Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

ozzy

Всичко за продуктите на Norton/Symantec - Antivirus, Security, 360 и др. чст-1

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Пробвах се преди малко да деинсталирам 2 игри които съм ги изтеглил от http://www.adventurersbg.info

обаче SONAR-а засича деинсталаторите.

Сега немога да ги деинсталирам :)

Дали е FP и за да ги деинсталирам да спра ли защитата на Нортон ? ;)

По-добре спри защитата и пробвай. И на мен така ми се е случвало СОНАР-ът да зесече нещо,което не е вирус. Редактирано от Wankata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SONAR е на Agressive може би затова. Ще го включа на Автоматично и ще пробвам ако нестане ще изключа защитата и ще пробвам. Направих SONAR-a на Автоматично и деинсталирах. Било е FP. :cool:

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмммммм защо нямам фаеруол на моя нортон :cool:

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И там няма опция

Публикувано изображение

Uploaded with ImageShack.us

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни на цял екран,или дръпни с мишката страничната лента надолу.

Редактирано от D00FY (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пусни на цял екран,или дръпни с мишката страничната лента надолу.

Благодаря ти трябва да се вгледам по-добре :wors::wors:

Там вече настроиките са за по напреднали. Ако може някой да обясни има ли нещо специфично или да не ровя много там :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти трябва да се вгледам по-добре :hush::wors:

Там вече настроиките са за по напреднали. Ако може някой да обясни има ли нещо специфично или да не ровя много там :hush:

Зависи дали настройките на Firewall, Scanning, SONAR, Real Time Protection или Heuristic Protection... Има много настройки зависи какво ти трябва. :cool:

ПП.Ако става въпрос за настройките на Firewall виж примерно тук можеш да позволиш или да забраниш достъпът на някоя програма до интернета. ;)

Публикувано изображение

Редактирано от asdfag (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли кога ще излезе финала на Norton Internet Security 2011?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам проблем с нортон 360.

Проблема е че трябва да изключвам нортона за да влизам в калдата.

Същото е с замунда.нет и наносет.нет, моляви помогнете доста е дразнещо и опасно

Опеационната система ми е windows 7 ultimate 7600 КУПЕН

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Същото е с замунда.нет и наносет.нет, моляви помогнете доста е дразнещо и опасно

Опеационната система ми е windows 7 ultimate 7600 КУПЕН

Дано това Ви помогне http://service1.symantec.com/SUPPORT/norton360.nsf/0/b0fa92b476fef75b882571c50056ff95?OpenDocument&seg=hm&lg=en&ct=us

Редактирано от ivan_baroveca (преглед на промените)
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Благодаря стАНА

Имам нортон 360 КУПЕН, той има ли включена секюрити 2010

Редактирано от Wankata (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам нортон 360 КУПЕН, той има ли включена секюрити 2010

Да,даже има и допълнителни функции. Ето http://www.symantec.com/norton/products/charts/comparison.jsp?pcid=mp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кейлогера блокира връзки към легитимни портали,вместо към потенциално опасни такива,американска му работа!

...аманПубликувано изображение

p.s. сори за офф-а,ама няма смисъл от такива "закачки"

Прав си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Симантек си знаят работата :blink: Как да защитят личните данни на потребителите си.Тук има много шпиони. * To protect yourself, Symantec recommends following these basic guidelines: * Keep your computer updated with the latest patches and updates as soon as they become available. * Make sure your computer is configured securely, especially when it comes to configuring your Web browser and email software. Security and privacy settings can often be configured without any special expertise, simply by using the "Help" feature of your software, or visiting the vendor’s web site. * Choose strong passwords and keep them safe. Strong passwords have eight characters or more and use a combination of letters, numbers, and symbols. Symantec recommends Norton Internet Security or Norton 360 for the ultimate in password security software.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Симантек си знаят работата :cool: Как да защитят личните данни на потребителите си.Тук има много шпиони.

* To protect yourself, Symantec recommends following these basic guidelines:

* Keep your computer updated with the latest patches and updates as soon as they become available.

* Make sure your computer is configured securely, especially when it comes to configuring your Web browser and email software. Security and privacy settings can often be configured without any special expertise, simply by using the "Help" feature of your software, or visiting the vendor’s web site.

* Choose strong passwords and keep them safe. Strong passwords have eight characters or more and use a combination of letters, numbers, and symbols. Symantec recommends Norton Internet Security or Norton 360 for the ultimate in password security software.

Три уеб сайта, притежавани от Министерството на финансите на САЩ са били хакнати и заразени със зловреден код, съобщават от AVG. Изследователят от компанията Роджър Томпсън е открил заплахата на 3 май на три домейна, асоциирани с началната страница на Бюрото за гравиране и печат на САЩ. Късно на същата дата обаче и трите сайта са продължавали активно да обслужват зловредния софтуер, поради което сайтът на бюрото е добре да бъде избягван докато не стане сигурно, че опасността е елиминирана, казва Томпсън.

Въпреки че на 4 май от IDG News Service (Сан Франциско) не са успели да се свържат с Министерството за коментар, ИТ персоналът в институцията изглежда знае за ситуацията. На 4 май сутринта и трите сайта са били офлайн при опит за свързване с тях е излизало съобщение „page not found" (страницата не е намерена).

Според Томпсън, хакерите са добавили малка част от на практика невъзможен за засичане iframe HTML код, който е пренасочвал посетителите към сайт в Украйна, активиращ редица уеб базирани атаки с помощта на пакета за кибернападения Eleonore Exploit.

Украинският сайт и преди е бил асоцииран с подобни атаки, които са били насочени към познати софтуерни уязвимости, включително при Adobe Reader.

Бюрото за гравиране и печат на САЩ предоставя информация относно валутата на страната, например как да се разпознаят фалшиви банкноти и около средата на април сайтът на тази институция е бил използван за популяризирането на нова 100-доларова банкнота.

Все още не е ясно как хакерите са успели да инсталират зловредния код на сайтовете на Министерството на финансите.

IDG News Service (Сан Франциско)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като си ъпдейтнах бетата до версия 18.0.0.114 почна ми прави мизерии с торентите - не ще да сваля или чака половин ден докато се закачи, в торента няма сиидъри ... Настройките са си като на старата бета. Някакви идеи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

След като си ъпдейтнах бетата до версия 18.0.0.114 почна ми прави мизерии с торентите - не ще да сваля или чака половин ден докато се закачи, в торента няма сиидъри ... Настройките са си като на старата бета. Някакви идеи?

То за това е бета -ти да докладваш че те да го оправят ...

На работното PC се слагат само стабилни версии

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз знам, че за това е бета, ама някой друг има ли такъв проблем, защото има и малка вероятност Уина да се е бъгнал ... При изключени всички модули на Нортона няма промяна в торента. Ей го сега съм заредил последния епизод на Изгубени и от 1000 човека само 1 ми дава онлайн и сваля с 3 к.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз знам, че за това е бета, ама някой друг има ли такъв проблем, защото има и малка вероятност Уина да се е бъгнал ...

При изключени всички модули на Нортона няма промяна в торента. Ей го сега съм заредил последния епизод на Изгубени и от 1000 човека само 1 ми дава онлайн и сваля с 3 к.

Рестартирай и пробвай отново.Това е Windows, все пак.:wink12:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе аз знам, че за това е бета, ама някой друг има ли такъв проблем, защото има и малка вероятност Уина да се е бъгнал ...

При изключени всички модули на Нортона няма промяна в торента. Ей го сега съм заредил последния епизод на Изгубени и от 1000 човека само 1 ми дава онлайн и сваля с 3 к.

При мен, със същата версия няма проблеми с торент клиента....

И въобще никакви други проблеми не виждам.

Държи се по-леко от 2010.

Ама, като изтече пробния 15 дневен период, как ще активираме тогава. Дали ще стане с някой от промоционалните ключове за НИС 2010?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш пак на бета сайта и си теглиш следващата бета и си ти пращат пак ключ за 2 седмици. Аз махнах сега старата, свалих последната от сайта, (пратиха ми ключ) която може да се окаже същата версия :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

stefanvalja

Ама, като изтече пробния 15 дневен период, как ще активираме тогава. Дали ще стане с някой от промоционалните ключове за НИС 2010?

Не става с промоционални ключове пробвал съм го   :whist:

Трябвало е преди да го инсталираш да си направиш бекъп на регистрите с тази програмка 

http://www.derfisch.de/lars/erunt.zip

http://www.larsheder...nline.de/erunt/

След като ти изтече пробния период дори не е нужно да деинсталираш NIS просто въстанови регистрите от направения бекъп и след рестарта на ОС Нортън няма да го има.Стартирай инсталационния файл на NIS , по време на инсталацията ще бъдеш информира че е открит инсталиран NIS и ще поиска рестарт за да го изтрие,след рестарта на ОС инсталацията ще продължи без никакви проблеми ( лично съм го правил ). Е може и да деинсталираш NIS предварително и след това да въстановиш регистрите но ще имаш един рестарт повече на ОС.

Недостатъка е че след като въстановиш регистъра от бекъпа щетрябва да инсталираш отново програмите които са инсталирани след като е бил направен,но това е евентуално въпрос на 2 минути.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой да знае кога ще излезне финалната версия на Norton IS 2011 ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен, със същата версия няма проблеми с торент клиента....

И въобще никакви други проблеми не виждам.

Държи се по-леко от 2010.

Имаш впредвид NIS 2010 или става въпрос за NIS 2011?

NIS 2010 беше активиран с промоционален ключ за 180 в края на 2009,преди известно време отново го активирах с подобен проционален лиценз. После отново го активирах - вече с годишен - пак от промоция. Тъй,че трябва да стане.

Кажи коя версия пробваш,ще го активирам с лиценз - 180 дневен и ще го деинсталирам. Лиценза ще го имаш веднага.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...