Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Американизация и отричане на всичко българско

Препоръчан отговор

преди 6 минути, Anneliese написа:

1. Защото ням кой да рекламира страната ни ефективно.

2. Защото точно мюсюлманските имигранти не желаем. Не сме се освободили от турско робство, та пак да се напълним с мюсюлмани и да ни тормозят.

Какво пък тормозят мюсюлманите? Точно па тебе?  По-скоро България е била под чорбаджийско българско робство. Отколкото турско. Сигурно искаш да кажеш османско?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

България имаха едни украинци и ги изгониха.

Да, като част от тях просто дойдоха на почивка у нас, на това ли да разчитаме ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AAUUXX написа:

Поне бяха богати и имаха пари. Повечето от тях.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, AAUUXX написа:

като тръгнат децата им на детски градини/училище у нас ще видим реално стават ли

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, АСПЕКТ написа:

Какво пък тормозят мюсюлманите? Точно па тебе?  По-скоро България е била под чорбаджийско българско робство. Отколкото турско. Сигурно искаш да кажеш османско?

Турското робсто си е било такова ,колкото и да се изкривява в годините на преход изторията ни ,няма да се подменят фактите .

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

току-що, АСПЕКТ написа:

България, защо няма приток на мигранти?

Ти знаеш отговора след като си направил личен избор къде да живееш.
В България и Русия сработи правилото беше общо стана мое. Защо такава аналогия, защото сляпо върхушката ни 1:1 следваше болшевичкия модел на икономика.

90-те години бяха белязани от бандистки войни за преразпределние и логичен финал в бели якички с вратовръзки. Остана английското правило - купи барана, за да подчиниш стадото. И готово. Икономиката беше неконкурентна и логично рухна. Остана един псевдо туризъм и услуги ( дюкянчета ). Умните и тези с жилка за риск стегнаха куфарите и поединично се изнизаха. Децата им израснаха там и не чувстват България за магнит, а като точка на картата, къде са се родили родителите им. Отпиши ги. Днес България е географско понятие, трамплин за чуждестранни пенсионери и рай за корупционери.

Китай с мащабната си политика за изкореняване на мизерията се превърна в фабрика на света, а горе-долу същото Турция стана за Европа. Каква България тук? Откъде специалисти на линии за smd или на CNC машини. В руините от бившите заводи може да снимат треторазрядни филми като Стивън Сегал и т.н.
Най-вече няма го българския Пиночет. На стадиона и леш. Българинът е индивидуалист. Факт!

В момента има глад за безпилотни самолети. Цената достига до 75млн долара. И не трябва много. Три халета по 500кв м. Хайде българи, юнаци, ето ви идея да минете от леща на кремвирши от месо.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kiеli написа:

като тръгнат децата им на детски градини/училище у нас ще видим реално стават ли

https://dariknews.bg/novini/bylgariia/nad-5600-ukrainci-veche-sa-zapochnali-rabota-na-trudov-dogovor-2314208

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, АСПЕКТ написа:

значи или трябва да съм крайно нуждаещ се или с много деца кат кюфтетата за да ми обърне внимание държавата за работа или помощи

и си мислят, че като си здрав едва ли не ще се оправиш сам в България

познай дали

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Kiеli написа:

значи или трябва да съм крайно нуждаещ се или с много деца кат кюфтетата за да ми обърне внимание държавата за работа или помощи

и си мислят, че като си здрав едва ли не ще се оправиш сам в България

познай дали

Държавата не обръща внимание на никого. Тя си има собствени нужди.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

либералите са новите еничари....

те Родина нямат...

завършват някоя от школите на шваб...

цицат пари от някои от фондациите на сорос...рокфелер...гейтс...

и разсипват държавите в които са назначени....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Тази година в САЩ децата започват училище на 15 август. Това е направо ненормално. На вас това струва ли ви се нормално?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се карайте бе хора , за мъртвите или добро или лошо.Щото няма добро за казване за българия нека да е тишина.Пък след две-три поколения не повече няма да има и хора със самосъзнание на българи.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Anneliese написа:

Тази година в САЩ децата започват училище на 15 август. Това е направо ненормално. На вас това струва ли ви се нормално?

Да, нормално е. По-добре да са в училището, да се занимават с училището, кръжоци, някаква активност,  отколкото като теб да слушат чалга и да мятат гюбеци и салфетки пред гола кака, пияни, надрусани, пред гола кака, която се плиска в надуваем басейн и пее за балкони, пакети, салами. И колко е секси и яка. 

Въпреки медалите, България и тук в дъното. 

На образованието.

PISA_20161206.gif

PISA-results_GERMAN.png

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Anneliese написа:

Съвсем нормално е ,ти защо го намираш за ненормално ? Летни учебни занимания също са нормални. Колкото повече се инвестира в образование на обществото ,толкова по проспериращо ще е то.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, AAUUXX написа:

Съвсем нормално е ,ти защо го намираш за ненормално ? Летни учебни занимания също са нормални. Колкото повече се инвестира в образование на обществото ,толкова по проспериращо ще е то.

Едно време имаше летни лагери, кръжоци. Ма.йка ми е ходила и в събота на училище. След училище с училищна дейност. Ходила е и на летни лагери.  Олимпиади. Френски, руски, български език. Руски задължително и се е говорило като май,чин език.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Anneliese написа:

2. Каква конституция е на Белгия, бе? Конституциите ни (всичките) са заимствани от Франция.  Пак добре, че не от САЩ.

Учената от БрИНСПФ пак лъснала с знание по история, ей ти цитат на началото Бай Ганьо

Цитат

Помогнаха на бай Ганя да смъкне от плещите си агарянския ямурлук, наметна си той една белгийска мантия - и всички рекоха, че бай Ганьо е вече цял европеец.

Разгадай какво е "белгийска мантия" :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 часа, Milkydead написа:

Не се карайте бе хора , за мъртвите или добро или лошо.Щото няма добро за казване за българия нека да е тишина.Пък след две-три поколения не повече няма да има и хора със самосъзнание на българи.

Ще има не бой се! Системата ще се рестартира. Всичко ново е забравено старо. България не за първи път е в такова положение.

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 часа, Kiеli написа:

че спри да ползваш Windows, произведен е в сатанинската страна

Или да вземе да ползва Роса Линукс или друго руско дистро

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, petie1 написа:

Или да вземе да ползва Роса Линукс или друго руско дистро

Аз предлагам да спрете интернет, мобилни данни, телефони. Те също са сатанински! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Bubbles написа:

Къде го @Белгиеца да обясни?

Аз много добре знам какво е "белгийска мантия" ама нали учената от БрИНСПФ е голямата историчка та нека тя да обясни, нали съм недочел и недоучил :)

преди 4 минути, Емил Костов написа:

Аз предлагам да спрете интернет, мобилни данни, телефони. Те също са сатанински! :)

Аа то това важи само за Поля Нацистка аз проблеми с Русия или САЩ нямам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, petie1 написа:

Аз много добре знам какво е "белгийска мантия" ама нали учената от БрИНСПФ е голямата историчка та нека тя да обясни, нали съм недочел и недоучил :)

Аа то това важи само за Поля Нацистка аз проблеми с Русия или САЩ нямам

Никой от нас няма да издържи без интернет и компютър и една седмица. Няма защо да се лъжем. Колкото до Поля там си трябва лекар.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Емил Костов написа:

Никой от нас няма да издържи без интернет и компютър и една седмица. Няма защо да се лъжем. Колкото до Поля там си трябва лекар.

Значи  не ме познаваш ")

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Емил Костов написа:

На мен много ми липсва когато нямаше интернет ,нямаше GSM и едвали ще имам драма ако няма интернет сега. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 часа, Anneliese написа:

Предвид, че циганите са електорат на ГЕРБ, нормално е да не искаме да гласуват.

Циганите гласуват за тоя с най дълбока кесия не за ГЕРБ

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Публикацията ви съдържа термини, които не допускаме! Моля, редактирайте съдържанието си и премахнете подчертаните думи по-долу. Ако замените букви от думата със звездички или друго, за да заобиколите това предупреждение, профилът ви ще бъде блокиран и наказан!
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Сподели

• Добави ново...