Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Дискусии: Любовни романи Част 1

Препоръчан отговор

Добре дошла,Stefanika!За съжаление нямам скенер,а и моите дето ме чакат не знам кога ще намеря време. sad.gif

Гледам ,че имаш доста на Луиз Бегшоу(често я срещам по книжарниците,а тук нямаме и една нейна книга),та се чудех можеш ли да кажеш нещо повече за книгите й.

Здравей! Относно Луиз Бегшоу- лично аз страшно си падам по това, което пише :) Съвсем случайно попаднах на нея, но както виждаш от списъка - де що е излязло от нея, съм си го купила ;) Утре по - подробно ще опиша книгите, но едно мога да ти кажа - четат се на един дъх, забавни са, щури...и страшно романтични :) На една моя приятелка скоро и дадох да прочете - прочете книгата доста бързо и се върна за още :) Тъй че утре по - подробно ще напиша за нея и книгите й :)

Ели, благодарности за книжката, мила kiss.gif

Хайде и от мен още един исторически любовен роман:

"Корона на славата" на Евелин Роджърс

Винаги се радваме на нови попълнения :) Ако позволиш само да отбележа, че книгите на Тереза Медейрос вече са сканирани, а "Лисицата" е в моя списък за скан. Но тези книжки на Александра Маринина, ако случайно се сканират с удоволствие бих прочела. Отдавна й се чудя на тази авторка дали да си купя книгите й kiss.gif

Лично аз страшно си паднах по Александра Маринина! Криминалетата й са страхотни- неусетно те води през цялата книга, дълбоко психологически (малко напомня на Агата Кристи и нейния герой Еркюл Поаро, но в случая детектива или "подполковник от милицията" е жена). На мен страхотно ми допадна като автор и ще се радвам и други да я "открият". Жалко само, че нямам скенер-но който изяви желание, независимо за кой жанр, готова съм моменталически да му предоставя книгата (книжките) ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,4k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Категорично - НЕ! Като я искаш - можеш да си я закупиш било от книжарниците, било чрез директна поръчка! При положение, че този форум вдъхнови собственичките на издателството да я преведат и пусна

Ясно,разбрах че тук няма да стане,ама аз ще си я намеря някъде,все някой ще я сканира!!! А мислех че тук всичко има ,и се изпълняват заявките

Тук може да дискутираме, да разискваме и да се караме за всичко на тема "Любовни романи"

Публикувани изображения

Мерси, мила, мислех да я сканирам, но ти ме отменяш в случая. :)

Боби, благодарности и на теб за новото книжле, което естествено нямам. Но поне съм чувала, преди време го изпуснах в един он-лайн търг. :(

Тихи, ако харесваш романи за Дивия запад, за ранчо, каубои, безрасъдно смели жени, тръгнали да покоряват пустошта, на фона на една невероятно чиста любов, то "Корона на славата" няма начин да не те грабне :P Ох, на мен лично неустоимите мъжанги - каубоите са ми страшна слабост c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif, та и книгата ми е сред любимите. И разбира се "Седемте невести", и "Каубоите" на чичко Лей - като ги хванеш всички поред на номерата все са едни сладурковцииии, да им се ненарадваш c3e6838242c22f865a92b5f6865c64c5.gif

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей! Относно Луиз Бегшоу- лично аз страшно си падам по това, което пише :) Съвсем случайно попаднах на нея, но както виждаш от списъка - де що е излязло от нея, съм си го купила ;) Утре по - подробно ще опиша книгите, но едно мога да ти кажа - четат се на един дъх, забавни са, щури...и страшно романтични :( На една моя приятелка скоро и дадох да прочете - прочете книгата доста бързо и се върна за още :) Тъй че утре по - подробно ще напиша за нея и книгите й :P

Лично аз страшно си паднах по Александра Маринина! Криминалетата й са страхотни- неусетно те води през цялата книга, дълбоко психологически (малко напомня на Агата Кристи и нейния герой Еркюл Поаро, но в случая детектива или "подполковник от милицията" е жена). На мен страхотно ми допадна като автор и ще се радвам и други да я "открият". Жалко само, че нямам скенер-но който изяви желание, независимо за кой жанр, готова съм моменталически да му предоставя книгата (книжките) ;)

Ааааа, пак лапнах кукичката като послушен шаран 3a0abec467d4fc5165eba2c50271bc07.gif Обожавам класическите криминалета и Агата Кристи, така че още по-здраво ме заинтригува тази авторка. Благодаря, мила, за инфото. kiss.gif Ще се разровя дано да намеря някъде в нета, поне една нейна книга в електронен вид, та да се "запозная" отблизо с авторката. Друг автор, от който живо се интересувам, но все още се колебая дали да добавя към колекцията си, е Борис Акунин - само че той пише исторически криминалета. Чела ли си нещо негово да споделиш малко инфо :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за руските авторки на криминални романи се сетих за Татяна Устинова. На Маринина романите са малко по-хард, докато на Устинова криминалния сюжет върви едновременно с някаква романтична история. Сигурна съм, че на почитателките на любовно-криминалните романи ще им хареса нейния стил. Повечето от книгите и на двете авторки са филмирани, но май не съм ги срещала с БГ субтитри. А може и да има, не съм търсила, защото когато гледам руски филми предпочитам да слушам в оригинал.

А аз ще продължа да рева и да се тръшкам. Няма ли някой да сканира новите книги на Джейн Ан Кренц?

Редактирано от varnam (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа, пак лапнах кукичката като послушен шаран 3a0abec467d4fc5165eba2c50271bc07.gif Обожавам класическите криминалета и Агата Кристи, така че още по-здраво ме заинтригува тази авторка. Благодаря, мила, за инфото. kiss.gif Ще се разровя дано да намеря някъде в нета, поне една нейна книга в електронен вид, та да се "запозная" отблизо с авторката. Друг автор, от който живо се интересувам, но все още се колебая дали да добавя към колекцията си, е Борис Акунин - само че той пише исторически криминалета. Чела ли си нещо негово да споделиш малко инфо :question:

И аз като теб! Преди време обърнах нета да търся нещо на Б.Акунин - е няма. В читанката за последно като проверявах не бяха качили нищо. Все се надявам на някой да му попаднат книги на този автор. А да ти кажа, в руските сайтове Акунин се намира на челни позиции и е доста продуктивен. У нас мисля,че го издава издателство Еднорог - чакай сега ще погледна - да така е.

Ще се опитам да прехвърля това което пише за автора:

Борис Акунин е творческият псевдоним на Григорий Чхартишвили, филолог, литературен критик, преводач и журналист, японист с международна известност. Работил като заместник главен редактор на списание „Иностранния литература”, главен редактор на двайсеттомната „Антология на японската литература”, председател на мегапроекта „Пушкинска библиотека”, през 1998 година Акунин започва реализацията на своя литературен проект под общия надслов “Приключенията на Ераст Фандорин”, чиято цел е във всяко заглавие да бъде представена една от разновидностите на класическия криминален роман. За кратко време поредицата прави Акунин един от най-четените автори в Русия, придобил едва ли не легендарна популярност, негови произведения се екранизират /”Азазел”, „Статски съветник”, „Турски гамбит”/. Неговите блестящи исторически мистериии от поредиците „Приключенията на Ераст Фандорин”, „Приключенията на сестра Пелагия” и „Приключенията на магистъра” възвръщат доброто име на популярната литература. През 2000 г. Акунин е обявен за Писател на годината в Русия, номиниран за наградата „Смирноф-Букър”.

Kниги от този автор: Пелагия и черният монах, Пелагия и белият булдог, Статски съветник, Турски гамбит, Азазел, Левиатан, Смъртта на Ахил, Нефритената броеница, Вале пика, Декоратор, Коронация, Любовница на смъртта, Любовник на смъртта, Алтън-толобас, Извънкласно четене, Диамантената колесница, Пелагия и червеният петел, Ф.М., Проклятието на рода Фон Дорн, Гробищни истории

А кажи сега, че не е интересно.

Момичета, хайде да изровим някоя и друга негова книжка.

И още един автор ми е на вниманието - Пол Дохърти.

И до него ще стигнем - като опаткаме "нашите" си книжки

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега съм чела само една книга на Луиз Бегшоу, но за нея мога да се изкажа само положително. Заглавието е "Непокорни момичета" и е наистина невероятна книга. Много ме развълнува и дори плаках на нея в един момент. От тогава съм си купила още няколко книжки от авторката и за всички съм чувала, че са хубави. :question:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Засега съм чела само една книга на Луиз Бегшоу, но за нея мога да се изкажа само положително. Заглавието е "Непокорни момичета" и е наистина невероятна книга. Много ме развълнува и дори плаках на нея в един момент. От тогава съм си купила още няколко книжки от авторката и за всички съм чувала, че са хубави. ;)

Напълно съм съгласна с теб! Наистина грабва вниманието :) Лично аз, когато за пръв път попаднах на нейна книга-не можах да мигна, докато не я прочетох ;) А те никак не са тънички :)

Ааааа, пак лапнах кукичката като послушен шаран 3a0abec467d4fc5165eba2c50271bc07.gif Обожавам класическите криминалета и Агата Кристи, така че още по-здраво ме заинтригува тази авторка. Благодаря, мила, за инфото. kiss.gif Ще се разровя дано да намеря някъде в нета, поне една нейна книга в електронен вид, та да се "запозная" отблизо с авторката. Друг автор, от който живо се интересувам, но все още се колебая дали да добавя към колекцията си, е Борис Акунин - само че той пише исторически криминалета. Чела ли си нещо негово да споделиш малко инфо :question:

За съжаление, не съм прочела нито една книга на Борис Акунин, но мои приятели казват, че е интересен :) Ще взема да прочета нещо от него, и ще ти кажа мнението си ;) Но по принцип много се кефя на стила на руските автори ;) , тъй че сигурно ще ми допадне :)

И аз като теб! Преди време обърнах нета да търся нещо на Б.Акунин - е няма. В читанката за последно като проверявах не бяха качили нищо. Все се надявам на някой да му попаднат книги на този автор. А да ти кажа, в руските сайтове Акунин се намира на челни позиции и е доста продуктивен. У нас мисля,че го издава издателство Еднорог - чакай сега ще погледна - да така е.

Борис Акунин е творческият псевдоним на Григорий Чхартишвили, филолог, литературен критик, преводач и журналист, японист с международна известност. Работил като заместник главен редактор на списание „Иностранния литература”, главен редактор на двайсеттомната „Антология на японската литература”, председател на мегапроекта „Пушкинска библиотека”, през 1998 година Акунин започва реализацията на своя литературен проект под общия надслов “Приключенията на Ераст Фандорин”, чиято цел е във всяко заглавие да бъде представена една от разновидностите на класическия криминален роман. За кратко време поредицата прави Акунин един от най-четените автори в Русия, придобил едва ли не легендарна популярност, негови произведения се екранизират /”Азазел”, „Статски съветник”, „Турски гамбит”/. Неговите блестящи исторически мистериии от поредиците „Приключенията на Ераст Фандорин”, „Приключенията на сестра Пелагия” и „Приключенията на магистъра” възвръщат доброто име на популярната литература. През 2000 г. Акунин е обявен за Писател на годината в Русия, номиниран за наградата „Смирноф-Букър”.

Kниги от този автор: Пелагия и черният монах, Пелагия и белият булдог, Статски съветник, Турски гамбит, Азазел, Левиатан, Смъртта на Ахил, Нефритената броеница, Вале пика, Декоратор, Коронация, Любовница на смъртта, Любовник на смъртта, Алтън-толобас, Извънкласно четене, Диамантената колесница, Пелагия и червеният петел, Ф.М., Проклятието на рода Фон Дорн, Гробищни истории

Ейсега проверих в читанката - качили са "Ф.М" на Борис Акунин

http://www.chitanka.info/lib/author/%D0%91%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81+%D0%90%D0%BA%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%BD

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мила, за инфото kiss.gif Сигурна съм, че Борис Акунин ще ми стане любимец, исках предварително да хвърля едно очо на негов роман, за да съм сигурна в какво се хвърлям.

Благодаря, Stefanika, за линка. Сигурно книжката е качена в последните няколко дни в читанката - точно това търсех, негова книга в електронен вид.

Е тук, мила, направо ме натисна по мазола :wors:Пол Дохърти ми е личен любимец от много време. Почти всичко негово, преведено на БГ имам в личната си колекция: всякакви видове загадки-Египетски, Кентърбърийски, загадките на Александър Македонски, Средновековни загадки... Тези последните са ми страшна слабост.c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif В нета са качени някои от неговите романи, но са много малко. Живот и здраве - пу-пу, след като приключа с качването на историческите любовни романи, които имам и още не са сканирани и не са заявени в списъците за сканиране от другите момичета (около 50-тина бройчици) и довърша книгите от колекцията на Джейн Остин, ще почна да изтипосвам и романите на Пол Дохърти. Така че него ще го имаме в електронен вид. :( Поемам този ангажимент. И като сме на тема криминалета, да спомена и друг мой фаворит - Лора Джо Роуланд. Имам цялата й поредица "Японски загадки", които са жестоко добри 4c87255f5a426ac0c06d6ec1c0974505.gif, още повече, че във всичките й романи криминалната история е преплетена с непреходната любов на главния към съпругата му. Как се запознават, как се женят поради изгоден брак и за двете страни, как се влюбват постепенно един в друг, въпреки независимата натура на главната, която иска да участва във всички разследвания на главния като негов равноправен партньор. Ох, поредицата е разкошна и ако някой пожелае мога и нея да включа в бъдещите си планове за сканиране. :cool:

Редактирано от bobych (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, мила, за инфото kiss.gif Сигурна съм, че Борис Акунин ще ми стане любимец, исках предварително да хвърля едно очо на негов роман, за да съм сигурна в какво се хвърлям.

Благодаря, Stefanika, за линка. Сигурно книжката е качена в последните няколко дни в читанката - точно това търсех, негова книга в електронен вид.

Е тук, мила, направо ме натисна по мазола :(Пол Дохърти ми е личен любимец от много време. Почти всичко негово, преведено на БГ имам в личната си колекция: всякакви видове загадки-Египетски, Кентърбърийски, загадките на Александър Македонски, Средновековни загадки... Тези последните са ми страшна слабост.c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif В нета са качени някои от неговите романи, но са много малко. Живот и здраве - пу-пу, след като приключа с качването на историческите любовни романи, които имам и още не са сканирани и не са заявени в списъците за сканиране от другите момичета (около 50-тина бройчици) и довърша книгите от колекцията на Джейн Остин, ще почна да изтипосвам и романите на Пол Дохърти. Така че него ще го имаме в електронен вид. :cool: Поемам този ангажимент. И като сме на тема криминалета, да спомена и друг мой фаворит - Лора Джо Роуланд. Имам цялата й поредица "Японски загадки", които са жестоко добри 4c87255f5a426ac0c06d6ec1c0974505.gif, още повече, че във всичките й романи криминалната история е преплетена с непреходната любов на главния към съпругата му. Как се запознават, как се женят поради изгоден брак и за двете страни, как се влюбват постепенно един в друг, въпреки независимата натура на главната, която иска да участва във всички разследвания на главния като негов равноправен партньор. Ох, поредицата е разкошна и ако някой пожелае мога и нея да включа в бъдещите си планове за сканиране. :cool:

Заинтригува ме с Лора Джо Роуланд. В библиотеката, в която работя, съм мяркала нейните "Японски загадки" :) И много се търсят от читателите, та от тях аз не мога да се вредя :wors:. Благодаря за инфото, като докопам нейна книга, ще и се нахвърля веднага :):wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Е тук, мила, направо ме натисна по мазола :wors:Пол Дохърти ми е личен любимец от много време. Почти всичко негово, преведено на БГ имам в личната си колекция: всякакви видове загадки-Египетски, Кентърбърийски, загадките на Александър Македонски, Средновековни загадки... Тези последните са ми страшна слабост.c4993e31cf749afb121e1f1728c48255.gif В нета са качени някои от неговите романи, но са много малко.

...

ще почна да изтипосвам и романите на Пол Дохърти. Така че него ще го имаме в електронен вид. :( Поемам този ангажимент.

Боби, преди да започнеш да сканираш Дохърти, направи справка с: http://www.chitanka....%80%D1%82%D0%B8

Просто за да не стават дублажи, мила

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заговорихме за руските авторки на криминални романи се сетих за Татяна Устинова. На Маринина романите са малко по-хард, докато на Устинова криминалния сюжет върви едновременно с някаква романтична история. Сигурна съм, че на почитателките на любовно-криминалните романи ще им хареса нейния стил. Повечето от книгите и на двете авторки са филмирани, но май не съм ги срещала с БГ субтитри. А може и да има, не съм търсила, защото когато гледам руски филми предпочитам да слушам в оригинал.

Татяна Устинова направо ми е убягнала от полезрението. :eek: Определно ме заинтригува и ще се поровя за нещо нейно.

Уф, като ненаситна ламя съм що се отнася до любовни и криминални романи sad.gif Искам още и още, и още... Направо си рева да ме изгонят от вкъщи с два добре прицелени шута 572e18728f8c3c10e248913858015e7e.gif

Боби, преди да започнеш да сканираш Дохърти, направи справка с: http://www.chitanka....%80%D1%82%D0%B8

Просто за да не стават дублажи, мила

Благодаря, мила. kiss.gif Задължително преди да му дойде реда на Полчо, ще мятам оченце в читанката. Щото предполагам, че и други негови заглавия ще се появят там дотогава. Ще следя какво има изтипосано вече и само ще допълвам, за да станат поредиците му цели. 4c87255f5a426ac0c06d6ec1c0974505.gif

Заинтригува ме с Лора Джо Роуланд. В библиотеката, в която работя, съм мяркала нейните "Японски загадки" :) И много се търсят от читателите, та от тях аз не мога да се вредя :rolleyes:. Благодаря за инфото, като докопам нейна книга, ще и се нахвърля веднага :):wors:

Аааа, няма да съжаляваш, мила :mark: Аз като си купих първата й книга, си хвърлях боб - нейна книга ли да си купя, или на Роберт ван Хюлик от "Китайските загадки", или някакво друго крими. :eek: И направо уцелих в десетката с този си избор 5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Татяна Устинова направо ми е убягнала от полезрението. :eek: Определно ме заинтригува и ще се поровя за нещо нейно.

Уф, като ненаситна ламя съм що се отнася до любовни и криминални романи sad.gif Искам още и още, и още... Направо си рева да ме изгонят от вкъщи с два добре прицелени шута 572e18728f8c3c10e248913858015e7e.gif

Благодаря, мила. kiss.gif Задължително преди да му дойде реда на Полчо, ще мятам оченце в читанката. Щото предполагам, че и други негови заглавия ще се появят там дотогава. Ще следя какво има изтипосано вече и само ще допълвам, за да станат поредиците му цели. 4c87255f5a426ac0c06d6ec1c0974505.gif

Аааа, няма да съжаляваш, мила :mark: Аз като си купих първата й книга, си хвърлях боб - нейна книга ли да си купя, или на Роберт ван Хюлик от "Китайските загадки", или някакво друго крими. :eek: И направо уцелих в десетката с този си избор 5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

Толкова е готино, че се регистрирах в този форум :) Тук всички сме хора, които обожават да четат и - надявам се - да се увеличим с още мноооого :) Веднага щом докопам "Японски загадки", сядам и започвам ;) Само за инфо - заглавието на първата книга какво е? Че какъвто съм заплес и бързак, ще взема трета или пета :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте момичета,

отдавна следа форума и мн ме радвате с книгите, които качвате. Днес имам малко свободно време и се чудех дали можете да ми препоръчате, някоя интересна книга. Днес ми се чете нещо за шефът и неговата асистентка, секретарка или нещо от сорта. Благодаря Ви предвърително ;)

PS: Приемам и други предложения :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Толкова е готино, че се регистрирах в този форум ;) Тук всички сме хора, които обожават да четат и - надявам се - да се увеличим с още мноооого :) Веднага щом докопам "Японски загадки", сядам и започвам ;) Само за инфо - заглавието на първата книга какво е? Че какъвто съм заплес и бързак, ще взема трета или пета :)

Да, хубаво е да ги подкараш поред, за да проследиш развитието на взаимоотношенията между главните. Иначе във всяка книга е различен криминалния случай, който се разследва. :rolleyes:

Поредицата в хронологичен вид:

1. Шинджу

2. Бундори

3. Урагири

4. Иредзуми

5. Китанката

6. Якешину

7. Кейсей

8. Сиуши

9. Цуамоно

10.Дим Мак

11.Кикунохана

12.Окаеши

13.Мейреки

Боже, ако трябва да ги произнеса тез имена, ще си изкълча ченето 43cdebc7114f07583f291958601ac688.gif

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е да ги подкараш поред, за да проследиш развитието на взаимоотношенията между главните. Иначе във всяка книга е различен криминалния случай, който се разследва. :rolleyes:

...

Боби, ти нямаше ли си друга работа, че ми подпали и на мен фитилите с тези "Японски загадки"?

Ха сега ги започвай да ги сканираш.. Тъкмо ще е приятно разнообразие при редакциите.. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Боби, ти нямаше ли си друга работа, че ми подпали и на мен фитилите с тези "Японски загадки"?

Ха сега ги започвай да ги сканираш.. Тъкмо ще е приятно разнообразие при редакциите.. :)

Ааааа, мила, нека да ти е хак kiss.gif Ха сега да видиш как от няколко дни се чувствам с подпалено дъ.... от любопитство. ;) Не ти "чиклит",не ти руски автори на кримки, дето им се кандардисвам от месеци да ги чета - а аз само преглъщам кат риба на сухо :rolleyes: Ще гледам да почна скановете на "Японските" при първа възможност - като започна с първата от поредицата Шинджу, разбира се.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,благодаря много за помоща за "Портрета" на Мегън Чанс :):rolleyes::) ,явно си падам по по-завъртяни сюжети,друга любима ми е "Вещицата" на Кристина Дод,да ми препоръчате нещо такова по-завъртяно ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета,благодаря много за помоща за "Портрета" на Мегън Чанс :):rolleyes::) ,явно си падам по по-завъртяни сюжети,друга любима ми е "Вещицата" на Кристина Дод,да ми препоръчате нещо такова по-завъртяно ;)

Не разбирам точно какво имаш предвид под завъртяно, но ако става дума за интрига, то ти препоръчвам "Любимият непознат" на Катлийн Удиуиз, аз лично до последно не можех да разгадая какво се е случило навремето, авторката тук е надминала себе си!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа, мила, нека да ти е хак kiss.gif Ха сега да видиш как от няколко дни се чувствам с подпалено дъ.... от любопитство. ;) Не ти "чиклит",не ти руски автори на кримки, дето им се кандардисвам от месеци да ги чета - а аз само преглъщам кат риба на сухо :rolleyes: Ще гледам да почна скановете на "Японските" при първа възможност - като започна с първата от поредицата Шинджу, разбира се.

Пу за мен си!!! Първата !!! Каквото и друго да радектирам в момента го оставям и я почвам! Само я сканирай!

Редактирано от debilgates (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбирам точно какво имаш предвид под завъртяно, но ако става дума за интрига, то ти препоръчвам "Любимият непознат" на Катлийн Удиуиз, аз лично до последно не можех да разгадая какво се е случило навремето, авторката тук е надминала себе си!

Определено е много хубава книжката на Удиуиз, тя ми е една от любимките, а това е една от любимите ми книги, чела съм я няколко пъти и не вярвам да ми омръзне някога да я чета :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пу за мен си!!! Първата !!! Каквото и друго да радектирам в момента го оставям и я почвам! Само я сканирай!

Ааааа, не! :rolleyes: Тука не позна - всичките са си за мееен ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Момичета, чудя се коя книга да започна, колебая се между три заглавия:

" Завоевателят " на Бренда Джойс

" Ярост " на Лора Паркър

" Екстаз в пустинята ' на Кони Мейсън, та мисълта ми е, коя от трите ще ми препоръчате?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, хубаво е да ги подкараш поред, за да проследиш развитието на взаимоотношенията между главните. Иначе във всяка книга е различен криминалния случай, който се разследва. :cool:

Поредицата в хронологичен вид:

1. Шинджу

2. Бундори

3. Урагири

4. Иредзуми

5. Китанката

6. Якешину

7. Кейсей

8. Сиуши

9. Цуамоно

10.Дим Мак

11.Кикунохана

12.Окаеши

13.Мейреки

Боже, ако трябва да ги произнеса тез имена, ще си изкълча ченето 43cdebc7114f07583f291958601ac688.gif

Благодаря ти много, мила :wors: Добре, че те моля само да ги напишеш ;) Ми ако трябваше да ми ги казваш...леле! Ти ще си изкълчиш езика, а пък аз - разбрала, недоразбрала :) Мерси много за списъчето, утре на работата ще си го принтирам и ако я имаме първата от поредицата, веднага я почвам kiss.gif

Редактирано от Stefanika (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааааа, не! :cool: Тука не позна - всичките са си за мееен ;)

Ох, милички, днес не можах да сколасам да сканирам книжка, че цял следобяд се шматкам тук, във форума. Пък и се опитвам да скалъпя една от класациите за най-забавни моменти, а от мандахерцане успях само до половината да я измъдря sad.gif Но другата събота (пу-пу) се надявам да успея да сканирам първата от поредицата на "Японските загадки", а след това и втората, надявам се. :lock:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.
  • Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване