Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравейте момичета, напоследък нещо много съм се захласнала по свръхестественото:help:) и понеже няма вече "Supernatural", "The vampire diaries", изгледах "New moon" и изчетох всичко по-ненормално, до което успях да се добера, умирам от желание за още и още:) можете ли да ми дадете някакви препоръки за подобни книги или дори филми? Не настоявам за вампири и върколаци:) А дали някой от вас е чел House of night(Белязана, избрана...и каква ли още не) или трилогията Mortal instruments и ако да какво ви е мнението..?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Ммм значи съм чела Mortal Instruments, те са три книги и са много яки, историята страшно ми харесва, разказва се за демони, вампити и техните преследвачи, много е готина ето тук има превод на почти цялата поредица Тук

За Белязана, книгата е много хубава, първата съм я прочела и очаквам да ми дойде и книжния вариант по пощата. Ето тук е линка към издателството и резюмто тукможе да си я купиш или tukда прочетеш фен превода й, но не е завършен все още. И Mortal Instruments и Белязана са страхотни книги, препоръчвам ти ги. :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм значи съм чела Mortal Instruments, те са три книги и са много яки, историята страшно ми харесва, разказва се за демони, вампити и техните преследвачи, много е готина ето тук има превод на почти цялата поредица Тук

За Белязана, книгата е много хубава, първата съм я прочела и очаквам да ми дойде и книжния вариант по пощата. Ето тук е линка към издателството и резюмто тукможе да си я купиш или tukда прочетеш фен превода й, но не е завършен все още. И Mortal Instruments и Белязана са страхотни книги, препоръчвам ти ги. :help:

Благодаря ти много за бързия отговор както и за превода, почвам с "Градът от кости":)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой знае ли,дали се предвижда издаването на двете книги на

Саманта Джеймс,предхождащи "Съвършен герой".Много би ми била интересна за големия брат.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да и на мен много ми хареса книжката,историята е много вълнуваща,но като че ли няма изгледи да се издадат другите 2

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета!

Значи..не знам къде да пиша,и по-точно към кого да се обърна,пък и видях че тук се задават въпросите та..

Търся книги,както се подразбира любовни романи,със повече драма във тях.И под драма искам да разбирате..и аз не знам как да се изкажа..Изобщо не ме бива във обясненията.

Искам книги,където живота на главната героиня като цяло е изложен на сериозна смъртна опасност,където има болка,сълзи.Обичам да чета за границата м/у живота и смъртта.

Надявам се да не ви се стори извратено или за каквото там го сметнете,но ми е писнало всичко да върви по мед и масло :Д

А и винаги след такъв 'случей' нещата между героите се оправят,защото може би разбират какво е да живееш без другия,знам ли..

Та,на скоро четох Сега и завинаги и Нещо прекрасно на Джудит Макнот.От тези двете книги разбрах че ми харесва тази граница :Д Звучи садистично,но..

Та,жалкото на тези сцени беше, че авторката прекалено много сби нещата..във един миг главната беше на смъртно легло,а на след двадесет реда беше жива и здрава..

Това са може би единствените сцени които малко или много ме трогват.Не съм чела много такива книги,а страшно много искам.

Надявам се да успеете да ми помогнете и да ми препоръчате нещо (:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

книгите на Даниел Стийл са подобни в тях има много драма поне за мен

и винаги плача на тя

като съдбовен калейдоскоп

няма по-голяма любов

вината на Рафаела и края на лятото само тези съм чела

Редактирано от deny_d (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звучи садистично,но..

Не звучи хичдаже.Има книги,които са много въздействащи и се четат на един дъх.Обаче като се замислиш какво изтърпяват героите решаваш ,че автора е малко садист.И хич не ти се иска да изживееш нещо подобно,пък макар и заради голямата любов.

Сега не се сещам за нещо по твоя вкус,но има една книга на Елизабет Лоуел-"До края на света",която ми се стори доста драматична.Ако си чела нещо нейно ще знаеш,че доста мъчи(емоционално) героините си.А в тази книга конкретно, драмата ми дойде дори в повече .

Хмм,пробвай и "Викинг" на Кони Мейсън.Както често казвам главната само дъжд от жаби не я валя.Силни страсти и предателство.

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, време е за поредния пакет текстови книги:

68 книги

Новите попълнения уведомявам, а на старите форумци напомням, че това е временен торент, който ще съществува 3 дни, след което ще бъде изтрит, а книгите ще бъдат разпределени в темата "Линкове към любовни романи"!

P.S. Ели, тук не са всички тежки сканове, но от тежките останаха малко, обещавам да ги кача останалите със следващата партида, дори и да е малка!

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

P.S. Ели, тук не са всички тежки сканове, но от тежките останаха малко, обещавам да ги кача останалите със следващата партида, дори и да е малка!

Оооо аз съм благодарна и на това, утре ще мога да ви кача някой и друг романтичен филм по книга като имам малко място разчистено сега. Благодаря на всички редакторки които се мъчиха с тежките сканове. И качвайте сканчета, не ги жалете! ;)

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета!

Значи..не знам къде да пиша,и по-точно към кого да се обърна,пък и видях че тук се задават въпросите та..

Търся книги,както се подразбира любовни романи,със повече драма във тях.И под драма искам да разбирате..и аз не знам как да се изкажа..Изобщо не ме бива във обясненията.

Искам книги,където живота на главната героиня като цяло е изложен на сериозна смъртна опасност,където има болка,сълзи.Обичам да чета за границата м/у живота и смъртта.

Надявам се да не ви се стори извратено или за каквото там го сметнете,но ми е писнало всичко да върви по мед и масло :Д

А и винаги след такъв 'случей' нещата между героите се оправят,защото може би разбират какво е да живееш без другия,знам ли..

Та,на скоро четох Сега и завинаги и Нещо прекрасно на Джудит Макнот.От тези двете книги разбрах че ми харесва тази граница :Д Звучи садистично,но..

Та,жалкото на тези сцени беше, че авторката прекалено много сби нещата..във един миг главната беше на смъртно легло,а на след двадесет реда беше жива и здрава..

Това са може би единствените сцени които малко или много ме трогват.Не съм чела много такива книги,а страшно много искам.

Надявам се да успеете да ми помогнете и да ми препоръчате нещо (:

Така поставено не се сещам за много книги. Задължително ли е главната героиня да е в смъртна опасност, защото бих ти препоръчала "Розата и херцогът" на Мери Джо Пътни. Няма да съжаляваш, ако я прочетеш, а и ми се струва, че търсиш нещо такова по принцип.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мила,щом ти се чете нещо по драматично можеш да погледнеш книгите на Катрин Стоун,лично на мен ми харесват страшно много и не са толкова тежки като на Даниел Стийл,а има голяма доза драматизъм,Елизабет Лоуел също е много добра в тази насока,както вече казаха момичетата :speak:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не е задължително (:

Благодаря ви все пак,че си направихте труда =]

Викинг съм я чела доста отдавна,ноо никога не е късно да я препрочета =]

Ще хвърля и едно око и на Херцогът и розата ;д

Колкото до Елизабет Лоуел нещо не успях да намера "До края на света",но сега се захванах да чета поредицата Макензи-Блекторн пак на Елизабет и от първата книга ме грабна,макар да са малки като количество (:

Достигнах до извода че като цяло няма кой знае колко 'такива' книги.. крайно време е някой да напише :speak:

А за Даниел Стийл..ами пробвах да чета една нйна книга,ноо нещо не ми хареса.

Сега под ръце ми е "Нежност" ии се чудя дали някоя от вас я е чела и какво мисли за нея?

А и още нещо да ви питам,бях набарала една книга на майка ми,някаква оръфана и изпокъсана ии доколкото успях да прочета страшно ме заинтригува,но не успях да разбера нито автора,нито името на произведението.

Разправяше се за една балерина,която забременява от един там..,забравих какъв беше,обаче няма как да се грижат за детето и тя прави аборт във някаква мизерна барака,помня че тази дето извърши аборта я бяха нарекли касапин.. след това за малко не умря,а пък накрая мисля,че тя отиде във америка при някакъв приятел на този мъж..уж щеше да иде със нея,ама кво стана и той не отиде и тя разбра че е умрял заедно със..кралското семейство май?!След тва се ожени за този приятеля му..

Надявам се да разбрахте поне едно 10% от глупостите които избърборих (:

Редактирано от Nereya (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аа,Катрин Стоун определено пише драматично.Пробвай "Даровете на любовта",а и имаше 1-2 лекарски също много драма .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не,не е задължително (:

Благодаря ви все пак,че си направихте труда =]

Викинг съм я чела доста отдавна,ноо никога не е късно да я препрочета =]

Ще хвърля и едно око и на Херцогът и розата ;д

Колкото до Елизабет Лоуел нещо не успях да намера "До края на света",но сега се захванах да чета поредицата Макензи-Блекторн пак на Елизабет и от първата книга ме грабна,макар да са малки като количество (:

Достигнах до извода че като цяло няма кой знае колко 'такива' книги.. крайно време е някой да напише :P

Сега под ръце ми е "Нежност" ии се чудя дали някоя от вас я е чела и какво мисли за нея?

Ето линка на "До края на света", мила. http://account-co.ne...ils.php?id=1995

А иначе за "Нежност" на Даниел Стийл ли говориш? Ако да, за съжаление съм нямала удоволствието да я прочета, нито пък съм я мяркала някъде, знам я само по име. Има ли някаква вероятност да я сканираш или поне да драснеш резюмето на книгата, та да видя за какво иде реч. Ще ти бъда много благодарна... ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както често казвам главната само дъжд от жаби не я валя.

пепи уби ме с тоз лаф. Уж аз ги ръся ама тоз път ме тури в джоба хихи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много за линк-а,мила.

Колкото до Нежност,честно да ти кажа съм скарана със техниката и си нямам никаква идея как да я сканирам,но предполагам ми трябва някаква машина..скенер?Звуча като блондинка ;д Иначе резюмето на драго сърце ще ти го препиша,макар да не се разбира кой знае колко за какво иде реч..

"Роман на дълбоките чувства,на изпепеляващата страст,на странните и неочаквани обрати на една човешка съдба.

Задъхана история за една млада жена,решила да вземе в ръце живота си и преминала през обич и любовни крушения,

да докаже себе си,да получи това,на което има право - човешко щастие и топлота,онази нежност,за която е копняла през дните си..."

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А и още нещо да ви питам,бях набарала една книга на майка ми,някаква оръфана и изпокъсана ии доколкото успях да прочета страшно ме заинтригува,но не успях да разбера нито автора,нито името на произведението.

Разправяше се за една балерина,която забременява от един там..,забравих какъв беше,обаче няма как да се грижат за детето и тя прави аборт във някаква мизерна барака,помня че тази дето извърши аборта я бяха нарекли касапин.. след това за малко не умря,а пък накрая мисля,че тя отиде във америка при някакъв приятел на този мъж..уж щеше да иде със нея,ама кво стана и той не отиде и тя разбра че е умрял заедно със..кралското семейство май?!След тва се ожени за този приятеля му..

Надявам се да разбрахте поне едно 10% от глупостите които избърборих (:

Аз съм я чела, интересна книжка, с драматизъм, само че нещо не успя да ме завладее самата книга. Главната смени прекалено много мъже, а специално аз не си падам по това. :cool: И първия и беше когато тя е на 19, а той мисля че беше на около 50. Иначе драматисъм има :cool::)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодарности за книжката, Боби. kiss.gif

Пускам и аз една, за която трябва да благодарим на Инка, че я предостави за скан:

Джейн Ан Кренц - Невинни лъжи

Приятно четене!

П.П. Във вторник ще пусна следващата от поредицата. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :P

"Проклетникът" - Джил Барнет

Ей таз е много яка, мерси.

Тихи мерси, че сканираш книгите ми, вместо мен, за да им се насладят и останалите kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ей таз е много яка, мерси.

Тихи мерси, че сканираш книгите ми, вместо мен, за да им се насладят и останалите kiss.gif

За нищо, мила, и по-рано щях да ги пусна, но последните две седмици ми изкараха душицата в тоя факултет и едва този уикенд намерих време. И пак само за една книга, но ще си възвърна ритъма. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване