Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

А можете ли да ми кажете, колко са книжките от поредицата " в смъртта " на Норчето? и ако може в каква последователност са. Ще ви бъда много благодарна :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

А можете ли да ми кажете, колко са книжките от поредицата " в смъртта " на Норчето? и ако може в каква последователност са. Ще ви бъда много благодарна :cool:

Ето ги и тях:

1. Naked in Death (1995)

2. Glory in Death (1995)

3. Immortal in Death (1996)

4. Rapture in Death (1996)

5. Ceremony in Death (1997)

6. Vengeance in Death (1997)

7. Holiday in Death (1998)

8. Conspiracy in Death (1999)

9. Loyalty in Death (1999)

10. Witness in Death (2000)

11. Judgment in Death (2000)

12. Betrayal in Death (2001)

13. Seduction in Death (2001)

14. Reunion In Death (2002)

15. Purity in Death (2002)

16. Portrait in Death (2003)

17. Imitation in Death (2003)

18. Divided in Death (2004)

19. Visions in Death (2004)

20. Survivor in Death (2005)

21. Origin in Death (2005)

22. Memory in Death (2006)

23. Born in Death (2006)

24. Innocent in Death (2007)

25. Creation in Death (2007)

26. Strangers in Death (2008)

27. Salvation In Death (2008)

28. Ritual in Death (2008)

29. Promises in Death (2009)

30. Kindred in Death (2009)

90% са качени,така че провери в темата с линковете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хлъц..:huh:

Ха сега ги напиши на български.. :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ги и тях:

1. Naked in Death (1995)

2. Glory in Death (1995)

3. Immortal in Death (1996)

4. Rapture in Death (1996)

5. Ceremony in Death (1997)

6. Vengeance in Death (1997)

7. Holiday in Death (1998)

8. Conspiracy in Death (1999)

9. Loyalty in Death (1999)

10. Witness in Death (2000)

11. Judgment in Death (2000)

12. Betrayal in Death (2001)

13. Seduction in Death (2001)

14. Reunion In Death (2002)

15. Purity in Death (2002)

16. Portrait in Death (2003)

17. Imitation in Death (2003)

18. Divided in Death (2004)

19. Visions in Death (2004)

20. Survivor in Death (2005)

21. Origin in Death (2005)

22. Memory in Death (2006)

23. Born in Death (2006)

24. Innocent in Death (2007)

25. Creation in Death (2007)

26. Strangers in Death (2008)

27. Salvation In Death (2008)

28. Ritual in Death (2008)

29. Promises in Death (2009)

30. Kindred in Death (2009)

90% са качени,така че провери в темата с линковете.

Цели 30! Кака ви Нора се е унесла! А като се сетя, че съм минала едва първата, представям си колко време ще ги преживям, чак ме хваща жал за мене...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз имам книжката, но непомня заглавие и име на автор. Книжката е Арлекин от червените (мисля, че серията беще "Странст") от по-новите, когато арлекините станаха по-голям формат. За съжаление книжката е на тавана на село и достъпа до нея е труден. Мога да я потърся и сканирам, но няма да бъде скоро.

много ще съм ти благодарна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто и на бг.Само да добавя,че има и две антологии:

А1.Полунощ в смъртта.

А2.Interlude in death

И един роман от две части.Първата действието се развива в настоящето,а във втората се намесват Рурк и Ив:Възкръснала минало

1.Гола в смъртта.

2.Прослава в смъртта.

3.Безсмъртие в смъртта.

4.Екстаз в смъртта.

5.Ритуал в смъртта.

6.Отмъщение в смъртта.

7.Празник в смъртта.

8.Заговор в смъртта.

9.Вярност в смъртта.

10.Свидетел в смъртта.

11.Присъда в смъртта.

12.Предателство в смъртта.

13.Прелъстяване в смъртта.

14.Завръщане в смъртта.

15.Защита в смъртта.

16.Портрет в смъртта.

17.Имитация в смъртта.

18.Разделени в смъртта.

19.Видения в смъртта.

20.Оцеляване в смъртта.

21.Неиздадена :yanim::rolleyes::yanim::yanim:

22.Спомени в смъртта.

23.Родени в смъртта.

24.Невинни в смъртта.

25.Създадени в смъртта.

26.Спасение в смъртта.

Следващите предстоят да се издадат на бг.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eто и на бг.Само да добавя,че има и две антологии:

А1.Полунощ в смъртта.

А2.Interlude in death

И един роман от две части.Първата действието се развива в настоящето,а във втората се намесват Рурк и Ив:Възкръснала минало

1.Гола в смъртта.

2.Прослава в смъртта.

3.Безсмъртие в смъртта.

4.Екстаз в смъртта.

5.Ритуал в смъртта.

6.Отмъщение в смъртта.

7.Празник в смъртта.

8.Заговор в смъртта.

9.Вярност в смъртта.

10.Свидетел в смъртта.

11.Присъда в смъртта.

12.Предателство в смъртта.

13.Прелъстяване в смъртта.

14.Завръщане в смъртта.

15.Защита в смъртта.

16.Портрет в смъртта.

17.Имитация в смъртта.

18.Разделени в смъртта.

19.Видения в смъртта.

20.Оцеляване в смъртта.

21.Неиздадена :yanim::rolleyes::yanim::yanim:

22.Спомени в смъртта.

23.Родени в смъртта.

24.Невинни в смъртта.

25.Създадени в смъртта.

26.Спасение в смъртта.

Следващите предстоят да се издадат на бг.

Много ти благодаря, мила :yanim:

Редактирано от juji83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте 2 нове книжки:

Хелън Митермайър - Маската

Ендрю Мейсън - Вивиан

Аз ги скенирах, но благодарение на bobych те вече са качени в accounta.

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядайте 2 нове книжки:

Хелън Митермайър - Маската

Ендрю Мейсън - Вивиан

Аз ги скенирах, но благодарение на bobych те вече са качени в accounta.

Благодаря за новите книжки. Особено втората ми привлече вниманието, стана ли дума за доктори, при това и двамата герои такива - супер, с удоволствие ще я прочета!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, причете ми се нещо ново на Нора Робъртс. Та въпроса ми е следния: Коя книга ми препоръчвате - "Черните хълмове" или трилогията - "Кръвни братя". Днес мисля да си купя поне една нейна книга, но се колебая. Ако някой ги е чел, моля за препоръка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, причете ми се нещо ново на Нора Робъртс. Та въпроса ми е следния: Коя книга ми препоръчвате - "Черните хълмове" или трилогията - "Кръвни братя". Днес мисля да си купя поне една нейна книга, но се колебая. Ако някой ги е чел, моля за препоръка.

И двете са много хубави, но Кръвни братя е трилогия, с Град на демони и третата книга още не е издадена. От Хермес обещаха, че това ще стана ноември месец.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти silvyy, но аз все още се чудя коя от двете да си купя? :)

Ами да ти кажа често аз бих си купила Черните хълмове, защото като прочетох Кръвни брята, веднага посегнах към следващата Град на демони, но като я свърших ..... няма я другата и вече два-три месеца я чакам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти silvyy, но аз все още се чудя коя от двете да си купя? :)

Мила, да ти кажа "Черните хълмове" е наистина хубава. Главната има резерват за животни, любимото й е кугар. Има един убиец, който трепи хора и животни в резервата й. Но книгата е наистина интересна. Главната е Зооложка, и тъй като и аз искам това да уча, страшно ми допадна всичко написано в нея. Но пък двете книги от трилогията "Кръвни братя" са просто, думи нямам. На Нора силата й е в поредиците. Толкова добре измислено и написано, че каквото и да кажа, ще е слабо. Ако в момента трябва да избирам, колкото и да ми харесва 'Черните хълмове" "Кръвни братя" и "Град на демони" щяха да бият с обидителна преднина.

Просто всичко е невероятно измислено. Имаме трима приятели, които като деца освобождават ужасен демон, докато извършват обикновен детски ритуал за да станат кръвни братя. От този ден на всеки 7 години 7 дни през лятото в града настава лудница. Грабежи, палежи, изнасилвания, убийства, най-нормални хора полудяват и вършат най-ужасяващи неща. Тримата подкрепени от близките си, се борят да опазят града и жителите му през тези 7 дни, а когато те свъшат, никой не помни какво е станало и какво е извъшил, освен наще тримата и близките им. Всичко се крие в една легенда, в която се оказва, че родовете на момчетата и в последствие на трите жени които идват в града няколко месеца преди седемте, са свързани. Момчетата са потомци на семейството, което е затворило злото, а момичетата са потомки на злото. Но заедно ще се опитат да го спрат. Отделно всичките са свързани. Един от мъжете, вече са мъже, вижда миналото, друг бъдещето, а този който е за настоящето чете мисли. Всяка от трите жени притежава по едно от тези качества, което я свързва с един от мъжете. В пъвите две книги се оформиха двойките на тези които виждат миналото и тези които четат мисли. Третата книга, която я очакваме скоро, ще е развръзката на историята и зараждането на любовта между тези които виждат бъдещето. Суперска поредица. От ранга на поредици като "Кръгът" и "Ключът"

Редактирано от Ralna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за изчерпателният отговор Инче, най добре е да си ги купя и трите а докато ги прочета ще излезе и четвъртата.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за изчерпателният отговор Инче, най добре е да си ги купя и трите а докато ги прочета ще излезе и четвъртата.

Дам, така или иначе трябва всичките да си ги вземеш рано или късно :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е, не мога и аз да не се включа. Абсолютен фен съм на поредицата "Знакът на седемте", въпреки че третата част липсва :cheers:. И двете книги ги изгълтах на един дъх. Много ми хареса.

"Черните хълмове" не съм я чела, все още, но нали е на Нора Робъртс ще си я взема. Никакво съмнение!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой видя ли това?Защо си мислех,че заглавието е друго? :wors:

JohannaLindsey-NegodnikatKogotoObichah-och2.jpg

Джоана Линдзи

ЕДИН ЗА ДРУГ

Чаровникът Джеръми Малъри назначава за прислужница Дани – млада жена, оцеляла на улиците в Лондон, предрешена като момче – с тайното намерение да я направи своя любовница. Обаче Дани го изненадва с мечтата си да стане изискана дама и съпруга на.джентълмен. Пред очите на аристократ-негодник тя се преобразява от мърляв хлапак в елегантна красавица и той започва да се влюбва в нея... против волята си. Лондонското висше общество зажужава като кошер. Всички се питат коя е загадъчната непозната и каква е истината за миналото й.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой видя ли това?Защо си мислех,че заглавието е друго? :wors:

JohannaLindsey-NegodnikatKogotoObichah-och2.jpg

Джоана Линдзи

ЕДИН ЗА ДРУГ

Чаровникът Джеръми Малъри назначава за прислужница Дани – млада жена, оцеляла на улиците в Лондон, предрешена като момче – с тайното намерение да я направи своя любовница. Обаче Дани го изненадва с мечтата си да стане изискана дама и съпруга на.джентълмен. Пред очите на аристократ-негодник тя се преобразява от мърляв хлапак в елегантна красавица и той започва да се влюбва в нея... против волята си. Лондонското висше общество зажужава като кошер. Всички се питат коя е загадъчната непозната и каква е истината за миналото й.

Слънце заглавието е такова каквото го избере издателството. Това е тяхно право. Но книгата е тази която си мислиш и съм сигурна, че в сюжета няма да има изненади и ще ни зарадва от срещата с Джереми, както и с всеки друг Малъри досега.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета може ли линк към книгата гордост и предразсъдъци по Джейн Остин

мерси предварително, търсих е в тракера но е няма

Мила, т.к. книгата много отдавна я има в електронен вариант, можеш да я изтеглиш и от читанката и от masters-tb.com А също и от замундата

Приятно четене на най-великолепния класически роман kiss.gif (Определено страхотен избор, мила, ако позволиш да допълня :lol6: )

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето и едно Арлекинче. Отново благодарение на бързите действия на bobych , книжката е вече в тракера. Това е една моя любима книга, дано ви хареса и на вас.

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3249

Редактирано от an8 (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ето и едно Арлекинче. Отново благодарение на бързите действия на bobych , книжката е вече в тракера. Това е една моя любима книга, дано ви хареса и на вас.

http://account-co.net/torrents-details.php?id=3249

линкът не се отваря

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей,излиза третата книга за принцесите на Кристина Дод.Мисля,че си заслужава,но някой има ли втората за най-малката сестра?Трябва да е излезнала,но не съм я срещала по сергиите и книжарниците.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване