Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравей! Аз също си купих скоро тази книга "Нощни шепоти" но моята книга е с Петдесет и две глави, ако можеш отиди и я върни или поискай да ти я сменят там откъдето си я купила!

Поради техническа грешка при отпечатването на книгата, от 53 глава до края са публикувани в книгата Да си играеш с огъня

на Барбара Фрийти.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Искам пак да попитам за една книга.Миналия път никой не я позна,но сега има нови хора и се надявам да искочи нещо.

Мисля,че е на издателство "Слово",но не е от тези цветните-Made in USA.

Става дума за една жена,която се завръща у дома само за да продаде сем. къща.Преди години избухва пожар и оцеляват само тя и доведения й баща.

Мистериозен пожар.

Главния пък й е съсед и приятел от детинство,бивш тенисист(казваше се Ноа).Той се грижи за болната си от Алцхаймер майка.Започват странни инциденти,а между тях пламва любов.

Естествено всичко свършва добре.

И така ,коя е книгата и можем ли да я изкопаем от някъде?

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идскам пак да попитам за една книга.Миналия път никой не я позна,но сега има нови хора и се надявам да искочи нещо.

Става дума за една жена,която се завръща у дома само за да продаде сем. къща.Преди години избухва пожар и оцеляват само тя и доведения й баща.

Мистериозен пожар.

Главния пък й е съсед и приятел от детинство,бивш тенисист(казваше се Ноа).Той се грижи за болната си от Алцхаймер майка.Започват странни инциденти,а между тях пламва любов.

Резюмето ми звучи познато, обаче нищо не ми изскача като заглавие :)

Редактирано от juji83 (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Идскам пак да попитам за една книга.Миналия път никой не я позна,но сега има нови хора и се надявам да искочи нещо.

Мистериозен пожар.

Мисля че книжката е на Сандра Браун, имам я - сега ще се опитам да изнамеря - пфуу нищо не намерих или съм я дала на някого или не търся както трябва

Редактирано от silvyy (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета Добър вечер на всички,

с голям интерес следя форума и искам да благодаря за труда ви

Въпроса ми е следния навремето , бях чела една книга но нямам спомен от кой автор или как се казваше.

Действието беше в общи линий: Главната чичо и скроява номер и е омъжва за граф или лордм който не желае но да си запази честта,

бяха излезли на пикник или нещо такова и е компреметриал един вид

Ако някоя от вас се сеща за книгата , ще сам благодарна

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поради техническа грешка при отпечатването на книгата, от 53 глава до края са публикувани в книгата Да си играеш с огъня

на Барбара Фрийти.

Значи и тази книга ще се купува, защото вече си бях поръчала "Нощни шепоти" Поне интересна ли е, защото не съм чувала нищо за Барбара Фрийти... :yanim:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи и тази книга ще се купува, защото вече си бях поръчала "Нощни шепоти" Поне интересна ли е, защото не съм чувала нищо за Барбара Фрийти... :(

Чела съм две книги на Фрийти - "Безмълвно" и "Да обичаш непознат",която е свързана с "Да си играеш с огъня".Интересни са,с детективен елементи и любовна линия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета Добър вечер на всички,

с голям интерес следя форума и искам да благодаря за труда ви

Въпроса ми е следния навремето , бях чела една книга но нямам спомен от кой автор или как се казваше.

Действието беше в общи линий: Главната чичо и скроява номер и е омъжва за граф или лордм който не желае но да си запази честта,

бяха излезли на пикник или нещо такова и е компреметриал един вид

Ако някоя от вас се сеща за книгата , ще сам благодарна

Здравей, на мен това резюме ми напомня за " Скандал " на Аманда Куик, но не съм сигурна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, на мен това резюме ми напомня за " Скандал " на Аманда Куик, но не съм сигурна.

Със сигурност не е Скандал... малко ми напомня Графинята робиня, там чичото кроеше такива планове да я омъжи за брата на главния и двамата се бяха разбрали да се възползват от парите на мадамата, че бяха здраво закъсали, но плановете им не се осъществиха, тя си беше мечтателка и попадна в римско време, където отново срещна главния...

А може и съвсем друга книжка да е...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, издирвам две книги: Сандра Браун - "Голямата новина" и "Трейси Козънс - Синя кръв".

Моля ви преровете си библиотеките, трябват ми по две странички от всяка книга, за да завършим редакциите им!

P.S. На първата книжка вече ми дадоха страничките, издирвам втората!

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой може ли да даде мнение за книгите на Керстин Гир "Мъже и други бедствия"и"Всяко решение си има проблем",четох "Неморално предложение" и я харесах,струва си.Не мисля,че е типичния чиклит ,но ако е

значи трябва да "омекна" към този жанр

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :)

"Нежният звяр" - Колийн Шанън

Уааауу Боби, както винаги абсолютен нокаут, с книга, за която не сме чували. Големи благодарности от мен мила, златна си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :)

Мила, евала, не знам от къде ги вадиш тея книжки напоследък, но са все такива, за които дори не съм предполагала, че съществуват. Много благодаря, че ги споделяш с нас. kiss.gif А аз си мислех, че имам богата колекция!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мила, евала, не знам от къде ги вадиш тея книжки напоследък, но са все такива, за които дори не съм предполагала, че съществуват. Много благодаря, че ги споделяш с нас. kiss.gif А аз си мислех, че имам богата колекция!

Уааауу Боби, както винаги абсолютен нокаут, с книга, за която не сме чували. Големи благодарности от мен мила, златна си!

Истинско удоволствие е за мен :) Още повече, че романа наистина си заслужава да му се хвърли едно (и не само едно) очо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :cool:

Благодаря ти за страхотната книга :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за новокачените книжки.Браво на вас :cool:

Редактирано от The Duchess (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз ви благодаря момичета - просто сте чудесни и много се радвам ,че ви намерих и че мога да споделя тази си "мания" с вас computer2.gifbeer11.gifhandshake.gif .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Искам да попитам дали някой се е заел да сканира книгата на Нора Робъртс "Краят на реката" защото аз мога да се заема с нея?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :P

Eха Боби, пак книга трепач, мерси много. Мило от де ги намираш незнам, ама и аз ги искам, всичките.... kiss.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eха Боби, пак книга трепач, мерси много. Мило от де ги намираш незнам, ама и аз ги искам, всичките.... kiss.gif

Инче, за мен е истинскo удовлетворение, мила, че поне с нещичко съм ви зарадвала kiss.gif

Още един исторически любовен роман :angry:

"Любовен порив" - Катрин Кингсли

Редактирано от bobych (преглед на промените)
  • Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче, за мен е истинскo удовлетворение, мила, че поне с нещичко съм ви зарадвала kiss.gif

Още един исторически любовен роман ;)

Ох мила, моля те, кажи отде ги вадиш, да ида да поровя и аз малко там. Невероятни книги за които дори не съм и чувала. Страхотна си, от тоя момент почвамд а те боготворя.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ,момичета,случайно попаднах на вашата темичка ,но откакто съм влязла вече няколко часа стоя и ви чета с голям интерес.Виждам,че сте качили доста книги (прочетох 22 стр.от темата ). Аз попаднах в темата ви съвсем случайно, търсейки втората част от книгата "Роза през зимата" от Катлийн Уидуиз...Прочетох първата книга и много ми хареса,но за мое огромно съжаление никъде не мога да намеря втората,а много бих искала да я прочета...Ако някоя от вас я е сканирала и я е качила в темата,ще ви бъда много признателна ,ако ми дадете линк към нея.Предварително ви благодаря!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още един исторически любовен роман :cool:

Ох Боби, пълниш ми душата! Егати колко ти завиждам (разбира се най-благородно) за прекрасната колекция! Я разкажи малко за това книжле - разбира се ако не е много нахално, резюмето е доста интригуващо и в същото време не дава почти никаква информация.

Здравейте ,момичета,случайно попаднах на вашата темичка ,но откакто съм влязла вече няколко часа стоя и ви чета с голям интерес.Виждам,че сте качили доста книги (прочетох 22 стр.от темата ). Аз попаднах в темата ви съвсем случайно, търсейки втората част от книгата "Роза през зимата" от Катлийн Уидуиз...Прочетох първата книга и много ми хареса,но за мое огромно съжаление никъде не мога да намеря втората,а много бих искала да я прочета...Ако някоя от вас я е сканирала и я е качила в темата,ще ви бъда много признателна ,ако ми дадете линк към нея.Предварително ви благодаря!

Здравей и добре дошла сред нас. Ето линк за книжката

http://account-co.net/torrents-details.php?id=2669

а в тази тема http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=120720 ще намериш какво сме сканирали до момента :cool:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване