Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

На мен "Наследника" също ми беше блудкав-много малко страст,Офелия беше "подгряваща звезда" и други по-дребни недостатъци имаше.

Вкус и цвят,момичета.

Аз не харесвам и "Златокосия великан",докато вие се изтрепвате да го хвалите,ама така е в живота. :wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

На мен "Наследника" също ми беше блудкав-много малко страст,Офелия беше "подгряваща звезда" и други по-дребни недостатъци имаше.

Вкус и цвят,момичета.

Аз не харесвам и "Златокосия великан",докато вие се изтрепвате да го хвалите,ама така е в живота. :wors:

Е да всеки си има вкус. За повечето книги обаче, съм забелязала, че повечето от нас харесват точно определени книги, и не долюбват други. Има малки изключения, но какво да се прави. Ако вискчи мислехме еднакво, нямаше да е забавно. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да всеки си има вкус. За повечето книги обаче, съм забелязала, че повечето от нас харесват точно определени книги, и не долюбват други. Има малки изключения, но какво да се прави. Ако вискчи мислехме еднакво, нямаше да е забавно. :cool:

хихи инче ся да не ма погнеш боса по магистралата ама и аз го не понасям тоз синеок че и варварин дето ти го обожаваш, но това не е повод да се хванем за косите. Всеки различно усеща нещата, да не говорим че и дадения момент когато отвориш една книга също е от значение. затова момичета всяка да си чете, преосмисля и казва личното си мнение, а препоръка за книгите е живота, който имат - колко пъти сме посегнали отново към тях независимо, че библиотеките ни вече пращят и любимото ни занимание е да си купуваме поне по две три на седмица. Така поне мисля аз.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

хихи инче ся да не ма погнеш боса по магистралата ама и аз го не понасям тоз синеок че и варварин дето ти го обожаваш, но това не е повод да се хванем за косите. Всеки различно усеща нещата, да не говорим че и дадения момент когато отвориш една книга също е от значение. затова момичета всяка да си чете, преосмисля и казва личното си мнение, а препоръка за книгите е живота, който имат - колко пъти сме посегнали отново към тях независимо, че библиотеките ни вече пращят и любимото ни занимание е да си купуваме поне по две три на седмица. Така поне мисля аз.

Та, много си те обичкам и няма да те бия... много... но както и да е, аз моя Синеок Варварин и моя Надарен, ще си ги защитавам докато съм жива. Много си ги обичкам и двамата. Може би на повечето не им допадат, защото са с лека фантастична тематика. Аз обаче, която съм луда по скифи филмите, и любимия ми е Фарскейп, а и Старгейт, просто няма как да не обика, междугалактическата любов. Всеки който каже, че са лоши, ше го бъйтам до припадък. За мен те са перфектни. :mad:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, вижте с какво се сдобих днес, не предполагах че "Арлекин" са издавали исторически романи на български, ето я:

68a546cb0b78.jpgf128c82606e5.jpg

Толкоз съм щастлива, че не мога да не се изфукам. Някой случайно да я е чел, че резюмето не дава много информация, но пък е прекалено тънка (220 страници) за да е пълна с извращения (поне така се надявам).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, вижте с какво се сдобих днес, не предполагах че "Арлекин" са издавали исторически романи на български, ето я:

68a546cb0b78.jpgf128c82606e5.jpg

Толкоз съм щастлива, че не мога да не се изфукам. Някой случайно да я е чел, че резюмето не дава много информация, но пък е прекалено тънка (220 страници) за да е пълна с извращения (поне така се надявам).

О, мила честита ти нова книжка. Да си я четеш със здраве и да я сканираш и ние да я прочетем :) Има си исторически на Арлекин, дори имаме една сканирана тук във форума :clap:: Но се срещат много рядко

9100.jpg

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, мила честита ти нова книжка. Да си я четеш със здраве и да я сканираш и ние да я прочетем :P Има си исторически на Арлекин, дори имаме една сканирана тук във форума :clap:: Но се срещат много рядко

9100.jpg

Права си мила, тази я бях забравила. А "Приютени в Рая" ще я сканирам още този уикенд :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По заявка от вас, момичета, заповядайте една книжка от margc:

Джудит Макуилямс – Това е моето бебе

Много ти благодаря! Веднага я почвам

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ООО, това е онази хубава книжка за бебчето, което не могат да си поделят :). Мноооооогоо е хубава книгата, едно голямо Благодаря :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много, много благодаря и на двете, книгата определено разбуни духовете, ще я четем :clap:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Йес, супер си имаш плюсче от мен :computer2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти много Вили,веднага започвам да чета :(

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оооо супер си Виолета! :) Тъкмо ми се четеше нещо кратко че напоследък не мога да намеря време да седна пред компа и да чета, а това е напът да ме подлуди!! :)

Тази ми беше грабнала вниманието, БЛАГОДАРЯ МНОГО kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук ме изуми тотално?! Искаш да кажеш, че "Само ти" те е грабнала повече от "Наследника"?!

"Наследникът" е една от първите на авторката, които прочетох, купих си я още при издаването, в зората на читателската ми кариера за този жанр. От тогава е сред любимите ми, свежа, забавна и романтична. Поне аз така я виждам. :baby:

абсолютно си права книгата е свежа, забавна и романтична но аэ предпочитам романи наситени с повече страст неосъзната любов такива като дивата котка - хедър греъм , дивия рай , Любовницата на пирата , наскоро прочетох Пленница и страшно ме впечатли страхотна борба от страна на главната толкова искаше да избяга и да се скрие че накрая отиде и роди в неговото имение :ph34r: . "Само ти" не ми направи лошо впечатление до колкото си спомням - толкова исторически любовни романи съм прочела че вече съм почнала да забравиям .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

абсолютно си права книгата е свежа, забавна и романтична но аэ предпочитам романи наситени с повече страст неосъзната любов такива като дивата котка - хедър греъм , дивия рай , Любовницата на пирата , наскоро прочетох Пленница и страшно ме впечатли страхотна борба от страна на главната толкова искаше да избяга и да се скрие че накрая отиде и роди в неговото имение :white flag: . "Само ти" не ми направи лошо впечатление до колкото си спомням - толкова исторически любовни романи съм прочела че вече съм почнала да забравиям .

Ха!Като казваш това ме подсети,че този роман дълго време оглавяваше личния ми топ10 за най-кофти книга на Джоана.Главния(като поведение)бе отвратителен.Хем джентълмен,хем дивак и си се държеше както му изнася .После, защо не го иска тя?!Хич не обичам романи,в които главния не си получава заслуженото.Поне да го бе фраснала един,та да ми олекне поне на мен. :beat:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха!Като казваш това ме подсети,че този роман дълго време оглавяваше личния ми топ10 за най-кофти книга на Джоана.Главния(като поведение)бе отвратителен.Хем джентълмен,хем дивак и си се държеше както му изнася .После, защо не го иска тя?!Хич не обичам романи,в които главния не си получава заслуженото.Поне да го бе фраснала един,та да ми олекне поне на мен. :white flag:

И аз обичам по-борбени главни героини :beat: И ако главният герой отначало не ги харесва и се възмущава от нея - супер,а после да се чувства привлечен и малко по малко ... Много ми харесва "Гняв" на Кристина Дод,а също и "Див и влюбен " на Джоана Линдзи много ми допадна,"Дива кръв" на Ребека Брандуейн ... приемам предложения от този тип :baby: И да питам пак за заглавие на книга,която съм чела отдавна - Ирис или Бард е издателството,той и тя са се познавали като деца,после тя заминава със семейството си за някаква южна плантация - май в Ямайка,не помня и тя се връща след години и ... помня,че той се учудваше,че тя има равномерен тен по цялото тяло :baby: Големи обяснения няма що,но дано някой се подсети :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли малко повече инфо за "Принцесата" на Джуд Деверо. Прочетох един откъс в "Топ 10 ..." и ми се стори забавна. Но като изтеглих книгата видях, че действието се развива 1942г. Та, въпросът ми е - романът през цялото време ли се развива в този период и дали е нещо за войната? Аз, честно казано се бях настроила за исторически любовен роман.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е най-разкошната книга на Джуд Деверо, поне за мен. Чела съм я около 1178 пъти :baby: и винаги се спуквам от смях. Действието се развива в тая година, но книгата не засяга войната директно. През половината време главните са в щатите, в другата половина са в Ланкония, може и да не си чувала за страната, и аз не бях преди да прочета книгата, но ще разбереш какво имам предвид. :white flag: Тя е "нейно кралско височество пилата за нерви" и "царственото наказание за неговите прегрешения", като цяло е голямо шоу. :beat: С удоволствие ще си я прочета днес отново за разтоварване.

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Моля, тази от вас, която е сканирала "За честта на брата" на Ан Фергюсън да ми прати 162 и 163 страничка, за да мога да довърша редакцията :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, може ли малко повече инфо за "Принцесата" на Джуд Деверо. Прочетох един откъс в "Топ 10 ..." и ми се стори забавна. Но като изтеглих книгата видях, че действието се развива 1942г. Та, въпросът ми е - романът през цялото време ли се развива в този период и дали е нещо за войната? Аз, честно казано се бях настроила за исторически любовен роман.

Аха,хубава е.Действието се развива 20-ти век,но принцесата и кралството са като извадени от старинен роман.

Иначе малко ми бе гадно как главиня се отнасяше по едно време с нея(когато бяха още в Щатите и се правеха на семейство).Ама тя пък му спукваше нервите с високомерието си в началото.

Освен това книгата е част от серия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

Моля, тази от вас, която е сканирала "За честта на брата" на Ан Фергюсън да ми прати 162 и 163 страничка, за да мога да довърша редакцията :)

Не съм я сканирала аз, но случайно съм си вкъщи и ми е под ръка. След 20-тина минути ще ги имаш (че докато я изровя от библиотеката...) :D

Edit: Пфу, беше голяма борба докато я измъкна изпод купчина от около 50 книги, но съм бърза. Ето страничките, може да изтеглиш файла от този линк: http://dox.bg/files/dw?a=a43cee4fa7

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм я сканирала аз, но случайно съм си вкъщи и ми е под ръка. След 20-тина минути ще ги имаш (че докато я изровя от библиотеката...) :ph34r:

Edit: Пфу, беше голяма борба докато я измъкна изпод купчина от около 50 книги, но съм бърза. Ето страничките, може да изтеглиш файла от този линк: http://dox.bg/files/dw?a=a43cee4fa7

Благодаря много, сигурна съм, че всички ще оценим твоята голяма борба :lol6::biggrin:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, знам че това, което ще попитам е доста далеч от любовните романи, но дали случайно в нечия библиотека няма да се намери книгата на Хосе Карлос Сомоса – „Клара и сянката”?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, знам че това, което ще попитам е доста далеч от любовните романи, но дали случайно в нечия библиотека няма да се намери книгата на Хосе Карлос Сомоса – „Клара и сянката”?

С най-голямо удоволствие бих ти услужила, ако благоволят да ми върнат книгата :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване