Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Примера Дивисион - футбол с марка "Испания"

Fifa

5 гласували потребители

1. 1. Кой ще е шампион тази година?

• Реал Мадрид
      2
    • Барселона
      3
    • Валенсия
      0
    • Леванте
      0
    • Еспаньол
      0

Препоръчан отговор

Едва ли в Барса се радват много на тия два "трофея"...Дано да имат повече радости в първенството...

Испанското първенство започна да ме разочарова, откакто започнаха да копират идеите от българското - да подпомагат противниците на врага...

Е тва го има във всяко първенство ... не нашите са го измислили

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 720
  • Създадено
  • Последен отговор

Лелееееее!!! Егати уговорената работа беше тоя кръг! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

НИКОЙ не може да ме убеди,че един кръг преди края и тримата претенденти за титлата - Реал,Барса и Севиля,ще извъртят едни луди ремита. Това пък е егати безочието и корупцията. Атлетико пък най-учтиво полегнаха на Селта...

Спете спокойно,не сме само ние зле - като видях какво стана тая вечер в Испания,свят ми се зави. Ама то е логично - ако Реал,Барса и Севиля си бяха играли честно и бяха победили, букмейкърските къщи щяха да изгубят маса пари. Всичко живо е залагало на тия мачове и букмейкърите щяха да се разорят. Такива игри се играят... Че и аз изгорях с 20 лева,мамка му! За последно си давам парите на тия мошеници! :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ... не мисля , че мачовете са уговорени ... Просто не мога да опиша как се чувствам сега .... егати тъпата работа ... МРАЗА РЕАЛ !!!!! Как винаги в края на мачовете изравняват или побеждават !??!! Ама и Барса са си виновни ... :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
"Божията ръка" - част 2. В главната роля Лионел Меси. :angry22:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поне се видя, че не сме единствената корумпирана държава :angry22: ! Аз съм фен на Реал и мисля , че тъпата ръка на Меси ни прецака мн яко :angry22: ! Искам само да питам дали това беше последния кръг, защото не успях да следя с точност развитието на шампионата? :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Искам само да питам дали това беше последния кръг...

Има още един - Реал домакинства на Майорка, а Барселона е гост на вече изпадналия Химнастик.
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам ... не мисля , че мачовете са уговорени ...

Просто не мога да опиша как се чувствам сега .... егати тъпата работа ... МРАЗА РЕАЛ !!!!! Как винаги в края на мачовете изравняват или побеждават !??!! Ама и Барса са си виновни ... :)

Ами Реал не ги ли "порязаха"...тук засада там дузпа... :)

Сарагоса бяха мотивирани не само от това че имат шансове да играят е евротурнирите, но и от онези куфарчета - все едно играха финал за някоя купа...Може и да е позволен приом, но все пак Барса паднаха далеч под нивото си...Изтърваха си шансовете и сега с зъби и нокти се сетиха че трябва да играят...Не мисля че мачовете са били нагласени - даже съм бесен за онзи гол с ръка...Дори главния съдия да не е видял ситуацията като хората страничния "странно" и той замълча!Ако не беше този гол (забивка от волейбола) Барса и до равенство нямаше да се добере, но просто това попадение ги окрили...Реал изравнявали в края...Това е стил на Капело и тактическа постройка и надлъгване...А и Реал Мадрид като никоя друга година показва облик, дух, желание за игра, лице непозната след краха на "Лос Галактикос"...

Според мен Барса макар и с по-постоянни изяви не са за шампиони тази година...Много им падна формата, много вътрешни скандали (Ето'о или Рони ще се махат) а се видя че без Рони нещата не са розови.Дори и да е се е налял с пари и да е качил някое килце без него Барса имат доста проблеми при организиране на играта...А той си изкара доста глупав червен картон...

Дано Майорка макар и да не е тази Майорка от преди години да не поднесе някоя неприятна изненада и най-накрая да си върнем трофея по един заслужен начин...Бекъм, Карлос и другите който ще напуснат клуба заслужават да си тръгнат като шампиони!!!

Реал скоро не са печелили нищи и затова сега титлата (евентуаланата) ще е по-сладка от всякога и се върна интригата в първенството на Испания...Друго като Примера Дивисион НЯМА!

А на Рийкард може да му изтине мястото при очертаващия се провален сезон...Няма да го спаси и Йохан Кройф който му прави схемите...Ако не беше с влошено здравословно състояние именно той щеше да води Барса!

Капело ще запази традицията си при завръщане начело на Реал да печели трофей...и доколкото съм чувал това е един от малкото треньори неуволнявани от поста си...Липсва ми малко и Висенте дел Боске...

Другото интересно, което се случи е, че Барса го отнесе в същата минута, в която Реал вкара...Браво, напомня ми за БГ-първенството

don_baro не мисля че бяха съвсем по едно и също време...И макар да има манипулации при букмейкърите залога беше прекалено голям...Но корупция винаги ще има...То мачове от световните първенства яко понамирисваха а какво остава за първенство...Както се изказа един в студиото на Диема + "корупцията е като ТУМОР който има прекалено много разсейки че да бъде овладян"...

Но ако Барса бяха взели мача си нямаше да говорите че мачовече са нагласени...Аз макар и фен на Реал си признавам и предимствата и недостатъците на играта на нашите правете го и вие ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде не ми говорете...По-уговорени мачове от тези не бях виждал...Беше така и в Италия преди 2 години - Милан и Ювентус ВИНАГИ губеха точки в едни и същи кръгове. А това пък беше много грубо - кръг преди края,ожесточена борба за титлата,и хоп - 3 равенства...Айде моля ви се...Добре,че има балъци като мен,да хранят букмейкърите. Но вече - край!

Една стотинка няма да сложа! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде не ми говорете...По-уговорени мачове от тези не бях виждал...Беше така и в Италия преди 2 години - Милан и Ювентус ВИНАГИ губеха точки в едни и същи кръгове. А това пък беше много грубо - кръг преди края,ожесточена борба за титлата,и хоп - 3 равенства...Айде моля ви се...Добре,че има балъци като мен,да хранят букмейкърите. Но вече - край!

Една стотинка няма да сложа! Публикувано изображение

Според мен прибързваш с заключенията...Ако бяха три поредни кръга с такива резултати да ама сега...стават изключения!

А Интер какво да каже най намаза...Махнаха Юве и станаха шампиони тази година Рома не можа да ги спре и айде пак...не на мен тия!

А за букмейкърите отдавна не трябва да се вярва на тях и на ТОТО-то...Имало е доста случаи на хора които са спечелили голяма/тлъста сума пари и не са им ги изплащали... :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

УайтХарт, ако това ще те успокои малко, и аз загубих някой друг лев..:ph34r:

Добре дошъл в клуба на разорените комарджии! Публикувано изображение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рекре опозори Ла Коруня на "Риасор"

Публикувано изображение

Отборът на Рекреативо тресна с 5:2 Депортиво (Ла Коруня) на "Риасор" в мач от предпоследния кръг на Примера дивисион. Срещата беше без значение за класирането на двата тима, но гостите от Уелва показаха много комбинативна игра и успяха да надиграят категорично дезорганизираните галисийци. Това бе последен мач на "Риасор" за полузащитника на Депортиво Капдевия, който от следващия сезон ще играе за Виляреал. Въпреки спечелените 3 точки андалусците останаха на 9-ата позиция без шанс за място в евротурнирите, но загатнаха за големия си потенциал. В другата неделна среща Хетафе загуби на своя на "Колисеум Алфонсо Перес" от изпадналия вече Химнастик. Единственото попадение отбеляза Ирурсун в 79-ата минута.

Рекре стигна до аванс от 2 гола още преди да са изминали 20 минути от срещата. Бързите контраакации на гостите наказаха разсеяната защита в "бяло-синьо", като първи това стори Чели в 15-ата минута. Само 3 по-късно Хави Гереро удвои с глава. Бившият нападател на Атлетик (Билбао) забоде топката елегантно в мрежата на съперника след центриране на Чели. През първите 25 минути гостите вече имаха 8 удара към вратата, докато отборът на Ла Коруня все още не се бе отчел с точен изстрел.

След почивката нещата не се промениха. Галисийците имаха териториално предимство, но Рекре проектираше убийствени контраакции, използвайки бързината на Уче и Чели, както и на влезлия по-късно Симан-Понгол. В 57-ата минута Касорла направи резултата класически след хитро изпълнен пряк свободен удар, преминал през стената на домакините. В 68-ата отново той позволи на резултата да набъбне на 4:0. Чак тогава домакините реагираха и то като ужилени. Секунди след четвъртия гол "бяло-сините" върнаха едно попадение чрез Бодипо и продължиха да натискат.

Андалусците обаче не се уплашиха и продължиха да контраатакуват опасно. При една такава акция Симан-Понгол вкара много красив гол с вътрешен удар от границата на наказателното поле. Дванайсет минути преди края Родригес отсрами малко своите с второ поапдение от дузпа, оформило крайно 2:5.

sportal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Марка": Барса дава 600 000 евро за победа над Реал (Мадрид)

Футболистите на Майорка ще получат около 600 000 евро, ако не загубят решителния мач с Реал (Мадрид) следващата неделя, твърди електронното издание на вестник "Марка".

Официално засега от ръководството на Барселона мълчат дали ще има "стимулиращо плащане", но двама от основните играчи на Барса Андрес Иниеста и Лионел Меси недвусмислено заявиха, че техният клуб трябва да предложи пари на Майорка. "Ако това ще стимулира Майорка да спечели в Мадрид, тогава не виждам проблем Барселона да им даде бонус", заяви Лионел Меси.

За да стане шампион, Барселона трябва да победи като гост изпадналия Химнастик, а в същото време Майорка трябва да измъкне нещо при гостуването на лидера и основен кандидат за титлата Реал (Мадрид). Ако спечели на "Сантяго Бернабеу", "кралският клуб" си гарантира рекордната 30-а титла на Испания. Вечните съперници имат равен брой точки - по 73, но мадридчани имат по-добри показатели в преките двубои.

"Мотивиращите плащания", известни още като "раздаване на куфарчета", са често срещани в испанския футбол. Даването на пари на трети отбор за победа над пряк конкурент, е незаконно в Испания, но местната футболна федерация винаги си затваря очите при подобни практики.

Източник: ТопСпорт

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, Барселона дава 600 хиляди, а Реал?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пожелаха Стоичков за помощник на Рийкард

Публикувано изображение

Българският наставник на Селта Христо Стоичков е сред най-удачните варианти за помощник-треньор на Франк Рийкард в Барселона. Това пише каталунският всекидневник "Спорт" в рубриката си "Мнение назаем", където всеки брой се публикува читателска гледна точка на обстановката в "синьо-червения" клуб.

Публикувано изображение

"Рийкард определено е човек с талант, но му липсва истински помощник. Нито Неескенс, нито Еусебио могат да мобилизират футболистите в съблекалнята. Такъв човек беше Тен Кате като асистент. Той въвеждаше дисциплина в съблекалнята. На негово място може да застане Христо Стоичков или Луис Енрике например. Те и двамата са хора с характер", пише в днешния си брой "Спорт".

Според каталунските медии след неудачите в първенството на Испания на "Камп Ноу" са се появили дрязги между играчите и именно липсата на силна ръка е позволила избухването на конфликти в съблекалнята.

sportal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо лично към може би най-добрия ни футболист за всички времена, но ако отиде в Барса интригата ще се загуби и Реал ще навакса с титлите си за няколко сезона напред... :headphones:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелееееее!!! Егати уговорената работа беше тоя кръг! Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

НИКОЙ не може да ме убеди,че един кръг преди края и тримата претенденти за титлата - Реал,Барса и Севиля,ще извъртят едни луди ремита. Това пък е егати безочието и корупцията. Атлетико пък най-учтиво полегнаха на Селта...

Спете спокойно,не сме само ние зле - като видях какво стана тая вечер в Испания,свят ми се зави. Ама то е логично - ако Реал,Барса и Севиля си бяха играли честно и бяха победили, букмейкърските къщи щяха да изгубят маса пари. Всичко живо е залагало на тия мачове и букмейкърите щяха да се разорят. Такива игри се играят... Че и аз изгорях с 20 лева,мамка му! За последно си давам парите на тия мошеници! :headphones:

WhiteHart, това не ти е най-корумпираното първенство - италианското и последния пример - Ювентус които доста услужливо полегнаха на един слабак, точно в испанското точно в този кръг за Барса и Реал където нещата не са само футбол е пълен абсурд да се говори за някакви уреждания. Още повече куфарчетата са много по-разпространен метод в Испания за разлика от Италия!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

точно в този кръг за Барса и Реал където нещата не са само футбол е пълен абсурд да се говори за някакви уреждания.

Блажени са вярващите... :rolleyes:
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Реал М пред загуба на точки заради Робиньо

Публикувано изображение

Бразилската футболна конфедерация може да не оторизира правото на Робиньо да участва в последния мач на Реал Мадрид от испанското първенство, ако той не бъде пуснат за лагера на състава на Карлош Дунга преди Копа Америка. Това разкри агентът на футболиста, Вагнер Рибейро, според когото при това положение евентуално участие на клиента му в съдбоносния мач срещу Майорка в неделя на „Бернабеу” „може да струва три точки” на испанския колос.

Причина за готвената сурова санкция е регламентът на ФИФА, забраняващ на клубовете да задържат свои играчи, когато са повикани за официални срещи на националните си отбори. Лагерсборът на „ош канариньош” за турнира Копа Америка във Венесуела, който ще се проведе между 26 юни и 15 юли, започва от днес в градчето Тересополиш. Възможно е Робиньо да последва примера на Даниел Алвеш от Севиля, който ще лети до лагера на Бразилия, а в края на седмицата вероятно ще пътува обратно, за да играе за андалусците срещу Виляреал.

sportal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вwin стана спонсор на Реал (М)

Публикувано изображение

Реал (Мадрид) и водещият световен букмейкър bwin сключиха споразумение, според което австрийската компания ще стане основен спонсор на клуба за следващите три години. Логото на Bwin ще седи на фланелките на испанците от началото на сезон 2007/2008. Всяка година Кралския клуб ще получава по 21 милиона евро.

Сделката беше обявена днес на „Сантяго Бернабеу” от Манфред Боднер, акционер на букмейкъра и от президентът на Реал Рамон Калдерон.

Партньорството ще помогне на Реал (Мадрид) и на Вwin да стигнат до милионите привърженици на играта по цял свят, споделяки техните емоции.

Публикувано изображение

(Мадрид) е невероятен партньор на нашата компания. Това е клуб, позат навсякъде по света, клуб легенда”- заяви Манфред Боднер.

Рамон Калдерон пък добави: „Тази дружба е поредната стъпка към нашата цел – да сме партньори с водещи световни компании. Bwin помага на спорта по цял свят. Това е млада и динамична компания, която търси близост с феновете от всички точки на земното кълбо.

Световният букмейкър е спонсор и на европейският шампион Милан и на Вердер.

sportal

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това не е много етично макар да съм фен на Реал...Само времето ще покаже дали резултатите от срещите им ще завършват според прогнозите на букмейкърите...Яко пране на парички ще има май...за сметка на цар футбол...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване