Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Здравейте ,момичета,случайно попаднах на вашата темичка ,но откакто съм влязла вече няколко часа стоя и ви чета с голям интерес.Виждам,че сте качили доста книги (прочетох 22 стр.от темата ). Аз попаднах в темата ви съвсем случайно, търсейки втората част от книгата "Роза през зимата" от Катлийн Уидуиз...Прочетох първата книга и много ми хареса,но за мое огромно съжаление никъде не мога да намеря втората,а много бих искала да я прочета...Ако някоя от вас я е сканирала и я е качила в темата,ще ви бъда много признателна ,ако ми дадете линк към нея.Предварително ви благодаря!

Добре дошла в групата! :cool: "Роза през зимата" си е класика в жанра и няма как да не я намериш при нас. Заповядай линкче: http://account-co.net/torrents-details.php?id=2669

Не се учудвай, че е единичен файл. Съдържа и двете части на книгата.

Може да разгледаш подробно какво сме сканирали и да си изтеглиш съответно каквото ти хатреса от ето тук -> Линкове към Любовни романи

Пожелавам ти приятни мигове във форума. :cool:

П.П. Боби, пак ме ошашка! Подкрепям Петето и Инка в коментарите им. Благодаря за книжлето. kiss.gif

П.П.П. Пете, нещо все ме изпреварваш напоследък!

Редактирано от Lindsey (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Здравейте! Искам да попитам дали някой се е заел да сканира книгата на Нора Робъртс "Краят на реката" защото аз мога да се заема с нея?

Много ще се радвам ако я качиш! Никой не я поел ето виж тук: http://www.kaldata.com/forums/index.php?autocom=blog&blogid=781&showentry=5571

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох мила, моля те, кажи отде ги вадиш, да ида да поровя и аз малко там. Невероятни книги за които дори не съм и чувала. Страхотна си, от тоя момент почвамд а те боготворя.

Инче, знаеш, мила,как дебна да се докопам до всяка историческа книга 471137a56675297801740869fd6445af.gif Направо съм развила нюх като някое ловджийско куче, щом стане въпрос за исторически любовен роман. Все още ми се изплъзват обаче две книжки на Аманда Куик - "Измама" и "Романтична афера", но не се отказвам - продължавам упорито и всеотдайно да тършувам за тях из цялата страна 33bba34fd1cf5533be6a86c581793d98.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инче, знаеш, мила,как дебна да се докопам до всяка историческа книга 471137a56675297801740869fd6445af.gif Направо съм развила нюх като някое ловджийско куче, щом стане въпрос за исторически любовен роман. Все още ми се изплъзват обаче две книжки на Аманда Куик - "Измама" и "Романтична афера", но не се отказвам - продължавам упорито и всеотдайно да тършувам за тях из цялата страна 33bba34fd1cf5533be6a86c581793d98.gif

Ок, тогава се разбираме така, ти ми дири тея книжки на калпазанов де все ги слагаш, така незнайни и с такива хубави резюмета, а аз ще се ослушвам из Пловдив за "Измама" и "Р. Афера" :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ох Боби, пълниш ми душата! Егати колко ти завиждам (разбира се най-благородно) за прекрасната колекция! Я разкажи малко за това книжле - разбира се ако не е много нахално, резюмето е доста интригуващо и в същото време не дава почти никаква информация.

Пете, сори, мила,но почти нищо не си спомням от "Любовен порив", щото мина бая време, откакто последно я четох. Само усещането, че романа заема достойно място в редиците на книгите ми за препрочитане и някакъв смътен спомен, че главната (и леля й май) имаха магически способности. Въобще ако харесваш темата за свръхестествени умения(даже сестрата на главния злобарски наричаше главната вещица) книжката ще те утрепе. 0b8ee9956a774c350dd59ffd35948879.gif

Ок, тогава се разбираме така, ти ми дири тея книжки на калпазанов де все ги слагаш, така незнайни и с такива хубави резюмета, а аз ще се ослушвам из Пловдив за "Измама" и "Р. Афера" :)

Мамоооо, много, мнооого те обичкам, мила kiss.gif Знаеш, Инче, тази "Романтична афера", че я издирвам вече от две години време, ама все удрям на камък, да му се не види 21fe7b94c4e424a7458e65b3ba4bd80f.gif Аз също ще се поразтършувам по моите канали за книгите на издателство Калпазанов и ако нещо изскочи, ще ти пиша на ЛС или на мейла, мила :P

Редактирано от bobych (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам пак да попитам за една книга.Миналия път никой не я позна,но сега има нови хора и се надявам да искочи нещо.

Мисля,че е на издателство "Слово",но не е от тези цветните-Made in USA.

Става дума за една жена,която се завръща у дома само за да продаде сем. къща.Преди години избухва пожар и оцеляват само тя и доведения й баща.

Мистериозен пожар.

Главния пък й е съсед и приятел от детинство,бивш тенисист(казваше се Ноа).Той се грижи за болната си от Алцхаймер майка.Започват странни инциденти,а между тях пламва любов.

Естествено всичко свършва добре.

И така ,коя е книгата и можем ли да я изкопаем от някъде?

Книгата е Лятото на огъня от Джил Шелтън. Имам я вкъщи, но нямам скенер.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Книгата е Лятото на огъня от Джил Шелтън. Имам я вкъщи, но нямам скенер.

Еее, е бива ли тъй?!Толкова ми хареса,че все се надявах да я качи някой.Поне знам името и автора вече.Благодаря.

Редактирано от peppinka (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еее, е бива ли тъй?!Толкова ми хареса,че все се надявах да я качи някой.Поне знам името и автора вече.Благодаря.

Аз също я имам във вкъщи, просто ми беше останало в съзнанието че е на Сандра Браун, но сега като се прибера ще я намеря значително по-лесно и ще я включа във списъка за сканиране!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз също я имам във вкъщи, просто ми беше останало в съзнанието че е на Сандра Браун, но сега като се прибера ще я намеря значително по-лесно и ще я включа във списъка за сканиране!

Много ти благодаря!

Сега да попитам нещо по странично.

До скоро нямах проблем с подписа си,но реших да го сменя и все ми разправя,че е по-голям от 100 на 400 мп.Значи аз картинката си я свалям мъничка(и като вид,и като байтове),допълнително я намалям,ама пак не става.Един от проблемите е че в MO picture manager не мога да посоча пикселите,които искам,както и да ги задам не става.Успях ширината да я направя 100,но дължината стана 73(или подобно),а картинката не се вижда без лупа.Аз съм абс. неориентирана,така че не ми е много ясно,но преди го нямаше тоя проблем.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Сега да попитам нещо по странично.

До скоро нямах проблем с подписа си,но реших да го сменя и все ми разправя,че е по-голям от 100 на 400 мп.Значи аз картинката си я свалям мъничка(и като вид,и като байтове),допълнително я намалям,ама пак не става.Един от проблемите е че в MO picture manager не мога да посоча пикселите,които искам,както и да ги задам не става.Успях ширината да я направя 100,но дължината стана 73(или подобно),а картинката не се вижда без лупа.Аз съм абс. неориентирана,така че не ми е много ясно,но преди го нямаше тоя проблем.

За посочване на пикселите използвам ACDSee - има си място за задаване на точен параметър. Естествено, има и други програми за това. Височината на подписа-снимка трябва да е 100 - виж моя подпис - той е точно 100/385 и ще можеш да се ориентираш за размера.

Редактирано от Xesi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За посочване на пикселите използвам ACDSee - има си място за задаване на точен параметър. Естествено, има и други програми за това. Височината на подписа-снимка трябва да е 100 - виж моя подпис - той е точно 100/385 и ще можеш да се ориентираш за размера.

Благодаря за помоща.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дами, на вашето внимание са 3 съвременни любовни романа. Благодаря на Xesi и Lindsey за помощта. Ако не бяха те, тези романи щяха да си стоят само като снимки в моя фотоапарат.

Джудит Кранц – Принцеса Дейзи

Катрин Стоун – Обещания

Норма Бейшир - Ангели в нощта

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Немирих книжката - Лятото на огъня от Джил Шелтън

Слагам я в списъка за сканиране, само че не се ангажирам с време че последно време хич го нямам.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още три сканирани книжлета от мен. Две от които, предоставени от Gael:

Мари Кордоние - Обичам те, проклетнико

Дороти Гарлок - Любов завинаги

Емили Брадшоу - Наследницата на Монтоя

Приятно четене! :clap:

• Харесване 1
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за предоставените книжки,от доста време не ни бяха попадали съвременните usa романчета,лично аз много ги харесвам и ги намирам увлекателни :lol6:

хиляди благодарности и за книжката на Стоун,тя ми е любимка и попивам всичко нейно :)

а за ангели в нощта на Норма я препоръчвам на непрочелите я,много е хубава

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас да има проблеми с отварянето на "Обичам те, проклетнико". Зощото на мен ми изписва че файла не е пълен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета някоя от вас да има проблеми с отварянето на "Обичам те, проклетнико". Зощото на мен ми изписва че файла не е пълен.

Изтегли си я наново, най-вероятно не се е изтеглила до края първия път.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтегли си я наново, най-вероятно не се е изтеглила до края първия път.

Не е от това, проблема и аз го имам, файлът е с оригинално немско име качен и ОС разчита само английски... там ония буквички с двете точки отгоре, които са специфични за немския не ги разпознава и затова не дава да се свали торента. Тъй като няма да се качва втори път, освен в редактиран текстов вариант, помоли някой да ти я прати през скайп, щото книжлето си заслужава, макар да е от розовките - сладко книжченце е.

Редактирано от NELG (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е от това, проблема и аз го имам, файлът е с оригинално немско име качен и ОС разчита само английски... там ония буквички с двете точки отгоре, които са специфични за немския не ги разпознава и затова не дава да се свали торента. Тъй като няма да се качва втори път, освен в редактиран текстов вариант, помоли някой да ти я прати през скайп, щото книжлето си заслужава, макар да е от розовките - сладко книжченце е.

При мен си се отваря без проблем, но явно някъде прави номера. Така или иначе ще я изтегля напред за редакция, щом файла е проблемен. Ще я имате със следващия пакет редакции.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да поблагодаря за книжките.Препоръчвам ви горещо тази на Катрин Стоун-лекарска (подобна на "Крадец на сърца),а главните са колеги.Който е чел нещо от авторката знае, какво да очаква-сърцераздирателна драма(в добрия смисъл).

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване