Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Продължаваме с Библиотека ЗАР :wors:

Ги Шантпльор – Спътница в любовта

Конкордия Мерел – В плен на любовта

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Момичета днес разгледах корици на любовни романи...толкова ме е яд,че не са излезли в България sad.gif Направо се влюбих в 50-ина книжки най-малко.Намя как ще чакаме да ги издадат ( може би???)

Ох трябва да си оптимист да се надяваш. Аз вече знам, че единствения начин да ги прочета повечето книги които ги има в Англия и Америка, е да ги чета на английски като си сваля книгата от нета, или си я купя от амазона. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мила, за книжките, които споделяш с нас kiss.gif

Хайде и един рицарски роман :wors:

"Рицарят на нейните мечти" - Лейл Сейнт Джеймс

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче,тези и аз съм ги чела но доста одавна,така съм се смяла,какави са тези преводачки,не са ли чели преведеното,интересното е че до сега не съм срещала подобно нещо в роман :whist:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пускам линк за романа на Джейн Остин - "Разум и чувства"

Романите на Джейн Остин, които започвам да качвам на торенти от днес, любезно ни предостави издателство Мърлин. Огромни благодарности!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, пускам ви списък на невъзможните за обработка в текст сканове и силно се надявам, че някоя от вас, която ги има, ще ги сканира повторно (сравнително качествено), за да могат да се обработят.

Подчертавам че не е спешно, все пак имаме още над 200 книги за обработка, но просто тези книги са направо невъзможни, освен да се препишат изцяло.. а не мисля, че някоя от редакторките (включително и аз) би се заела с това.

И една лична молба.. Наистина ми се иска "Лунна красавица" да мога да я обработя.. Книжката страшно ми харесва..

Деби Макомбър - Ангелски очи

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кранц - Радост

Дженифър Грийн - Шеметен танц

Ирис Йохансен - Вихрена страст

Линда Хауард - Сенки от мрака

Мери Портърфийлд - Цвете на пустинята

Нора Кейд - Ще те накарам да се влюбиш

Нора Робъртс - Завръщането на Рейф

Пат Далтън - Близо до изгрева

Тифани Уайт - Не си го помисляй дори

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, пускам ви списък на невъзможните за обработка в текст сканове и силно се надявам, че някоя от вас, която ги има, ще ги сканира повторно (сравнително качествено), за да могат да се обработят.

Подчертавам че не е спешно, все пак имаме още над 200 книги за обработка, но просто тези книги са направо невъзможни, освен да се препишат изцяло.. а не мисля, че някоя от редакторките (включително и аз) би се заела с това.

И една лична молба.. Наистина ми се иска "Лунна красавица" да мога да я обработя.. Книжката страшно ми харесва..

Вики Люис Томпсън – Порив

Джейн Ан Кренц - Кристален пламък

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кренц - Радост

Джена Райън - Посетителят

Ирис Йохансен - Вихрената годеница

Клодин Уолън - Като древна богиня

Стеф Ан Холм - Кралят на пиратите

Хедър Греъм - Постеля от рози

Хелън Митермайър - Лунна красавица

Мила, нали ти обещах "Лунна красавица", Постеля от рози, Кралят на пиратите,Вихрена страст ?

Ако искаш мога да поема и Вихрената годеница. :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, нали ти обещах "Лунна красавица", Постеля от рози, Кралят на пиратите,Вихрена страст ?

Ако искаш мога да поема и Вихрената годеница. :huh:

Ми обеща ми ги наистина, ама.. доста време мина оттогава, а не ми е удобно да напомням все.. затова реших да пусна пълния списък.. все пак и ти си заета, както и всички други, може някой да те отмени :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми обеща ми ги наистина, ама.. доста време мина оттогава, а не ми е удобно да напомням все.. затова реших да пусна пълния списък.. все пак и ти си заета, както и всички други, може някой да те отмени :huh:

Ами добре,мила. Мислех,че не ги бързаш, затова не си давах и зор. sad.gif Пък и да ме изюркаше, знаеш,че не се сърдя.А и доста други книги ме чакат за първи скан- освен любовните,също и Японските загадки, на Пол Дохърти също не съм се отказала да попълним всички поредици... :huh: Така че нека някой друг, по-бърз ги поеме тези :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тори, от изброените имам следните:

Стеф Ан Холм - Кралят на пиратите

Хедър Греъм - Постеля от рози

Хелън Митермайър - Лунна красавица

Но при мен в момента е само "Кралят на пиратите" и ако нямаш нищо против да я забавя около две седмици (защото сега ми почва вълната контролни), ще я сканирам. :hush:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тори, от изброените имам следните:

...

Но при мен в момента е само "Кралят на пиратите" и ако нямаш нищо против да я забавя около две седмици (защото сега ми почва вълната контролни), ще я сканирам. ;)

Добре, Тихи, махнах от списъка "Краля на пиратите" и си отбелязах, че я поемаш ти kiss.gif

Момичета, моля ви, поогледайте се за другите книги.

Боби, знам че си страшно заета, мила, а и в Читанката чакат "Загадките", така че те са с по-голям приоритет :baby:

Пете, огромно благодаря за "Лунна красавица", мила :angry:

Отбелязах си и "Постеля от рози", че я поемаш kiss.gif

Ремонтирала съм списъка, момичета, надявам се и други да се отзоват за повторните сканове :yanim:

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, знам че си страшно заета, мила, а и в Читанката чакат "Загадките", така че те са с по-голям приоритет :)

Мила, подготвих си за днес "Безбожникът" на Пол Дохърти - последната от поредицата "Загадки на Александър Македонски".Така поредицата ще бъде сканирана цялата.Или искаш да сканирам втората от Японските днес?

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, подготвих си за днес "Безбожникът" на Пол Дохърти - последната от поредицата "Загадки на Александър Македонски".Така поредицата ще бъде сканирана цялата.Или искаш да сканирам втората от Японските днес?

По-добре Дохърти, че да се завърши поредицата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам, някой има ли Рита Клей Естрада, "Любовна магия" Арлекин - Изкушение 41.Беше станало въпрос, че е много яка, но не помня, дали някой ще я сканира. ;)

Мерси за книжките :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А да попитам, някой има ли Рита Клей Естрада, "Любовна магия" Арлекин - Изкушение 41.Беше станало въпрос, че е много яка, но не помня, дали някой ще я сканира. :wors:

Мерси за книжките :)

а моля моля... за в съдеще повече, ама съм още нова в качването на книги , а нататък вече ще стана по редовна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а моля моля... за в съдеще повече, ама съм още нова в качването на книги , а нататък вече ще стана по редовна

Няма проблем, когато можеш, и по една да сляагаш ние пак сме доволни :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пускам първите си 3 книжки

...

Скановете са перфектни направо, благодаря :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и две нови книжки от Библиотека Зар :bday11:

Кейт Уимбърт – Опетнена обич

Лени Беренд – По-малката сестра

Мерси за книжките :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кренц - Радост

"Кристален пламък" ще го щракна.Просто нямам как в момента,но при първа възможност ще го почна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Джейн Ан Кренц - Пиратът

Джейн Ан Кренц - Радост

Тихи, Като древна богиня от розовите романчета ли е? Защото мисля, че имам такъв розов роман, ако е той ще я поема. :huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тихи, Като древна богиня от розовите романчета ли е? Защото мисля, че имам такъв розов роман, ако е той ще я поема. :huh:

Не знам дали е от розовите романчета, Хеси трябва да каже. :help:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване