Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здрасти!Искам да попитам дали има други части на "Надареният" на Дара Джой?Преди малко я приключих и много ме грабна, но остава някак недовършена.Или някакви други книги на същата авторка?Ако някой знае много благодаря предварително.....

Има мисля още две книги преди тази(Кnight of a trillion stars,Rejar) и може би една след нея.Естествено не са издадени у нас.Вероятно можеш да ги откриеш на английски или руски.

"Голямата новина" на Сандра Браун.

Има я от доста време.Виж линковете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Книгата която търся е подобна на "Голямата новина" но не е същата, тя е арлекин, но не помня заглавието, написала съм какво си спомням от нея горе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 2 вапроса:

1. Тези дни прочетах "Тес" и "Любов завинаги", много ни харесаха, те са за пътуване във времето, в тях главната героиня се връща назад във времето и открива любовта. Та се чудех дали е написан роман в който главния герой се връща в миналото и се влюбва, ако сте чели нещо подобно кажете.

Не се сещам книга, в която мъжа да се връща назад във времето, но в "Пленница на любовта" главния герой е викингски бог и пътува през времето, тъй като e прокълнат да служи на всеки, който притежава меча му (надявам се, че не бъркам, отдавна я четох). Та в книгата главната не знае за това проклятие и купува меча, съответно и довежда главния в настоящето. Беше голям майтап, когато той видя за пръв път кола. :)

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Тези дни прочетах "Тес" и "Любов завинаги", много ни харесаха, те са за пътуване във времето, в тях главната героиня се връща назад във времето и открива любовта. Та се чудех дали е написан роман в който главния герой се връща в миналото и се влюбва, ако сте чели нещо подобно кажете.

Нора Робъртс има две такива книжки, за двама братя - "Сега и във времето" и "Времената се менят". Братята са от бъдещето и идват в нашето време. Много сладки истории. Влюбват се в две сестри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Фабио "Викинг".Главният е артист,който играе ролята на викинг.По време на снимките на филма се пренася във времето на викингите,където среща героинята.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти!Искам да попитам дали има други части на "Надареният" на Дара Джой?Преди малко я приключих и много ме грабна, но остава някак недовършена.Или някакви други книги на същата авторка?Ако някой знае много благодаря предварително.....

Засега продължение точно на "Надарения" няма. Има две книги преди него, но се надявам авторката да пусне още една книга от поредицата. Иначе щом ти е харесала, значи си от моя клуб. тя е една от любимите ми книги. Незнам но повечето момичета които четат романи не могат да възприемат темата за това, главните и действието да се развиват на друга планета с други раси и т.н. Ако не си чела може да прочетеш "Синеокият варварин" на Джоана Линдзи, тя също е подобна, много е яка. А ако искаш нещо от Дара Джой, у нас има издадена и "Тази нощ или никога", тя си е обикновен исторически роман, но също е много хубава, проста Дара пише страхотно. :hush:

2. Преди време четох един роман мисля че беше от серията арлекин, в който главните герои бяха заедно веднъж и тя забременя, но понеже не беше богата помоли главния да и помогне с разходите по бебето докато се роди. А за да и помогне той я изнуди да живее в един негов апартамент(понеже беше богат той имаше няколко, май беше собственик на сградата, но не съм сигурна), постепенно се влюбиха и ожениха, но тя не беше сигурна, че той я обича и го напусна за кратко, но после се събраха, беще много хубава книга, за съжаление не помня заглавието, ако някой се сети коя е и ако я има моля да я сканира. Сюжета е подобен на "Голямата новина" на Сандра Браун.

На първия въпрос, наистина "Викинг" на Фабио е таква.

За втория, не знам коя е книгата, ама като научиш пиши ми едно ЛС, че ми се стори интересна и искам да я прочета и аз :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2. Преди време четох един роман мисля че беше от серията арлекин, в който главните герои бяха заедно веднъж и тя забременя, но понеже не беше богата помоли главния да и помогне с разходите по бебето докато се роди. А за да и помогне той я изнуди да живее в един негов апартамент(понеже беше богат той имаше няколко, май беше собственик на сградата, но не съм сигурна), постепенно се влюбиха и ожениха, но тя не беше сигурна, че той я обича и го напусна за кратко, но после се събраха, беще много хубава книга, за съжаление не помня заглавието, ако някой се сети коя е и ако я има моля да я сканира. Сюжета е подобен на "Голямата новина" на Сандра Браун.

Мисля, че книгата е Любовна магия на Рита Клей Естрада. От Арлекините е и върви с друга книжка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли любовен роман в който действието да се пренася не в миналото, а в бъдещето? Аз не съм попадала на такъв, но много би ми било интересно да прочета ако има

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А има ли любовен роман в който действието да се пренася не в миналото, а в бъдещето? Аз не съм попадала на такъв, но много би ми било интересно да прочета ако има

Аз се сещам единствено за "Пленница на любовта" на Джоана Линдзи, както и Тихи каза, главния идва в бъдещето, но половината действие се развива и в миналото, където се пренасят главните с помоща на един меч - много приятна и забавна книга!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите, преди малко прочетох "Пленница на любовта" и наистина много ми хареса :baby: . Харесвам книги в които главния герой се държи добре с любимата си, уважава я и се бори до край за любовта й, ако се сещате за други книги с такива герои пишете. В повечето книги на Джоана Линдзи главните герои се държат доста грубо с жените си и едва на края осъзнават че ги обичат, но тази ми хареса. Другата книга на тази авторка , която ми харесва е "Ангелът на греха", наистина много добър роман. Чудя се дали да прочета нялои от романите и за викингите, само тях не съм прочела от нейните книги, но се страхувам че ще са брутални като "Затворницата на дракона", въобще не ми хареса, ако греша и са хубави, кажете.

Колкото до книгата която търся 41. Рита Клей Естрада, "Любовна магия" Арлекин - Изкушение, мисля че беше тя, ако някой я има или може да я намери, моля сканирайте я, наистина е много интересна, прочетох я преди няколко години и така и не я забравих. ;)

Ще прочета и другите книги които ми препоръчахте, още веднъж благодаря.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите, преди малко прочетох "Пленница на любовта" и наистина много ми хареса :offtopic_s: . Харесвам книги в които главния герой се държи добре с любимата си, уважава я и се бори до край за любовта й, ако се сещате за други книги с такива герои пишете.

Доста всеотдаен мъж е Майкъл Кениън от романа на Мери Джо Пътни - "Защото вярваш любовта", книгата е страхотна, една от любимите ми, но е четвъртата книга подред от поредицата на авторката "Падналите ангели", така че за да разбереш цялата история трябва да я подхванеш от началото.

"Любимият непознат" на Катлийн Удиуиз, също една от любимите ми книги, а главния само звездите не й свали на главната, то не беше ухажване, не беше любов, да те заболи сърцето...

"Лунна страст" - Мари Фарарела, същата работа, главния още щом видя главната разбра че тя е жената за него, обаче Рейчъл упорита като магаре се дърпаше, но накрая се предаде.

И разбира се не мога да се въздържа да не ти препоръчам "Здрач" поредицата, ако не си я чела...

Тези книги ми изникнаха в главата веднага, като прочетох поста ти, не става въпрос само за добро държание, показана е колко е силна любовта им, как пред нищо не се отказват, винаги чувствата на любимата жена са на първо място, нейното щастие...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, замислих се. Мисля, че може да добавим към списъка и "Лунна красавица" на Хелън Митермайър, "Контесата" на Катрин Каултър и "Табу" на Сюзън Джонсън... Тези се сещам в момента. :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :)

Крадец на сърца - Патриша Гафни

Оле, Боби, като я разказваше какво си чела, хич не се сетих, че е тази книга. Аз я имам, чела съм я, а грам не помня за какво става въпрос :wors: Ама след коментара ти в другата тема, май ще я завторя :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман ;)

Крадец на сърца - Патриша Гафни

Ох мила, много много благодаря kiss.gif Адски си бърза, направо фурия...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Удоволствието е мое, момичета :yanim:

Инче, честно казано и аз я имах от доста време книжката, ама като й четех анонса много й се двоумях дали си струва :whist: Но като я грабнах, не можах да я оставя докато не я осветках 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif Това е от книгите, на които анонса спокойно може да те откаже да я прочетеш. Направо ме е яд, че досега не съм я прочела, ама с това подвеждащо разочароващо резюме, направо я подминавах като пътен знак a024eea38401a2085f8a7fbb5fc15e3d.gif Уф, слава богу, престраших се да я прочета и направо ме грабна.Надявам се и теб, и всички момичета, които решат да я борят книжката да ги развълнува и очарова c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Удоволствието е мое, момичета :lol6:

Инче, честно казано и аз я имах от доста време книжката, ама като й четех анонса много й се двоумях дали си струва :baby: Но като я грабнах, не можах да я оставя докато не я осветках 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif Това е от книгите, на които анонса спокойно може да те откаже да я прочетеш. Направо ме е яд, че досега не съм я прочела, ама с това подвеждащо разочароващо резюме, направо я подминавах като пътен знак a024eea38401a2085f8a7fbb5fc15e3d.gif Уф, слава богу, престраших се да я прочета и направо ме грабна.Надявам се и теб, и всички момичета, които решат да я борят книжката да ги развълнува и очарова c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif

Щом ти ми я препоръчваш мила, ще я повторя на 100%, тъкмо тея дни се чудя какво да чета. Ще взема нея :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом ти ми я препоръчваш мила, ще я повторя на 100%, тъкмо тея дни се чудя какво да чета. Ще взема нея ;)

А аз,мила, тези дни се ослушвам дали да не грабна за четене "Вярвай" на Виктория Александър. :) Наскоро четох няколко нейни книги от поредицата Effington Family,първата от които (The Wedding Bargain) здраво ме раздруса от смях - на моменти ми идеше да зацвиля от кеф 2910109fb514845ee87adafce0357598.gifТа авторката заради тази книга направо я боготворя. Видях, че си чела нейната "Вярвай", може ли да те помоля да споделиш нещичко за книжката :mark:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лелее, колко сте изписали...

Отдавна си мисля да ви питам дали моете да препоръчате книжка подобна на - ВЕЧНО ТВОЙ на Тереза Медейрос.

Видях че сте споменали за някаква поредица Паднали ангели , може ли д кажете нещо повече за нея?

Благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Reckless Love (1989) тази книжка е от поредицата Блекторн на Елизабет Лоуел но май нее сканирана,някой може ли да ми каже за кой от фамилията се отнася и евентуално да я сканира

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А аз,мила, тези дни се ослушвам дали да не грабна за четене "Вярвай" на Виктория Александър. :whist: Наскоро четох няколко нейни книги от поредицата Effington Family,първата от които (The Wedding Bargain) здраво ме раздруса от смях - на моменти ми идеше да зацвиля от кеф 2910109fb514845ee87adafce0357598.gifТа авторката заради тази книга направо я боготворя. Видях, че си чела нейната "Вярвай", може ли да те помоля да споделиш нещичко за книжката :baby:

Ох мила да ти кажа не я помня много. Чела съм я преди много време. Ще видя да си я припомня и ще ти кажа. kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване