Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Посвещава се на децата от 60-те, 70-те и 80-те години на 20

Препоръчан отговор

• Отговори 1,8k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Помните ли това..? -Да отидеш до телевизора и да го включиш от копчето на стабилизатора. -Да поставиш игличката на грамофона точно там, където започва новото парче. -Да върнеш бурканчетата от кис

Мен ме пращаха с такава мрежичка за пазарене:  

Публикувани изображения

Винаги на 1 май си спомням как едно време празнуваха този празник в селото, откъдето беше майка ми.

Всички печаха агнета, месеха погачи, готвеха празнични ястия и правеха обща трапеза в двора на училището, а вечерта естествено имаше забава, на която свиреше местният духов оркестър.

Хубаво беше.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво съдържаха бонбоните едно време

1-8.jpg

2-7.jpg

вижте още тук

http://socbg.com/2016/06/какво-съдържаха-бонбоните-едно-време.html

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 2.05.2017 г. в 23:48, haidukpikaso написа:

Какво съдържаха бонбоните едно време

1-8.jpg

2-7.jpg

вижте още тук

http://socbg.com/2016/06/какво-съдържаха-бонбоните-едно-време.html

Ми, едно време шоколадът и шоколадовите бонбони се правеха от прясно мляко и какао, а сега – от сухо мляко и един бюлюк Е-та:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес, минавайки покрай един детски парти клуб, бях неприятно изненадана от това, което видях.

Водещият "веселието" с каменно изражение на лицето караше децата, които беше извел навън да играят хоро, а те с отегчени физиономии изпълняваха "командата". :(

Спомних си как отбелязвахме този ден ние, децата от времето на социализма.

Предния ден се събирахме и вземахме решение къде ще отидем - на цирк, на кино или в зоологическата градина и в уречения час на 1 юни се отправяхме към избраното място.

След мероприятието посещавахме сладкарница и се прибирахме щастливи вкъщи.

Никога не е имало инциденти, въпреки че се налагаше да ползваме трамвай, да пресичаме, а и не бяхме малко - около 15-ина деца от квартала.

Бяхме отговорни към себе си и един към друг и родителите ни не се безпокояха за нас.

Щастливо детство имахме!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нашето детство беше истинско и прекрасно, ние бяхме щастливи деца !

Честит празник !

1-iuni-5.jpg

преди 5 минути, Мойра написа:

Днес, минавайки покрай един детски парти клуб, бях неприятно изненадана от това, което видях.

Водещият "веселието" с каменно изражение на лицето караше децата, които беше извел навън да играят хоро, а те с отегчени физиономии изпълняваха "командата". :(

хорото не е като чалгата

:(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
на 6/24/2017 в 0:53, haidukpikaso написа:

19260443_246163192544939_199337606990243

Кякъв плейстейшън ?! Това си е съвсем истинско ! С него не врабчета - човек можеш да убиеш , ама по него време човеци не трепехме ....Сегашните нищо не знаят за болката - колената не са си белели...За това им е безразлично на монитора Смърт да гледат....

Редактирано от by_chechi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а вие пишехте ли си с русначета

;)

11696877_667739036696367_922032387_n.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jonov написа:

20526315_761022720766492_5544003521045265755_n.jpg

любимата ми игра, имаше и още графи - Столица и Река

:)

а биковете и кравите не ги  харесвах макар че съм играла, мразя математиката щото

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 10/23/2016 в 12:31, acnekt написа:

middle-Cimg6366_RILA%2050_174973.jpg

Ма'ни я "Рила"-та. Ето това беше истината:

lepiloto-kale.jpg?1472461236

И стария виц от онова време:

В книжарницата влиза младеж и казва:
- Дайте ми 50 туби лепило "Кале".
- Да не сте учител по трудово и да купувате за целия клас? - пита го продавачката.
- Не бе, наркоман съм. Ще вдигаме сватба с любимата...

Редактирано от Win_user (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Win_user написа:

Ма'ни я "Рила"-та. Ето това беше истината:

lepiloto-kale.jpg?1472461236

е то и сега си го има тва лепилце

:wink12:

Рила-та за хартия само ставаше

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, haidukpikaso написа:

е то и сега си го има тва лепилце

:wink12:

Рила-та за хартия само ставаше

Има го, но отдавна вече не го правят с истински ацетон :) Всичко вече е менте, дори лакочистителя. За да си купиш чист диметилкетон (ацетон), трябва да ходиш в специализиран химически магазин. Пък ако го купиш заедно с една бутилка водороден пероксид (кислородна вода), може още на изхода да те задържат от отдела за борба с тероризма :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Win_user написа:

Има го, но отдавна вече не го правят с истински ацетон :) Всичко вече е менте, дори лакочистителя. За да си купиш чист диметилкетон (ацетон), трябва да ходиш в специализиран химически магазин. Пък ако го купиш заедно с една бутилка водороден пероксид (кислородна вода), може още на изхода да те задържат от отдела за борба с тероризма :D 

олейййй хахаха

аз си ползвам Хелми няма грешка

:P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едно време ква тахан-халва продаваха, от тенекии, и я завиваха в хартия. Мноо вървеше с овче саламурено сирене (и то увивано в хартия):)

Не като днешните боклуци, уж сирене и уж халва:mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване