Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

И аз като блондинките - Коя всъщност е Проклетникът и коя Сладката мъка...

Или книгата е издавана два пъти, но с различни резюмета.

Това са две различни книги, но резюмето на "Проклетникът" е сложен и на двете книги.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Това са две различни книги, но резюмето на "Проклетникът" е сложен и на двете книги.

А Сладката мъка... издавана ли е изобщо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
А Сладката мъка... издавана ли е изобщо.

Дам, има я сканирана дори, линка е в съответната тема.

Сега аз да се отчета с две книжлета:

Даниел Стийл - Съпруга на конци

Линда Хауърд - Убий и кажи

С това изпълних списъка с за сканиране и ще си взема малко "отпуска", за да понапредна с другите ми задачи. Пък след това - кой знае... tongue.gifwink.gif

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, Гане за новите книжки :clap: . Особено за Линда Хаурд. Не знаех, че Втори шанс е от поредица. Дано и тази е хубава като нея. :)

Редактирано от djeni_993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, Гане за новите книжки :( . Особено за Линда Хаурд. Не знаех, че Втори шанс е от поредица. Дано и тази е хубава като нея. :)

На мен специално много ми хареса, прочетох я на един дъх. Единственото, за което съжалявам е, че третата от поредицата не е преведена.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

... Редактирам, :) ама край нямат тези големи сканове :crying10:, вече ще се :(

Ааа, никакво предаване :nono: С това темпо на работа, големите сканове до месец ще ги поприключим и после ще има пак "Пей сърце" с добри сканирания kiss.gif

Де факто останаха още 4 скана над 100 МВ, 16 скана между 50 и 100 МВ и 25 скана между 30 и 50 МВ, но най-лошите са само тези, които са над 100, останалите са.. приемливи.. ;)

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момичета какво ви е мнението за продължението на романа ни,никой нищо не казва,а мисля че се получи сполучливо ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета аз писах в конкретната тема, но ще го напиша и тук. Най сетне дългочаканата седма книга за Малъри е на пазара благодарение на ИК Плеада. Сега ще ви стане ясно защо това си стана мойто Джереме.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета аз писах в конкретната тема, но ще го напиша и тук. Най сетне дългочаканата седма книга за Малъри е на пазара благодарение на ИК Плеада. Сега ще ви стане ясно защо това си стана мойто Джереме.

Веднага регистрирах, че са я пуснали, ако не утре, още в събота тръвам да я търся по книжарници/сергии, докато не я държа в ръцете си, няма да повярвам, че е факт! ;) Да ни е честита, време беше!

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също не мога да си намеря място от щастие....не повярвах на сестра ми като ми каза!Много много съм доволна....най - хубавия коледен подарък!!!Честито на всички фенове!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момиета,не мога да си сваля книгата на тами хоуг"див и опасен".не мога да разбера какава е

причината.ако някой знае би ли помогнал...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

момиета,не мога да си сваля книгата на тами хоуг"див и опасен".не мога да разбера какава е

Причината е, че няма сийдъри, мила. Цъкнах на молбата за сийд, все някой ще се отзове. :(

Редактирано от ganinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши ми на лични Email - си, ще ти я пратя по него :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ми излиза от книгите "Неустоима сила" и "Изгубените надежди" на Даниел Стийл. Аз ли не съм ги свалила или има друг проблем?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не ми излиза от книгите "Неустоима сила" и "Изгубените надежди" на Даниел Стийл. Аз ли не съм ги свалила или има друг проблем?

Формата на файловете е за Microsoft Word 2007, така че, ако си с версия 2003 няма как да ги четеш. Има начин да се оправи проблема. Изтегли си ето тази програмка и я инсталирай: http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displaylang=en

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

вече има сийд... туко що я изтеглих и съм я оставила да се сийдва

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Формата на файловете е за Microsoft Word 2007, така че, ако си с версия 2003 няма как да ги четеш. Има начин да се оправи проблема. Изтегли си ето тази програмка и я инсталирай: http://www.microsoft...&displaylang=en

Леле, Тихиии, защо не си казала досега, че има такава програмкаа.. Колко пъти съм псувала, че не ми чете Уорда docx-формата..

Благодаря много!kiss.gifkiss.gifkiss.gifkiss.gifkiss.gif

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Леле, Тихиии, защо не си казала досега, че има такава програмкаа.. Колко пъти съм псувала, че не ми чете Уорда docx-формата..

Благодаря много!kiss.gifkiss.gifkiss.gifkiss.gifkiss.gif

Моля, радвам се, че помогнах.

Всъщност и аз я открих сравнителни наскоро. На сестра ми в работата все й пращаха документи в docx формат и накрая ми писна да моля някой да ми ги обръща в doc, та се разрових.

Върши много хубава работа, наистина. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

токущо прочетох на Линда Хауърд "Убий и кажи" и както повечето книги на Линда и тази е страхотна.

Видях че третата книга от поредицата "Kiss Me While I Sleep" е непреведена. Някой захванал ли се е с превода и ако не, има ли я някой на английски, за да ми я прати за превод.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

токущо прочетох на Линда Хауърд "Убий и кажи" и както повечето книги на Линда и тази е страхотна.

Видях че третата книга от поредицата "Kiss Me While I Sleep" е непреведена. Някой захванал ли се е с превода и ако не, има ли я някой на английски, за да ми я прати за превод.

Днеска да не е Великден. :P В момента чета "Убий и кажи" и подкрепям че е страхотна. Много ще се радвам някой да преведе третата книга, ще има моите вечни благодатности :) . Много ми харесва авторката и съм няколко нейни книги и всички бяха страхотни. :)

Нямам я третата книга на английски, но съм сигурна, че някоя добра душа, с повече опит в търсачките, ще я намери :biggrin:

Редактирано от djeni_993 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Аз я имам на английски, както и други нейни, така че ако те интересува някоя друга, с радост ще ти я пратя. Ето я и нея. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз я имам на английски, както и други нейни, така че ако те интересува някоя друга, с радост ще ти я пратя. Ето я и нея. :cool:

Мерси за бързата реакция.

Успях да изнудя мъжа ми да я преведе:)

Аз и да искам нямам време, а и ще ми отнеме три пъти повече време.

Не ми се мисли моя какво ще иска в замяна за тази "услуга", но какво да се прави за хубавите книги се искат жертви ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за бързата реакция.

Успях да изнудя мъжа ми да я преведе:cool:

Аз и да искам нямам време, а и ще ми отнеме три пъти повече време.

Не ми се мисли моя какво ще иска в замяна за тази "услуга", но какво да се прави за хубавите книги се искат жертви :)

Браво на теб аз моя не мога го накарам да прочете това дето аз съм превела камоли да хване да превежда

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване