Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Парламентарни Избори 2022, Всичко!

Sliderum2
 Сподели

Препоръчан отговор

преди 11 минути, attj написа:

Алоо ! Всички които подкрепихте Кириака, Кокорчо и сие, сега разбрахте ли, какви будали сте ??? Пак ги подкрепете..

То се личеше от км. Само един будала може и ще гласува за тия.

От години му ваят медиен образ, както и на неговата жена. 

Медията не е за изчистване или пропагандиране на пропаднали лица.

Журналистика е да публикуваш това, което някой друг не иска да бъде публикувано, всичко друго е пиар

Джордж Оруел 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• Отговори 474
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Публикувани изображения

Не знам що за човек трябва да си за да гласуваш за Кирчо и Асенчо, аз никога не съм ги харесвал и е имало защо. Миналия път гласувах за ИТН, на предстоящите избори няма да отида да гласувам.

Не знам защо го свалиха Бойко но не беше редно, някой много му завидя на чекмеджето. От там тръгна всичко, а реалноста е че един охлюв който държи една сергия на пазара има по-дебела пачка в джоба си от тази на ББ в чекмеджето и кара Порше а не Тойота. Ами вие какво искате? Да управляваш цяла държава и да нямаш една пачка ли???

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, ДзВяРа! написа:

Не знам що за човек трябва да си за да гласуваш за Кирчо и Асенчо, аз никога не съм ги харесвал и е имало защо. Миналия път гласувах за ИТН, на предстоящите избори няма да отида да гласувам.

Не знам защо го свалиха Бойко но не беше редно, някой много му завидя на чекмеджето. От там тръгна всичко, а реалноста е че един охлюв който държи една сергия на пазара има по-дебела пачка в джоба си от тази на ББ в чекмеджето и кара Порше а не Тойота. Ами вие какво искате? Да управляваш цяла държава и да нямаш една пачка ли???

Звучи ми доста гербеджийско. 

Тома Биков това ти ли си?

1387652844_8_559x345.jpg

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 часа, ДзВяРа! написа:

и тези които се карат със всички за всичко ИТН.

Странно, много странно. Не харесваш никоя партия, а не харесваш и ИТН, защото се карали със тези които не харесваш. 

Е, какво да направят от ИТН за да ти се харесат? Да правят "евала" на всичките изброени от теб мекерета и да не се карат с тях?

преди 1 час, ДзВяРа! написа:

и кара Порше а не Тойота.

Ами тези Тойоти, които Боцко кара, излязоха на държавата около 200 000 за всяка от тях. 

И точно заради подобни далавери (реално на пазара струват най-много по 150 000) Боцко отдавна трябваше да е на бунището на историята

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, ivottoshev написа:

Странно, много странно. Не харесваш никоя партия, а не харесваш и ИТН, защото се карали със тези които не харесваш. 

Е, какво да направят от ИТН за да ти се харесат? Да правят "евала" на всичките изброени от теб мекерета и да не се карат с тях?

Ами тези Тойоти, които Боцко кара, излязоха на държавата около 200 000 за всяка от тях. 

И точно заради подобни далавери (реално на пазара струват най-много по 150 000) Боцко отдавна трябваше да е на бунището на историята

Той ще гласува за БкП.

Ядосва се, че ИТН не подкрепи далаверите на Киро(той няма партия) и на комунистите от Дай, България и БКП.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Той ще гласува за БкП.

Ядосва се, че ИТН не подкрепи далаверите на Киро(той няма партия) и на комунистите от Дай, България и БКП.

Чакай само Радуля да види че си го нарекъл комунист.:lol6:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, Bubbles написа:

Чакай само Радуля да види че си го нарекъл комунист.:lol6:

Киро от коя партия управлява?  Той влезе в парламента без партия.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, АСПЕКТ написа:

Киро от коя партия управлява?  Той влезе в парламента без партия.

Той без български паспорт влезе, ти партия искаш.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Bubbles написа:

Той без български паспорт влезе, ти партия искаш.

За протокола тази партия взе най-голямата субсидия без нито един депутат в НС.

700 ХИЛЯДИ лева.

https://tribune.bg/bg/politika/politichesko-dvizhenie-sotsialdemokrati-pribira-637-390-lv-partiyna-subsidiya-ot-pp/

Тази партия изпозлва Кирчо. Социалдемократи.

https://bnr.bg/post/101639533/dvijenie-socialdemokrati-v-koaliciata-pp-e-protiv-voenna-pomosht-za-ukraina

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Майчето се показа, бяха и затворили устата но след като падна власта Майчето пак се разциври. Беше започнала да ми липсва!:D

https://www.vbox7.com/play:7bdc475599

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

• 4 седмици по-късно...
преди 1 час, ncl написа:

Една ранна прогноза за следващия парламент: ПП-55 депутата, ГЕРБ-53, ДПС-35, Възраждане-29, БСП-29, ИТН-13, БВ-13, ДБ-13.

ДБ няма да влязат в парламента. Или ще са с 4 процента. Защото ще гласуват за ПП, БВ не знам какво е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Малко странно ми се вижда БСП с толкова силно представяне. С нищо не го заслужава, курнелът го завлече по-надолу от всякога. А още по-малко предвиждането за пп. Просто няма начин тия да водят. Според мен реално са драстично надолу, ама наистина много. Доста от гейсащесср трололинките са по-скоро за проДАй България и ще си гласуват за ония хаймани. За тях пп навремето, макар и с по-голям електорат, им беше целта да я използват за патерица да се доберат до кацата с мед и да крадат оттам. Получи им се частично и временно. Сетне заедно се сгромолясаха, докато се ръфаха на коалиционно ниво за преразпределение и не успяха да се наложат колкото им се искаше, щото все пак бяха по-малките.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, АСПЕКТ написа:

ДБ няма да влязат в парламента. Или ще са с 4. Защото ще гласуват за ПП, БВ не знам какво е.

4% означават 10 депутата. Но според мен по-скоро ще са малко над чертата. БВ е Български възход, партията на Стефан Янев. Що се отнася до БСП - ще видим. Може и да са по-малко. Все пак много зависи и от това дали някои партии ще влязат или не. ПП не вярвам да паднат под 50 депутата на тези избори.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, ncl написа:

4% означават 10 депутата. Но според мен по-скоро ще са малко над чертата. БВ е Български възход, партията на Стефан Янев. Що се отнася до БСП - ще видим. Може и да са по-малко. Все пак много зависи и от това дали някои партии ще влязат или не. ПП не вярвам да паднат под 50 депутата на тези избори.

Да, има много заблудени, които ще гласуват за тях. Както и за ГЕРБ, за съжаление.

преди 31 минути, lebel написа:

Янев

Значи, БСП ще е надолу. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 час, ncl написа:

Една ранна прогноза за следващия парламент: ПП-55 депутата, ГЕРБ-53, ДПС-35, Възраждане-29, БСП-29, ИТН-13, БВ-13, ДБ-13.

Никак не е за вярване толкова много сънародници да не са добре с главите си... Освен - ако гласуват 30 %, а 70 % напълно пропуснат изборите...  От тези осем партии - дори и полунасила не ми се гласува за никой от тях!   А колко  са хората  като мен!?   

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Повече от 30% ще гласуват. Вероятно ще са 36-37%. А и 7% да са гласувалите, пак ще е законен избора. А ако не гласуваш, друг ще го направи вместо теб. Нищо не се печели с това.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, attj написа:

Поне повече стават веселите неща -гледайти докъде стигат някои хора      Може да бъде изображение с 9 души, седнали хора, изправени хора, на закрито и текст, който гласи 'движение ад българия! гневник GNEVNIK.E пастор антихристо иванов напуска политиката. зарязва сектата демонична българия и ще става предприемач: разбрал, че може да регистрира фирмата си, като ад'

Внимание! Скрий се, проДАй България те наблюдава с третото око:

Image_9518206_40_0.gif

намерено в '24 часа"

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...