.

Глупакът сам се отърва :) 

slavi-trifonov-makedonia.gif

Защото е просто проект, на същият 12 годишен товар. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, N1K17Y написа:

Глупакът сам се отърва :) 

slavi-trifonov-makedonia.gif

Защото е просто проект, на същият 12 годишен товар. 

Аха, и как го разбра? Звездите ли ти говорят? Потърка топката? Глу.пак е някой друг, но не и Слави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, АСПЕКТ написа:

Аха, и как го разбра? Звездите ли ти говорят? Потърка топката? Глу.пак е някой друг, но не и Слави.

Видях го. Ти продължавай да си спиш. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, N1K17Y написа:

Видях го. Ти продължавай да си спиш. 

Привижда се някакви несъществуващи неща. Върви на доктор, докато не се е задълбочило. Ще почнеш и да халюцинираш.

Абе, къде са възрожденците? Във фейса са много активни.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 часа, АСПЕКТ написа:

ПП + ГЕРБ е равно на две деца БСП и ДБ, вечна любов. И после три дена яли и пили.

Нямам търпение да видя този сериал. От утре ще почне. Или?

Сменете опорките бре :)  Тези лъжи се изтъркаха.

Та нали про100кировците впрегнаха и Дамаджани и всякаква комунистическа сволочь да "чегърта" ГЕРБ. Какво ли не ровиха, блокираха и спираха процедури, проекти, ровеха, уволняваха и пак нищо .

Така че "естествените " партньори винагиса били пРезилдентските любимци ПП плюс задкулисието на ДС и БСП като вицепремиер, и за цвят - подконтролните на БСП - хамелеоните от ДеееБъ.

А ДееееБъ се изложиха като се чудеха на кой стол да се присламчат - ту към ПП , ту към БСП ... накрая никой не ги еб'''ва и затова сега пак се провалиха.

Единствено ми е странен все още резултата на ИТН и ПП.

Спокойно бих ги разменил. Втори след ГЕРБ в сравнение с другите мизерабъли заслужават да са чалгарите.

Все си мисля че софтуера на мадуровските машини продъжлава да "пуска" проценти на ПП.  С грешки от вида  "Дневника е подменен"

:) 

След всичките Продължаващи Провали и некадърност, не знам как може да има хора които да гласуват за тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, miro20 написа:

Сменете опорките бре :)  Тези лъжи се изтъркаха.

Та нали про100кировците впрегнаха и Дамаджани и всякаква комунистическа сволочь да "чегърта" ГЕРБ. Какво ли не ровиха, блокираха и спираха процедури, проекти, ровеха, уволняваха и пак нищо .

Така че "естествените " партньори винагиса били пРезилдентските любимци ПП плюс задкулисието на ДС и БСП като вицепремиер, и за цвят - подконтролните на БСП - хамелеоните от ДеееБъ.

А ДееееБъ се изложиха като се чудеха на кой стол да се присламчат - ту към ПП , ту към БСП ... накрая никой не ги еб'''ва и затова сега пак се провалиха.

Единствено ми е странен все още резултата на ИТН и ПП.

Спокойно бих ги разменил. Втори след ГЕРБ в сравнение с другите мизерабъли заслужават да са чалгарите.

Все си мисля че софтуера на мадуровските машини продъжлава да "пуска" проценти на ПП.  С грешки от вида  "Дневника е подменен"

:) 

След всичките Продължаващи Провали и некадърност, не знам как може да има хора които да гласуват за тях.

След всички калинки и некадърност, не знам и аз как може да има които да гласуват за Мадуро, Джипко Бибипков криещ се в зайчарника. 

Както казва Сачева

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, АСПЕКТ написа:

Влезе ли в коалиция ще има избори 2 в 1 догодина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, АСПЕКТ написа:

След всички калинки и некадърност, не знам и аз как може да има които да гласуват за Мадуро, Джипко Бибипков криещ се в зайчарника. 

Както казва Сачева

Има и ще има,  също и за просто Киро, трагикомична работа, няма мисъл, няма поглед, има само "КомуниститИ, червенитИ, синитИ, ония, тия..."
Обременен народ см, това е.

Време е да се вземат мерки, защото както е тръгнало ще има избори на всеки три-шест месеца и поне през следващите 5-6 или дори повече години, а това преди всичко са ресурси и то много които отиват за нещо напълно излишно.

Януари пак избори, честито!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Bubbles написа:

Има и ще има,  също и за просто Киро, трагикомична работа, няма мисъл, няма поглед, има само "КомуниститИ, червенитИ, синитИ, ония, тия..."
Обременен народ см, това е.

Време е да се вземат мерки, защото както е тръгнало ще има избори на всеки три-шест месеца и поне през следващите 5-6 или дори повече години, а това преди всичко са ресурси и то много които отиват за нещо напълно излишно.

Януари пак избори, честито!

Януари пак избори и пак ГЕРБ, БСП и ДПС ще спечелят.  Светата троица. 

ГЕРБ и ПП, трябва да се прегърнат. Както казаха от Възраждане.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, АСПЕКТ написа:

Януари пак избори и пак ГЕРБ, БСП и ДПС ще спечелят.  Светата троица. 

ГЕРБ и ПП, трябва да се прегърнат. Както казаха от Възраждане.

Само да не ги прегърне Славчо, че това ще му е последния Парламент ;) 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, N1K17Y написа:

Само да не ги прегърне Славчо, че това ще му е последния Парламент ;) 

Слави няма полза да прегръща ГЕРБ. За разлика от Кирчо, Ицко и Курнелия. Следващите избори, ако българите не гласуват пак, ще слушаме турски марш. Гарантирам 100 процента.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

НАРОДЪТ Е КЪСОПАМЕТЕН! КАК МОЖАХТЕ ДА ИЗБЕРЕТЕ ГЕРБ, БЕ?

6ca876b7e512b1d33e588c12e61804b7.gif

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, АСПЕКТ написа:

Слави няма полза да прегръща ГЕРБ. За разлика от Кирчо, Ицко и Курнелия. Следващите избори, ако българите не гласуват пак, ще слушаме турски марш. Гарантирам 100 процента.

Мен ако питаш, в момента ГЕРБ са като ДПС - който и да се прегърне с тях ще изгори, а те ще продължат да си държат резултата.

преди 2 минути, Anneliese написа:

Човек каквото сам си направи и Господ не може да му го направи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Да бяхте помислили за хората с увреждания като мен, бе! ГЕРБ на власт ще е кошмар. Тъкмо наскоро ми преоцениха ТЕЛК - а и ще получавам пенсия за 100% чужд помощ.  А сега имам и анемия и проблеми със сърцето............ утре отивам на болницата и ако е нещо сериозно............не знам финансово как ще го понесем!

Овчи акъли сте всички. Трапчинката и Мутрата били "по- малкото зло".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Anneliese написа:

преди 11 минути, Anneliese написа:

Да бяхте помислили за хората с увреждания като мен, бе! ...

Овчи акъли сте всички. ...

Странна работа... Всички (без теб разбира се) сме овчи акъли, а ти бекаш...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

БЯСНА СЪМ! НИКАК НЕ  ИСКАМ НИТО МУТРИТЕ,  НИТО ПЕПЕТАТА ВЪВ ВЛАСТТА!  ТЪКМО ДА НИ ПОТРЪГНЕ НА СЕМЕЙСТВОТО, ПОЛУЧИХ СИ ЗАСЛУЖЕНАТА ПЕНСИЯ И СЕГА ТОВА................... ТЪКМО СЕ РАДВАХ, ЧЕ СКОРО ЩЕ СИ ВЗЕМА БРОЯ НА СПИСАНИЕ "БИОГРАФ" . ТЪКМО ДА СИ ПОЗВОЛЯ НЕЩО, ЗАЩОТО ТОВА ЛЯТО ЗАРАДИ ПРЕДСТОЯ В БОЛНИЦАТА, НЯМАХ ЕКСКУРЗИЯ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Народът наказа ПП, понеже те го загърбиха и тръгнаха да спасяват света. 

Поздравленията са за Костадинов. 

Нинова да подава оставка. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, АСПЕКТ написа:

Ползата ти я казах току що, на коментара на който отговаряш. Някаква патология е в този форум. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

СЕГА БОРИСОВ ЩЕ НИ НАЛОЖИ РЕЖИМ НА ТОКА, ЗА ДА Е ПОЛИТКОРЕКТЕН КЪМ ЗАПАДА. ТОВА СХВАЩАТЕ ЛИ ГО? РЕЖИМ НА ТОКА!  ВИСОКИ ЦЕНИ НА ВСИЧКО! ПАК ЩЕ НИ СПРАТ ДОСТЪПА ДО РУСКИТЕ КАНАЛИ.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...